POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest15.11.2019
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Pokaż tabelę:
Lp Drużyna M. P. Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1.FC Wrocław Academy 29 76 24 4 1 119-20 13 1 0 52-7 11 3 1 67-13 0 0 0 0-0
2.Miedź Legnica 29 66 20 6 3 106-29 10 4 0 59-11 10 2 3 47-18 0 0 0 0-0
3.Lechia Dzierżoniów 29 60 19 3 7 101-32 10 0 5 62-16 9 3 2 39-16 0 0 0 0-0
4.Górnik Wałbrzych 29 57 18 3 8 73-37 11 1 3 47-18 7 2 5 26-19 0 0 0 0-0
5.Śląsk Wrocław 29 54 17 3 9 89-46 11 0 4 52-22 6 3 5 37-24 0 0 0 0-0
6.Zagłębie Lubin 29 48 13 9 7 81-46 6 4 4 44-23 7 5 3 37-23 0 0 0 0-0
7.KS Polkowice 29 47 14 5 10 61-45 9 1 4 35-16 5 4 6 26-29 0 0 0 0-0
8.Chrobry JS Głogów 29 38 11 5 13 59-54 5 4 5 24-21 6 1 8 35-33 0 0 0 0-0
9.Ślęza Wrocław 29 36 10 6 13 63-53 6 4 5 38-24 4 2 8 25-29 1 1 0 4-2
10.Polonia-Stal Świdnica 29 36 10 6 13 52-63 2 5 7 26-30 8 1 6 26-33 0 1 1 2-4
11.Parasol Wrocław 29 35 9 8 12 47-59 6 6 3 27-21 3 2 9 20-38 0 0 0 0-0
12.MKS Oława 29 33 9 6 14 48-74 8 2 5 30-25 1 4 9 18-49 0 0 0 0-0
13.Bobrzanie Bolesławiec 29 24 6 6 17 46-97 3 2 9 24-40 3 4 8 22-57 0 0 0 0-0
14.AKS Strzegom 29 16 5 1 23 30-150 3 0 12 20-88 2 1 11 10-62 0 0 0 0-0
15.Polar Wrocław 29 9 2 3 24 17-132 2 3 10 15-54 0 0 14 2-78 0 0 0 0-0
16.Szkółka Szczyt Boguszów-Gorce 15 2 0 2 13 9-64 0 1 6 5-25 0 1 7 4-39 0 0 0 0-0

Kolejka 1

Zagłębie Lubin AKS Strzegom 2014-08-23 00:00 10:0 (0:0)
Śląsk Wrocław Szkółka Szczyt Boguszów-Gorce 2014-08-23 00:00 4:1 (0:0)
Górnik Wałbrzych KS Polkowice 2014-08-23 00:00 3:0 (0:0)
FC Wrocław Academy Ślęza Wrocław 2014-08-23 00:00 3:0 (0:0)
Parasol Wrocław Bobrzanie Bolesławiec 2014-08-23 00:00 2:2 (0:0)
Chrobry JS Głogów MKS Oława 2014-08-23 11:00 2:2  (1:1) 
Miedź Legnica Polar Wrocław 2014-08-24 00:00 10:0 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Polonia-Stal Świdnica 2014-08-24 00:00 5:1 (0:0)


Kolejka 2

AKS Strzegom Bobrzanie Bolesławiec 2014-08-27 00:00 0:2 (0:0)
MKS Oława Parasol Wrocław 2014-08-27 00:00 3:1 (0:0)
Ślęza Wrocław Lechia Dzierżoniów 2014-08-27 00:00 0:1 (0:0)
KS Polkowice FC Wrocław Academy 2014-08-27 00:00 2:1 (0:0)
Polar Wrocław Górnik Wałbrzych 2014-08-27 00:00 0:2 (0:0)
Szkółka Szczyt Boguszów-Gorce Miedź Legnica 2014-08-27 00:00 0:7 (0:0)
Zagłębie Lubin Śląsk Wrocław 2014-08-27 00:00 2:2 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Chrobry JS Głogów 2014-08-27 15:00 0:2  (0:0) 


