POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest16.12.2017
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Pokaż tabelę:
Lp Drużyna M. P. Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1.Zagłębie Lubin 30 75 23 6 1 126-26 13 2 0 74-10 10 4 1 52-16 0 0 0 0-0
2.Chrobry JS Głogów 30 72 22 6 2 136-30 13 1 1 86-8 9 5 1 50-22 0 0 0 0-0
3.Śląsk Wrocław 30 63 19 6 5 124-45 12 2 2 70-24 7 4 3 54-21 0 0 0 0-0
4.KS Polkowice 30 58 18 4 8 95-43 8 4 3 45-17 10 0 5 50-26 0 0 0 0-0
5.Lechia Dzierżoniów 30 55 17 4 9 73-57 9 2 4 41-29 8 2 5 32-28 0 0 0 0-0
6.MKS Oława 30 51 16 3 11 75-58 8 2 5 47-25 8 1 6 28-33 0 0 0 0-0
7.Ślęza Wrocław 30 50 16 2 12 69-39 8 0 7 42-19 8 2 5 27-20 0 0 0 0-0
8.Karkonosze Jelenia Góra 30 46 14 4 12 73-50 8 3 4 41-21 6 1 8 32-29 0 0 0 0-0
9.Polonia-Stal Świdnica 30 45 13 6 11 44-47 8 3 4 26-14 5 3 7 18-33 0 0 0 0-0
10.Miedź Legnica 30 43 13 4 13 61-50 9 0 6 41-21 4 4 7 20-29 0 0 0 0-0
11.Parasol Wrocław 30 38 11 5 14 64-81 7 4 4 43-35 4 1 10 21-46 0 0 0 0-0
12.Górnik Wałbrzych 30 34 10 4 16 47-88 7 3 5 35-29 3 1 11 12-59 0 0 0 0-0
13.Pogoń Oleśnica 30 30 9 3 18 50-66 6 1 8 31-26 3 2 10 19-40 0 0 0 0-0
14.Orzeł Ząbkowice 30 19 6 1 23 34-128 3 1 10 17-47 3 0 13 17-81 0 0 0 0-0
15.Olimpia Kamienna Góra 30 10 3 1 26 25-135 2 1 12 16-48 1 0 14 9-87 0 0 0 0-0
16.Victoria Świebodzice 30 1 0 1 29 8-161 0 1 14 3-73 0 0 15 5-88 0 0 0 0-0

Kolejka 1

Górnik Wałbrzych Ślęza Wrocław 2016-08-20 00:00 2:1 (0:0)
MKS Oława Karkonosze Jelenia Góra 2016-08-20 00:00 3:1 (0:0)
Orzeł Ząbkowice Zagłębie Lubin 2016-08-20 00:00 0:12 (0:0)
Olimpia Kamienna Góra Chrobry JS Głogów 2016-08-20 11:00 0:4  (0:3) 
Victoria Świebodzice Pogoń Oleśnica 2016-08-21 00:00 0:3 (0:0)
Lechia Dzierżoniów KS Polkowice 2016-08-21 00:00 3:2 (0:0)
Miedź Legnica Śląsk Wrocław 2016-08-21 00:00 1:3 (0:0)
Parasol Wrocław Polonia-Stal Świdnica 2016-08-31 00:00 6:1 (0:0)


Kolejka 2

Śląsk Wrocław Orzeł Ząbkowice 2016-08-27 00:00 5:0 (0:0)
Olimpia Kamienna Góra Victoria Świebodzice 2016-08-27 00:00 5:2 (0:0)
KS Polkowice Miedź Legnica 2016-08-27 00:00 4:1 (0:0)
Chrobry JS Głogów Polonia-Stal Świdnica 2016-08-27 11:00 6:0  (4:0) 
Karkonosze Jelenia Góra Lechia Dzierżoniów 2016-08-28 00:00 2:2 (0:0)
Ślęza Wrocław MKS Oława 2016-08-28 00:00 0:1 (0:0)
Pogoń Oleśnica Górnik Wałbrzych 2016-08-28 00:00 2:1 (0:0)
Zagłębie Lubin Parasol Wrocław 2016-08-28 00:00 5:1 (0:0)


