POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest27.06.2019
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Pokaż tabelę:
Lp Drużyna M. P. Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1.Chrobry Głogów 34 68 19 11 4 55-17 10 6 1 31-7 9 5 3 24-10 0 0 0 0-0
2.Bytovia Bytów 34 62 17 11 6 55-30 12 4 1 35-10 5 7 5 20-20 0 0 0 0-0
3.Zagłębie Sosnowiec 34 59 16 11 7 41-28 9 5 3 23-15 7 6 4 18-13 0 0 0 0-0
4.Błękitni Stargard Sz. 34 55 16 7 11 58-40 7 6 4 30-17 9 1 7 28-23 0 0 0 0-0
5.MKS Kluczbork 34 52 14 10 10 57-46 7 4 6 31-25 7 6 4 26-21 2 1 1 13-6
6.Górnik Wałbrzych 34 52 15 7 12 40-36 10 3 4 26-18 5 4 8 14-18 1 2 1 4-6
7.Rozwój Katowice 34 52 14 10 10 40-36 9 4 4 22-13 5 6 6 18-23 0 3 1 2-7
8.Warta Poznań 34 51 14 9 11 52-50 6 7 4 24-20 8 2 7 28-30 2 0 0 5-2
9.Polonia Bytom 34 49 14 9 11 45-37 12 2 3 33-16 2 7 8 12-21 0 0 2 2-5
10.Raków Częstochowa 34 48 13 9 12 44-40 7 7 3 28-18 6 2 9 16-22 0 0 0 0-0
11.Gryf Wejherowo 34 45 13 6 15 52-49 8 3 6 32-22 5 3 9 20-27 0 0 0 0-0
12.Odra Opole 34 43 10 13 11 39-40 7 6 4 19-14 3 7 7 20-26 0 0 0 0-0
13.Ruch Zdzieszowice 34 41 10 11 13 50-52 5 8 4 20-16 5 3 9 30-36 0 0 0 0-0
14.Ostrovia Ostrów 34 38 9 11 14 32-43 7 6 4 20-16 2 5 10 12-27 0 0 0 0-0
15.Calisia Kalisz 34 36 9 9 16 39-57 3 6 8 18-28 6 3 8 21-29 0 0 0 0-0
16.UKP Zielona Góra 34 34 9 7 18 37-51 6 2 9 22-24 3 5 9 15-27 0 0 0 0-0
17.Jarota Jarocin 34 32 9 5 20 31-56 5 1 11 17-31 4 4 9 14-25 0 0 0 0-0
18.KS Polkowice 34 17 3 8 23 15-74 3 2 12 7-34 0 6 11 8-40 0 0 0 0-0
Polonia Bytom została ukarana odjęciem dwóch punktów za zaległości finansowe.



Wykres formy

Kolejka 1

Odra Opole Jarota Jarocin 2013-07-26 20:30 3:0 (0:0)
Błękitni Stargard Sz. Górnik Wałbrzych 2013-07-27 13:00 2:0 (1:0)
Ostrovia Ostrów Bytovia Bytów 2013-07-27 16:00 1:1 (0:1)
MKS Kluczbork Rozwój Katowice 2013-07-27 17:00 5:0 (4:0)
Raków Częstochowa Calisia Kalisz 2013-07-27 17:00 2:1 (2:0)
UKP Zielona Góra Ruch Zdzieszowice 2013-07-27 18:00 4:2 (0:0)
Warta Poznań Zagłębie Sosnowiec 2013-07-27 18:00 3:0 (2:0)
KS Polkowice Gryf Wejherowo 2013-07-27 19:00 0:0 (0:0)
Polonia Bytom Chrobry Głogów 2013-07-28 17:00 0:2  (0:1) 


Kolejka 2

Gryf Wejherowo Górnik Wałbrzych 2013-08-03 17:00 0:1 (0:1)
Calisia Kalisz Ostrovia Ostrów 2013-08-03 17:00 1:2 (1:1)
Ruch Zdzieszowice Raków Częstochowa 2013-08-03 17:00 0:1 (0:1)
Rozwój Katowice UKP Zielona Góra 2013-08-03 17:00 0:0 (0:0)
Bytovia Bytów Odra Opole 2013-08-03 18:00 2:1 (2:0)
Chrobry Głogów MKS Kluczbork 2013-08-03 19:00 0:0  (0:0) 
Zagłębie Sosnowiec Błękitni Stargard Sz. 2013-08-03 19:00 1:0 (0:0)
KS Polkowice Polonia Bytom 2013-08-03 19:00 0:2 (0:0)
Jarota Jarocin Warta Poznań 2013-08-04 15:00 1:3 (1:0)


