POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest03.07.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Pokaż tabelę:
Lp Drużyna M. P. Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1.Chrobry JM Głogów 30 71 22 5 3 89-26 12 2 1 53-11 10 3 2 36-15 0 0 0 0-0
2.Zagłębie Lubin 30 69 21 6 3 137-22 12 2 1 77-7 9 4 2 60-15 0 0 0 0-0
3.Śląsk Wrocław 30 68 21 5 4 100-22 13 2 0 71-11 8 3 4 29-11 0 0 0 0-0
4.Miedź Legnica 30 54 16 6 8 68-53 10 1 4 37-16 6 5 4 31-37 0 0 0 0-0
5.MKS Oława 29 43 13 4 12 63-47 7 2 6 33-20 6 2 6 30-27 2 0 0 5-3
6.FC Wrocław Academy 30 43 11 10 9 56-55 7 6 2 38-26 4 4 7 18-29 0 0 2 3-5
7.Śląsk II Wrocław 30 42 13 3 14 52-51 8 1 6 26-18 5 2 8 26-33 0 0 0 0-0
8.Polonia-Stal Świdnica 30 41 11 8 11 48-51 6 5 4 25-20 5 3 7 23-31 0 0 0 0-0
9.Parasol Wrocław 30 40 12 4 14 52-76 5 2 8 20-41 7 2 6 32-35 0 0 0 0-0
10.Orzeł Ząbkowice 30 37 10 7 13 41-66 5 4 6 20-34 5 3 7 21-32 0 0 0 0-0
11.Konfeks Legnica 30 34 9 7 14 43-57 6 5 4 26-26 3 2 10 17-31 0 0 0 0-0
12.Górnik Wałbrzych 30 33 10 3 17 39-69 5 1 9 20-34 5 2 8 19-35 0 0 0 0-0
13.Ślęza Wrocław 30 32 8 8 14 40-70 3 5 7 17-32 5 3 7 23-38 0 0 0 0-0
14.Lechia Dzierżoniów 29 24 6 6 17 30-79 3 4 7 16-41 3 2 10 14-38 0 0 0 0-0
15.KS Polkowice 30 22 6 4 20 40-83 3 2 10 19-42 3 2 10 21-41 0 0 0 0-0
16.Kuźnia Jawor 30 18 4 6 20 22-93 3 2 10 11-32 1 4 10 11-61 0 0 0 0-0

Kolejka 1

Śląsk II Wrocław Orzeł Ząbkowice 2015-08-15 00:00 0:3 (0:3)
Miedź Legnica Górnik Wałbrzych 2015-08-15 00:00 7:0 (0:0)
Zagłębie Lubin FC Wrocław Academy 2015-08-15 00:00 7:0 (0:0)
Śląsk Wrocław Konfeks Legnica 2015-08-15 00:00 5:0 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Ślęza Wrocław 2015-08-16 00:00 2:0 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Kuźnia Jawor 2015-08-16 16:00 1:1 (0:0)
KS Polkowice MKS Oława 2015-09-02 00:00 1:3 (0:0)
Parasol Wrocław Chrobry JM Głogów 2015-09-02 18:00 1:6  (0:0) 


Kolejka 2

Ślęza Wrocław Śląsk Wrocław 2015-08-19 00:00 0:7 (0:0)
FC Wrocław Academy MKS Oława 2015-08-19 00:00 2:3 (0:0)
Konfeks Legnica Parasol Wrocław 2015-08-19 00:00 2:2 (0:0)
Górnik Wałbrzych Lechia Dzierżoniów 2015-08-19 00:00 3:0 (3:0)
Zagłębie Lubin Śląsk II Wrocław 2015-08-19 00:00 6:0 (0:0)
Orzeł Ząbkowice Polonia-Stal Świdnica 2015-08-19 00:00 1:0 (0:0)
Chrobry JM Głogów Miedź Legnica 2015-08-19 17:00 0:1  (0:1) 
Kuźnia Jawor KS Polkowice 2015-08-26 00:00 2:0 (0:0)


