POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest21.01.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

SOB. 19.00: GKS J.-CHROBRY

14.09.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


Chrobry gra w Jastrzębiu. O godz. 19.00 rozpocznie się mecz 9 kolejki Fortuna 1 Ligi z GKS-em.

Wydawało się, że pomarańczowo-czarni po remisie ze Stomilem Olsztyn i pierwszym zwycięstwie z GKS-em Bełchatów najgorsze mają za sobą i że to już ruszy, ale tę krótką serię szybko przerwała porażka z Radomiakiem Radom. Sytuacja w tabeli wciąż nie jest więc dobra i zespół nie ma wyboru: wyjazdowy remis, o którym mówi się, że trzeba go przyjąć, na niewiele się zda. Potrzebne jest zwycięstwo. Dałoby całkiem sporo, bo GKS przy równej liczbie rozegranych spotkań (nie wszyscy w tabeli ją mają) dysponuje siodmiopunktową przewagą, której zniwelowanie do czterech wyglądałoby bardziej obiecująco. 

Rywal Chrobrego zamyka dziesiątkę (nie biorąc pod uwagę wyników trwającej kolejki). Do sobotniego pojedynku przystępuje po remisie 1:1 z Sandecją Nowy Sącz. Miał on miejsce na wyjeździe, i o ile tam zespół prowadzony przez trenera Jarosława Skrobacza w tym sezonie jeszcze nie wygrał, o tyle na własnym stadionie jest niepokonany. W dwóch z trzech spotkań zwyciężał, kolejne zremisował, tracąc przy tym dwa gole, które - razem z kilkoma innymi drużynami - stanową najlepszą defensywną liczbę w przypadku meczów u siebie. 

Solidną stroną GKS-u jest atak. Nie ma wyraźnego pod względem skuteczności piłkarza, ale kilku ma wyrównaną strzelecką formę. Po dwa gole mają Kamil Adamek, Farid Ali, Damian Tront i Adam Wolniewicz. Jastrzębianie, łącznie z dziesięcioma na koncie, są pod tym względem w górnej części stawki. W większości gier przynajmniej jednego gola tracili, ale tylko w rywalizacji z Puszczą Niepołomice nie zdobyli jednej bądź dwóch bramek. Chrobry, który w tym sezonie ma już 17 goli na minusie, musi uważać. 

Nie można pominąć podyktowanej regularnością w ofensywie serii przeciwnika. GKS po raz ostatni przegrał 9 sierpnia. Chrobry w tym sezonie jedną mocniejszą passę już przerwał (GKS Bełchatów do momentu rywalizacji z Chrobrym zanotował 13 domowych meczów bez porażki) i musi spróbować kolejną. 


Wszystkie spotkania Fortuna 1 Ligi możesz obstawiać na www.efortuna.pl
Kurs w Fortunie, że Chrobry wygra w Bełchatowie wynosi 4.30. Faworytem są gospodarze z kursem 1.85. 
 
Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

        


 

O KLUBIE

Pełna nazwa: GKS 1962 Jastrzębie Spółka Akcyjna (Górniczy Klub Sportowy 1962 Jastrzębie)
Rok powstania: 1961 (2010 pod obecną nazwą)
Adres: Harcerska 14b, 44-335 Jastrzębie Zdrój
Internet: www.gksjastrzebie.com (oficj.)
Barwy: zielono-czarno-żółte
Sukcesy: 
14. miejsce w I lidze - 1988/89 
1/2 finału Pucharu Polski - 1975/76
Stadion:
- Stadion Miejski w Jastrzębiu Zdroju
- 6800 miejsc siedzących
- oświetlenie: 1700lx
- murawa 105x65m  
 
Bramkarze: Grzegorz Drazik (93), Mateusz Kurzanowski (99), Mariusz Pawełek (81).
Obrońcy: Dawid Gojny (94), Michał Bojdys (93), Dominik Kulawiak (96), Przemysław Pastuszak (01), Kamil Szymura (90), Adam Wolniewicz (93).
Pomocnicy: Farid Ali (92), Rafał Adamek (94), Dawid Chochulski (02), Łukasz Gajda (03), Bartosz Jaroszek (94), Szymon Kuś (01), Daniel Liszka (00), Oskar Mazurkiewicz (97), Marek Mróz (99), Łukasz Norkowski (00), Patryk Skórecki (91), Dominik Szczęch (96), Damian Tront (94).
Napastnicy: Kamil Adamek (89), Kamil Jadach (90), Adam Żak (94), Jakub Wróbel (93).
Trener: Jarosław Skrobacz.     

Tagi

Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#