Kolejka 3

Polonia Bytom Gryf Wejherowo 2013-08-09 18:00 2:1 (1:0)
Odra Opole Calisia Kalisz 2013-08-09 20:30 1:0 (0:0)
Błękitni Stargard Sz. Jarota Jarocin 2013-08-10 13:00 2:3 (2:1)
Ostrovia Ostrów Ruch Zdzieszowice 2013-08-10 16:00 0:1 (0:1)
MKS Kluczbork KS Polkowice 2013-08-10 17:00 3:3 (1:2)
Górnik Wałbrzych Zagłębie Sosnowiec 2013-08-10 17:00 1:0 (1:0)
UKP Zielona Góra Chrobry Głogów 2013-08-10 18:00 2:4  (1:1) 
Warta Poznań Bytovia Bytów 2013-08-10 18:00 1:1 (1:0)
Raków Częstochowa Rozwój Katowice 2013-08-11 17:00 0:3 (0:1)


Kolejka 4

Polonia Bytom MKS Kluczbork 2013-08-16 18:00 1:1 (0:1)
Odra Opole Ruch Zdzieszowice 2013-08-16 20:30 1:1 (0:0)
Bytovia Bytów Błękitni Stargard Sz. 2013-08-17 17:00 1:0 (0:0)
Calisia Kalisz Warta Poznań 2013-08-17 17:00 0:3 (0:1)
Chrobry Głogów Raków Częstochowa 2013-08-17 19:00 1:0  (0:0) 
KS Polkowice UKP Zielona Góra 2013-08-17 19:00 1:0 (0:0)
Jarota Jarocin Górnik Wałbrzych 2013-08-18 15:00 0:0 (0:0)
Rozwój Katowice Ostrovia Ostrów 2013-08-21 00:00 1:0 (0:0)
Gryf Wejherowo Zagłębie Sosnowiec 2013-09-03 17:00 2:2 (1:2)


Kolejka 5

Zagłębie Sosnowiec Jarota Jarocin 2013-08-23 19:00 2:1 (1:0)
Błękitni Stargard Sz. Calisia Kalisz 2013-08-24 13:00 4:0 (2:0)
MKS Kluczbork Gryf Wejherowo 2013-08-24 17:00 2:2 (0:2)
UKP Zielona Góra Polonia Bytom 2013-08-24 17:00 2:0 (1:0)
Raków Częstochowa KS Polkowice 2013-08-24 17:00 1:1 (1:1)
Warta Poznań Ruch Zdzieszowice 2013-08-24 17:00 2:2 (1:1)
Górnik Wałbrzych Bytovia Bytów 2013-08-24 17:00 3:1 (1:0)
Odra Opole Rozwój Katowice 2013-08-24 20:30 0:4 (0:1)
Ostrovia Ostrów Chrobry Głogów 2013-08-25 16:00 0:2  (0:1) 


Kolejka 6

Chrobry Głogów Odra Opole 2013-08-30 19:00 4:1  (2:0) 
MKS Kluczbork UKP Zielona Góra 2013-08-31 15:00 1:2 (1:2)
Gryf Wejherowo Jarota Jarocin 2013-08-31 17:00 3:0 (2:0)
Bytovia Bytów Zagłębie Sosnowiec 2013-08-31 17:00 1:1 (1:1)
Calisia Kalisz Górnik Wałbrzych 2013-08-31 17:00 0:4 (0:3)
Ruch Zdzieszowice Błękitni Stargard Sz. 2013-08-31 17:00 3:4 (2:1)
Rozwój Katowice Warta Poznań 2013-08-31 17:00 1:0 (0:0)
Polonia Bytom Raków Częstochowa 2013-08-31 17:00 3:0 (2:0)
KS Polkowice Ostrovia Ostrów 2013-08-31 19:00 1:1 (0:0)