Kolejka 3

Śląsk II Wrocław FC Wrocław Academy 2015-08-22 00:00 0:2 (0:0)
Śląsk Wrocław Orzeł Ząbkowice 2015-08-22 00:00 10:0 (0:0)
MKS Oława Kuźnia Jawor 2015-08-22 00:00 10:0 (0:0)
Miedź Legnica Konfeks Legnica 2015-08-22 00:00 2:0 (0:0)
Parasol Wrocław Ślęza Wrocław 2015-08-22 00:00 1:4 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Chrobry JM Głogów 2015-08-22 13:00 0:4  (0:2) 
Polonia-Stal Świdnica Zagłębie Lubin 2015-08-23 00:00 0:0 (0:0)
KS Polkowice Górnik Wałbrzych 2015-09-09 00:00 0:2 (0:0)


Kolejka 4

FC Wrocław Academy Kuźnia Jawor 2015-08-29 00:00 3:0 (0:0)
Śląsk II Wrocław Polonia-Stal Świdnica 2015-08-29 00:00 1:0 (0:0)
Konfeks Legnica Lechia Dzierżoniów 2015-08-29 00:00 2:3 (0:0)
Chrobry JM Głogów KS Polkowice 2015-08-29 13:00 1:0  (0:0) 
Górnik Wałbrzych MKS Oława 2015-08-30 00:00 0:4 (0:0)
Orzeł Ząbkowice Parasol Wrocław 2015-08-30 00:00 0:2 (0:0)
Ślęza Wrocław Miedź Legnica 2015-08-30 00:00 1:2 (0:0)
Zagłębie Lubin Śląsk Wrocław 2015-08-30 00:00 4:1 (0:0)


Kolejka 5

Śląsk Wrocław Śląsk II Wrocław 2015-09-05 00:00 4:0 (0:0)
Kuźnia Jawor Górnik Wałbrzych 2015-09-05 00:00 2:1 (0:0)
KS Polkowice Konfeks Legnica 2015-09-05 00:00 0:4 (0:0)
Miedź Legnica Orzeł Ząbkowice 2015-09-05 00:00 2:1 (0:0)
Parasol Wrocław Zagłębie Lubin 2015-09-05 00:00 0:12 (0:0)
MKS Oława Chrobry JM Głogów 2015-09-05 13:00 1:3  (0:2) 
Lechia Dzierżoniów Ślęza Wrocław 2015-09-06 00:00 2:2 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica FC Wrocław Academy 2015-09-06 00:00 3:2 (0:0)


Kolejka 6

Śląsk II Wrocław Parasol Wrocław 2015-09-12 00:00 0:3 (0:3)
FC Wrocław Academy Górnik Wałbrzych 2015-09-12 00:00 1:0 (0:0)
Chrobry JM Głogów Kuźnia Jawor 2015-09-12 13:00 7:0  (2:0) 
Zagłębie Lubin Miedź Legnica 2015-09-13 00:00 9:1 (0:0)
Ślęza Wrocław KS Polkowice 2015-09-13 00:00 1:0 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Śląsk Wrocław 2015-09-13 00:00 0:0 (0:0)
Orzeł Ząbkowice Lechia Dzierżoniów 2015-09-13 00:00 0:0 (0:0)
Konfeks Legnica MKS Oława 2015-09-13 00:00 1:0 (0:0)


Kolejka 7

Miedź Legnica Śląsk II Wrocław 2015-09-19 00:00 3:0 (0:0)
KS Polkowice Orzeł Ząbkowice 2015-09-19 00:00 1:2 (0:0)
Parasol Wrocław Polonia-Stal Świdnica 2015-09-19 00:00 0:4 (0:0)
Ślęza Wrocław MKS Oława 2015-09-19 00:00 1:0 (0:0)
Kuźnia Jawor Konfeks Legnica 2015-09-19 00:00 1:2 (0:0)
Śląsk Wrocław FC Wrocław Academy 2015-09-20 00:00 6:0 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Zagłębie Lubin 2015-09-20 00:00 0:7 (0:0)
Górnik Wałbrzych Chrobry JM Głogów 2015-09-20 17:00 0:1  (0:1) 


