POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest20.11.2019
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Pokaż tabelę:
Lp Drużyna M. P. Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1.Arka Gdynia 34 69 19 12 3 60-29 8 7 2 27-15 11 5 1 33-14 0 0 0 0-0
2.Wisła Płock 34 63 19 6 9 51-28 11 3 3 28-8 8 3 6 23-20 0 0 0 0-0
3.Zagłębie Sosnowiec 34 52 16 4 14 53-53 10 1 6 25-16 6 3 8 28-37 3 0 1 6-8
4.GKS Katowice 34 52 15 7 12 42-36 7 4 6 22-20 8 3 6 20-16 2 0 2 5-3
5.Zawisza Bydgoszcz 34 52 15 7 12 57-51 8 3 6 33-26 7 4 6 24-25 1 0 3 7-7
6.Chrobry Głogów 34 51 14 9 11 47-33 8 3 6 28-16 6 6 5 19-17 2 0 0 4-1
7.Miedź Legnica 34 51 13 12 9 41-34 7 8 2 27-15 6 4 7 14-19 0 0 2 1-4
8.Bytovia Bytów 34 48 11 15 8 46-44 5 8 4 22-24 6 7 4 24-20 0 0 0 0-0
9.Sandecja Nowy Sącz 34 47 13 8 13 51-43 9 3 5 30-18 4 5 8 21-25 0 0 0 0-0
10.Wigry Suwałki 34 45 12 9 13 41-35 4 4 9 20-21 8 5 4 21-14 0 0 0 0-0
11.Stomil Olsztyn 34 44 11 11 12 34-42 6 7 4 21-20 5 4 8 13-22 0 0 0 0-0
12.Chojniczanka Chojnice 34 43 12 7 15 40-45 7 3 7 20-24 5 4 8 20-21 0 0 0 0-0
13.Olimpia Grudziądz 34 42 11 9 14 39-43 6 3 8 21-23 5 6 6 18-20 0 0 0 0-0
14.Pogoń Siedlce 34 41 11 8 15 31-46 8 5 4 17-14 3 3 11 14-32 1 0 1 5-3
15.MKS Kluczbork 34 41 11 8 15 40-55 5 5 7 19-21 6 3 8 21-34 1 0 1 3-5
16.GKS Bełchatów 34 38 10 8 16 35-40 5 4 8 17-20 5 4 8 18-20 0 0 0 0-0
17.Rozwój Katowice 34 35 11 2 21 35-56 6 1 10 21-28 5 1 11 14-28 0 0 0 0-0
18.Dolcan Ząbki 34 30 8 6 20 37-67 4 2 11 17-36 4 4 9 20-31 0 0 0 0-0
Dolcan Ząbki wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej

Kolejka 1

MKS Kluczbork Chrobry Głogów 2015-08-01 17:00 0:2  (0:0) 
Pogoń Siedlce Dolcan Ząbki 2015-08-01 17:00 0:4 (0:3)
GKS Bełchatów Stomil Olsztyn 2015-08-01 17:00 0:1 (0:1)
Arka Gdynia Zawisza Bydgoszcz 2015-08-01 18:00 1:1 (1:0)
Miedź Legnica Chojniczanka Chojnice 2015-08-01 18:00 2:2 (1:1)
Sandecja Nowy Sącz Bytovia Bytów 2015-08-01 18:00 0:1 (0:1)
GKS Katowice Wigry Suwałki 2015-08-01 19:00 2:0 (2:0)
Olimpia Grudziądz Rozwój Katowice 2015-08-01 20:00 0:1 (0:1)
Zagłębie Sosnowiec Wisła Płock 2015-08-02 18:00 0:1 (0:1)


Kolejka 2

Zawisza Bydgoszcz MKS Kluczbork 2015-08-08 18:00 2:3 (0:2)
GKS Katowice Zagłębie Sosnowiec 2015-08-08 18:00 0:1 (0:1)
Chrobry Głogów Pogoń Siedlce 2015-08-08 19:00 1:1  (1:1) 
Stomil Olsztyn Sandecja Nowy Sącz 2015-08-08 19:45 2:2 (1:0)
Bytovia Bytów Olimpia Grudziądz 2015-08-08 20:00 2:2 (1:1)
GKS Bełchatów Chojniczanka Chojnice 2015-08-08 20:00 2:1 (0:0)
Miedź Legnica Dolcan Ząbki 2015-08-08 20:00 1:1 (1:0)
Wisła Płock Arka Gdynia 2015-08-09 18:00 0:2 (0:1)
Wigry Suwałki Rozwój Katowice 2015-08-09 20:00 4:0 (2:0)