Kolejka 7

Górnik Wałbrzych Ruch Zdzieszowice 2013-09-04 17:00 2:1 (0:0)
Błękitni Stargard Sz. Rozwój Katowice 2013-09-07 13:00 1:0 (0:0)
Warta Poznań Chrobry Głogów 2013-09-07 16:00 0:0  (0:0) 
Ostrovia Ostrów Polonia Bytom 2013-09-07 16:00 1:1 (1:0)
Raków Częstochowa MKS Kluczbork 2013-09-07 16:30 3:0 (2:0)
UKP Zielona Góra Gryf Wejherowo 2013-09-07 17:00 1:3 (0:2)
Zagłębie Sosnowiec Calisia Kalisz 2013-09-07 18:00 1:1 (1:1)
Odra Opole KS Polkowice 2013-09-07 20:30 1:0 (1:0)
Jarota Jarocin Bytovia Bytów 2013-09-08 15:00 1:4 (0:2)


Kolejka 8

Calisia Kalisz Jarota Jarocin 2013-09-13 19:00 2:0 (1:0)
Rozwój Katowice Górnik Wałbrzych 2013-09-14 15:00 0:0 (0:0)
Ruch Zdzieszowice Zagłębie Sosnowiec 2013-09-14 16:00 0:0 (0:0)
Polonia Bytom Odra Opole 2013-09-14 16:00 4:3 (0:0)
MKS Kluczbork Ostrovia Ostrów 2013-09-14 16:00 3:1 (2:1)
Gryf Wejherowo Bytovia Bytów 2013-09-14 17:00 1:0 (0:0)
Chrobry Głogów Błękitni Stargard Sz. 2013-09-14 19:00 2:0  (1:0) 
KS Polkowice Warta Poznań 2013-09-14 19:00 2:3 (2:0)
UKP Zielona Góra Raków Częstochowa 2013-09-18 17:00 0:1 (0:0)


Kolejka 9

Odra Opole MKS Kluczbork 2013-09-20 19:00 0:0 (0:0)
Błękitni Stargard Sz. KS Polkowice 2013-09-21 13:00 1:1 (1:1)
Górnik Wałbrzych Chrobry Głogów 2013-09-21 16:00 0:2  (0:0) 
Raków Częstochowa Gryf Wejherowo 2013-09-21 16:00 3:1 (1:0)
Ostrovia Ostrów UKP Zielona Góra 2013-09-21 16:00 2:0 (2:0)
Warta Poznań Polonia Bytom 2013-09-21 16:00 2:1 (2:1)
Bytovia Bytów Calisia Kalisz 2013-09-21 16:00 6:0 (2:0)
Zagłębie Sosnowiec Rozwój Katowice 2013-09-21 18:00 1:1 (0:0)
Jarota Jarocin Ruch Zdzieszowice 2013-09-22 15:00 1:5 (0:0)


Kolejka 10

Gryf Wejherowo Calisia Kalisz 2013-09-27 16:00 1:2 (1:0)
Chrobry Głogów Zagłębie Sosnowiec 2013-09-27 19:00 0:0  (0:0) 
Rozwój Katowice Jarota Jarocin 2013-09-28 15:00 2:0 (1:0)
Raków Częstochowa Ostrovia Ostrów 2013-09-28 15:00 4:1 (2:1)
Ruch Zdzieszowice Bytovia Bytów 2013-09-28 16:00 2:2 (1:0)
MKS Kluczbork Warta Poznań 2013-09-28 16:00 0:3 (0:1)
UKP Zielona Góra Odra Opole 2013-09-28 16:00 2:2 (1:1)
Polonia Bytom Błękitni Stargard Sz. 2013-09-28 17:00 3:1 (3:1)
KS Polkowice Górnik Wałbrzych 2013-09-28 19:00 1:0 (0:0)


Kolejka 11

Odra Opole Raków Częstochowa 2013-10-04 19:00 4:1 (1:1)
Calisia Kalisz Ruch Zdzieszowice 2013-10-04 19:00 0:1 (0:1)
Błękitni Stargard Sz. MKS Kluczbork 2013-10-05 13:00 4:0 (1:0)
Warta Poznań UKP Zielona Góra 2013-10-05 15:00 2:1 (1:1)
Górnik Wałbrzych Polonia Bytom 2013-10-05 15:00 1:0 (0:0)
Ostrovia Ostrów Gryf Wejherowo 2013-10-05 16:00 1:0 (0:0)
Bytovia Bytów Rozwój Katowice 2013-10-05 16:00 0:0 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec KS Polkowice 2013-10-05 18:00 0:0 (0:0)
Jarota Jarocin Chrobry Głogów 2013-10-06 15:00 1:0  (1:0) 