Kolejka 8

Zagłębie Lubin KS Polkowice 2015-09-26 00:00 3:1 (0:0)
Śląsk Wrocław Parasol Wrocław 2015-09-26 00:00 4:1 (0:0)
FC Wrocław Academy Chrobry JM Głogów 2015-09-26 14:30 2:2  (1:0) 
Śląsk II Wrocław Lechia Dzierżoniów 2015-09-27 00:00 1:2 (0:0)
Ślęza Wrocław Kuźnia Jawor 2015-09-27 00:00 1:1 (0:0)
Orzeł Ząbkowice MKS Oława 2015-09-27 00:00 1:2 (0:0)
Konfeks Legnica Górnik Wałbrzych 2015-09-27 00:00 3:0 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Miedź Legnica 2015-09-27 00:00 1:1 (0:0)


Kolejka 9

Parasol Wrocław FC Wrocław Academy 2015-10-03 00:00 2:0 (0:0)
Kuźnia Jawor Orzeł Ząbkowice 2015-10-03 00:00 0:3 (0:0)
MKS Oława Zagłębie Lubin 2015-10-03 00:00 1:1 (0:0)
KS Polkowice Śląsk II Wrocław 2015-10-03 00:00 4:3 (0:0)
Chrobry JM Głogów Konfeks Legnica 2015-10-03 13:00 4:0  (1:0) 
Górnik Wałbrzych Ślęza Wrocław 2015-10-04 00:00 5:3 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Polonia-Stal Świdnica 2015-10-04 00:00 0:4 (0:0)
Miedź Legnica Śląsk Wrocław 2015-10-07 00:00 0:0 (0:0)


Kolejka 10

Parasol Wrocław Miedź Legnica 2015-10-10 00:00 1:2 (0:0)
Śląsk II Wrocław MKS Oława 2015-10-10 00:00 2:2 (0:0)
Śląsk Wrocław Lechia Dzierżoniów 2015-10-10 00:00 7:0 (0:0)
FC Wrocław Academy Konfeks Legnica 2015-10-10 00:00 1:1 (0:0)
Zagłębie Lubin Kuźnia Jawor 2015-10-11 00:00 11:0 (0:0)
Orzeł Ząbkowice Górnik Wałbrzych 2015-10-11 00:00 1:1 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica KS Polkowice 2015-10-11 00:00 2:2 (0:0)
Ślęza Wrocław Chrobry JM Głogów 2015-10-11 14:00 1:4  (0:1) 


Kolejka 11

Miedź Legnica FC Wrocław Academy 2015-10-17 00:00 2:1 (0:0)
MKS Oława Polonia-Stal Świdnica 2015-10-17 00:00 2:0 (0:0)
KS Polkowice Śląsk Wrocław 2015-10-17 00:00 1:4 (0:0)
Kuźnia Jawor Śląsk II Wrocław 2015-10-17 00:00 1:5 (0:0)
Konfeks Legnica Ślęza Wrocław 2015-10-17 00:00 2:0 (0:0)
Chrobry JM Głogów Orzeł Ząbkowice 2015-10-17 13:00 6:0  (4:0) 
Lechia Dzierżoniów Parasol Wrocław 2015-10-18 00:00 1:3 (0:0)
Górnik Wałbrzych Zagłębie Lubin 2015-10-18 00:00 0:5 (0:0)