Kolejka 3

Rozwój Katowice Bytovia Bytów 2015-08-15 11:00 1:1 (0:0)
MKS Kluczbork Wisła Płock 2015-08-15 17:00 1:2 (1:0)
Arka Gdynia GKS Katowice 2015-08-15 18:00 1:0 (0:0)
Sandecja Nowy Sącz Chojniczanka Chojnice 2015-08-15 18:00 3:1 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Wigry Suwałki 2015-08-15 18:30 2:3 (0:2)
GKS Bełchatów Dolcan Ząbki 2015-08-15 20:00 1:1 (1:0)
Olimpia Grudziądz Stomil Olsztyn 2015-08-15 20:00 2:0 (1:0)
Pogoń Siedlce Zawisza Bydgoszcz 2015-08-16 17:00 0:3 (0:0)
Miedź Legnica Chrobry Głogów 2015-08-16 18:00 0:2  (0:0) 


Kolejka 4

Zawisza Bydgoszcz Miedź Legnica 2015-08-21 20:30 4:1 (1:1)
Zagłębie Sosnowiec Arka Gdynia 2015-08-22 18:00 4:2 (2:1)
Sandecja Nowy Sącz Dolcan Ząbki 2015-08-22 18:00 3:2 (1:1)
Chojniczanka Chojnice Olimpia Grudziądz 2015-08-22 19:00 2:1 (2:0)
Chrobry Głogów GKS Bełchatów 2015-08-22 19:00 1:2  (0:0) 
Wisła Płock Pogoń Siedlce 2015-08-22 19:00 0:2 (0:0)
GKS Katowice MKS Kluczbork 2015-08-22 19:00 5:1 (3:0)
Stomil Olsztyn Rozwój Katowice 2015-08-22 19:45 2:1 (1:0)
Wigry Suwałki Bytovia Bytów 2015-08-22 20:00 2:2 (2:1)


Kolejka 5

MKS Kluczbork Zagłębie Sosnowiec 2015-08-26 17:00 1:1 (0:1)
Rozwój Katowice Chojniczanka Chojnice 2015-08-26 17:00 1:3 (0:0)
GKS Bełchatów Zawisza Bydgoszcz 2015-08-26 17:30 2:1 (0:1)
Sandecja Nowy Sącz Chrobry Głogów 2015-08-26 18:00 1:1  (1:0) 
Arka Gdynia Wigry Suwałki 2015-08-26 18:30 0:2 (0:0)
Olimpia Grudziądz Dolcan Ząbki 2015-08-26 19:00 1:1 (0:0)
Miedź Legnica Wisła Płock 2015-08-27 17:30 1:0 (0:0)
Pogoń Siedlce GKS Katowice 2015-08-27 18:00 2:0 (2:0)
Bytovia Bytów Stomil Olsztyn 2015-09-24 18:00 1:1 (1:0)


Kolejka 6

Arka Gdynia MKS Kluczbork 2015-08-29 17:30 1:1 (1:0)
Dolcan Ząbki Rozwój Katowice 2015-08-29 18:00 1:0 (0:0)
Zawisza Bydgoszcz Sandecja Nowy Sącz 2015-08-29 18:00 2:2 (2:1)
Chrobry Głogów Olimpia Grudziądz 2015-08-30 17:00 2:1  (0:0) 
Wisła Płock GKS Bełchatów 2015-08-30 18:00 2:0 (0:0)
GKS Katowice Miedź Legnica 2015-08-30 18:00 0:1 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Pogoń Siedlce 2015-08-30 18:00 2:1 (2:1)
Wigry Suwałki Stomil Olsztyn 2015-08-30 20:00 1:2 (0:1)
Chojniczanka Chojnice Bytovia Bytów 2015-09-16 20:00 1:6 (1:3)


