POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest22.09.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Z Boiska na Stadion 4: finały Ligi Osiedlowej

10.09.2020


Już 23 września na stadionie przy Wita Stwosza 4. edycja "Z Boiska na Stadion". Będzie to szczególna odsłona turnieju, bo w tym roku pod tym szyldem kryją się finały prowadzonej przez wakacje Ligi Osiedlowej Chrobrego. Na WS3 przyzwyczailiśmy się oglądać Chrobrego trenera Ivana Djurdjevicia i jego pierwszoligowych rywali, obejrzymy prowadzone przez Trenerów Osiedlowych FC Maroko, Głogów, FC Koleję, FC Nosocice, FC Torpedinios, Parkowców, ale też… Chrobrego, bo dzieciaki jednej z osiedlowych drużyn właśnie tak nazwali swój team. 
 
Początkowo planowaliśmy, że finały odbędą się przed pierwszoligowym meczem Chrobrego, a dekoracja w przerwie, lecz w związku z nałożonymi ograniczeniami w tym roku nie będzie to możliwe. Miejsce pozostaje jednak bez zmian - to stadion przy Wita Stwosza z jedną z najlepszych muraw w całej Fortuna 1 Lidze. 

Przez ponad dwa miesiące na szkolnych boiskach w ramach finansowanego przez Gminę Miejską projektu Trener Osiedlowy rozgrywano fazę zasadniczą Ligi Osiedlowej Chrobrego Głogów. Do kategorii U-12 przystąpiło sześć zespołów, a do U-16 siedem. Łącznie odbyły się 24 kolejki, które wyłoniły po cztery najlepsze drużyny. Ta ósemka przystąpi do finałów przy WS3.

Zgodnie z zasadą, że pierwszy zespół gra z czwartym, a drugi z trzecim, pary obu kategorii przedstawiają się następująco:
  • Półfinały U:12:
  • Chrobry - FC Koleja
  • FC Maroko - Głogów
  • Półfinały U-16:
  • FC Nosocice - Parkowcy
  • FC Torpedinios - Manhattan
 
Zwycięzcy zagrają ze sobą w wielkim finale, który zostanie poprzedzony meczem o trzecie miejsce z udziałem przegranych. Z pewnością nie zabraknie zaciętości i zaangażowania, tym bardziej, że Chrobry przygotuje atrakcyjne nagrody rzeczowe, okazałe puchary, medale, a dla wszystkich uczestników pamiątkowe koszulki. 

Po fazie zasadniczej są jednak zespoły, które nawet mimo tej zaciętości u wszystkich będą uchodzić za faworytów. W U-12 dwie drużyny zgromadziły po 24 punkty, o dziesięć więcej od pozostałej, a przez U-16 jak burza przeszła ekipa FC Nosocice, która wygrała wszystkie 12 spotkań. 

Ważne będą też rozstrzygnięcia indywidualne. W młodszej kategorii na najlepszej drodze po koronę króla strzelców jest Marcin Nowicki z FC Maroko z 25 bramkami na koncie, natomiast w starszej przewodzi Łukasz Gnap z Nosocic z rekordowymi 65 trafieniami. Muszą jednak mieć się na baczności, bo najgroźniejsi rywale ustępują na kilka bramek, a jak pokazały dotychczasowe spotkania, dwa mogą wystarczyć do odrobienia strat. 

Początek "Z Boiska na Stadion 4", czyli finałów Ligi Osiedlowej zaplanowano na godz. 16.00. Wręczenie nagród po godz. 18.00. Rywalizacja w każdym spotkaniu będzie trwać 2x15 minut, a mecze w obu kategoriach rozgrywane będą równolegle. 
 
Przypomnijcie sobie fazę zasadniczą Ligi Osiedlowej Chrobrego:

 

U-12
TERMINARZ I TABELA

 

 

 

U-16
TERMINARZ I TABELA  

 

 

 

STRZELCY

 


Po kliknięciu na wynik meczu, otworzy się strona z jego protokołem.         
 
 
 
 
 
 
Oferta sponsora


Chrobry TVwięcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#