Kolejka 12

Rozwój Katowice Calisia Kalisz 2013-10-12 15:00 2:1 (0:0)
Polonia Bytom Zagłębie Sosnowiec 2013-10-12 15:00 0:1 (0:1)
MKS Kluczbork Górnik Wałbrzych 2013-10-12 15:00 1:2 (0:1)
UKP Zielona Góra Błękitni Stargard Sz. 2013-10-12 15:00 2:1 (1:0)
Raków Częstochowa Warta Poznań 2013-10-12 15:00 0:1 (0:1)
Ostrovia Ostrów Odra Opole 2013-10-12 15:00 0:0 (0:0)
Gryf Wejherowo Ruch Zdzieszowice 2013-10-12 16:00 4:3 (2:0)
Chrobry Głogów Bytovia Bytów 2013-10-12 18:00 0:1  (0:0) 
KS Polkowice Jarota Jarocin 2013-10-12 18:00 0:2 (0:1)


Kolejka 13

Odra Opole Gryf Wejherowo 2013-10-18 18:00 0:0 (0:0)
Warta Poznań Ostrovia Ostrów 2013-10-19 15:00 1:1 (0:0)
Błękitni Stargard Sz. Raków Częstochowa 2013-10-19 15:00 0:1 (0:1)
Górnik Wałbrzych UKP Zielona Góra 2013-10-19 15:00 4:0 (2:0)
Ruch Zdzieszowice Rozwój Katowice 2013-10-19 15:00 0:0 (0:0)
Bytovia Bytów KS Polkowice 2013-10-19 16:00 2:0 (0:0)
Calisia Kalisz Chrobry Głogów 2013-10-19 17:00 1:1  (0:0) 
Zagłębie Sosnowiec MKS Kluczbork 2013-10-19 17:00 0:1 (0:0)
Jarota Jarocin Polonia Bytom 2013-10-20 15:00 0:1 (0:0)


Kolejka 14

Odra Opole Warta Poznań 2013-10-25 18:00 1:1 (1:0)
UKP Zielona Góra Zagłębie Sosnowiec 2013-10-26 14:00 0:2 (0:0)
Raków Częstochowa Górnik Wałbrzych 2013-10-26 14:00 1:1 (1:0)
MKS Kluczbork Jarota Jarocin 2013-10-26 15:00 2:1 (1:1)
Ostrovia Ostrów Błękitni Stargard Sz. 2013-10-26 15:00 2:1 (2:0)
Polonia Bytom Bytovia Bytów 2013-10-26 16:00 2:0 (1:0)
Chrobry Głogów Ruch Zdzieszowice 2013-10-26 18:00 5:2  (2:1) 
KS Polkowice Calisia Kalisz 2013-10-26 18:00 1:0 (0:0)
Gryf Wejherowo Rozwój Katowice 2013-10-27 13:00 0:1 (0:1)


Kolejka 15

Calisia Kalisz Polonia Bytom 2013-10-31 17:00 2:2 (1:0)
Rozwój Katowice Chrobry Głogów 2013-11-02 13:00 0:2  (0:1) 
Błękitni Stargard Sz. Odra Opole 2013-11-02 13:00 1:1 (0:0)
Ruch Zdzieszowice KS Polkowice 2013-11-02 13:00 2:2 (1:1)
Warta Poznań Gryf Wejherowo 2013-11-02 14:00 3:2 (1:1)
Górnik Wałbrzych Ostrovia Ostrów 2013-11-02 14:00 0:0 (0:0)
Bytovia Bytów MKS Kluczbork 2013-11-02 14:00 2:2 (0:1)
Jarota Jarocin UKP Zielona Góra 2013-11-03 14:00 3:1 (0:1)
Zagłębie Sosnowiec Raków Częstochowa 2013-11-03 17:00 2:0 (0:0)


Kolejka 16

Odra Opole Górnik Wałbrzych 2013-11-08 18:00 0:1 (0:0)
MKS Kluczbork Calisia Kalisz 2013-11-09 13:00 1:2 (1:2)
UKP Zielona Góra Bytovia Bytów 2013-11-09 13:00 0:1 (0:0)
Raków Częstochowa Jarota Jarocin 2013-11-09 14:00 3:1 (1:0)
Ostrovia Ostrów Zagłębie Sosnowiec 2013-11-09 14:00 2:1 (0:0)
Warta Poznań Błękitni Stargard Sz. 2013-11-09 14:00 0:2 (0:0)
Polonia Bytom Ruch Zdzieszowice 2013-11-09 16:00 1:0 (0:0)
KS Polkowice Rozwój Katowice 2013-11-09 17:00 1:2 (0:2)
Gryf Wejherowo Chrobry Głogów 2013-11-10 13:00 0:0  (0:0) 


