Masaż gorącymi kamieniami pokonuje stres tak mocno, że ten nie wraca przez 2 tygodnie!

Gdy wybierasz masaż, który pokona stres i da Ci totalne odprężenie, to chcesz wiedzieć, że Twój wybór jest najlepszy z możliwych. Dowiedz się, dlaczego masaż gorącymi kamieniami to najlepszy wybór dla Ciebie!
05-06-2023 12:53
MK

W walce ze stresem nie masz najdrobniejszego miejsca na eksperymenty i testowanie wielu rozwiązań.

Chcesz wybrać taką metodę masażu, która na 10000% pokona Twój ból mięśni, zmęczenie, nerwowość tak, że nie wrócą przez kilkanaście dni.

Istnieje przynajmniej kilka metod masażu, które działają w podobny sposób.

Podobny, to nie znaczy taki sam.

Poniżej porównujemy masaż gorącymi kamieniami z masażem aromaterapeutycznym i masażem z użyciem olejków.

Przeczytaj i wybierz z nich ten, który będzie dla Ciebie skuteczną bronią na stres!

  Masaż gorącymi kamieniami Masaż aromaterapeutyczny Masaż z użyciem olejków
Opis Wykorzystuje gorące bazaltowe kamienie do masażu ciała. Wykorzystuje czakry, które kumulują w sobie energię, a kamienie ją uwalniają. Wykorzystuje olejki eteryczne o działaniu relaksacyjnym, które są dodawane w trakcie masażu. Wykorzystuje różne olejki, które są dobierane do konkretnej osoby.
Korzyści Ciepło kamieni natychmiast rozluźnia napięte mięśnie, poprawia krążenie krwi i limfy, kamienie ustawione na czakrach uwalniają zamkniętą w nich energię, redukuje stres i łagodzi napięcie emocjonalne. Likwiduje stres, dodaje energii i oczyszcza umysł. Redukuje stres, poprawia samopoczucie, poprawia pracę układu oddechowego. Relaksuje i odpręża, poprawia nawilżenie skóry, zwiększa poczucie harmonii.
Techniki masażu Bezbolesne przesuwanie rozgrzanych do 60*C bazaltowych kamieni po czakrach ulokowanych w organizmie. Głaskanie, rozcieranie, uciskanie, wklepywanie, rolowanie i inne bolesne techniki masażu. Głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, uciskanie, wklepywanie olejków.
Cechy relaksacyjne Ciepło kamieni koi ciało i umysł, łagodzi napięcie mięśni i usuwa stres, wprowadza w stan głębokiego relaksu i odprężenia. Seans jest bezbolesny, przez co nie wybija ze stanu błogości. Zapachy olejków eterycznych poprawiają nastrój, stymuluje zmysły, odpręża, tworzy atmosferę relaksu. Olejki działają na nastrój, relaksują ciało.
Wskazania Silny stres i napięcie mięśniowe, ból pleców, ramion, szyi, przemęczenie, problemy ze snem, pokonanie stresu i uzyskanie stanu odprężenia i równowagi. Stres i napięcie emocjonalne, problemy ze snem. Ogólne napięcie, sucha skóra, odprężenie.
Czas trwania sesji 45-80 min 60-80 min 60-80 min
Uwagi Kamienie są rozgrzane do 60*C, mogą delikatnie parzyć, jednak dzięki tej temperaturze natychmiast rozluźniają mięśnie. Nie mogą korzystać osoby z alergiami wziewnymi, zapachy mogą być drażniące. Nie dla osób z alergiami skórnymi. Olejki mogą powodować reakcję skóry.

Jak widzisz, masaż gorącymi kamieniami jest specjalista w walce ze stresem.

Uratuje Cię przed poważnymi konsekwencjami życia w permanentnym napięciu i przemęczeniu.

Na masaż gorącymi kamieniami umówisz się w Centrum Rehabilitacji.

Tel. 504 274 097