Kolejka 7

Olimpia Grudziądz Zawisza Bydgoszcz 2015-09-04 18:00 2:3 (1:1)
GKS Bełchatów GKS Katowice 2015-09-05 15:00 1:2 (1:0)
MKS Kluczbork Wigry Suwałki 2015-09-05 17:00 1:1 (1:0)
Sandecja Nowy Sącz Wisła Płock 2015-09-05 18:00 1:3 (1:0)
Bytovia Bytów Dolcan Ząbki 2015-09-05 18:00 1:4 (0:1)
Stomil Olsztyn Chojniczanka Chojnice 2015-09-05 19:45 2:0 (1:0)
Rozwój Katowice Chrobry Głogów 2015-09-06 15:00 0:1  (0:1) 
Pogoń Siedlce Arka Gdynia 2015-09-06 17:00 2:2 (0:0)
Miedź Legnica Zagłębie Sosnowiec 2015-09-29 18:30 1:4 (0:1)


Kolejka 8

Chrobry Głogów Bytovia Bytów 2015-09-11 18:00 0:1  (0:0) 
GKS Katowice Sandecja Nowy Sącz 2015-09-11 18:00 2:4 (1:1)
Zagłębie Sosnowiec GKS Bełchatów 2015-09-11 19:00 0:1 (0:0)
Dolcan Ząbki Stomil Olsztyn 2015-09-12 16:00 1:0 (0:0)
MKS Kluczbork Pogoń Siedlce 2015-09-12 16:00 3:2 (2:0)
Zawisza Bydgoszcz Rozwój Katowice 2015-09-12 17:00 2:1 (1:0)
Wigry Suwałki Chojniczanka Chojnice 2015-09-12 19:00 0:1 (0:1)
Wisła Płock Olimpia Grudziądz 2015-09-12 19:00 3:0 (1:0)
Arka Gdynia Miedź Legnica 2015-09-13 17:00 2:0 (1:0)


Kolejka 9

GKS Bełchatów Arka Gdynia 2015-09-18 18:00 1:1 (1:0)
Rozwój Katowice Wisła Płock 2015-09-19 15:00 2:1 (1:0)
Miedź Legnica MKS Kluczbork 2015-09-19 18:00 4:1 (2:0)
Sandecja Nowy Sącz Zagłębie Sosnowiec 2015-09-19 18:00 3:3 (1:1)
Olimpia Grudziądz GKS Katowice 2015-09-19 18:00 1:0 (1:0)
Stomil Olsztyn Chrobry Głogów 2015-09-20 12:45 2:1  (1:1) 
Pogoń Siedlce Wigry Suwałki 2015-09-20 16:00 1:0 (1:0)
Bytovia Bytów Zawisza Bydgoszcz 2015-09-20 17:00 2:2 (0:1)
Chojniczanka Chojnice Dolcan Ząbki 2015-09-20 19:00 1:1 (0:0)


Kolejka 10

GKS Katowice Rozwój Katowice 2015-09-25 18:00 2:2 (2:1)
Zagłębie Sosnowiec Olimpia Grudziądz 2015-09-25 18:00 0:0 (0:0)
Miedź Legnica Pogoń Siedlce 2015-09-25 18:00 1:1 (0:1)
Arka Gdynia Sandecja Nowy Sącz 2015-09-26 17:30 2:1 (0:1)
Wisła Płock Bytovia Bytów 2015-09-26 18:00 2:1 (1:0)
Wigry Suwałki Dolcan Ząbki 2015-09-27 12:45 0:1 (0:0)
MKS Kluczbork GKS Bełchatów 2015-09-27 15:00 0:0 (0:0)
Chrobry Głogów Chojniczanka Chojnice 2015-09-27 17:00 0:1  (0:1) 
Zawisza Bydgoszcz Stomil Olsztyn 2015-09-27 18:00 3:0 (1:0)


Kolejka 11

Olimpia Grudziądz Arka Gdynia 2015-10-02 18:00 1:2 (0:0)
Miedź Legnica Wigry Suwałki 2015-10-02 18:00 0:0 (0:0)
Dolcan Ząbki Chrobry Głogów 2015-10-02 18:00 1:1  (1:1) 
Rozwój Katowice Zagłębie Sosnowiec 2015-10-03 15:00 0:1 (0:1)
Sandecja Nowy Sącz MKS Kluczbork 2015-10-03 17:00 1:2 (1:2)
GKS Bełchatów Pogoń Siedlce 2015-10-03 17:00 0:0 (0:0)
Bytovia Bytów GKS Katowice 2015-10-03 18:00 0:3 (0:1)
Chojniczanka Chojnice Zawisza Bydgoszcz 2015-10-03 18:00 0:2 (0:1)
Stomil Olsztyn Wisła Płock 2015-10-04 12:45 1:1 (0:0)