Kolejka 17

Chrobry Głogów KS Polkowice 2013-11-15 18:00 5:0  (3:0) 
Błękitni Stargard Sz. Gryf Wejherowo 2013-11-16 13:00 1:2 (1:2)
Górnik Wałbrzych Warta Poznań 2013-11-16 13:00 3:1 (0:1)
Zagłębie Sosnowiec Odra Opole 2013-11-16 13:00 1:0 (1:0)
Ruch Zdzieszowice MKS Kluczbork 2013-11-16 13:00 2:2 (1:0)
Rozwój Katowice Polonia Bytom 2013-11-16 13:00 1:1 (0:0)
Bytovia Bytów Raków Częstochowa 2013-11-16 14:00 3:0 (1:0)
Calisia Kalisz UKP Zielona Góra 2013-11-16 16:00 0:0 (0:0)
Jarota Jarocin Ostrovia Ostrów 2013-11-17 13:00 0:2 (0:1)


Kolejka 18

Zagłębie Sosnowiec Warta Poznań 2013-11-22 17:00 2:1 (1:0)
Rozwój Katowice MKS Kluczbork 2013-11-23 13:00 2:2 (1:1)
Ruch Zdzieszowice UKP Zielona Góra 2013-11-23 13:00 0:2 (0:0)
Górnik Wałbrzych Błękitni Stargard Sz. 2013-11-23 13:00 1:4 (1:2)
Bytovia Bytów Ostrovia Ostrów 2013-11-23 14:00 4:1 (2:0)
Chrobry Głogów Polonia Bytom 2013-11-23 16:00 1:0  (0:0) 
Calisia Kalisz Raków Częstochowa 2013-11-23 16:00 2:1 (1:0)
Gryf Wejherowo KS Polkowice 2013-11-24 13:00 1:1 (0:1)
Jarota Jarocin Odra Opole 2013-11-24 13:00 3:1 (2:0)


Kolejka 19

Polonia Bytom KS Polkowice 2014-03-08 00:00 3:0 (3:0)
Górnik Wałbrzych Gryf Wejherowo 2014-03-08 13:00 2:0 (0:0)
Błękitni Stargard Sz. Zagłębie Sosnowiec 2014-03-08 13:00 0:0 (0:0)
Warta Poznań Jarota Jarocin 2014-03-08 14:00 0:0 (0:0)
Ostrovia Ostrów Calisia Kalisz 2014-03-08 14:00 1:3 (1:1)
Raków Częstochowa Ruch Zdzieszowice 2014-03-08 14:00 1:2 (1:2)
UKP Zielona Góra Rozwój Katowice 2014-03-08 14:00 1:0 (1:0)
MKS Kluczbork Chrobry Głogów 2014-03-08 15:00 0:0  (0:0) 
Odra Opole Bytovia Bytów 2014-03-08 15:00 1:1 (0:0)


Kolejka 20

Rozwój Katowice Raków Częstochowa 2014-03-14 15:00 2:1 (1:1)
KS Polkowice MKS Kluczbork 2014-03-15 00:00 0:3 (0:3)
Ruch Zdzieszowice Ostrovia Ostrów 2014-03-15 14:00 1:0 (1:0)
Bytovia Bytów Warta Poznań 2014-03-15 14:00 3:1 (0:1)
Zagłębie Sosnowiec Górnik Wałbrzych 2014-03-15 15:00 3:1 (0:1)
Calisia Kalisz Odra Opole 2014-03-15 16:00 1:1 (0:1)
Chrobry Głogów UKP Zielona Góra 2014-03-15 18:00 0:0  (0:0) 
Gryf Wejherowo Polonia Bytom 2014-03-16 14:00 3:1 (1:1)
Jarota Jarocin Błękitni Stargard Sz. 2014-03-16 15:00 0:2 (0:1)