Kolejka 12

FC Wrocław Academy Ślęza Wrocław 2015-10-24 00:00 0:0 (0:0)
Parasol Wrocław KS Polkowice 2015-10-24 00:00 2:3 (0:0)
Miedź Legnica Lechia Dzierżoniów 2015-10-24 00:00 3:1 (0:0)
Śląsk Wrocław MKS Oława 2015-10-24 00:00 2:2 (0:0)
Śląsk II Wrocław Górnik Wałbrzych 2015-10-24 00:00 5:0 (0:0)
Zagłębie Lubin Chrobry JM Głogów 2015-10-24 11:00 0:0  (0:0) 
Orzeł Ząbkowice Konfeks Legnica 2015-10-25 00:00 1:1 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Kuźnia Jawor 2015-10-25 00:00 2:2 (0:0)


Kolejka 13

Konfeks Legnica Zagłębie Lubin 2015-10-30 00:00 0:9 (0:0)
Ślęza Wrocław Orzeł Ząbkowice 2015-10-30 00:00 2:2 (0:0)
Lechia Dzierżoniów FC Wrocław Academy 2015-10-31 00:00 4:2 (0:0)
MKS Oława Parasol Wrocław 2015-10-31 00:00 3:1 (0:0)
Górnik Wałbrzych Polonia-Stal Świdnica 2015-10-31 00:00 2:3 (0:0)
Kuźnia Jawor Śląsk Wrocław 2015-10-31 00:00 0:1 (0:0)
KS Polkowice Miedź Legnica 2015-10-31 00:00 1:3 (0:0)
Chrobry JM Głogów Śląsk II Wrocław 2015-10-31 13:00 2:0  (2:0) 


Kolejka 14

FC Wrocław Academy Orzeł Ząbkowice 2015-11-07 00:00 4:1 (0:0)
Lechia Dzierżoniów KS Polkowice 2015-11-07 00:00 2:1 (0:0)
Parasol Wrocław Kuźnia Jawor 2015-11-07 00:00 2:2 (0:0)
Śląsk Wrocław Górnik Wałbrzych 2015-11-07 00:00 4:0 (0:0)
Śląsk II Wrocław Konfeks Legnica 2015-11-07 00:00 3:1 (0:0)
Zagłębie Lubin Ślęza Wrocław 2015-11-07 00:00 13:0 (0:0)
Miedź Legnica MKS Oława 2015-11-08 00:00 3:2 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Chrobry JM Głogów 2015-11-08 13:00 1:2  (0:0) 


Kolejka 15

KS Polkowice FC Wrocław Academy 2015-11-14 00:00 0:2 (0:0)
Konfeks Legnica Polonia-Stal Świdnica 2015-11-14 00:00 2:0 (0:0)
Kuźnia Jawor Miedź Legnica 2015-11-14 00:00 0:2 (0:0)
Ślęza Wrocław Śląsk II Wrocław 2015-11-14 00:00 1:4 (0:0)
Chrobry JM Głogów Śląsk Wrocław 2015-11-14 13:00 1:0  (1:0) 
Górnik Wałbrzych Parasol Wrocław 2015-11-15 00:00 3:2 (0:0)
Orzeł Ząbkowice Zagłębie Lubin 2015-11-15 00:00 0:9 (0:0)
MKS Oława Lechia Dzierżoniów 2015-11-15 00:00 7:1 (0:0)


Kolejka 16

MKS Oława KS Polkowice 2015-11-21 00:00 0:1 (0:0)
Chrobry JM Głogów Parasol Wrocław 2015-11-21 13:00 4:1  (1:1) 
Ślęza Wrocław Polonia-Stal Świdnica 2015-11-22 00:00 0:0 (0:0)
Orzeł Ząbkowice Śląsk II Wrocław 2015-11-22 00:00 2:0 (0:0)
Konfeks Legnica Śląsk Wrocław 2016-03-05 00:00 0:0 (0:0)
Kuźnia Jawor Lechia Dzierżoniów 2016-03-13 00:00 2:1 (0:0)
Górnik Wałbrzych Miedź Legnica 2016-03-30 00:00 2:2 (0:0)
FC Wrocław Academy Zagłębie Lubin 2016-04-20 00:00 3:2 (0:0)