Kolejka 3

Śląsk Wrocław AKS Strzegom 2014-08-30 00:00 4:0 (0:0)
Górnik Wałbrzych Szkółka Szczyt Boguszów-Gorce 2014-08-30 00:00 7:0 (0:0)
FC Wrocław Academy Polar Wrocław 2014-08-30 00:00 4:0 (0:0)
Parasol Wrocław Polonia-Stal Świdnica 2014-08-30 00:00 0:2 (0:0)
Chrobry JS Głogów Ślęza Wrocław 2014-08-30 11:00 3:1  (0:0) 
Miedź Legnica Zagłębie Lubin 2014-08-31 00:00 1:1 (0:0)
Lechia Dzierżoniów KS Polkowice 2014-08-31 00:00 7:0 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec MKS Oława 2014-08-31 00:00 4:1 (0:0)


Kolejka 4

AKS Strzegom MKS Oława 2014-09-06 00:00 1:4 (0:0)
Polar Wrocław Lechia Dzierżoniów 2014-09-06 00:00 1:1 (0:0)
Szkółka Szczyt Boguszów-Gorce FC Wrocław Academy 2014-09-06 00:00 0:2 (0:0)
Zagłębie Lubin Górnik Wałbrzych 2014-09-06 00:00 0:2 (0:0)
Śląsk Wrocław Miedź Legnica 2014-09-06 00:00 4:1 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Bobrzanie Bolesławiec 2014-09-07 00:00 3:3 (0:0)
Ślęza Wrocław Parasol Wrocław 2014-09-07 00:00 2:1 (0:0)
KS Polkowice Chrobry JS Głogów 2014-09-07 11:00 2:1  (0:0) 


Kolejka 5

Górnik Wałbrzych Śląsk Wrocław 2014-09-10 00:00 3:2 (0:0)
FC Wrocław Academy Zagłębie Lubin 2014-09-10 00:00 0:0 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Szkółka Szczyt Boguszów-Gorce 2014-09-10 00:00 11:0 (0:0)
Parasol Wrocław KS Polkowice 2014-09-10 00:00 0:3 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Ślęza Wrocław 2014-09-10 00:00 0:7 (0:0)
MKS Oława Polonia-Stal Świdnica 2014-09-10 00:00 0:3 (0:0)
Chrobry JS Głogów Polar Wrocław 2014-09-10 15:00 3:0  (1:0) 
Miedź Legnica AKS Strzegom 2014-09-17 00:00 5:0 (0:0)


Kolejka 6

AKS Strzegom Polonia-Stal Świdnica 2014-09-13 00:00 2:3 (0:0)
KS Polkowice Bobrzanie Bolesławiec 2014-09-13 00:00 5:1 (0:0)
Polar Wrocław Parasol Wrocław 2014-09-13 00:00 1:5 (0:0)
Zagłębie Lubin Lechia Dzierżoniów 2014-09-13 00:00 1:3 (0:0)
Śląsk Wrocław FC Wrocław Academy 2014-09-13 00:00 1:5 (0:0)
Szkółka Szczyt Boguszów-Gorce Chrobry JS Głogów 2014-09-13 11:00 0:3  (0:1) 
Ślęza Wrocław MKS Oława 2014-09-14 00:00 4:2 (0:0)
Miedź Legnica Górnik Wałbrzych 2014-09-14 00:00 1:1 (0:0)


Kolejka 7

Lechia Dzierżoniów Śląsk Wrocław 2014-09-20 00:00 4:0 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Ślęza Wrocław 2014-09-20 00:00 1:3 (0:0)
FC Wrocław Academy Miedź Legnica 2014-09-20 00:00 1:0 (0:0)
Parasol Wrocław Szkółka Szczyt Boguszów-Gorce 2014-09-20 00:00 0:0 (0:0)
Górnik Wałbrzych AKS Strzegom 2014-09-21 00:00 5:0 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Polar Wrocław 2014-09-21 00:00 7:1 (0:0)
MKS Oława KS Polkowice 2014-09-21 00:00 0:3 (0:0)
Chrobry JS Głogów Zagłębie Lubin 2014-09-21 11:00 2:3  (0:0) 


