POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest21.01.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Poziomka na stadionie już kolejny sezon

09.09.2019 Autor: AM Źródło: własneWraz z wrześniem powracają na stadion nauczycielki wychowania przedszkolnego z Przedszkola Niepublicznego Poziomka Domek na Skraju, które od roku po sąsiedzku na ul. Narciarskiej prowadzi również żłobek. Tym samym powraca również Strefa Małego Kibica z propozycją dla najmłodszych bywalców stadionu, jaką są mini gry i zabawy sportowe, animacja czasu w konwencji piłkarsko-kibicowskiej oraz konkursy dla najmłodszych i ich opiekunów.

Nowa umowa obowiązuje od września a zakres współpracy został poszerzony o wsparcie placówki dla naszego nowego projektu pod hasłem Piłkarskie Przedszkole Chrobrego. Jest to projekt pilotażowy naszej Akademii Piłki Nożnej skierowany do rodziców i dzieci w wieku 3-5 lat zakładający realizację zajęć o tematyce piłkarskiej przystosowanych specjalnie do tej grupy wiekowej.

Warto dodać, że przedszkole jest z nami już trzeci sezon i wspólnie realizujemy szereg przedsięwzięć skierowanych dla maluchów. Ostatnio gościliśmy wszystkie grupy z przedszkola i żłobka na naszych obiektach z okazji Dnia Dziecka, gdzie nasi juniorzy przygotowali specjalnie dla nich konkurencje sportowe oraz poczęstunek.
 
W trakcie meczów ligowych przedszkole zapewnia dodatkowe atrakcje dla najmłodszych fanów w Strefie Małego Kibica. W tym sezonie sterfa rozpoczęła swoją aktywność od września. Podczas ostatniego meczu było tak: 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#