POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest20.09.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Pokaż tabelę:
Lp Drużyna M. P. Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1.Zagłębie II Lubin 30 83 27 2 1 122-15 14 1 0 74-2 13 1 1 48-13 0 0 0 0-0
2.Orkan Szczedrzykowice 30 71 23 2 5 80-28 13 0 2 54-15 10 2 3 26-13 0 0 0 0-0
3.Apis Jędrzychowice 30 58 17 7 6 62-41 9 5 1 32-14 8 2 5 30-27 0 0 0 0-0
4.AKS Strzegom 30 54 16 6 8 80-46 9 3 3 49-24 7 3 5 31-22 0 0 0 0-0
5.Orla Wąsosz 30 47 12 11 7 54-33 4 8 3 29-18 8 3 4 25-15 0 0 0 0-0
6.Karkonosze Jelenia Góra 30 43 12 7 11 56-44 9 2 4 36-19 3 5 7 20-25 2 0 0 4-2
7.Chrobry II Głogów 30 43 14 1 15 67-65 8 0 7 35-24 6 1 8 32-41 0 0 2 2-4
8.Stal Chocianów 30 42 12 6 12 40-47 7 4 4 25-21 5 2 8 15-26 1 1 0 3-2
9.Sparta Grębocice 30 42 12 6 12 56-67 9 2 4 34-25 3 4 8 22-42 0 1 1 2-3
10.Włókniarz Mirsk 30 39 10 9 11 42-38 8 3 4 27-12 2 6 7 15-26 0 0 0 0-0
11.Nysa Zgorzelec 30 32 8 8 14 40-40 6 3 6 24-15 2 5 8 16-25 0 0 0 0-0
12.Piast Wykroty 30 29 8 5 17 53-96 8 1 6 37-38 0 4 11 16-58 0 0 0 0-0
13.GKS Warta Bolesławiecka 30 28 8 4 18 38-62 4 2 9 18-26 4 2 9 20-36 0 0 0 0-0
14.Lotnik Jeżów Sudecki 30 23 6 5 19 35-81 4 3 8 23-35 2 2 11 12-46 2 0 0 6-3
15.Granica Bogatynia 30 23 7 2 21 39-102 3 2 10 21-33 4 0 11 18-69 0 0 2 3-6
16.Zamet Przemków 30 20 5 5 20 39-98 2 4 9 23-41 3 1 11 16-57 0 0 0 0-0

Kolejka 1

Stal Chocianów Chrobry II Głogów 2016-08-13 17:00 3:1  (2:0) 
Zamet Przemków AKS Strzegom 2016-08-13 17:00 0:5 (0:0)
GKS Warta Bolesławiecka Zagłębie II Lubin 2016-08-13 17:00 1:2 (0:0)
Orla Wąsosz Karkonosze Jelenia Góra 2016-08-13 17:00 0:0 (0:0)
Piast Wykroty Lotnik Jeżów Sudecki 2016-08-13 17:00 5:1 (0:0)
Apis Jędrzychowice Nysa Zgorzelec 2016-08-13 17:00 0:0 (0:0)
Włókniarz Mirsk Orkan Szczedrzykowice 2016-08-13 17:00 0:2 (0:0)
Sparta Grębocice Granica Bogatynia 2016-08-14 17:00 4:1 (0:0)


Kolejka 2

AKS Strzegom Orkan Szczedrzykowice 2016-08-20 15:00 1:7 (0:0)
Nysa Zgorzelec Włókniarz Mirsk 2016-08-20 15:00 0:0 (0:0)
Lotnik Jeżów Sudecki Apis Jędrzychowice 2016-08-20 17:00 0:5 (0:0)
Granica Bogatynia Orla Wąsosz 2016-08-20 17:00 0:1 (0:0)
Zagłębie II Lubin Stal Chocianów 2016-08-20 17:00 1:1 (0:0)
Zamet Przemków GKS Warta Bolesławiecka 2016-08-20 17:00 2:2 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Piast Wykroty 2016-08-20 19:00 4:1 (0:0)
Chrobry II Głogów Sparta Grębocice 2016-08-21 11:00 4:1  (2:0) 


