POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest02.06.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Chrobry U-17 w barażach o CLJ

09.11.2019 Autor: ŁJ Źródło: własne


Ciąg dalszy zespołowych sukcesów Chrobrego U-17. Drużyna trenerów Sebastiana Górskiego i Krzysztofa Kaliciaka w czerwcu cieszyła się ze zwycięstwa w II Wojewódzkiej Lidze Juniorów Młodszych, teraz wygrała I WLJM i dzięki temu weźmie udział w barażach o awans do CLJ U-17. 

O awans Chrobry od początku rywalizował z FC Wrocław Academy. Oba zespoły wyraźnie oddaliły się od reszty i nawet pierwszy mecz pomiędzy nimi w Głogowie nie przyniósł rozstrzygnięcia, bo było 1:1. Pomarańczowo-czarni świetnie zebrali się na najważniejszy moment rundy. Przed tygodniem pokonali Śląska Wrocław... 5:4 po golu Patryka Popka w samej końcówce. Nadszedł wyjazdowy, najważniejszy mecz z FC Academy. Głogowianie wygrali go 1:0 po trafieniu Gracjana Antkowiaka i na kolejkę przed końcem cieszą się z awansu do baraży o Centralną Ligę Juniorów U-17. 

- Przede wszystkim chciałbym podziękować rywalowi-FC Wrocław Academy za wspaniałą i emocjonującą rywalizację - mówił trener Chrobrego U-17 Sebastian Górski. - Oba zespoły zdominowały ligę, ale tylko jeden mógł awansować. My natomiast po raz kolejny pokazaliśmy charakter. Sam mecz nie był pięknym widowiskiem, lecz trzeba było wygrać. Pracuję z wyjątkowymi młodymi ludźmi. Dziś się cieszymy, a od jutra bierzemy się do pracy, bo mamy cel do zrealizowania-awans do CLJ.

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#