Kolejka 21

UKP Zielona Góra KS Polkowice 2014-03-22 00:00 3:0 (3:0)
Błękitni Stargard Sz. Bytovia Bytów 2014-03-22 13:00 0:0 (0:0)
Ruch Zdzieszowice Odra Opole 2014-03-22 14:00 2:0 (1:0)
Górnik Wałbrzych Jarota Jarocin 2014-03-22 14:00 1:0 (0:0)
Warta Poznań Calisia Kalisz 2014-03-22 14:00 1:3 (1:0)
Raków Częstochowa Chrobry Głogów 2014-03-22 15:00 2:2  (2:0) 
Zagłębie Sosnowiec Gryf Wejherowo 2014-03-22 15:00 3:2 (0:1)
Ostrovia Ostrów Rozwój Katowice 2014-03-22 15:00 0:0 (0:0)
MKS Kluczbork Polonia Bytom 2014-03-22 15:00 3:1 (3:0)


Kolejka 22

Calisia Kalisz Błękitni Stargard Sz. 2014-03-28 19:00 2:3 (1:2)
KS Polkowice Raków Częstochowa 2014-03-29 00:00 0:3 (0:3)
Bytovia Bytów Górnik Wałbrzych 2014-03-29 14:00 2:1 (0:0)
Rozwój Katowice Odra Opole 2014-03-29 15:00 0:1 (0:0)
Ruch Zdzieszowice Warta Poznań 2014-03-29 15:00 3:1 (2:1)
Gryf Wejherowo MKS Kluczbork 2014-03-29 16:00 2:0 (1:0)
Polonia Bytom UKP Zielona Góra 2014-03-29 17:00 2:1 (2:0)
Chrobry Głogów Ostrovia Ostrów 2014-03-29 18:00 2:0  (1:0) 
Jarota Jarocin Zagłębie Sosnowiec 2014-03-30 15:00 0:2 (0:1)


Kolejka 23

Ostrovia Ostrów KS Polkowice 2014-04-05 00:00 3:0 (3:0)
Warta Poznań Rozwój Katowice 2014-04-05 14:00 3:2 (2:1)
Górnik Wałbrzych Calisia Kalisz 2014-04-05 15:00 0:3 (0:0)
Błękitni Stargard Sz. Ruch Zdzieszowice 2014-04-05 15:00 2:2 (1:0)
UKP Zielona Góra MKS Kluczbork 2014-04-05 15:00 0:1 (0:0)
Odra Opole Chrobry Głogów 2014-04-05 16:00 1:0  (0:0) 
Zagłębie Sosnowiec Bytovia Bytów 2014-04-05 16:00 1:1 (0:1)
Raków Częstochowa Polonia Bytom 2014-04-05 16:00 0:0 (0:0)
Jarota Jarocin Gryf Wejherowo 2014-04-06 15:00 0:3 (0:1)


Kolejka 24

KS Polkowice Odra Opole 2014-04-12 00:00 0:3 (0:3)
Bytovia Bytów Jarota Jarocin 2014-04-12 14:00 0:1 (0:0)
Rozwój Katowice Błękitni Stargard Sz. 2014-04-12 15:00 2:0 (0:0)
Gryf Wejherowo UKP Zielona Góra 2014-04-12 16:00 4:1 (2:0)
MKS Kluczbork Raków Częstochowa 2014-04-12 16:00 1:1 (0:0)
Ruch Zdzieszowice Górnik Wałbrzych 2014-04-12 16:00 3:0 (2:0)
Polonia Bytom Ostrovia Ostrów 2014-04-12 17:00 1:1 (0:1)
Calisia Kalisz Zagłębie Sosnowiec 2014-04-12 18:00 0:0 (0:0)
Chrobry Głogów Warta Poznań 2014-04-12 19:00 0:0  (0:0) 


Kolejka 25

Warta Poznań KS Polkowice 2014-04-19 00:00 3:0 (3:0)
Błękitni Stargard Sz. Chrobry Głogów 2014-04-19 13:00 0:2  (0:0) 
Jarota Jarocin Calisia Kalisz 2014-04-19 13:00 3:1 (1:1)
Zagłębie Sosnowiec Ruch Zdzieszowice 2014-04-19 13:00 4:2 (2:2)
Bytovia Bytów Gryf Wejherowo 2014-04-19 14:00 3:1 (2:0)
Górnik Wałbrzych Rozwój Katowice 2014-04-19 16:00 0:0 (0:0)
Odra Opole Polonia Bytom 2014-04-19 16:00 1:1 (1:0)
Ostrovia Ostrów MKS Kluczbork 2014-04-19 16:00 3:2 (2:1)
Raków Częstochowa UKP Zielona Góra 2014-04-19 16:00 3:1 (1:0)


