POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest23.10.2017
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Pokaż tabelę:
Lp Drużyna M. P. Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1.Zagłębie Lubin 30 84 28 0 2 231-10 13 0 2 125-6 15 0 0 106-4 0 0 0 0-0
2.Chrobry JM Głogów 30 65 21 2 7 83-38 12 1 2 51-10 9 1 5 32-28 0 0 0 0-0
3.Śląsk II Wrocław 30 64 21 1 8 105-38 13 1 2 69-13 8 0 6 36-25 0 0 0 0-0
4.Konfeks Legnica 30 52 16 4 10 89-63 9 1 5 43-30 7 3 5 46-33 0 0 0 0-0
5.Lechia Dzierżoniów 30 48 15 3 12 64-61 8 1 6 35-29 7 2 6 29-32 1 0 1 7-5
6.Polonia-Stal Świdnica 30 48 15 3 12 64-62 11 1 3 40-22 4 2 9 24-40 1 0 1 5-7
7.FC Wrocław Academy 30 44 13 5 12 71-64 7 3 5 41-25 6 2 7 30-39 1 0 1 6-4
8.KS Polkowice 30 44 14 2 14 75-73 9 2 4 43-21 5 0 10 32-52 1 0 1 4-6
9.Parasol Wrocław 30 42 13 3 14 49-62 7 2 6 23-30 6 1 8 26-32 0 0 0 0-0
10.Górnik Wałbrzych 30 40 12 4 14 50-86 6 1 8 22-48 6 3 6 28-38 0 0 0 0-0
11.Ślęza Wrocław 30 30 9 3 18 39-94 4 0 11 14-48 5 3 7 25-46 0 0 0 0-0
12.MKS Oława 30 24 7 3 20 49-96 5 3 8 30-44 2 0 12 19-52 0 0 0 0-0
13.Piast Nowa Ruda 30 10 3 1 26 28-167 2 1 12 20-80 1 0 14 8-87 0 0 0 0-0
14.Orzeł Ząbkowice 30 9 3 0 27 20-175 3 0 11 16-76 0 0 16 4-99 0 0 0 0-0
15.Śląsk Wrocław 30 55 18 1 11 90-38 9 0 5 50-14 9 1 6 40-24 0 0 0 0-0
16.Miedź Legnica 30 43 14 1 15 71-51 7 1 7 35-25 7 0 8 36-26 0 0 0 0-0
Miedź Legnica po rundzie jesiennej awansowała do Ligi Makroregionalnej Juniorów Młodszych.
Śląsk Wrocław wycofał się z rozgrywek w trakcie rundy wiosennej.

Kolejka 1

Górnik Wałbrzych Ślęza Wrocław 2016-08-20 00:00 3:3 (0:0)
MKS Oława KS Polkowice 2016-08-20 00:00 0:2 (0:0)
Śląsk Wrocław FC Wrocław Academy 2016-08-20 00:00 3:0 (0:0)
Miedź Legnica Śląsk II Wrocław 2016-08-21 00:00 4:1 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Konfeks Legnica 2016-08-21 00:00 3:1 (0:0)
Orzeł Ząbkowice Zagłębie Lubin 2016-08-21 00:00 0:15 (0:0)
Parasol Wrocław Polonia-Stal Świdnica 2016-08-31 00:00 2:0 (0:0)
Piast Nowa Ruda Chrobry JM Głogów 2016-11-23 14:00 1:3  (1:0) 


Kolejka 2

Konfeks Legnica Miedź Legnica 2016-08-27 00:00 1:5 (0:0)
KS Polkowice Lechia Dzierżoniów 2016-08-27 00:00 1:2 (0:0)
FC Wrocław Academy Górnik Wałbrzych 2016-08-27 00:00 0:3 (0:0)
Śląsk II Wrocław Orzeł Ząbkowice 2016-08-27 00:00 7:1 (0:0)
Chrobry JM Głogów Polonia-Stal Świdnica 2016-08-27 13:00 3:1  (0:0) 
Piast Nowa Ruda Śląsk Wrocław 2016-08-28 00:00 1:10 (0:0)
Ślęza Wrocław MKS Oława 2016-08-28 00:00 3:0 (0:0)
Zagłębie Lubin Parasol Wrocław 2016-08-28 00:00 5:0 (0:0)