Kolejka 17

KS Polkowice Kuźnia Jawor 2015-11-28 00:00 3:2 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Górnik Wałbrzych 2015-11-29 00:00 1:6 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Orzeł Ząbkowice 2015-11-29 00:00 2:1 (0:0)
Śląsk Wrocław Ślęza Wrocław 2016-02-27 00:00 2:1 (0:0)
Miedź Legnica Chrobry JM Głogów 2016-03-16 00:00 1:2  (0:2) 
MKS Oława FC Wrocław Academy 2016-04-06 00:00 2:1 (0:0)
Parasol Wrocław Konfeks Legnica 2016-05-18 00:00 1:0 (0:0)
Śląsk II Wrocław Zagłębie Lubin 2016-05-25 00:00 0:2 (0:0)


Kolejka 18

Ślęza Wrocław Parasol Wrocław 1999-11-30 00:00 4:6 (0:0)
Orzeł Ząbkowice Śląsk Wrocław 2016-03-12 00:00 0:6 (0:0)
FC Wrocław Academy Śląsk II Wrocław 2016-03-12 00:00 3:3 (0:0)
Górnik Wałbrzych KS Polkowice 2016-03-12 00:00 1:4 (0:0)
Zagłębie Lubin Polonia-Stal Świdnica 2016-03-13 00:00 7:0 (0:0)
Kuźnia Jawor MKS Oława 2016-03-13 00:00 0:7 (0:0)
Chrobry JM Głogów Lechia Dzierżoniów 2016-03-13 13:00 4:0  (2:0) 
Konfeks Legnica Miedź Legnica 2016-04-27 00:00 2:6 (0:0)


Kolejka 19

Miedź Legnica Ślęza Wrocław 2016-03-19 00:00 4:0 (0:0)
Śląsk Wrocław Zagłębie Lubin 2016-03-19 00:00 3:1 (0:0)
Kuźnia Jawor FC Wrocław Academy 2016-03-19 00:00 0:0 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Konfeks Legnica 2016-03-19 00:00 1:4 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Śląsk II Wrocław 2016-03-20 00:00 2:1 (0:0)
Parasol Wrocław Orzeł Ząbkowice 2016-03-20 00:00 0:1 (0:0)
KS Polkowice Chrobry JM Głogów 2016-03-20 13:00 1:6  (1:3) 
MKS Oława Górnik Wałbrzych 2016-04-13 00:00 0:2 (0:0)


Kolejka 20

Orzeł Ząbkowice Miedź Legnica 2016-03-23 00:00 6:2 (0:0)
Górnik Wałbrzych Kuźnia Jawor 2016-03-23 00:00 0:2 (0:0)
Konfeks Legnica KS Polkowice 2016-03-25 00:00 6:0 (0:0)
Zagłębie Lubin Parasol Wrocław 2016-03-25 00:00 1:2 (0:0)
Śląsk II Wrocław Śląsk Wrocław 2016-03-25 00:00 1:0 (0:0)
Ślęza Wrocław Lechia Dzierżoniów 2016-03-25 00:00 1:1 (0:0)
FC Wrocław Academy Polonia-Stal Świdnica 2016-03-25 00:00 6:3 (0:0)
Chrobry JM Głogów MKS Oława 2016-03-25 13:00 6:2  (4:2) 


Kolejka 21

Śląsk Wrocław Polonia-Stal Świdnica 2016-04-02 00:00 1:1 (0:0)
Parasol Wrocław Śląsk II Wrocław 2016-04-02 00:00 2:0 (0:0)
KS Polkowice Ślęza Wrocław 2016-04-02 00:00 2:2 (0:0)
MKS Oława Konfeks Legnica 2016-04-02 00:00 2:1 (0:0)
Kuźnia Jawor Chrobry JM Głogów 2016-04-02 11:00 0:1  (0:1) 
Miedź Legnica Zagłębie Lubin 2016-04-03 00:00 1:2 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Orzeł Ząbkowice 2016-04-03 00:00 1:1 (0:0)
Górnik Wałbrzych FC Wrocław Academy 2016-04-27 00:00 0:4 (0:0)