Kolejka 3

MKS Oława Pogoń Oleśnica 2016-08-31 00:00 1:2 (0:0)
Parasol Wrocław Śląsk Wrocław 2016-09-03 00:00 2:2 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Ślęza Wrocław 2016-09-04 00:00 1:2 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Zagłębie Lubin 2016-09-04 00:00 0:0 (0:0)
Górnik Wałbrzych Olimpia Kamienna Góra 2016-09-04 00:00 6:0 (0:0)
Orzeł Ząbkowice KS Polkowice 2016-09-04 00:00 1:6 (0:0)
Miedź Legnica Karkonosze Jelenia Góra 2016-09-04 00:00 3:0 (0:0)
Victoria Świebodzice Chrobry JS Głogów 2016-09-04 11:00 0:6  (0:4) 


Kolejka 4

Śląsk Wrocław Polonia-Stal Świdnica 2016-09-10 00:00 1:1 (0:0)
KS Polkowice Parasol Wrocław 2016-09-10 00:00 5:0 (0:0)
Ślęza Wrocław Miedź Legnica 2016-09-10 00:00 1:0 (0:0)
Olimpia Kamienna Góra MKS Oława 2016-09-10 00:00 0:1 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Orzeł Ząbkowice 2016-09-10 00:00 8:0 (0:0)
Chrobry JS Głogów Zagłębie Lubin 2016-09-10 13:30 3:1  (0:0) 
Pogoń Oleśnica Lechia Dzierżoniów 2016-09-11 00:00 0:1 (0:0)
Victoria Świebodzice Górnik Wałbrzych 2016-09-11 00:00 1:2 (0:0)


Kolejka 5

Polonia-Stal Świdnica KS Polkowice 2016-09-17 00:00 0:1 (0:0)
Zagłębie Lubin Śląsk Wrocław 2016-09-17 00:00 2:2 (0:0)
MKS Oława Victoria Świebodzice 2016-09-17 00:00 12:2 (0:0)
Parasol Wrocław Karkonosze Jelenia Góra 2016-09-17 00:00 3:2 (0:0)
Górnik Wałbrzych Chrobry JS Głogów 2016-09-17 10:00 2:2  (2:1) 
Lechia Dzierżoniów Olimpia Kamienna Góra 2016-09-18 00:00 4:1 (0:0)
Miedź Legnica Pogoń Oleśnica 2016-09-18 00:00 3:2 (0:0)
Orzeł Ząbkowice Ślęza Wrocław 2016-09-18 00:00 1:2 (0:0)


Kolejka 6

Górnik Wałbrzych MKS Oława 2016-09-24 00:00 3:1 (0:0)
Ślęza Wrocław Parasol Wrocław 2016-09-24 00:00 3:0 (0:0)
Olimpia Kamienna Góra Miedź Legnica 2016-09-24 00:00 1:6 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Polonia-Stal Świdnica 2016-09-24 00:00 3:0 (0:0)
Pogoń Oleśnica Orzeł Ząbkowice 2016-09-25 00:00 6:0 (0:0)
Victoria Świebodzice Lechia Dzierżoniów 2016-09-28 00:00 1:1 (0:0)
Chrobry JS Głogów Śląsk Wrocław 2016-09-28 15:00 1:0  (1:0) 
KS Polkowice Zagłębie Lubin 2016-10-12 00:00 0:0 (0:0)


