POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Herb Chrobry
Dzisiaj jest21.10.2018
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Plan treningów (wiosna 2017)

 

 

 

Poniedziałek

 

Wtorek

 

Środa

 

Czwartek

 

Piątek

 

Trampkarze Starsi

 

 

   
      

Trampkarze Młodsi

     
      

Młodzicy Starsi 

 

    
      

Młodzicy Młodsi

     
      
Selekcyjna 2005 - grupa B   

18.30-20.00

(boisko baseny) 

  
      

Selekcyjna 2006 - grupa A

tr. Kwaśnik 

 

 

15.30-17.00

(III płyta) 

 

15.30-17.00

(III płyta) 

      

Selekcyjna 2006 - grupa B

tr. Kliszka 

 

 

18.30-20.00

(III płyta) 

18.30-20.00

(III płyta) 

  
      

Selekcyjna 2007 - grupa A

tr. Mazan 

  

15.30-17.00

(II płyta) 

 

15.30-17.00

(II płyta) 

      

Selekcyjna 2007 - grupa B

tr. Kliszka 

 

15.30-17.00

(III płyta) 

 

17.00-18.30

(III płyta) 

 
      

Selekcyjna 2007 - grupa C

tr. Kliszka 

 

17.00-18.30

(III płyta) 

 

15.30-17.00

(III płyta) 

 
      

Selekcyjna 2007 - grupa D

tr. Płaziak 

 

 

17.00-18.30

(III płyta) 

 

15.30-17.00

(III płyta) 

      

Selekcyjna 2008 - grupa A 

tr. Wesołowski 

15.30-17.00

(III płyta) 

 

15.30-17.00

(III płyta) 

  
      

Selekcyjna 2008 - grupa B

tr. Wesołowski

17.00-18.30

(III płyta) 

 

17.00-18.30

(III płyta) 

 

 
      

Selekcyjna 2008 - grupa C

tr. Szymański 

 

17.00-18.30

(I płyta) 

 

17.00-18.30

(I płyta) 

 
      

Selekcyjna 2009 - grupa A

tr.  Masny 

15.30-17.00

(I płyta) 

17.00-18.30

(II płyta) 

   
      

Selekcyjna 2009 - grupa B

tr. Masny 

17.00-18.30

(I płyta) 

  

15.30-17.00

(II płyta) 

 
      

Selekcyjna 2009 - grupa C

tr. Masny 

18.30-20.00

(I płyta) 

  

18.30-20.00

(II płyta) 

 
      

Selekcyjna 2009 - grupa D

tr. Cackowski 

17.00-18.30

(II płyta) 

 

 

17.00-18.30

(II płyta) 

 
      

Selekcyjna 2010 - grupa A

tr. Szymański 

 

15.30-17.00

(I płyta) 

 

15.30-17.00

(I płyta) 

 
      

Selekcyjna 2010 - grupa A

tr. Płaziak 

 

15.30-17.00

(I płyta) 

 

15.30-17.00

(I płyta) 

 
      

Selekcyjna 2010 - grupa B

tr. Płaziak 

 

17.00-18.30

(I płyta) 

 

17.00-18.30

(I płyta) 

 
      

Selekcyjna 2011 - grupa A

tr. Cackowski 

15.30-17.00

(II płyta) 

  

15.30-17.00

(II płyta) 

 
      

Selekcyjna 2011 - grupa B

tr. Przylepa 

18.30-20.00

(II płyta) 

 

 

 

17.00-18.30

(II płyta) 

      

 

Galerie

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#