Kolejka 26

KS Polkowice Błękitni Stargard Sz. 2014-04-23 00:00 0:3 (0:3)
UKP Zielona Góra Ostrovia Ostrów 2014-04-23 16:00 0:0 (0:0)
Ruch Zdzieszowice Jarota Jarocin 2014-04-23 16:00 1:1 (1:1)
Gryf Wejherowo Raków Częstochowa 2014-04-23 17:00 0:3 (0:1)
MKS Kluczbork Odra Opole 2014-04-23 17:00 1:0 (1:0)
Rozwój Katowice Zagłębie Sosnowiec 2014-04-23 17:00 0:2 (0:1)
Chrobry Głogów Górnik Wałbrzych 2014-04-23 19:00 1:0  (0:0) 
Polonia Bytom Warta Poznań 2014-04-23 19:00 1:3 (0:2)
Calisia Kalisz Bytovia Bytów 2014-04-23 19:00 2:3 (1:0)


Kolejka 27

Górnik Wałbrzych KS Polkowice 2014-04-26 00:00 3:0 (3:0)
Błękitni Stargard Sz. Polonia Bytom 2014-04-26 15:00 3:1 (2:1)
Ostrovia Ostrów Raków Częstochowa 2014-04-26 15:00 1:0 (0:0)
Bytovia Bytów Ruch Zdzieszowice 2014-04-26 16:00 3:0 (2:0)
Warta Poznań MKS Kluczbork 2014-04-26 16:00 0:1 (0:0)
Odra Opole UKP Zielona Góra 2014-04-26 16:00 2:1 (1:0)
Zagłębie Sosnowiec Chrobry Głogów 2014-04-26 18:00 1:2  (1:1) 
Calisia Kalisz Gryf Wejherowo 2014-04-26 18:00 0:1 (0:0)
Jarota Jarocin Rozwój Katowice 2014-04-27 15:00 1:2 (0:1)


Kolejka 28

KS Polkowice Zagłębie Sosnowiec 2014-05-03 00:00 0:3 (0:3)
UKP Zielona Góra Warta Poznań 2014-05-03 16:00 1:2 (1:1)
Gryf Wejherowo Ostrovia Ostrów 2014-05-03 17:00 3:1 (1:1)
Raków Częstochowa Odra Opole 2014-05-03 17:00 1:1 (0:0)
MKS Kluczbork Błękitni Stargard Sz. 2014-05-03 17:00 1:2 (1:2)
Rozwój Katowice Bytovia Bytów 2014-05-03 17:00 3:0 (1:0)
Ruch Zdzieszowice Calisia Kalisz 2014-05-03 17:00 0:0 (0:0)
Chrobry Głogów Jarota Jarocin 2014-05-03 19:00 1:1  (1:0) 
Polonia Bytom Górnik Wałbrzych 2014-05-04 18:00 2:1 (1:0)


Kolejka 29

Jarota Jarocin KS Polkowice 2014-05-10 00:00 3:0 (3:0)
Górnik Wałbrzych MKS Kluczbork 2014-05-10 15:00 2:5 (1:3)
Błękitni Stargard Sz. UKP Zielona Góra 2014-05-10 15:00 3:3 (1:3)
Odra Opole Ostrovia Ostrów 2014-05-10 15:30 2:0 (1:0)
Bytovia Bytów Chrobry Głogów 2014-05-10 16:00 2:1  (1:0) 
Warta Poznań Raków Częstochowa 2014-05-10 16:00 1:1 (0:1)
Ruch Zdzieszowice Gryf Wejherowo 2014-05-10 17:00 1:0 (0:0)
Calisia Kalisz Rozwój Katowice 2014-05-10 18:00 2:2 (1:1)
Zagłębie Sosnowiec Polonia Bytom 2014-05-10 18:00 0:0 (0:0)