Kolejka 7

Parasol Wrocław Pogoń Oleśnica 2016-10-01 00:00 2:2 (0:0)
Śląsk Wrocław KS Polkowice 2016-10-01 00:00 1:6 (0:0)
MKS Oława Chrobry JS Głogów 2016-10-01 11:00 1:2  (0:2) 
Lechia Dzierżoniów Górnik Wałbrzych 2016-10-02 00:00 2:1 (0:0)
Zagłębie Lubin Karkonosze Jelenia Góra 2016-10-02 00:00 2:1 (0:0)
Orzeł Ząbkowice Olimpia Kamienna Góra 2016-10-02 00:00 5:0 (0:0)
Miedź Legnica Victoria Świebodzice 2016-10-02 00:00 10:0 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Ślęza Wrocław 2016-10-02 00:00 2:0 (0:0)


Kolejka 8

Karkonosze Jelenia Góra Śląsk Wrocław 2016-10-08 00:00 2:1 (0:0)
Olimpia Kamienna Góra Parasol Wrocław 2016-10-08 00:00 0:6 (0:0)
Ślęza Wrocław Zagłębie Lubin 2016-10-08 00:00 0:1 (0:0)
Chrobry JS Głogów KS Polkowice 2016-10-08 11:00 3:4  (1:2) 
Górnik Wałbrzych Miedź Legnica 2016-10-09 00:00 2:1 (0:0)
Pogoń Oleśnica Polonia-Stal Świdnica 2016-10-09 00:00 2:2 (0:0)
MKS Oława Lechia Dzierżoniów 2016-10-09 00:00 5:4 (0:0)
Victoria Świebodzice Orzeł Ząbkowice 2016-10-09 00:00 1:6 (0:0)


Kolejka 9

KS Polkowice Karkonosze Jelenia Góra 2016-10-15 00:00 1:1 (0:0)
Miedź Legnica MKS Oława 2016-10-15 00:00 0:3 (0:0)
Śląsk Wrocław Ślęza Wrocław 2016-10-15 00:00 4:2 (0:0)
Orzeł Ząbkowice Górnik Wałbrzych 2016-10-16 00:00 1:1 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Olimpia Kamienna Góra 2016-10-16 00:00 2:1 (0:0)
Zagłębie Lubin Pogoń Oleśnica 2016-10-16 00:00 1:0 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Chrobry JS Głogów 2016-10-16 11:00 2:2  (0:1) 
Parasol Wrocław Victoria Świebodzice 2016-10-19 00:00 5:1 (0:0)


Kolejka 10

Ślęza Wrocław KS Polkowice 2016-10-22 00:00 3:0 (0:0)
MKS Oława Orzeł Ząbkowice 2016-10-22 00:00 3:0 (0:0)
Chrobry JS Głogów Karkonosze Jelenia Góra 2016-10-22 11:00 3:0  (0:0) 
Victoria Świebodzice Polonia-Stal Świdnica 2016-10-23 00:00 0:3 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Miedź Legnica 2016-10-23 00:00 2:2 (0:0)
Pogoń Oleśnica Śląsk Wrocław 2016-10-23 00:00 1:3 (0:0)
Górnik Wałbrzych Parasol Wrocław 2016-10-23 00:00 1:2 (0:0)
Olimpia Kamienna Góra Zagłębie Lubin 2016-11-02 00:00 0:2 (0:0)


Kolejka 11

KS Polkowice Pogoń Oleśnica 2016-10-29 00:00 4:1 (0:0)
Parasol Wrocław MKS Oława 2016-10-29 00:00 3:2 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Górnik Wałbrzych 2016-10-29 00:00 0:1 (0:0)
Śląsk Wrocław Olimpia Kamienna Góra 2016-10-29 00:00 12:0 (0:0)
Miedź Legnica Chrobry JS Głogów 2016-10-29 14:30 0:3  (0:3) 
Karkonosze Jelenia Góra Ślęza Wrocław 2016-10-30 00:00 0:4 (0:0)
Orzeł Ząbkowice Lechia Dzierżoniów 2016-10-30 00:00 1:7 (0:0)
Zagłębie Lubin Victoria Świebodzice 2016-10-30 00:00 17:0 (0:0)