Kolejka 12

Zagłębie Sosnowiec Bytovia Bytów 2015-10-09 19:00 2:0 (1:0)
Wigry Suwałki Chrobry Głogów 2015-10-10 15:00 1:2  (0:0) 
MKS Kluczbork Olimpia Grudziądz 2015-10-10 15:00 1:0 (0:0)
Wisła Płock Chojniczanka Chojnice 2015-10-10 17:00 2:1 (1:0)
Miedź Legnica GKS Bełchatów 2015-10-10 17:00 1:1 (1:0)
Arka Gdynia Rozwój Katowice 2015-10-10 17:30 4:0 (1:0)
Zawisza Bydgoszcz Dolcan Ząbki 2015-10-11 15:00 0:3 (0:2)
Pogoń Siedlce Sandecja Nowy Sącz 2015-10-11 17:30 0:0 (0:0)
GKS Katowice Stomil Olsztyn 2015-10-11 18:00 2:2 (1:1)


Kolejka 13

Stomil Olsztyn Zagłębie Sosnowiec 2015-10-16 20:30 2:4 (2:1)
Rozwój Katowice MKS Kluczbork 2015-10-17 15:00 0:1 (0:1)
GKS Bełchatów Wigry Suwałki 2015-10-17 17:00 0:2 (0:1)
Sandecja Nowy Sącz Miedź Legnica 2015-10-17 17:00 3:2 (1:1)
Olimpia Grudziądz Pogoń Siedlce 2015-10-17 17:00 0:1 (0:0)
Chojniczanka Chojnice GKS Katowice 2015-10-17 18:00 0:2 (0:1)
Dolcan Ząbki Wisła Płock 2015-10-17 18:00 0:1 (0:0)
Chrobry Głogów Zawisza Bydgoszcz 2015-10-18 12:45 3:1  (0:1) 
Bytovia Bytów Arka Gdynia 2015-10-18 18:00 1:1 (0:0)


Kolejka 14

Zagłębie Sosnowiec Chojniczanka Chojnice 2015-10-23 19:00 2:1 (2:1)
Arka Gdynia Stomil Olsztyn 2015-10-23 20:30 0:1 (0:1)
MKS Kluczbork Bytovia Bytów 2015-10-24 15:00 1:1 (0:1)
Rozwój Katowice Pogoń Siedlce 2015-10-24 15:00 2:3 (1:1)
Wigry Suwałki Zawisza Bydgoszcz 2015-10-24 17:00 0:1 (0:0)
Miedź Legnica Olimpia Grudziądz 2015-10-24 17:00 4:0 (2:0)
GKS Bełchatów Sandecja Nowy Sącz 2015-10-24 17:00 1:0 (0:0)
Wisła Płock Chrobry Głogów 2015-10-25 12:45 0:1  (0:1) 
GKS Katowice Dolcan Ząbki 2015-10-25 12:45 2:0 (1:0)


Kolejka 15

Chrobry Głogów GKS Katowice 2015-10-30 20:30 0:0  (0:0) 
Rozwój Katowice Miedź Legnica 2015-10-31 13:00 2:1 (0:1)
Dolcan Ząbki Zagłębie Sosnowiec 2015-10-31 14:00 4:1 (2:0)
Zawisza Bydgoszcz Wisła Płock 2015-10-31 15:00 1:3 (1:2)
Bytovia Bytów Pogoń Siedlce 2015-10-31 16:00 3:1 (1:0)
Sandecja Nowy Sącz Wigry Suwałki 2015-10-31 17:00 1:0 (0:0)
Olimpia Grudziądz GKS Bełchatów 2015-10-31 17:00 1:3 (1:2)
Stomil Olsztyn MKS Kluczbork 2015-10-31 17:00 1:0 (1:0)
Chojniczanka Chojnice Arka Gdynia 2015-11-02 18:00 2:3 (1:1)


Kolejka 16

Arka Gdynia Dolcan Ząbki 2015-11-06 20:30 3:2 (1:2)
MKS Kluczbork Chojniczanka Chojnice 2015-11-07 13:00 1:3 (0:0)
Wigry Suwałki Wisła Płock 2015-11-07 16:00 1:2 (0:0)
Miedź Legnica Bytovia Bytów 2015-11-07 16:00 2:0 (0:0)
Sandecja Nowy Sącz Olimpia Grudziądz 2015-11-07 16:00 0:0 (0:0)
GKS Katowice Zawisza Bydgoszcz 2015-11-07 17:00 1:0 (1:0)
GKS Bełchatów Rozwój Katowice 2015-11-07 17:00 0:2 (0:2)
Pogoń Siedlce Stomil Olsztyn 2015-11-08 12:00 0:1 (0:1)
Zagłębie Sosnowiec Chrobry Głogów 2015-11-08 12:45 2:0  (1:0) 