Kolejka 8

Polar Wrocław MKS Oława 2014-09-27 00:00 2:2 (0:0)
Szkółka Szczyt Boguszów-Gorce Bobrzanie Bolesławiec 2014-09-27 00:00 2:2 (0:0)
Zagłębie Lubin Parasol Wrocław 2014-09-27 00:00 8:1 (0:0)
Śląsk Wrocław Chrobry JS Głogów 2014-09-27 10:00 5:1  (1:1) 
AKS Strzegom Ślęza Wrocław 2014-09-28 00:00 1:4 (0:0)
KS Polkowice Polonia-Stal Świdnica 2014-09-28 00:00 5:0 (0:0)
Miedź Legnica Lechia Dzierżoniów 2014-09-28 00:00 1:1 (0:0)
Górnik Wałbrzych FC Wrocław Academy 2014-09-28 00:00 0:2 (0:0)


Kolejka 9

FC Wrocław Academy AKS Strzegom 2014-10-04 00:00 8:1 (0:0)
Parasol Wrocław Śląsk Wrocław 2014-10-04 00:00 4:1 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Zagłębie Lubin 2014-10-04 00:00 3:4 (0:0)
Ślęza Wrocław KS Polkowice 2014-10-04 00:00 1:1 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Górnik Wałbrzych 2014-10-05 00:00 0:1 (0:0)
MKS Oława Szkółka Szczyt Boguszów-Gorce 2014-10-05 00:00 4:1 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Polar Wrocław 2014-10-05 00:00 7:1 (0:0)
Chrobry JS Głogów Miedź Legnica 2014-10-05 11:00 0:2  (0:1) 


Kolejka 10

AKS Strzegom KS Polkowice 2014-10-11 00:00 2:0 (0:0)
Polar Wrocław Ślęza Wrocław 2014-10-11 00:00 0:0 (0:0)
Szkółka Szczyt Boguszów-Gorce Polonia-Stal Świdnica 2014-10-11 00:00 1:3 (0:0)
Zagłębie Lubin MKS Oława 2014-10-11 00:00 6:0 (0:0)
Śląsk Wrocław Bobrzanie Bolesławiec 2014-10-11 00:00 5:2 (0:0)
FC Wrocław Academy Lechia Dzierżoniów 2014-10-11 00:00 2:1 (0:0)
Miedź Legnica Parasol Wrocław 2014-10-12 00:00 5:1 (0:0)
Górnik Wałbrzych Chrobry JS Głogów 2014-10-12 11:00 3:1  (0:0) 


Kolejka 11

Parasol Wrocław Górnik Wałbrzych 2014-10-18 00:00 3:0 (0:0)
Lechia Dzierżoniów AKS Strzegom 2014-10-19 00:00 6:0 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Miedź Legnica 2014-10-19 00:00 0:3 (0:0)
MKS Oława Śląsk Wrocław 2014-10-19 00:00 1:1 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Zagłębie Lubin 2014-10-19 00:00 0:0 (0:0)
Ślęza Wrocław Szkółka Szczyt Boguszów-Gorce 2014-10-19 00:00 7:0 (0:0)
KS Polkowice Polar Wrocław 2014-10-19 00:00 5:0 (0:0)
Chrobry JS Głogów FC Wrocław Academy 2014-10-19 11:00 1:3  (0:0) 


Kolejka 12

AKS Strzegom Polar Wrocław 2014-10-25 00:00 7:0 (0:0)
Szkółka Szczyt Boguszów-Gorce KS Polkowice 2014-10-25 00:00 2:3 (0:0)
Zagłębie Lubin Ślęza Wrocław 2014-10-25 00:00 2:2 (0:0)
Śląsk Wrocław Polonia-Stal Świdnica 2014-10-25 00:00 1:2 (0:0)
FC Wrocław Academy Parasol Wrocław 2014-10-25 00:00 2:0 (0:0)
Miedź Legnica MKS Oława 2014-10-26 00:00 7:0 (0:0)
Górnik Wałbrzych Bobrzanie Bolesławiec 2014-10-26 00:00 0:2 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Chrobry JS Głogów 2014-10-26 11:00 4:0  (1:0) 