Kolejka 12

MKS Oława Polonia-Stal Świdnica 2016-11-05 00:00 1:3 (0:0)
Olimpia Kamienna Góra KS Polkowice 2016-11-05 00:00 0:6 (0:0)
Górnik Wałbrzych Zagłębie Lubin 2016-11-05 00:00 1:10 (0:0)
Chrobry JS Głogów Ślęza Wrocław 2016-11-05 11:00 0:0  (0:0) 
Victoria Świebodzice Śląsk Wrocław 2016-11-06 00:00 0:20 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Parasol Wrocław 2016-11-06 00:00 3:1 (0:0)
Pogoń Oleśnica Karkonosze Jelenia Góra 2016-11-06 00:00 0:2 (0:0)
Miedź Legnica Orzeł Ząbkowice 2016-11-06 00:00 3:0 (0:0)


Kolejka 13

Parasol Wrocław Miedź Legnica 2016-11-10 00:00 1:1 (0:0)
Śląsk Wrocław Górnik Wałbrzych 2016-11-12 00:00 5:1 (0:0)
KS Polkowice Victoria Świebodzice 2016-11-12 00:00 5:0 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Lechia Dzierżoniów 2016-11-13 00:00 1:2 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Olimpia Kamienna Góra 2016-11-13 00:00 3:0 (0:0)
Zagłębie Lubin MKS Oława 2016-11-13 00:00 7:1 (0:0)
Ślęza Wrocław Pogoń Oleśnica 2016-11-13 00:00 3:1 (0:0)
Orzeł Ząbkowice Chrobry JS Głogów 2016-11-13 11:00 1:5  (1:2) 


Kolejka 14

Lechia Dzierżoniów Zagłębie Lubin 2016-11-16 00:00 1:5 (0:0)
MKS Oława Śląsk Wrocław 2016-11-19 00:00 2:2 (0:0)
Miedź Legnica Polonia-Stal Świdnica 2016-11-19 00:00 2:0 (0:0)
Olimpia Kamienna Góra Ślęza Wrocław 2016-11-19 00:00 1:1 (0:0)
Chrobry JS Głogów Pogoń Oleśnica 2016-11-19 11:00 1:0  (0:0) 
Orzeł Ząbkowice Parasol Wrocław 2016-11-20 00:00 0:2 (0:0)
Górnik Wałbrzych KS Polkowice 2016-11-20 00:00 4:2 (0:0)
Victoria Świebodzice Karkonosze Jelenia Góra 2016-11-20 00:00 0:11 (0:0)


Kolejka 15

Ślęza Wrocław Victoria Świebodzice 2016-11-26 00:00 10:0 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Orzeł Ząbkowice 2016-11-26 00:00 1:0 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Górnik Wałbrzych 2016-11-26 00:00 3:0 (0:0)
Śląsk Wrocław Lechia Dzierżoniów 2016-11-26 00:00 6:1 (0:0)
KS Polkowice MKS Oława 2016-11-26 00:00 1:2 (0:0)
Zagłębie Lubin Miedź Legnica 2016-11-26 00:00 0:0 (0:0)
Parasol Wrocław Chrobry JS Głogów 2016-11-26 12:00 4:4  (3:1) 
Pogoń Oleśnica Olimpia Kamienna Góra 2016-11-27 00:00 6:0 (0:0)


Kolejka 16

Ślęza Wrocław Górnik Wałbrzych 2017-03-18 00:00 4:1 (0:0)
KS Polkowice Lechia Dzierżoniów 2017-03-18 00:00 2:4 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra MKS Oława 2017-03-18 00:00 4:0 (0:0)
Śląsk Wrocław Miedź Legnica 2017-03-18 00:00 6:1 (0:0)
Chrobry JS Głogów Olimpia Kamienna Góra 2017-03-18 11:00 8:0  (4:0) 
Polonia-Stal Świdnica Parasol Wrocław 2017-03-19 00:00 5:0 (0:0)
Pogoń Oleśnica Victoria Świebodzice 2017-03-19 00:00 3:0 (3:0)
Zagłębie Lubin Orzeł Ząbkowice 2017-03-19 00:00 6:2 (0:0)