Kolejka 17

Wisła Płock GKS Katowice 2015-11-13 18:30 2:0 (1:0)
Rozwój Katowice Sandecja Nowy Sącz 2015-11-14 13:00 2:0 (1:0)
Stomil Olsztyn Miedź Legnica 2015-11-14 15:00 0:1 (0:0)
Olimpia Grudziądz Wigry Suwałki 2015-11-14 17:00 0:2 (0:1)
Chojniczanka Chojnice Pogoń Siedlce 2015-11-14 17:00 1:0 (0:0)
Dolcan Ząbki MKS Kluczbork 2015-11-14 17:00 1:1 (1:1)
Bytovia Bytów GKS Bełchatów 2015-11-14 18:00 2:2 (1:1)
Chrobry Głogów Arka Gdynia 2015-11-15 12:45 0:1  (0:1) 
Zawisza Bydgoszcz Zagłębie Sosnowiec 2015-12-05 16:00 6:1 (4:1)


Kolejka 18

Dolcan Ząbki Pogoń Siedlce 2015-11-20 18:00 6:1 (1:1)
Stomil Olsztyn GKS Bełchatów 2015-11-20 18:00 0:2 (0:0)
Zawisza Bydgoszcz Arka Gdynia 2015-11-20 20:30 2:2 (0:1)
Rozwój Katowice Olimpia Grudziądz 2015-11-21 13:00 0:2 (0:0)
Wigry Suwałki GKS Katowice 2015-11-21 16:00 0:1 (0:0)
Chrobry Głogów MKS Kluczbork 2015-11-21 16:00 5:1  (1:1) 
Bytovia Bytów Sandecja Nowy Sącz 2015-11-21 16:00 1:0 (1:0)
Wisła Płock Zagłębie Sosnowiec 2015-11-22 12:45 3:1 (1:1)
Chojniczanka Chojnice Miedź Legnica 2015-11-22 16:00 1:0 (0:0)


Kolejka 19

Arka Gdynia Wisła Płock 2015-11-27 20:30 4:2 (0:0)
Rozwój Katowice Wigry Suwałki 2015-11-28 13:00 1:3 (1:1)
MKS Kluczbork Zawisza Bydgoszcz 2015-11-28 13:00 0:1 (0:0)
Chojniczanka Chojnice GKS Bełchatów 2015-11-28 16:00 2:0 (2:0)
Sandecja Nowy Sącz Stomil Olsztyn 2015-11-28 16:00 0:2 (0:1)
Olimpia Grudziądz Bytovia Bytów 2015-11-28 17:00 1:1 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec GKS Katowice 2015-11-29 12:45 2:1 (0:0)
Pogoń Siedlce Chrobry Głogów 2015-11-29 15:00 1:0  (0:0) 
Dolcan Ząbki Miedź Legnica 2015-12-03 13:00 3:4 (1:2)


Kolejka 20

Dolcan Ząbki GKS Bełchatów 2016-03-04 00:00 0:3 (0:3)
Chrobry Głogów Miedź Legnica 2016-03-04 18:00 2:1  (1:1) 
Wigry Suwałki Zagłębie Sosnowiec 2016-03-04 18:00 0:2 (0:1)
Stomil Olsztyn Olimpia Grudziądz 2016-03-05 13:00 1:1 (0:1)
Wisła Płock MKS Kluczbork 2016-03-05 15:00 3:0 (2:0)
Bytovia Bytów Rozwój Katowice 2016-03-05 16:00 2:1 (1:1)
Zawisza Bydgoszcz Pogoń Siedlce 2016-03-05 17:00 1:0 (0:0)
Chojniczanka Chojnice Sandecja Nowy Sącz 2016-03-05 17:00 0:1 (0:0)
GKS Katowice Arka Gdynia 2016-03-06 12:45 0:2 (0:2)