Kolejka 22

Polonia-Stal Świdnica Parasol Wrocław 2016-04-06 00:00 5:0 (0:0)
Śląsk II Wrocław Miedź Legnica 2016-04-09 00:00 3:1 (0:0)
MKS Oława Ślęza Wrocław 2016-04-09 00:00 1:2 (0:0)
FC Wrocław Academy Śląsk Wrocław 2016-04-09 00:00 1:4 (0:0)
Chrobry JM Głogów Górnik Wałbrzych 2016-04-09 13:00 3:0  (2:0) 
Zagłębie Lubin Lechia Dzierżoniów 2016-04-10 00:00 1:0 (0:0)
Orzeł Ząbkowice KS Polkowice 2016-04-10 00:00 3:2 (0:0)
Konfeks Legnica Kuźnia Jawor 2016-04-20 00:00 4:0 (0:0)


Kolejka 23

Parasol Wrocław Śląsk Wrocław 2016-04-14 00:00 1:2 (0:0)
Kuźnia Jawor Ślęza Wrocław 2016-04-16 00:00 1:3 (0:0)
KS Polkowice Zagłębie Lubin 2016-04-16 00:00 2:4 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Śląsk II Wrocław 2016-04-16 00:00 0:4 (0:0)
MKS Oława Orzeł Ząbkowice 2016-04-16 00:00 1:0 (0:0)
Chrobry JM Głogów FC Wrocław Academy 2016-04-16 13:00 1:1  (1:0) 
Górnik Wałbrzych Konfeks Legnica 2016-04-17 00:00 1:0 (0:0)
Miedź Legnica Polonia-Stal Świdnica 2016-04-17 00:00 0:1 (0:0)


Kolejka 24

Śląsk Wrocław Miedź Legnica 2016-04-23 00:00 5:2 (0:0)
Ślęza Wrocław Górnik Wałbrzych 2016-04-23 00:00 0:2 (0:0)
FC Wrocław Academy Parasol Wrocław 2016-04-23 00:00 6:2 (0:0)
Konfeks Legnica Chrobry JM Głogów 2016-04-23 14:00 0:0  (0:0) 
Zagłębie Lubin MKS Oława 2016-04-24 00:00 6:0 (0:0)
Śląsk II Wrocław KS Polkowice 2016-04-24 00:00 4:1 (0:0)
Orzeł Ząbkowice Kuźnia Jawor 2016-04-27 00:00 4:1 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Lechia Dzierżoniów 2016-05-03 00:00 1:3 (0:0)


Kolejka 25

KS Polkowice Polonia-Stal Świdnica 2016-04-30 00:00 0:4 (0:0)
Kuźnia Jawor Zagłębie Lubin 2016-04-30 00:00 0:1 (0:0)
MKS Oława Śląsk II Wrocław 2016-04-30 00:00 1:3 (0:0)
Miedź Legnica Parasol Wrocław 2016-04-30 00:00 1:3 (0:0)
Chrobry JM Głogów Ślęza Wrocław 2016-04-30 13:00 3:1  (1:0) 
Konfeks Legnica FC Wrocław Academy 2016-05-01 00:00 0:0 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Śląsk Wrocław 2016-05-01 00:00 1:0 (0:0)
Górnik Wałbrzych Orzeł Ząbkowice 2016-05-01 00:00 2:1 (0:0)