Kolejka 17

Parasol Wrocław Zagłębie Lubin 2017-03-25 00:00 2:3 (0:0)
Miedź Legnica KS Polkowice 2017-03-25 00:00 3:2 (0:0)
Victoria Świebodzice Olimpia Kamienna Góra 2017-03-25 00:00 0:3 (0:3)
MKS Oława Ślęza Wrocław 2017-03-25 00:00 0:1 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Karkonosze Jelenia Góra 2017-03-25 00:00 4:0 (0:0)
Śląsk Wrocław Orzeł Ząbkowice 2017-03-25 00:00 5:0 (0:0)
Górnik Wałbrzych Pogoń Oleśnica 2017-03-26 00:00 3:3 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Chrobry JS Głogów 2017-03-26 11:00 1:4  (0:0) 


Kolejka 18

Śląsk Wrocław Parasol Wrocław 2017-04-01 00:00 4:1 (0:0)
KS Polkowice Orzeł Ząbkowice 2017-04-01 00:00 0:3 (0:3)
Ślęza Wrocław Lechia Dzierżoniów 2017-04-01 00:00 0:1 (0:0)
Chrobry JS Głogów Victoria Świebodzice 2017-04-01 00:00 3:0  (3:0) 
Olimpia Kamienna Góra Górnik Wałbrzych 2017-04-01 00:00 2:3 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Miedź Legnica 2017-04-01 00:00 0:1 (0:0)
Zagłębie Lubin Polonia-Stal Świdnica 2017-04-02 00:00 6:0 (0:0)
Pogoń Oleśnica MKS Oława 2017-04-02 00:00 0:3 (0:0)


Kolejka 19

Parasol Wrocław KS Polkowice 2017-04-08 00:00 0:7 (0:0)
Miedź Legnica Ślęza Wrocław 2017-04-08 00:00 1:2 (0:0)
MKS Oława Olimpia Kamienna Góra 2017-04-08 00:00 5:0 (0:0)
Górnik Wałbrzych Victoria Świebodzice 2017-04-08 00:00 3:0 (3:0)
Zagłębie Lubin Chrobry JS Głogów 2017-04-08 15:30 3:0  (1:0) 
Polonia-Stal Świdnica Śląsk Wrocław 2017-04-09 00:00 3:0 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Pogoń Oleśnica 2017-04-09 00:00 5:1 (0:0)
Orzeł Ząbkowice Karkonosze Jelenia Góra 2017-04-09 00:00 0:4 (0:0)


Kolejka 20

Karkonosze Jelenia Góra Parasol Wrocław 2017-04-12 00:00 3:3 (0:0)
Victoria Świebodzice MKS Oława 2017-04-12 00:00 0:3 (0:3)
Pogoń Oleśnica Miedź Legnica 2017-04-12 00:00 3:0 (0:0)
Ślęza Wrocław Orzeł Ząbkowice 2017-04-13 00:00 1:0 (0:0)
KS Polkowice Polonia-Stal Świdnica 2017-04-13 00:00 2:0 (0:0)
Chrobry JS Głogów Górnik Wałbrzych 2017-04-13 11:00 7:0  (2:0) 
Śląsk Wrocław Zagłębie Lubin 2017-04-14 00:00 2:4 (0:0)
Olimpia Kamienna Góra Lechia Dzierżoniów 2017-04-15 00:00 1:3 (0:0)


Kolejka 21

Polonia-Stal Świdnica Karkonosze Jelenia Góra 2017-04-19 00:00 2:1 (0:0)
Parasol Wrocław Ślęza Wrocław 2017-04-22 00:00 1:4 (0:0)
MKS Oława Górnik Wałbrzych 2017-04-22 00:00 3:0 (0:0)
Zagłębie Lubin KS Polkowice 2017-04-22 00:00 2:0 (0:0)
Miedź Legnica Olimpia Kamienna Góra 2017-04-22 00:00 7:2 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Victoria Świebodzice 2017-04-22 00:00 3:0 (3:0)
Śląsk Wrocław Chrobry JS Głogów 2017-04-22 11:00 2:2  (0:0) 
Orzeł Ząbkowice Pogoń Oleśnica 2017-04-23 00:00 3:0 (0:0)