Kolejka 21

Dolcan Ząbki Sandecja Nowy Sącz 2016-03-11 00:00 0:3 (0:3)
Rozwój Katowice Stomil Olsztyn 2016-03-11 20:00 2:1 (0:0)
Arka Gdynia Zagłębie Sosnowiec 2016-03-11 20:30 2:2 (1:1)
Bytovia Bytów Wigry Suwałki 2016-03-12 16:00 0:0 (0:0)
GKS Bełchatów Chrobry Głogów 2016-03-12 17:00 1:1  (0:0) 
Olimpia Grudziądz Chojniczanka Chojnice 2016-03-12 17:00 1:0 (0:0)
Pogoń Siedlce Wisła Płock 2016-03-12 17:00 0:0 (0:0)
MKS Kluczbork GKS Katowice 2016-03-12 18:00 1:2 (0:2)
Miedź Legnica Zawisza Bydgoszcz 2016-03-13 12:45 1:1 (1:0)


Kolejka 22

Dolcan Ząbki Olimpia Grudziądz 2016-03-18 00:00 0:3 (0:3)
Wisła Płock Miedź Legnica 2016-03-18 20:30 2:0 (1:0)
Stomil Olsztyn Bytovia Bytów 2016-03-19 14:00 0:0 (0:0)
GKS Katowice Pogoń Siedlce 2016-03-19 17:00 1:0 (0:0)
Chojniczanka Chojnice Rozwój Katowice 2016-03-19 17:00 1:3 (0:1)
Chrobry Głogów Sandecja Nowy Sącz 2016-03-19 18:00 1:1  (0:0) 
Zawisza Bydgoszcz GKS Bełchatów 2016-03-20 12:45 1:0 (0:0)
Wigry Suwałki Arka Gdynia 2016-03-20 17:00 0:1 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec MKS Kluczbork 2016-03-20 18:00 0:2 (0:1)


Kolejka 23

Rozwój Katowice Dolcan Ząbki 2016-03-24 00:00 3:0 (3:0)
Bytovia Bytów Chojniczanka Chojnice 2016-03-24 18:00 1:1 (1:0)
Miedź Legnica GKS Katowice 2016-03-25 18:00 1:1 (1:0)
Pogoń Siedlce Zagłębie Sosnowiec 2016-03-26 11:45 3:2 (2:0)
Stomil Olsztyn Wigry Suwałki 2016-03-26 12:00 2:2 (2:1)
Sandecja Nowy Sącz Zawisza Bydgoszcz 2016-03-26 13:00 4:0 (1:0)
Olimpia Grudziądz Chrobry Głogów 2016-03-26 14:00 2:1  (0:1) 
MKS Kluczbork Arka Gdynia 2016-03-26 15:00 0:2 (0:1)
GKS Bełchatów Wisła Płock 2016-03-28 20:30 0:2 (0:1)


Kolejka 24

Dolcan Ząbki Bytovia Bytów 2016-04-01 00:00 0:3 (0:3)
Arka Gdynia Pogoń Siedlce 2016-04-01 18:00 3:0 (1:0)
Zawisza Bydgoszcz Olimpia Grudziądz 2016-04-01 18:00 1:1 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Miedź Legnica 2016-04-01 19:00 0:1 (0:0)
Wisła Płock Sandecja Nowy Sącz 2016-04-02 17:00 0:0 (0:0)
Chrobry Głogów Rozwój Katowice 2016-04-02 18:00 1:2  (0:1) 
Wigry Suwałki MKS Kluczbork 2016-04-02 18:00 2:2 (1:1)
Chojniczanka Chojnice Stomil Olsztyn 2016-04-02 18:00 1:1 (1:0)
GKS Katowice GKS Bełchatów 2016-04-03 12:45 1:0 (1:0)


Kolejka 25

Stomil Olsztyn Dolcan Ząbki 2016-04-08 00:00 3:0 (3:0)
Bytovia Bytów Chrobry Głogów 2016-04-08 16:30 0:3  (0:0) 
Olimpia Grudziądz Wisła Płock 2016-04-08 18:00 1:1 (0:0)
Miedź Legnica Arka Gdynia 2016-04-08 18:00 0:0 (0:0)
Rozwój Katowice Zawisza Bydgoszcz 2016-04-09 12:00 1:3 (1:1)
Sandecja Nowy Sącz GKS Katowice 2016-04-09 16:00 4:0 (0:0)
Chojniczanka Chojnice Wigry Suwałki 2016-04-09 18:00 0:1 (0:0)
Pogoń Siedlce MKS Kluczbork 2016-04-09 19:00 3:0 (0:0)
GKS Bełchatów Zagłębie Sosnowiec 2016-04-10 12:45 2:0 (1:0)