Kolejka 3

Miedź Legnica KS Polkowice 2016-09-03 00:00 6:1 (0:0)
Parasol Wrocław Śląsk II Wrocław 2016-09-03 00:00 2:1 (0:0)
Śląsk Wrocław Chrobry JM Głogów 2016-09-03 14:00 10:0  (5:0) 
Lechia Dzierżoniów Ślęza Wrocław 2016-09-04 00:00 1:0 (0:0)
Górnik Wałbrzych Piast Nowa Ruda 2016-09-04 00:00 3:1 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Zagłębie Lubin 2016-09-04 00:00 0:9 (0:0)
Orzeł Ząbkowice Konfeks Legnica 2016-09-04 00:00 0:7 (0:0)
MKS Oława FC Wrocław Academy 2016-09-07 00:00 1:5 (0:0)


Kolejka 4

Chrobry JM Głogów Zagłębie Lubin 2016-09-08 15:30 0:1  (0:1) 
FC Wrocław Academy Lechia Dzierżoniów 2016-09-10 00:00 1:1 (0:0)
Śląsk Wrocław Górnik Wałbrzych 2016-09-10 00:00 9:0 (0:0)
Ślęza Wrocław Miedź Legnica 2016-09-10 00:00 0:4 (0:0)
KS Polkowice Orzeł Ząbkowice 2016-09-10 00:00 7:0 (0:0)
Śląsk II Wrocław Polonia-Stal Świdnica 2016-09-10 00:00 5:0 (0:0)
Piast Nowa Ruda MKS Oława 2016-09-11 00:00 0:4 (0:0)
Konfeks Legnica Parasol Wrocław 2016-09-11 00:00 3:0 (0:0)


Kolejka 5

Polonia-Stal Świdnica Konfeks Legnica 2016-09-17 00:00 1:3 (0:0)
MKS Oława Śląsk Wrocław 2016-09-17 00:00 0:3 (0:0)
Zagłębie Lubin Śląsk II Wrocław 2016-09-17 00:00 6:1 (0:0)
Parasol Wrocław KS Polkowice 2016-09-17 00:00 3:0 (0:0)
Górnik Wałbrzych Chrobry JM Głogów 2016-09-17 12:00 0:3  (0:1) 
Miedź Legnica FC Wrocław Academy 2016-09-18 00:00 6:1 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Piast Nowa Ruda 2016-09-18 00:00 7:0 (0:0)
Orzeł Ząbkowice Ślęza Wrocław 2016-09-18 00:00 1:4 (0:0)


Kolejka 6

Konfeks Legnica Zagłębie Lubin 2016-09-24 00:00 1:7 (0:0)
FC Wrocław Academy Orzeł Ząbkowice 2016-09-24 00:00 13:0 (0:0)
Ślęza Wrocław Parasol Wrocław 2016-09-24 00:00 2:1 (0:0)
KS Polkowice Polonia-Stal Świdnica 2016-09-24 00:00 1:1 (0:0)
Górnik Wałbrzych MKS Oława 2016-09-24 00:00 1:0 (0:0)
Śląsk Wrocław Lechia Dzierżoniów 2016-09-25 00:00 1:2 (0:0)
Piast Nowa Ruda Miedź Legnica 2016-09-25 00:00 0:13 (0:0)
Chrobry JM Głogów Śląsk II Wrocław 2016-09-28 13:00 1:3  (1:0) 


Kolejka 7

Miedź Legnica Śląsk Wrocław 2016-10-01 00:00 1:1 (0:0)
Zagłębie Lubin KS Polkowice 2016-10-01 00:00 8:0 (0:0)
Parasol Wrocław FC Wrocław Academy 2016-10-01 00:00 1:3 (0:0)
Śląsk II Wrocław Konfeks Legnica 2016-10-01 00:00 3:3 (0:0)
MKS Oława Chrobry JM Głogów 2016-10-01 13:00 2:5  (0:2) 
Lechia Dzierżoniów Górnik Wałbrzych 2016-10-02 00:00 2:2 (0:0)
Orzeł Ząbkowice Piast Nowa Ruda 2016-10-02 00:00 2:1 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Ślęza Wrocław 2016-10-02 00:00 1:2 (0:0)


Kolejka 8

KS Polkowice Śląsk II Wrocław 2016-10-08 00:00 0:7 (0:0)
Ślęza Wrocław Zagłębie Lubin 2016-10-08 00:00 0:9 (0:0)
FC Wrocław Academy Polonia-Stal Świdnica 2016-10-08 00:00 2:3 (0:0)
Chrobry JM Głogów Konfeks Legnica 2016-10-08 13:00 4:2  (2:1) 
MKS Oława Lechia Dzierżoniów 2016-10-09 00:00 1:1 (0:0)
Piast Nowa Ruda Parasol Wrocław 2016-10-09 00:00 1:4 (0:0)
Górnik Wałbrzych Miedź Legnica 2016-10-09 00:00 0:6 (0:0)
Śląsk Wrocław Orzeł Ząbkowice 2016-10-09 00:00 3:0 (0:0)