Kolejka 22

Olimpia Kamienna Góra Orzeł Ząbkowice 2017-04-25 00:00 3:2 (0:0)
Victoria Świebodzice Miedź Legnica 2017-04-25 00:00 0:3 (0:3)
Ślęza Wrocław Polonia-Stal Świdnica 2017-04-26 00:00 0:1 (0:0)
KS Polkowice Śląsk Wrocław 2017-04-26 00:00 2:2 (0:0)
Pogoń Oleśnica Parasol Wrocław 2017-04-26 00:00 2:0 (0:0)
Górnik Wałbrzych Lechia Dzierżoniów 2017-04-26 00:00 1:2 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Zagłębie Lubin 2017-04-26 00:00 3:3 (0:0)
Chrobry JS Głogów MKS Oława 2017-04-26 14:00 9:2  (5:0) 


Kolejka 23

Zagłębie Lubin Ślęza Wrocław 2017-04-29 00:00 3:1 (0:0)
Śląsk Wrocław Karkonosze Jelenia Góra 2017-04-29 00:00 5:3 (0:0)
Parasol Wrocław Olimpia Kamienna Góra 2017-04-29 00:00 7:1 (0:0)
Orzeł Ząbkowice Victoria Świebodzice 2017-04-29 00:00 3:0 (3:0)
KS Polkowice Chrobry JS Głogów 2017-04-29 14:00 3:3  (1:0) 
Polonia-Stal Świdnica Pogoń Oleśnica 2017-04-30 00:00 4:2 (0:0)
Lechia Dzierżoniów MKS Oława 2017-04-30 00:00 0:3 (0:0)
Miedź Legnica Górnik Wałbrzych 2017-05-24 00:00 4:0 (0:0)


Kolejka 24

MKS Oława Miedź Legnica 2017-04-19 00:00 2:0 (0:0)
Ślęza Wrocław Śląsk Wrocław 2017-05-03 00:00 2:4 (0:0)
Pogoń Oleśnica Zagłębie Lubin 2017-05-03 00:00 0:3 (0:0)
Górnik Wałbrzych Orzeł Ząbkowice 2017-05-03 00:00 7:1 (0:0)
Olimpia Kamienna Góra Polonia-Stal Świdnica 2017-05-03 00:00 0:3 (0:0)
Victoria Świebodzice Parasol Wrocław 2017-05-03 00:00 0:3 (0:3)
Karkonosze Jelenia Góra KS Polkowice 2017-05-03 00:00 1:4 (0:0)
Chrobry JS Głogów Lechia Dzierżoniów 2017-05-03 11:00 2:0  (0:0) 


Kolejka 25

Parasol Wrocław Górnik Wałbrzych 2017-05-06 00:00 3:1 (0:0)
KS Polkowice Ślęza Wrocław 2017-05-06 00:00 1:0 (0:0)
Zagłębie Lubin Olimpia Kamienna Góra 2017-05-06 00:00 3:0 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Victoria Świebodzice 2017-05-06 00:00 3:0 (3:0)
Śląsk Wrocław Pogoń Oleśnica 2017-05-06 00:00 4:0 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Chrobry JS Głogów 2017-05-06 11:00 1:3  (0:1) 
Orzeł Ząbkowice MKS Oława 2017-05-07 00:00 0:3 (0:0)
Miedź Legnica Lechia Dzierżoniów 2017-05-07 00:00 0:1 (0:0)