Kolejka 26

Dolcan Ząbki Chojniczanka Chojnice 2016-04-15 00:00 0:3 (0:3)
Wisła Płock Rozwój Katowice 2016-04-15 19:00 1:0 (0:0)
Arka Gdynia GKS Bełchatów 2016-04-15 20:30 2:1 (2:0)
Zawisza Bydgoszcz Bytovia Bytów 2016-04-16 17:00 2:3 (1:2)
Chrobry Głogów Stomil Olsztyn 2016-04-16 18:00 3:0  (1:0) 
MKS Kluczbork Miedź Legnica 2016-04-16 18:00 0:0 (0:0)
GKS Katowice Olimpia Grudziądz 2016-04-16 18:00 0:2 (0:1)
Wigry Suwałki Pogoń Siedlce 2016-04-16 18:30 3:1 (2:1)
Zagłębie Sosnowiec Sandecja Nowy Sącz 2016-04-17 12:45 2:0 (1:0)


Kolejka 27

Dolcan Ząbki Wigry Suwałki 2016-04-22 00:00 0:3 (0:3)
Sandecja Nowy Sącz Arka Gdynia 2016-04-22 20:30 0:1 (0:1)
GKS Bełchatów MKS Kluczbork 2016-04-23 17:00 0:2 (0:1)
Pogoń Siedlce Miedź Legnica 2016-04-23 18:00 0:0 (0:0)
Stomil Olsztyn Zawisza Bydgoszcz 2016-04-23 18:00 1:1 (1:1)
Bytovia Bytów Wisła Płock 2016-04-23 18:00 1:2 (0:1)
Olimpia Grudziądz Zagłębie Sosnowiec 2016-04-23 18:00 4:2 (1:0)
Chojniczanka Chojnice Chrobry Głogów 2016-04-23 19:00 1:1  (0:0) 
Rozwój Katowice GKS Katowice 2016-04-24 12:45 1:2 (1:1)


Kolejka 28

Chrobry Głogów Dolcan Ząbki 2016-04-29 00:00 3:0  (3:0) 
Wigry Suwałki Miedź Legnica 2016-04-29 19:00 0:0 (0:0)
GKS Katowice Bytovia Bytów 2016-04-29 19:00 0:2 (0:1)
Wisła Płock Stomil Olsztyn 2016-04-29 20:30 0:0 (0:0)
MKS Kluczbork Sandecja Nowy Sącz 2016-04-30 16:00 2:4 (1:3)
Pogoń Siedlce GKS Bełchatów 2016-04-30 18:00 1:0 (0:0)
Arka Gdynia Olimpia Grudziądz 2016-04-30 18:00 0:0 (0:0)
Zawisza Bydgoszcz Chojniczanka Chojnice 2016-04-30 18:00 1:0 (1:0)
Zagłębie Sosnowiec Rozwój Katowice 2016-05-01 12:45 0:1 (0:0)


Kolejka 29

Dolcan Ząbki Zawisza Bydgoszcz 2016-05-06 00:00 0:3 (0:3)
Chrobry Głogów Wigry Suwałki 2016-05-06 18:30 3:0  (1:0) 
Bytovia Bytów Zagłębie Sosnowiec 2016-05-06 19:46 3:0 (3:0)
Rozwój Katowice Arka Gdynia 2016-05-06 20:30 1:4 (0:2)
Stomil Olsztyn GKS Katowice 2016-05-07 16:30 0:0 (0:0)
GKS Bełchatów Miedź Legnica 2016-05-07 17:00 0:1 (0:0)
Olimpia Grudziądz MKS Kluczbork 2016-05-07 18:00 1:2 (1:2)
Sandecja Nowy Sącz Pogoń Siedlce 2016-05-07 19:10 3:0 (2:0)
Chojniczanka Chojnice Wisła Płock 2016-05-08 12:45 2:1 (1:1)