Kolejka 3

Orla Wąsosz Chrobry II Głogów 2016-08-27 11:00 3:0  (1:0) 
GKS Warta Bolesławiecka AKS Strzegom 2016-08-27 15:00 0:4 (0:0)
Stal Chocianów Zamet Przemków 2016-08-27 17:00 1:0 (0:0)
Włókniarz Mirsk Lotnik Jeżów Sudecki 2016-08-27 17:00 2:0 (0:0)
Apis Jędrzychowice Karkonosze Jelenia Góra 2016-08-27 17:00 4:3 (0:0)
Piast Wykroty Granica Bogatynia 2016-08-28 15:00 2:4 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Nysa Zgorzelec 2016-08-28 16:00 4:0 (0:0)
Sparta Grębocice Zagłębie II Lubin 2016-08-28 17:00 1:8 (0:0)


Kolejka 4

Zagłębie II Lubin Orla Wąsosz 2016-09-03 15:00 2:0 (0:0)
AKS Strzegom Nysa Zgorzelec 2016-09-03 16:00 3:1 (0:0)
Zamet Przemków Sparta Grębocice 2016-09-03 17:00 3:3 (0:0)
Lotnik Jeżów Sudecki Orkan Szczedrzykowice 2016-09-03 17:00 1:4 (0:0)
GKS Warta Bolesławiecka Stal Chocianów 2016-09-03 17:00 0:2 (0:0)
Granica Bogatynia Apis Jędrzychowice 2016-09-03 17:00 2:1 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Włókniarz Mirsk 2016-09-03 19:00 0:0 (0:0)
Chrobry II Głogów Piast Wykroty 2016-09-04 11:00 3:1  (0:0) 


Kolejka 5

Nysa Zgorzelec Lotnik Jeżów Sudecki 2016-09-10 15:00 4:0 (0:0)
Stal Chocianów AKS Strzegom 2016-09-10 17:00 1:1 (0:0)
Włókniarz Mirsk Granica Bogatynia 2016-09-10 17:00 5:0 (0:0)
Sparta Grębocice GKS Warta Bolesławiecka 2016-09-10 17:00 2:1 (0:0)
Orla Wąsosz Zamet Przemków 2016-09-10 17:00 8:0 (0:0)
Apis Jędrzychowice Chrobry II Głogów 2016-09-10 17:30 2:0  (0:0) 
Piast Wykroty Zagłębie II Lubin 2016-09-11 15:00 1:6 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Karkonosze Jelenia Góra 2016-09-11 16:00 1:0 (0:0)


Kolejka 6

Zagłębie II Lubin Apis Jędrzychowice 2016-09-17 15:00 6:0 (0:0)
AKS Strzegom Lotnik Jeżów Sudecki 2016-09-17 16:00 5:0 (0:0)
GKS Warta Bolesławiecka Orla Wąsosz 2016-09-17 17:00 0:7 (0:0)
Stal Chocianów Sparta Grębocice 2016-09-17 17:00 2:2 (0:0)
Granica Bogatynia Orkan Szczedrzykowice 2016-09-17 17:00 0:2 (0:0)
Zamet Przemków Piast Wykroty 2016-09-17 17:00 2:1 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Nysa Zgorzelec 2016-09-17 19:00 2:1 (0:0)
Chrobry II Głogów Włókniarz Mirsk 2016-09-18 11:00 2:3  (0:0) 


Kolejka 7

Nysa Zgorzelec Granica Bogatynia 2016-09-24 13:00 4:0 (0:0)
Włókniarz Mirsk Zagłębie II Lubin 2016-09-24 16:00 0:0 (0:0)
Apis Jędrzychowice Zamet Przemków 2016-09-24 16:00 7:0 (0:0)
Lotnik Jeżów Sudecki Karkonosze Jelenia Góra 2016-09-24 16:00 1:0 (0:0)
Orla Wąsosz Stal Chocianów 2016-09-24 16:00 1:1 (0:0)
Piast Wykroty GKS Warta Bolesławiecka 2016-09-25 15:00 3:0 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Chrobry II Głogów 2016-09-25 16:00 0:4  (0:0) 
Sparta Grębocice AKS Strzegom 2016-09-25 16:00 2:1 (0:0)