Kolejka 26

MKS Oława Parasol Wrocław 2017-05-13 00:00 2:0 (0:0)
Victoria Świebodzice Zagłębie Lubin 2017-05-13 00:00 0:3 (0:3)
Ślęza Wrocław Karkonosze Jelenia Góra 2017-05-13 00:00 2:3 (0:0)
Olimpia Kamienna Góra Śląsk Wrocław 2017-05-13 00:00 1:5 (0:0)
Chrobry JS Głogów Miedź Legnica 2017-05-13 12:00 6:0  (4:0) 
Górnik Wałbrzych Polonia-Stal Świdnica 2017-05-14 00:00 0:0 (0:0)
Pogoń Oleśnica KS Polkowice 2017-05-14 00:00 1:2 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Orzeł Ząbkowice 2017-05-14 00:00 6:0 (0:0)


Kolejka 27

Parasol Wrocław Lechia Dzierżoniów 2017-05-17 00:00 2:1 (0:0)
Zagłębie Lubin Górnik Wałbrzych 2017-05-17 00:00 13:0 (0:0)
KS Polkowice Olimpia Kamienna Góra 2017-05-17 00:00 6:0 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica MKS Oława 2017-05-17 00:00 1:1 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Pogoń Oleśnica 2017-05-17 00:00 5:0 (0:0)
Śląsk Wrocław Victoria Świebodzice 2017-05-17 00:00 3:0 (3:0)
Ślęza Wrocław Chrobry JS Głogów 2017-05-17 15:00 0:5  (0:2) 
Orzeł Ząbkowice Miedź Legnica 2017-05-18 00:00 0:3 (0:0)


Kolejka 28

MKS Oława Zagłębie Lubin 2017-05-20 00:00 3:3 (0:0)
Olimpia Kamienna Góra Karkonosze Jelenia Góra 2017-05-20 00:00 1:2 (0:0)
Victoria Świebodzice KS Polkowice 2017-05-20 00:00 0:3 (0:3)
Górnik Wałbrzych Śląsk Wrocław 2017-05-21 00:00 0:3 (0:0)
Pogoń Oleśnica Ślęza Wrocław 2017-05-21 00:00 3:4 (0:0)
Miedź Legnica Parasol Wrocław 2017-05-21 00:00 3:1 (0:0)
Chrobry JS Głogów Orzeł Ząbkowice 2017-05-21 11:00 24:0  (19:0) 
Lechia Dzierżoniów Polonia-Stal Świdnica 2017-05-24 00:00 3:2 (0:0)


Kolejka 29

Pogoń Oleśnica Chrobry JS Głogów 2017-05-25 17:30 2:5  (1:1) 
Parasol Wrocław Orzeł Ząbkowice 2017-05-27 00:00 2:3 (0:0)
Śląsk Wrocław MKS Oława 2017-05-27 00:00 5:2 (0:0)
Ślęza Wrocław Olimpia Kamienna Góra 2017-05-27 00:00 13:1 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Victoria Świebodzice 2017-05-27 00:00 3:0 (3:0)
Polonia-Stal Świdnica Miedź Legnica 2017-05-28 00:00 1:1 (0:0)
KS Polkowice Górnik Wałbrzych 2017-05-28 00:00 9:0 (0:0)
Zagłębie Lubin Lechia Dzierżoniów 2017-06-11 00:00 4:2 (0:0)


Kolejka 30

MKS Oława KS Polkowice 2017-06-03 00:00 4:5 (0:0)
Miedź Legnica Zagłębie Lubin 2017-06-03 00:00 1:2 (0:0)
Olimpia Kamienna Góra Pogoń Oleśnica 2017-06-03 00:00 1:2 (0:0)
Victoria Świebodzice Ślęza Wrocław 2017-06-03 00:00 0:3 (0:3)
Orzeł Ząbkowice Polonia-Stal Świdnica 2017-06-03 00:00 1:2 (0:0)
Chrobry JS Głogów Parasol Wrocław 2017-06-03 11:00 10:1  (3:0) 
Górnik Wałbrzych Karkonosze Jelenia Góra 2017-06-04 00:00 0:1 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Śląsk Wrocław 2017-06-07 00:00 2:7 (0:0)


Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Sponsorzy

Sponsorzy ligi

Partnerzy

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#