Kolejka 30

KS Polkowice Bytovia Bytów 2014-05-16 00:00 0:3 (0:3)
Polonia Bytom Jarota Jarocin 2014-05-16 19:00 2:1 (1:0)
Ostrovia Ostrów Warta Poznań 2014-05-17 16:00 2:3 (1:2)
UKP Zielona Góra Górnik Wałbrzych 2014-05-17 16:00 1:0 (0:0)
Gryf Wejherowo Odra Opole 2014-05-17 17:00 1:2 (1:0)
Raków Częstochowa Błękitni Stargard Sz. 2014-05-17 17:00 1:1 (0:1)
MKS Kluczbork Zagłębie Sosnowiec 2014-05-17 17:00 1:2 (0:1)
Rozwój Katowice Ruch Zdzieszowice 2014-05-17 17:00 2:1 (1:1)
Chrobry Głogów Calisia Kalisz 2014-05-17 19:00 1:1  (1:0) 


Kolejka 31

Calisia Kalisz KS Polkowice 2014-05-21 00:00 3:0 (3:0)
Bytovia Bytów Polonia Bytom 2014-05-21 16:00 1:0 (0:0)
Ruch Zdzieszowice Chrobry Głogów 2014-05-21 17:00 0:1  (1:0) 
Rozwój Katowice Gryf Wejherowo 2014-05-21 17:00 1:2 (0:2)
Jarota Jarocin MKS Kluczbork 2014-05-21 17:00 0:2 (0:1)
Górnik Wałbrzych Raków Częstochowa 2014-05-21 17:00 2:0 (1:0)
Błękitni Stargard Sz. Ostrovia Ostrów 2014-05-21 17:00 2:1 (0:1)
Zagłębie Sosnowiec UKP Zielona Góra 2014-05-21 18:00 0:2 (0:0)
Warta Poznań Odra Opole 2014-05-21 18:00 2:2 (0:0)


Kolejka 32

KS Polkowice Ruch Zdzieszowice 2014-05-24 00:00 0:3 (0:3)
Gryf Wejherowo Warta Poznań 2014-05-24 17:00 6:2 (1:0)
Odra Opole Błękitni Stargard Sz. 2014-05-24 17:00 1:2 (0:1)
Raków Częstochowa Zagłębie Sosnowiec 2014-05-24 17:00 3:1 (1:1)
UKP Zielona Góra Jarota Jarocin 2014-05-24 17:00 1:2 (0:2)
MKS Kluczbork Bytovia Bytów 2014-05-24 17:00 2:1 (1:1)
Chrobry Głogów Rozwój Katowice 2014-05-24 19:00 4:1  (1:0) 
Ostrovia Ostrów Górnik Wałbrzych 2014-05-25 16:00 1:1 (0:0)
Polonia Bytom Calisia Kalisz 2014-05-25 18:00 2:0 (0:0)


Kolejka 33

Rozwój Katowice KS Polkowice 2014-06-01 00:00 3:0 (3:0)
Chrobry Głogów Gryf Wejherowo 2014-06-01 17:00 4:0  (2:0) 
Ruch Zdzieszowice Polonia Bytom 2014-06-01 17:00 0:0 (0:0)
Calisia Kalisz MKS Kluczbork 2014-06-01 17:00 0:4 (0:1)
Bytovia Bytów UKP Zielona Góra 2014-06-01 17:00 0:0 (0:0)
Jarota Jarocin Raków Częstochowa 2014-06-01 17:00 0:2 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Ostrovia Ostrów 2014-06-01 17:00 1:0 (1:0)
Górnik Wałbrzych Odra Opole 2014-06-01 17:00 1:1 (0:0)
Błękitni Stargard Sz. Warta Poznań 2014-06-01 17:00 4:0 (3:0)


Kolejka 34

KS Polkowice Chrobry Głogów 2014-06-08 17:00 0:3  (0:3) 
Gryf Wejherowo Błękitni Stargard Sz. 2014-06-08 17:00 1:2 (0:2)
Warta Poznań Górnik Wałbrzych 2014-06-08 17:00 0:1 (0:0)
Odra Opole Zagłębie Sosnowiec 2014-06-08 17:00 0:1 (0:1)
Ostrovia Ostrów Jarota Jarocin 2014-06-08 17:00 0:0 (0:0)
Raków Częstochowa Bytovia Bytów 2014-06-08 17:00 0:0 (0:0)
UKP Zielona Góra Calisia Kalisz 2014-06-08 17:00 2:3 (1:2)
MKS Kluczbork Ruch Zdzieszowice 2014-06-08 17:00 4:2 (1:0)
Polonia Bytom Rozwój Katowice 2014-06-08 17:00 4:0 (3:0)


Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#