Kolejka 9

Konfeks Legnica KS Polkowice 2016-10-15 00:00 3:4 (0:0)
Parasol Wrocław Śląsk Wrocław 2016-10-15 00:00 0:7 (0:0)
Zagłębie Lubin FC Wrocław Academy 2016-10-15 00:00 3:0 (0:0)
Miedź Legnica MKS Oława 2016-10-15 00:00 6:0 (0:0)
Śląsk II Wrocław Ślęza Wrocław 2016-10-15 00:00 5:0 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Piast Nowa Ruda 2016-10-16 00:00 6:0 (0:0)
Orzeł Ząbkowice Górnik Wałbrzych 2016-10-16 00:00 2:4 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Chrobry JM Głogów 2016-10-16 13:00 0:5  (0:0) 


Kolejka 10

FC Wrocław Academy Śląsk II Wrocław 2016-10-22 00:00 0:3 (0:0)
Ślęza Wrocław Konfeks Legnica 2016-10-22 00:00 1:3 (0:0)
MKS Oława Orzeł Ząbkowice 2016-10-22 00:00 7:2 (0:0)
Chrobry JM Głogów KS Polkowice 2016-10-22 13:00 2:1  (2:1) 
Piast Nowa Ruda Zagłębie Lubin 2016-10-23 00:00 0:14 (0:0)
Górnik Wałbrzych Parasol Wrocław 2016-10-23 00:00 0:1 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Miedź Legnica 2016-10-23 00:00 0:4 (0:0)
Śląsk Wrocław Polonia-Stal Świdnica 2016-10-23 00:00 2:0 (0:0)


Kolejka 11

Konfeks Legnica FC Wrocław Academy 2016-10-29 00:00 1:1 (0:0)
KS Polkowice Ślęza Wrocław 2016-10-29 00:00 3:1 (0:0)
Zagłębie Lubin Śląsk Wrocław 2016-10-29 00:00 0:1 (0:0)
Parasol Wrocław MKS Oława 2016-10-29 00:00 3:1 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Górnik Wałbrzych 2016-10-29 00:00 3:3 (0:0)
Śląsk II Wrocław Piast Nowa Ruda 2016-10-29 00:00 3:0 (0:0)
Miedź Legnica Chrobry JM Głogów 2016-10-29 11:00 4:0  (0:0) 
Orzeł Ząbkowice Lechia Dzierżoniów 2016-10-30 00:00 2:5 (0:0)


Kolejka 12

Górnik Wałbrzych Zagłębie Lubin 2016-11-05 00:00 0:13 (0:0)
Śląsk Wrocław Śląsk II Wrocław 2016-11-05 00:00 3:0 (0:0)
FC Wrocław Academy KS Polkowice 2016-11-05 00:00 3:0 (0:0)
MKS Oława Polonia-Stal Świdnica 2016-11-05 00:00 0:0 (0:0)
Chrobry JM Głogów Ślęza Wrocław 2016-11-05 13:00 4:0  (0:0) 
Miedź Legnica Orzeł Ząbkowice 2016-11-06 00:00 3:0 (0:0)
Piast Nowa Ruda Konfeks Legnica 2016-11-06 00:00 1:5 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Parasol Wrocław 2016-11-06 00:00 1:2 (0:0)


Kolejka 13

Parasol Wrocław Miedź Legnica 2016-11-10 00:00 0:2 (0:0)
Konfeks Legnica Śląsk Wrocław 2016-11-12 00:00 1:2 (0:0)
KS Polkowice Piast Nowa Ruda 2016-11-12 00:00 10:0 (0:0)
Śląsk II Wrocław Górnik Wałbrzych 2016-11-13 00:00 4:2 (0:0)
Zagłębie Lubin MKS Oława 2016-11-13 00:00 15:0 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Lechia Dzierżoniów 2016-11-13 00:00 3:2 (0:0)
Ślęza Wrocław FC Wrocław Academy 2016-11-13 00:00 2:4 (0:0)
Orzeł Ząbkowice Chrobry JM Głogów 2016-11-13 14:00 1:5  (0:2) 