Kolejka 13

Parasol Wrocław Lechia Dzierżoniów 2014-10-31 00:00 2:5 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec FC Wrocław Academy 2014-10-31 00:00 0:3 (0:0)
MKS Oława Górnik Wałbrzych 2014-10-31 00:00 3:1 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Miedź Legnica 2014-10-31 00:00 0:3 (0:0)
Ślęza Wrocław Śląsk Wrocław 2014-10-31 00:00 1:3 (0:0)
KS Polkowice Zagłębie Lubin 2014-10-31 00:00 1:2 (0:0)
Polar Wrocław Szkółka Szczyt Boguszów-Gorce 2014-10-31 00:00 4:1 (0:0)
Chrobry JS Głogów AKS Strzegom 2014-10-31 13:00 1:1  (0:0) 


Kolejka 14

AKS Strzegom Szkółka Szczyt Boguszów-Gorce 2014-11-08 00:00 2:1 (0:0)
Zagłębie Lubin Polar Wrocław 2014-11-08 00:00 5:0 (0:0)
Śląsk Wrocław KS Polkowice 2014-11-08 00:00 5:0 (0:0)
FC Wrocław Academy MKS Oława 2014-11-08 00:00 6:0 (0:0)
Miedź Legnica Ślęza Wrocław 2014-11-09 00:00 6:2 (0:0)
Górnik Wałbrzych Polonia-Stal Świdnica 2014-11-09 00:00 1:3 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Bobrzanie Bolesławiec 2014-11-09 00:00 8:0 (0:0)
Chrobry JS Głogów Parasol Wrocław 2014-11-09 11:00 5:1  (2:0) 


Kolejka 15

Parasol Wrocław AKS Strzegom 2014-11-15 00:00 3:0 (0:0)
Polar Wrocław Śląsk Wrocław 2014-11-15 00:00 0:4 (0:0)
Szkółka Szczyt Boguszów-Gorce Zagłębie Lubin 2014-11-15 00:00 0:5 (0:0)
MKS Oława Lechia Dzierżoniów 2014-11-16 00:00 0:6 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica FC Wrocław Academy 2014-11-16 00:00 0:2 (0:0)
Ślęza Wrocław Górnik Wałbrzych 2014-11-16 00:00 0:2 (0:0)
KS Polkowice Miedź Legnica 2014-11-16 00:00 1:3 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Chrobry JS Głogów 2014-11-16 11:00 0:1  (0:1) 


Kolejka 16

Polar Wrocław Miedź Legnica 2015-03-21 00:00 1:6 (0:0)
KS Polkowice Górnik Wałbrzych 2015-03-21 00:00 1:1 (0:0)
AKS Strzegom Zagłębie Lubin 2015-03-22 00:00 1:5 (0:0)
Ślęza Wrocław FC Wrocław Academy 2015-03-22 00:00 3:3 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Lechia Dzierżoniów 2015-03-22 00:00 1:1 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Parasol Wrocław 2015-03-22 00:00 1:1 (0:0)
MKS Oława Chrobry JS Głogów 2015-03-22 11:00 0:2  (0:1) 


Kolejka 17

FC Wrocław Academy KS Polkowice 2015-03-28 00:00 2:1 (0:0)
Śląsk Wrocław Zagłębie Lubin 2015-03-28 00:00 1:4 (0:0)
Parasol Wrocław MKS Oława 2015-03-28 00:00 1:1 (0:0)
Chrobry JS Głogów Polonia-Stal Świdnica 2015-03-28 13:00 3:0  (0:0) 
Górnik Wałbrzych Polar Wrocław 2015-03-29 00:00 7:0 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Ślęza Wrocław 2015-03-29 00:00 0:4 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec AKS Strzegom 2015-03-29 00:00 0:4 (0:0)


Kolejka 18

Polar Wrocław FC Wrocław Academy 2015-04-02 00:00 0:9 (0:0)
Ślęza Wrocław Chrobry JS Głogów 2015-04-02 11:00 1:2  (0:2) 
Zagłębie Lubin Miedź Legnica 2015-04-03 00:00 1:2 (0:0)
KS Polkowice Lechia Dzierżoniów 2015-04-04 00:00 1:2 (0:0)
AKS Strzegom Śląsk Wrocław 2015-04-04 00:00 1:6 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Parasol Wrocław 2015-04-04 00:00 2:2 (0:0)
MKS Oława Bobrzanie Bolesławiec 2015-04-07 00:00 2:2 (0:0)