Kolejka 30

Wisła Płock Dolcan Ząbki 2016-05-10 00:00 3:0 (3:0)
Zagłębie Sosnowiec Stomil Olsztyn 2016-05-10 18:00 2:1 (1:0)
Arka Gdynia Bytovia Bytów 2016-05-10 20:30 1:1 (0:0)
Zawisza Bydgoszcz Chrobry Głogów 2016-05-11 18:00 4:1  (2:1) 
Miedź Legnica Sandecja Nowy Sącz 2016-05-11 18:00 3:1 (2:0)
Wigry Suwałki GKS Bełchatów 2016-05-11 19:00 2:2 (0:1)
MKS Kluczbork Rozwój Katowice 2016-05-11 19:00 1:0 (0:0)
GKS Katowice Chojniczanka Chojnice 2016-05-11 19:00 2:2 (0:2)
Pogoń Siedlce Olimpia Grudziądz 2016-05-11 20:30 1:2 (0:0)


Kolejka 31

Dolcan Ząbki GKS Katowice 2016-05-14 00:00 0:3 (0:3)
Stomil Olsztyn Arka Gdynia 2016-05-14 16:30 0:4 (0:0)
Zawisza Bydgoszcz Wigry Suwałki 2016-05-14 18:00 1:2 (0:0)
Olimpia Grudziądz Miedź Legnica 2016-05-14 18:00 0:1 (0:1)
Chojniczanka Chojnice Zagłębie Sosnowiec 2016-05-14 19:00 2:0 (2:0)
Bytovia Bytów MKS Kluczbork 2016-05-14 19:46 2:1 (2:0)
Chrobry Głogów Wisła Płock 2016-05-15 12:45 2:0  (0:0) 
Pogoń Siedlce Rozwój Katowice 2016-05-15 17:00 2:0 (2:0)
Sandecja Nowy Sącz GKS Bełchatów 2016-05-15 17:00 2:0 (0:0)


Kolejka 32

Wisła Płock Zawisza Bydgoszcz 2016-05-20 18:00 5:0 (1:0)
Zagłębie Sosnowiec Dolcan Ząbki 2016-05-21 00:00 3:0 (3:0)
GKS Katowice Chrobry Głogów 2016-05-21 17:00 0:0  (0:0) 
GKS Bełchatów Olimpia Grudziądz 2016-05-21 17:00 1:2 (1:0)
Miedź Legnica Rozwój Katowice 2016-05-21 17:00 4:0 (1:0)
Pogoń Siedlce Bytovia Bytów 2016-05-21 17:00 0:0 (0:0)
MKS Kluczbork Stomil Olsztyn 2016-05-21 17:00 3:0 (2:0)
Wigry Suwałki Sandecja Nowy Sącz 2016-05-21 19:00 2:0 (0:0)
Arka Gdynia Chojniczanka Chojnice 2016-05-22 12:45 0:0 (0:0)


Kolejka 33

Dolcan Ząbki Arka Gdynia 2016-05-29 00:00 0:3 (0:3)
Chrobry Głogów Zagłębie Sosnowiec 2016-05-29 15:00 1:3  (1:0) 
Wisła Płock Wigry Suwałki 2016-05-29 15:00 0:0 (0:0)
Zawisza Bydgoszcz GKS Katowice 2016-05-29 15:00 0:3 (0:0)
Chojniczanka Chojnice MKS Kluczbork 2016-05-29 15:00 3:1 (3:0)
Stomil Olsztyn Pogoń Siedlce 2016-05-29 15:00 2:0 (2:0)
Bytovia Bytów Miedź Legnica 2016-05-29 15:00 0:0 (0:0)
Rozwój Katowice GKS Bełchatów 2016-05-29 15:00 2:1 (0:1)
Olimpia Grudziądz Sandecja Nowy Sącz 2016-05-29 15:00 3:2 (0:2)


Kolejka 34

MKS Kluczbork Dolcan Ząbki 2016-06-05 00:00 3:0 (3:0)
Arka Gdynia Chrobry Głogów 2016-06-05 15:00 1:1  (0:1) 
Wigry Suwałki Olimpia Grudziądz 2016-06-05 15:00 2:1 (2:0)
Sandecja Nowy Sącz Rozwój Katowice 2016-06-05 15:00 1:0 (1:0)
GKS Bełchatów Bytovia Bytów 2016-06-05 15:00 5:1 (2:0)
Miedź Legnica Stomil Olsztyn 2016-06-05 15:00 1:0 (0:0)
Pogoń Siedlce Chojniczanka Chojnice 2016-06-05 15:00 1:0 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Zawisza Bydgoszcz 2016-06-05 15:00 2:1 (2:0)
GKS Katowice Wisła Płock 2016-06-05 15:00 2:1 (1:1)


Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#