Kolejka 8

Zagłębie II Lubin Orkan Szczedrzykowice 2016-10-01 15:00 1:0 (0:0)
AKS Strzegom Karkonosze Jelenia Góra 2016-10-01 16:00 2:2 (0:0)
Granica Bogatynia Lotnik Jeżów Sudecki 2016-10-01 16:00 0:2 (0:0)
GKS Warta Bolesławiecka Apis Jędrzychowice 2016-10-01 16:00 0:1 (0:0)
Stal Chocianów Piast Wykroty 2016-10-01 16:00 1:1 (0:0)
Zamet Przemków Włókniarz Mirsk 2016-10-01 16:00 3:3 (0:0)
Chrobry II Głogów Nysa Zgorzelec 2016-10-02 11:00 3:2  (1:1) 
Sparta Grębocice Orla Wąsosz 2016-10-02 16:00 4:0 (0:0)


Kolejka 9

Nysa Zgorzelec Zagłębie II Lubin 2016-10-08 15:00 0:3 (0:0)
Piast Wykroty Sparta Grębocice 2016-10-08 15:00 3:1 (0:0)
Lotnik Jeżów Sudecki Chrobry II Głogów 2016-10-08 16:00 2:2  (1:1) 
Włókniarz Mirsk GKS Warta Bolesławiecka 2016-10-08 16:00 0:2 (0:0)
Orla Wąsosz AKS Strzegom 2016-10-08 16:00 0:0 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Granica Bogatynia 2016-10-08 18:00 3:1 (0:0)
Apis Jędrzychowice Stal Chocianów 2016-10-09 11:00 1:0 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Zamet Przemków 2016-10-09 15:00 3:0 (0:0)


Kolejka 10

Orla Wąsosz Piast Wykroty 2016-10-15 16:00 1:1 (0:0)
Zamet Przemków Nysa Zgorzelec 2016-10-15 16:00 0:0 (0:0)
AKS Strzegom Granica Bogatynia 2016-10-15 16:00 10:1 (0:0)
GKS Warta Bolesławiecka Orkan Szczedrzykowice 2016-10-15 16:00 4:0 (0:0)
Stal Chocianów Włókniarz Mirsk 2016-10-15 16:00 3:1 (0:0)
Chrobry II Głogów Karkonosze Jelenia Góra 2016-10-16 11:00 0:1  (0:1) 
Zagłębie II Lubin Lotnik Jeżów Sudecki 2016-10-16 11:00 7:0 (0:0)
Sparta Grębocice Apis Jędrzychowice 2016-10-16 16:00 1:2 (0:0)


Kolejka 11

Granica Bogatynia Chrobry II Głogów 2016-10-22 11:00 3:5  (0:0) 
Nysa Zgorzelec GKS Warta Bolesławiecka 2016-10-22 15:00 3:1 (0:0)
Piast Wykroty AKS Strzegom 2016-10-22 15:00 4:9 (0:0)
Włókniarz Mirsk Sparta Grębocice 2016-10-22 15:00 2:1 (0:0)
Lotnik Jeżów Sudecki Zamet Przemków 2016-10-22 15:30 2:0 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Zagłębie II Lubin 2016-10-22 18:00 0:2 (0:0)
Apis Jędrzychowice Orla Wąsosz 2016-10-23 11:00 3:2 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Stal Chocianów 2016-10-23 15:00 2:0 (0:0)


