POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest20.09.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Antrans nowym Sponsorem Chrobrego

13.02.2020 Autor: AM Źródło: własne


Grono głogowskich przedsiębiorców wspierających Chrobrego Głogów powiększyło się o dynamicznie rozwijającą się firmę transportową Antrans. Firma zdecydowała się na Złoty Pakiet świadczeń reklamowych, wzmacniając w ten sposób Klub Biznesu Chrobrego Głogów. 

Głogowski Antrans to transport międzynarodowy na terenie Europy: Austrii, Belgii, Czech, Danii, Francji, Holandii, Hiszpanii, Niemiec, Norwegii, Portugalii, Słowacji, Szwecji, Szwajcarii, Węgier, Włoch i Wielka Brytanii.
 
Stawiając na ciągły rozwój Antrans nieustannie analizuje oczekiwania i wymagania klientów. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na usługi transportowo-spedycyjne, Antrans systematycznie rozbudowuje swoją flotę i zapowiada, że w drugim kwartale 2020 osiągnie liczbę 100 zestawów ciągników i naczep. W związku z tym poszukuje pracowników - spedytorów i kierowców z doświadczeniem na trasach międzynarodowych (kat. C+E), ale także bez doświadczenia, którym oferuje szkolenie w zawodzie kierowca. Fundamentem firmy Antrans jest młody, dynamiczny i doświadczony zespół ludzi, którzy ciągłe podnoszą swoje kwalifikacje oraz umiejętności. 
 

Antrans może się pochwalić licznymi wyróżnieniami i nagrodami, m.in. tytułem Gazela Biznesu i Diament Biznesu Tygodnika Forbes w 2017 r.

Firma chętnie podejmie współpracę z przewoźnikami posiadającymi zestawy ciągnik siodłowy z naczepą (mile widziane uprawnienia ADR). Oferuje stałe trasy, szybką płatność i opiekę spedytora.

Ponadto Antrans udostępnia strzeżony parking z węzłem sanitarnym dla kierowców i wynajmuje powierzchnię biurową.
  

Tagi

antrans   

Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#