POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Herb Chrobry
Dzisiaj jest18.01.2022
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

O Akademii Piłki Nożnej

CZYM JEST AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ?

Akademia Piłki Nożnej Chrobrego Głogów S.A. jest kontynuatorem tradycji w zakresie piłki nożnej profesjonalnej i młodzieżowej zapoczątkowanej przez MZKS Chrobry. Skupia przy sobie dzieci i młodzież do wieku trampkarza, przygotowując poszczególne grupy do najpierw juniorskiej, a następnie dorosłej piłki. To początkowo zabawa, która stopniowo przeistacza się w pasję, mogącą stać się pomysłem na dorosłe życie.
Obecność w APN uczy poszanowania tradycji i przywiązania do klubu i jego barw, ciężkie treningi charakteru, wspólne występy w jednej drużynie w walce o ligowe punkty partnerstwa i współpracy w grupie, a rywalizacja szacunku do przeciwnika.
Naszym nadrzędnym celem jest dbanie o prawidłowy rozwój fizyczny dzieci, wychowanie w duchu sportowej rywalizacji, aktywne spędzanie wolnego czasu oraz edukacja z zakresu historii i tradycji głogowskiej piłki nożnej.
Adepci naszej Akademii będą mieli kontakt z piłkarzami pierwszego zespołu Chrobrego. Od swoich boiskowych wzorców będą się uczyć piłkarstwa.
Akademia dużą wagę przywiązuje do aspektów wychowawczych i szkolnych trenujących w APN chłopców. Dąży do tego i wymaga, by sukcesy sportowe szły w parze z odpowiednią postawą w szkole i osiąganymi tam wynikami w nauce.
 
 

CO OFERUJE AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ?

- Dostęp do najlepszej bazy treningowej w regionie. To kilka godzin tygodniowo treningów na boiskach (z naturalną nawierzchnią i oświetlonym ze sztuczną nawierzchnią), w hali oraz na basenie wraz z dostępem do rehabilitacyjnych zabiegów i odnowy biologicznej.

- Zajęcia z wykwalifikowaną kadrą trenerską. To jedenastu prowadzących zajęcia trenerów o różnych kwalifikacjach: posiadających uprawnienia instruktora piłki nożnej bądź trenera II klasy.

- Urozmaicone treningi dla dzieci i młodzieży w różnym wieku, już od 5 roku życia. Poza standardowymi jednostkami treningowymi, szkoleniowcy klubu prowadzą zajęcia indywidualne oraz z koordynacji ruchowej.

- Występy w najlepszych ligach danego rocznika na Dolnym Śląsku: Dolnośląskiej Lidze Trampkarzy i Dolnośląskiej Lidze Młodzików.
 
- Opieka i transport w przypadku rozgrywanych poza Głogowem meczów ligowych.
 
 

AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ W LICZBACH

15 - tylu trenerów czuwa nad rozwojem trenujących dzieci i młodzieży
16 - tyle różnych grup zrzesza Akademia Piłki Nożnej
6 - w tylu rodzajach rozgrywek ligowych biorą udział nasze zespoły: to Liga Dolnośląska Trampkarzy i Młodzików, Klasa Okręgowa Trampkarzy i Młodzików oraz Liga Turniejowa Orlików i Żaków
 
 

INFORMACJA DLA RODZICÓW

Zapisując dziecko do Akademii Piłki Nożnej / Piłkarskiego Przedszkola podpisują Państwo umowę na najbliższy cykl i kolejne. Najbliższy, dziesięciomiesięczny cykl zajęć obejmuje miesiące od września 2020r. do czerwca 2021r. W tym czasie zaplanowano minimum 80 jednostek treningowych.
Koszt udziału dziecka w rocznym cyklu to 1000 zł (800 zł dla grup przedszkolnych). Płatności można dokonywać jednorazowo lub w ratach po 100 zł (80 zł dla grup przedszkolnych).
Wpłat należy dokonywać przelewem na rachunek bankowy: PEKAO S.A. 35 1240 1486 1111 0010 0699 9055 w tytule przelewu wpisując APN nazwisko i imię dziecka
Trenerzy nie będą przyjmowali opłat.
Ze względu na to, że wysokość Państwa opłat pokrywa jedynie nieznaczną część kosztów ponoszonych przez Spółkę na prowadzenie Akademii, prosimy o terminowe regulowanie swoich zobowiązań. Opłatę uiszczamy do 5 dnia danego miesiąca. Za punktualność z góry serdecznie dziękujemy.
 
Nasza kadra trenerska oraz dyrektor sportowy służą pomocą w trakcie zajęć i w czasie spotkań z rodzicami. Na koniec każdego semestru odbędą się spotkania podsumowujące osiągnięte przez każde dziecko wyniki z zaleceniami dalszej ścieżki rozwoju.

Trenerzy pomagają w sprawach organizacyjnych i wszelkich  bieżących kwestiach związanych z uczestnictwem Państwa dziecka w zajęciach Akademii.

Wszelkie uwagi i skargi przyjmuje:
- kierownictwo Spółki. Tel.: 76 833 22 00, e-mail: klub@chrobry-glogow.pl

Wszelkie informacje organizacyjne i ogłoszenia znajdziecie Państwo na stronie www.chrobry-glogow.pl w dziale APN. Tam też na bieżąco będą się pojawiały fotograficzne relacje z treningów i zajęć. Zapraszamy na stronę.

Zdajemy sobie sprawę, że sami, bez pomocy rodziców, nie będziemy w stanie zorganizować sprawnie działającej Akademii. Zachęcamy zatem do zaangażowania się w Klubie Rodzica, w którym mamy nadzieję widzieć aktywną reprezentację rodziców. Grupę osób zawsze gotowych do niesienia nam pomocy poprzez swoje uwagi, działania organizacyjne i inne formy wsparcia. 
 
 
 

Galerie

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#