Kolejka 12

AKS Strzegom Chrobry II Głogów 2016-10-29 14:00 5:1  (3:0) 
Piast Wykroty Apis Jędrzychowice 2016-10-29 14:00 3:6 (0:0)
Stal Chocianów Nysa Zgorzelec 2016-10-29 14:00 2:1 (0:0)
Orla Wąsosz Włókniarz Mirsk 2016-10-29 14:00 2:2 (0:0)
Zamet Przemków Karkonosze Jelenia Góra 2016-10-29 15:00 0:4 (0:0)
GKS Warta Bolesławiecka Lotnik Jeżów Sudecki 2016-10-29 15:00 4:0 (0:0)
Zagłębie II Lubin Granica Bogatynia 2016-10-30 11:00 17:0 (0:0)
Sparta Grębocice Orkan Szczedrzykowice 2016-10-30 14:00 0:1 (0:0)


Kolejka 13

Karkonosze Jelenia Góra GKS Warta Bolesławiecka 2016-11-05 13:00 2:3 (0:0)
Nysa Zgorzelec Sparta Grębocice 2016-11-05 14:00 1:2 (0:0)
Włókniarz Mirsk Piast Wykroty 2016-11-05 14:00 2:1 (0:0)
Granica Bogatynia Zamet Przemków 2016-11-05 14:00 2:3 (0:0)
Chrobry II Głogów Zagłębie II Lubin 2016-11-06 11:00 3:0  (1:0) 
Lotnik Jeżów Sudecki Stal Chocianów 2016-11-06 11:00 1:2 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Orla Wąsosz 2016-11-06 13:00 2:1 (0:0)
Apis Jędrzychowice AKS Strzegom 2016-11-06 14:00 0:0 (0:0)


Kolejka 14

Zamet Przemków Chrobry II Głogów 2016-11-12 14:00 2:6  (0:0) 
Stal Chocianów Karkonosze Jelenia Góra 2016-11-12 14:00 2:1 (0:0)
AKS Strzegom Zagłębie II Lubin 2016-11-12 14:00 1:5 (0:0)
GKS Warta Bolesławiecka Granica Bogatynia 2016-11-12 14:00 5:1 (0:0)
Orla Wąsosz Nysa Zgorzelec 2016-11-12 14:00 4:4 (0:0)
Apis Jędrzychowice Włókniarz Mirsk 2016-11-12 14:00 1:1 (0:0)
Piast Wykroty Orkan Szczedrzykowice 2016-11-13 14:00 2:0 (0:0)
Sparta Grębocice Lotnik Jeżów Sudecki 2016-11-13 14:00 1:1 (0:0)


Kolejka 15

Zagłębie II Lubin Zamet Przemków 2016-11-19 11:00 8:0 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Sparta Grębocice 2016-11-19 13:00 6:1 (0:0)
Włókniarz Mirsk AKS Strzegom 2016-11-19 13:30 0:1 (0:0)
Granica Bogatynia Stal Chocianów 2016-11-19 14:00 0:3 (0:0)
Lotnik Jeżów Sudecki Orla Wąsosz 2016-11-19 14:00 1:3 (0:0)
Nysa Zgorzelec Piast Wykroty 2016-11-19 14:00 5:0 (0:0)
Chrobry II Głogów GKS Warta Bolesławiecka 2016-11-20 11:00 1:2  (0:1) 
Orkan Szczedrzykowice Apis Jędrzychowice 2016-11-20 13:00 4:2 (0:0)


Kolejka 16

AKS Strzegom Zamet Przemków 2017-03-18 15:00 0:1 (0:0)
Lotnik Jeżów Sudecki Piast Wykroty 2017-03-18 15:00 2:2 (0:0)
Nysa Zgorzelec Apis Jędrzychowice 2017-03-18 16:00 0:1 (0:0)
Chrobry II Głogów Stal Chocianów 2017-03-19 00:00 2:1  (0:0) 
Zagłębie II Lubin GKS Warta Bolesławiecka 2017-03-19 11:00 3:0 (0:0)
Granica Bogatynia Sparta Grębocice 2017-03-19 14:00 1:2 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Orla Wąsosz 2017-03-19 18:00 1:3 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Włókniarz Mirsk 2017-04-19 17:30 2:1 (0:0)