Kolejka 19

Parasol Wrocław Ślęza Wrocław 2015-04-11 00:00 3:1 (0:0)
Chrobry JS Głogów KS Polkowice 2015-04-11 11:00 1:1  (0:0) 
Bobrzanie Bolesławiec Polonia-Stal Świdnica 2015-04-12 00:00 1:2 (0:0)
MKS Oława AKS Strzegom 2015-04-12 00:00 5:0 (0:0)
Miedź Legnica Śląsk Wrocław 2015-04-12 00:00 2:1 (0:0)
Górnik Wałbrzych Zagłębie Lubin 2015-04-12 00:00 5:0 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Polar Wrocław 2015-04-12 00:00 6:0 (0:0)


Kolejka 20

Zagłębie Lubin FC Wrocław Academy 2015-04-18 00:00 1:5 (0:0)
KS Polkowice Parasol Wrocław 2015-04-18 00:00 5:0 (0:0)
Śląsk Wrocław Górnik Wałbrzych 2015-04-18 00:00 2:0 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica MKS Oława 2015-04-18 00:00 1:1 (0:0)
Polar Wrocław Chrobry JS Głogów 2015-04-18 16:30 3:0  (3:0) 
AKS Strzegom Miedź Legnica 2015-04-19 00:00 0:7 (0:0)
Ślęza Wrocław Bobrzanie Bolesławiec 2015-04-19 00:00 3:0 (0:0)


Kolejka 21

Parasol Wrocław Polar Wrocław 2015-04-25 00:00 2:0 (0:0)
FC Wrocław Academy Śląsk Wrocław 2015-04-25 00:00 2:1 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica AKS Strzegom 2015-04-25 00:00 6:1 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Zagłębie Lubin 2015-04-26 00:00 3:2 (0:0)
Górnik Wałbrzych Miedź Legnica 2015-04-26 00:00 4:4 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec KS Polkowice 2015-04-26 00:00 2:2 (0:0)
MKS Oława Ślęza Wrocław 2015-04-26 00:00 1:0 (0:0)


Kolejka 22

KS Polkowice MKS Oława 2015-04-29 00:00 3:1 (0:0)
Śląsk Wrocław Lechia Dzierżoniów 2015-05-02 00:00 1:2 (0:0)
Polar Wrocław Bobrzanie Bolesławiec 2015-05-02 00:00 2:4 (0:0)
Zagłębie Lubin Chrobry JS Głogów 2015-05-02 13:00 2:2  (1:0) 
Ślęza Wrocław Polonia-Stal Świdnica 2015-05-03 00:00 1:1 (0:0)
AKS Strzegom Górnik Wałbrzych 2015-05-03 00:00 0:7 (0:0)
Miedź Legnica FC Wrocław Academy 2015-05-03 00:00 0:0 (0:0)


Kolejka 23

Parasol Wrocław Zagłębie Lubin 2015-05-09 00:00 2:2 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica KS Polkowice 2015-05-09 00:00 1:3 (0:0)
FC Wrocław Academy Górnik Wałbrzych 2015-05-09 00:00 2:1 (0:0)
Chrobry JS Głogów Śląsk Wrocław 2015-05-09 11:00 1:1  (1:1) 
MKS Oława Polar Wrocław 2015-05-10 00:00 5:0 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Miedź Legnica 2015-05-10 00:00 1:3 (0:0)
Ślęza Wrocław AKS Strzegom 2015-05-10 00:00 8:1 (0:0)


Kolejka 24

Śląsk Wrocław Parasol Wrocław 2015-05-16 00:00 2:1 (0:0)
Zagłębie Lubin Bobrzanie Bolesławiec 2015-05-16 00:00 3:2 (0:0)
KS Polkowice Ślęza Wrocław 2015-05-16 00:00 2:0 (0:0)
Polar Wrocław Polonia-Stal Świdnica 2015-05-16 00:00 1:4 (0:0)
Miedź Legnica Chrobry JS Głogów 2015-05-16 13:30 4:2  (1:0) 
AKS Strzegom FC Wrocław Academy 2015-05-17 00:00 1:23 (0:0)
Górnik Wałbrzych Lechia Dzierżoniów 2015-05-17 00:00 4:2 (0:0)