Kolejka 26

Śląsk Wrocław KS Polkowice 2016-05-07 00:00 8:1 (0:0)
Śląsk II Wrocław Kuźnia Jawor 2016-05-07 00:00 3:0 (0:0)
FC Wrocław Academy Miedź Legnica 2016-05-07 00:00 2:2 (0:0)
Parasol Wrocław Lechia Dzierżoniów 2016-05-07 00:00 2:1 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica MKS Oława 2016-05-08 00:00 0:2 (0:0)
Zagłębie Lubin Górnik Wałbrzych 2016-05-08 00:00 5:1 (0:0)
Orzeł Ząbkowice Chrobry JM Głogów 2016-05-08 13:00 0:3  (0:0) 
Ślęza Wrocław Konfeks Legnica 2016-05-11 00:00 2:0 (0:0)


Kolejka 27

MKS Oława Śląsk Wrocław 2016-05-14 00:00 0:2 (0:0)
KS Polkowice Parasol Wrocław 2016-05-14 00:00 1:1 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Miedź Legnica 2016-05-14 00:00 2:2 (0:0)
Kuźnia Jawor Polonia-Stal Świdnica 2016-05-14 00:00 2:2 (0:0)
Chrobry JM Głogów Zagłębie Lubin 2016-05-14 13:00 4:4  (2:3) 
Ślęza Wrocław FC Wrocław Academy 2016-05-15 00:00 1:2 (0:0)
Górnik Wałbrzych Śląsk II Wrocław 2016-05-15 00:00 0:1 (0:0)
Konfeks Legnica Orzeł Ząbkowice 2016-05-24 00:00 0:4 (0:0)


Kolejka 28

FC Wrocław Academy Lechia Dzierżoniów 2016-05-21 00:00 2:1 (0:0)
Miedź Legnica KS Polkowice 2016-05-21 00:00 4:3 (0:0)
Zagłębie Lubin Konfeks Legnica 2016-05-21 00:00 3:0 (0:0)
Parasol Wrocław MKS Oława 2016-05-21 00:00 2:1 (0:0)
Śląsk II Wrocław Chrobry JM Głogów 2016-05-21 15:30 3:0  (1:0) 
Polonia-Stal Świdnica Górnik Wałbrzych 2016-05-22 00:00 0:1 (0:0)
Orzeł Ząbkowice Ślęza Wrocław 2016-05-22 00:00 0:4 (0:0)
Śląsk Wrocław Kuźnia Jawor 2016-05-22 00:00 6:0 (0:0)


Kolejka 29

Górnik Wałbrzych Śląsk Wrocław 2015-05-25 00:00 1:2 (0:0)
Kuźnia Jawor Parasol Wrocław 2016-05-25 00:00 0:3 (0:0)
Orzeł Ząbkowice FC Wrocław Academy 2016-05-28 00:00 1:1 (0:0)
Konfeks Legnica Śląsk II Wrocław 2016-05-28 00:00 2:2 (0:0)
Ślęza Wrocław Zagłębie Lubin 2016-05-28 00:00 1:1 (0:0)
KS Polkowice Lechia Dzierżoniów 2016-05-28 00:00 2:0 (0:0)
MKS Oława Miedź Legnica 2016-05-28 00:00 2:2 (0:0)
Chrobry JM Głogów Polonia-Stal Świdnica 2016-05-28 13:00 7:1  (5:0) 


Kolejka 30

Śląsk II Wrocław Ślęza Wrocław 2016-06-04 00:00 0:1 (0:0)
Miedź Legnica Kuźnia Jawor 2016-06-04 00:00 4:0 (0:0)
Lechia Dzierżoniów MKS Oława 2016-06-04 00:00 -:- (-:-)
Polonia-Stal Świdnica Konfeks Legnica 2016-06-04 00:00 4:3 (0:0)
FC Wrocław Academy KS Polkowice 2016-06-04 00:00 2:2 (0:0)
Zagłębie Lubin Orzeł Ząbkowice 2016-06-04 00:00 1:1 (0:0)
Parasol Wrocław Górnik Wałbrzych 2016-06-04 00:00 3:3 (0:0)
Śląsk Wrocław Chrobry JM Głogów 2016-06-04 13:00 4:2  (0:0) 


Chrobry TV




więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#