Kolejka 17

Orla Wąsosz Granica Bogatynia 2017-03-25 14:00 1:2 (0:0)
Sparta Grębocice Chrobry II Głogów 2017-03-25 15:00 5:2  (1:2) 
Stal Chocianów Zagłębie II Lubin 2017-03-25 15:00 0:4 (0:0)
Włókniarz Mirsk Nysa Zgorzelec 2017-03-25 16:00 1:0 (0:0)
Apis Jędrzychowice Lotnik Jeżów Sudecki 2017-03-25 16:00 1:1 (0:0)
GKS Warta Bolesławiecka Zamet Przemków 2017-03-25 16:00 0:1 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice AKS Strzegom 2017-03-26 14:00 3:0 (0:0)
Piast Wykroty Karkonosze Jelenia Góra 2017-03-26 15:00 2:1 (0:0)


Kolejka 18

Zagłębie II Lubin Sparta Grębocice 2017-04-01 15:00 3:1 (0:0)
Chrobry II Głogów Orla Wąsosz 2017-04-01 15:00 0:1  (0:0) 
Granica Bogatynia Piast Wykroty 2017-04-01 15:00 3:3 (0:0)
AKS Strzegom GKS Warta Bolesławiecka 2017-04-01 16:00 3:2 (0:0)
Zamet Przemków Stal Chocianów 2017-04-01 16:00 1:2 (0:0)
Lotnik Jeżów Sudecki Włókniarz Mirsk 2017-04-01 16:00 0:1 (0:0)
Nysa Zgorzelec Orkan Szczedrzykowice 2017-04-01 16:00 0:1 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Apis Jędrzychowice 2017-04-02 16:00 2:2 (0:0)


Kolejka 19

Nysa Zgorzelec AKS Strzegom 2017-04-08 16:00 2:3 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Lotnik Jeżów Sudecki 2017-04-08 16:00 4:1 (0:0)
Włókniarz Mirsk Karkonosze Jelenia Góra 2017-04-08 16:00 1:1 (0:0)
Piast Wykroty Chrobry II Głogów 2017-04-08 16:00 1:3  (1:2) 
Orla Wąsosz Zagłębie II Lubin 2017-04-08 16:00 0:2 (0:0)
Stal Chocianów GKS Warta Bolesławiecka 2017-04-08 16:00 1:3 (0:0)
Apis Jędrzychowice Granica Bogatynia 2017-04-09 11:00 2:1 (0:0)
Sparta Grębocice Zamet Przemków 2017-04-09 17:00 4:3 (0:0)


Kolejka 20

Zagłębie II Lubin Piast Wykroty 2017-04-12 18:45 5:0 (0:0)
Chrobry II Głogów Apis Jędrzychowice 2017-04-15 11:00 1:3  (1:0) 
Lotnik Jeżów Sudecki Nysa Zgorzelec 2017-04-15 11:00 0:2 (0:0)
AKS Strzegom Stal Chocianów 2017-04-15 15:00 4:0 (0:0)
Zamet Przemków Orla Wąsosz 2017-04-15 16:00 1:3 (0:0)
Granica Bogatynia Włókniarz Mirsk 2017-04-15 16:00 2:0 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Orkan Szczedrzykowice 2017-04-15 16:00 1:2 (0:0)
GKS Warta Bolesławiecka Sparta Grębocice 2017-04-15 17:00 0:1 (0:0)


Kolejka 21

Sparta Grębocice Stal Chocianów 2017-04-22 15:00 0:1 (0:0)
Lotnik Jeżów Sudecki AKS Strzegom 2017-04-22 16:00 1:3 (0:0)
Nysa Zgorzelec Karkonosze Jelenia Góra 2017-04-22 16:00 0:0 (0:0)
Włókniarz Mirsk Chrobry II Głogów 2017-04-22 16:00 4:0  (1:0) 
Orla Wąsosz GKS Warta Bolesławiecka 2017-04-22 17:00 3:1 (0:0)
Apis Jędrzychowice Zagłębie II Lubin 2017-04-23 11:00 2:4 (0:0)
Piast Wykroty Zamet Przemków 2017-04-23 16:00 7:3 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Granica Bogatynia 2017-04-23 17:00 5:0 (0:0)