Kolejka 25

Bobrzanie Bolesławiec Śląsk Wrocław 2015-05-23 00:00 1:7 (0:0)
KS Polkowice AKS Strzegom 2015-05-23 00:00 1:0 (0:0)
Parasol Wrocław Miedź Legnica 2015-05-23 00:00 1:1 (0:0)
Ślęza Wrocław Polar Wrocław 2015-05-23 00:00 3:0 (0:0)
Chrobry JS Głogów Górnik Wałbrzych 2015-05-23 11:00 0:4  (0:0) 
Lechia Dzierżoniów FC Wrocław Academy 2015-05-24 00:00 1:3 (0:0)
MKS Oława Zagłębie Lubin 2015-06-10 00:00 2:0 (0:0)


Kolejka 26

Polar Wrocław KS Polkowice 2015-05-27 00:00 0:7 (0:0)
Śląsk Wrocław MKS Oława 2015-05-30 00:00 5:3 (0:0)
AKS Strzegom Lechia Dzierżoniów 2015-05-30 00:00 0:8 (0:0)
Zagłębie Lubin Polonia-Stal Świdnica 2015-05-30 00:00 3:2 (0:0)
FC Wrocław Academy Chrobry JS Głogów 2015-05-30 13:30 4:2  (3:2) 
Miedź Legnica Bobrzanie Bolesławiec 2015-05-31 00:00 8:0 (0:0)
Górnik Wałbrzych Parasol Wrocław 2015-05-31 00:00 2:1 (0:0)


Kolejka 27

MKS Oława Miedź Legnica 2015-05-27 00:00 2:0 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Górnik Wałbrzych 2015-06-03 00:00 4:0 (0:0)
Parasol Wrocław FC Wrocław Academy 2015-06-04 00:00 1:1 (0:0)
Ślęza Wrocław Zagłębie Lubin 2015-06-04 00:00 2:2 (0:0)
Polar Wrocław AKS Strzegom 2015-06-04 00:00 0:2 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Śląsk Wrocław 2015-06-04 00:00 1:4 (0:0)
Chrobry JS Głogów Lechia Dzierżoniów 2015-06-04 13:00 1:2  (0:0) 


Kolejka 28

Śląsk Wrocław Ślęza Wrocław 2015-06-07 00:00 5:0 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Parasol Wrocław 2015-06-07 00:00 0:1 (0:0)
Górnik Wałbrzych MKS Oława 2015-06-07 00:00 1:0 (0:0)
FC Wrocław Academy Bobrzanie Bolesławiec 2015-06-07 00:00 13:0 (0:0)
Zagłębie Lubin KS Polkowice 2015-06-07 00:00 0:0 (0:0)
Miedź Legnica Polonia-Stal Świdnica 2015-06-07 00:00 6:0 (0:0)
AKS Strzegom Chrobry JS Głogów 2015-06-07 17:00 2:14  (0:0) 


Kolejka 29

Polonia-Stal Świdnica Górnik Wałbrzych 2015-06-12 00:00 3:4 (0:0)
KS Polkowice Śląsk Wrocław 2015-06-13 00:00 1:4 (0:0)
Ślęza Wrocław Miedź Legnica 2015-06-13 00:00 2:5 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Lechia Dzierżoniów 2015-06-14 00:00 1:4 (0:0)
MKS Oława FC Wrocław Academy 2015-06-14 00:00 2:5 (0:0)
Polar Wrocław Zagłębie Lubin 2015-06-14 00:00 0:7 (0:0)
Parasol Wrocław Chrobry JS Głogów 2015-06-14 10:00 3:2  (0:1) 


Kolejka 30

FC Wrocław Academy Polonia-Stal Świdnica 2015-06-17 00:00 3:0 (0:0)
Lechia Dzierżoniów MKS Oława 2015-06-17 00:00 6:1 (0:0)
Śląsk Wrocław Polar Wrocław 2015-06-17 00:00 7:0 (0:0)
Miedź Legnica KS Polkowice 2015-06-17 00:00 3:2 (0:0)
Górnik Wałbrzych Ślęza Wrocław 2015-06-17 00:00 2:1 (0:0)
AKS Strzegom Parasol Wrocław 2015-06-17 00:00 0:4 (0:0)
Chrobry JS Głogów Bobrzanie Bolesławiec 2015-06-17 15:00 1:0  (1:0) 


Chrobry TV

więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#