Kolejka 22

Chrobry II Głogów Orkan Szczedrzykowice 2017-04-29 15:00 1:2  (0:0) 
Zamet Przemków Apis Jędrzychowice 2017-04-29 16:00 3:4 (0:0)
Zagłębie II Lubin Włókniarz Mirsk 2017-04-29 16:00 5:0 (0:0)
AKS Strzegom Sparta Grębocice 2017-04-29 17:00 1:1 (0:0)
Stal Chocianów Orla Wąsosz 2017-04-29 17:00 0:0 (0:0)
GKS Warta Bolesławiecka Piast Wykroty 2017-04-29 17:00 2:0 (0:0)
Granica Bogatynia Nysa Zgorzelec 2017-04-29 17:00 0:4 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Lotnik Jeżów Sudecki 2017-04-29 18:00 2:1 (0:0)


Kolejka 23

Lotnik Jeżów Sudecki Granica Bogatynia 2017-05-03 11:00 4:3 (0:0)
Apis Jędrzychowice GKS Warta Bolesławiecka 2017-05-03 11:00 1:0 (0:0)
Piast Wykroty Stal Chocianów 2017-05-03 16:00 2:1 (0:0)
Nysa Zgorzelec Chrobry II Głogów 2017-05-03 17:00 0:3  (0:1) 
Orkan Szczedrzykowice Zagłębie II Lubin 2017-05-03 17:00 0:1 (0:0)
Włókniarz Mirsk Zamet Przemków 2017-05-03 17:00 2:2 (0:0)
Orla Wąsosz Sparta Grębocice 2017-05-03 17:00 4:1 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra AKS Strzegom 2017-05-03 18:00 4:0 (0:0)


Kolejka 24

Zagłębie II Lubin Nysa Zgorzelec 2017-05-06 12:00 4:0 (0:0)
Zamet Przemków Orkan Szczedrzykowice 2017-05-06 16:00 1:2 (0:0)
AKS Strzegom Orla Wąsosz 2017-05-06 17:00 1:1 (0:0)
Sparta Grębocice Piast Wykroty 2017-05-06 17:00 4:0 (0:0)
Stal Chocianów Apis Jędrzychowice 2017-05-06 17:00 1:2 (0:0)
GKS Warta Bolesławiecka Włókniarz Mirsk 2017-05-06 17:00 1:1 (0:0)
Granica Bogatynia Karkonosze Jelenia Góra 2017-05-06 17:00 5:1 (0:0)
Chrobry II Głogów Lotnik Jeżów Sudecki 2017-05-07 12:00 5:1  (1:0) 


Kolejka 25

Lotnik Jeżów Sudecki Zagłębie II Lubin 2017-05-13 16:00 1:3 (0:0)
Nysa Zgorzelec Zamet Przemków 2017-05-13 16:00 4:1 (0:0)
Granica Bogatynia AKS Strzegom 2017-05-13 17:00 1:2 (0:0)
Włókniarz Mirsk Stal Chocianów 2017-05-13 17:00 7:1 (0:0)
Apis Jędrzychowice Sparta Grębocice 2017-05-14 11:00 3:0 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Chrobry II Głogów 2017-05-14 17:00 3:2  (1:1) 
Orkan Szczedrzykowice GKS Warta Bolesławiecka 2017-05-14 17:00 7:0 (0:0)
Piast Wykroty Orla Wąsosz 2017-05-14 18:00 0:2 (0:0)


Kolejka 26

Zagłębie II Lubin Karkonosze Jelenia Góra 2017-05-20 12:00 4:0 (0:0)
Orla Wąsosz Apis Jędrzychowice 2017-05-20 15:00 0:0 (0:0)
Chrobry II Głogów Granica Bogatynia 2017-05-20 15:00 1:2  (0:2) 
Zamet Przemków Lotnik Jeżów Sudecki 2017-05-20 16:00 3:0 (0:0)
AKS Strzegom Piast Wykroty 2017-05-20 17:00 8:0 (0:0)
Sparta Grębocice Włókniarz Mirsk 2017-05-20 17:00 1:0 (0:0)
Stal Chocianów Orkan Szczedrzykowice 2017-05-20 17:00 1:3 (0:0)
GKS Warta Bolesławiecka Nysa Zgorzelec 2017-05-20 17:00 0:0 (0:0)


Kolejka 27

Chrobry II Głogów AKS Strzegom 2017-05-27 15:00 3:2  (1:1) 
Lotnik Jeżów Sudecki GKS Warta Bolesławiecka 2017-05-27 16:00 4:2 (0:0)
Nysa Zgorzelec Stal Chocianów 2017-05-27 16:00 1:0 (0:0)
Granica Bogatynia Zagłębie II Lubin 2017-05-27 17:00 1:3 (0:0)
Włókniarz Mirsk Orla Wąsosz 2017-05-27 17:00 0:1 (0:0)
Apis Jędrzychowice Piast Wykroty 2017-05-28 11:00 5:2 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Sparta Grębocice 2017-05-28 17:00 6:2 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Zamet Przemków 2017-05-28 18:00 3:0 (0:0)


Kolejka 28

Zagłębie II Lubin Chrobry II Głogów 2017-06-03 11:00 7:0  (1:0) 
AKS Strzegom Apis Jędrzychowice 2017-06-03 13:00 3:1 (0:0)
Piast Wykroty Włókniarz Mirsk 2017-06-03 17:00 2:1 (0:0)
Orla Wąsosz Orkan Szczedrzykowice 2017-06-03 17:00 0:0 (0:0)
Stal Chocianów Lotnik Jeżów Sudecki 2017-06-03 17:00 1:0 (0:0)
GKS Warta Bolesławiecka Karkonosze Jelenia Góra 2017-06-03 17:00 0:3 (0:0)
Zamet Przemków Granica Bogatynia 2017-06-03 17:00 0:1 (0:0)
Sparta Grębocice Nysa Zgorzelec 2017-06-04 17:00 2:1 (0:0)


Kolejka 29

Chrobry II Głogów Zamet Przemków 2017-06-10 15:00 6:2  (3:2) 
Zagłębie II Lubin AKS Strzegom 2017-06-10 17:00 1:0 (0:0)
Granica Bogatynia GKS Warta Bolesławiecka 2017-06-10 17:00 1:1 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Stal Chocianów 2017-06-10 17:00 3:0 (0:0)
Lotnik Jeżów Sudecki Sparta Grębocice 2017-06-10 17:00 3:3 (0:0)
Nysa Zgorzelec Orla Wąsosz 2017-06-10 17:00 0:0 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Piast Wykroty 2017-06-10 17:00 11:3 (0:0)
Włókniarz Mirsk Apis Jędrzychowice 2017-06-10 17:00 1:0 (0:0)


Kolejka 30

Zamet Przemków Zagłębie II Lubin 2017-06-14 18:00 2:5 (0:0)
AKS Strzegom Włókniarz Mirsk 2017-06-15 17:00 2:1 (0:0)
Apis Jędrzychowice Orkan Szczedrzykowice 2017-06-15 17:00 0:0 (0:0)
Piast Wykroty Nysa Zgorzelec 2017-06-15 17:00 0:0 (0:0)
Orla Wąsosz Lotnik Jeżów Sudecki 2017-06-15 17:00 2:4 (0:0)
Sparta Grębocice Karkonosze Jelenia Góra 2017-06-15 17:00 3:3 (0:0)
Stal Chocianów Granica Bogatynia 2017-06-15 17:00 6:1 (0:0)
GKS Warta Bolesławiecka Chrobry II Głogów 2017-06-15 17:00 1:3  (1:3) 


Chrobry TV



więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#