Kolejka 14

Lechia Dzierżoniów Zagłębie Lubin 2016-11-16 00:00 0:5 (0:0)
Miedź Legnica Polonia-Stal Świdnica 2016-11-19 00:00 5:0 (0:0)
Śląsk Wrocław KS Polkowice 2016-11-19 00:00 6:0 (0:0)
Chrobry JM Głogów FC Wrocław Academy 2016-11-19 13:00 1:1  (1:0) 
Piast Nowa Ruda Ślęza Wrocław 2016-11-20 00:00 1:1 (0:0)
Górnik Wałbrzych Konfeks Legnica 2016-11-20 00:00 1:5 (0:0)
Orzeł Ząbkowice Parasol Wrocław 2016-11-20 00:00 0:7 (0:0)
MKS Oława Śląsk II Wrocław 2017-05-29 00:00 0:5 (0:0)


Kolejka 15

Ślęza Wrocław Śląsk Wrocław 2016-11-24 00:00 0:8 (0:0)
Zagłębie Lubin Miedź Legnica 2016-11-26 00:00 1:2 (0:0)
Konfeks Legnica MKS Oława 2016-11-26 00:00 3:2 (0:0)
Śląsk II Wrocław Lechia Dzierżoniów 2016-11-26 00:00 6:0 (0:0)
FC Wrocław Academy Piast Nowa Ruda 2016-11-26 00:00 5:0 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Orzeł Ząbkowice 2016-11-26 00:00 6:0 (0:0)
KS Polkowice Górnik Wałbrzych 2016-11-26 00:00 2:0 (0:0)
Parasol Wrocław Chrobry JM Głogów 2016-11-26 14:00 0:3  (0:0) 


Kolejka 16

Konfeks Legnica Lechia Dzierżoniów 2017-03-18 00:00 0:1 (0:0)
Ślęza Wrocław Górnik Wałbrzych 2017-03-18 00:00 0:2 (0:0)
KS Polkowice MKS Oława 2017-03-18 00:00 3:0 (0:0)
FC Wrocław Academy Śląsk Wrocław 2017-03-18 00:00 1:2 (0:0)
Śląsk II Wrocław Miedź Legnica 2017-03-18 00:00 3:0 (3:0)
Chrobry JM Głogów Piast Nowa Ruda 2017-03-18 13:00 8:0  (6:0) 
Polonia-Stal Świdnica Parasol Wrocław 2017-03-19 00:00 3:0 (0:0)
Zagłębie Lubin Orzeł Ząbkowice 2017-03-19 00:00 15:0 (0:0)


Kolejka 17

Lechia Dzierżoniów KS Polkowice 2017-03-25 00:00 2:0 (0:0)
MKS Oława Ślęza Wrocław 2017-03-25 00:00 3:1 (0:0)
Parasol Wrocław Zagłębie Lubin 2017-03-25 00:00 0:5 (0:0)
Śląsk II Wrocław Orzeł Ząbkowice 2017-03-25 00:00 5:0 (0:0)
Miedź Legnica Konfeks Legnica 2017-03-25 00:00 0:3 (0:3)
Górnik Wałbrzych FC Wrocław Academy 2017-03-26 00:00 1:0 (0:0)
Śląsk Wrocław Piast Nowa Ruda 2017-03-26 00:00 10:0 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Chrobry JM Głogów 2017-03-26 13:00 1:0  (0:0) 


Kolejka 18

Konfeks Legnica Orzeł Ząbkowice 2017-04-01 00:00 8:1 (0:0)
Ślęza Wrocław Lechia Dzierżoniów 2017-04-01 00:00 0:3 (0:0)
Śląsk II Wrocław Parasol Wrocław 2017-04-01 00:00 4:0 (0:0)
FC Wrocław Academy MKS Oława 2017-04-01 00:00 4:1 (0:0)
KS Polkowice Miedź Legnica 2017-04-01 00:00 3:0 (3:0)
Chrobry JM Głogów Śląsk Wrocław 2017-04-01 13:00 4:0  (2:0) 
Zagłębie Lubin Polonia-Stal Świdnica 2017-04-02 00:00 8:0 (0:0)
Piast Nowa Ruda Górnik Wałbrzych 2017-04-02 00:00 0:5 (0:0)


Kolejka 19

MKS Oława Piast Nowa Ruda 2017-04-08 00:00 5:1 (0:0)
Parasol Wrocław Konfeks Legnica 2017-04-08 00:00 2:2 (0:0)
Miedź Legnica Ślęza Wrocław 2017-04-08 00:00 0:3 (0:3)
Zagłębie Lubin Chrobry JM Głogów 2017-04-08 15:30 4:0  (0:0) 
Polonia-Stal Świdnica Śląsk II Wrocław 2017-04-09 00:00 3:1 (0:0)
Górnik Wałbrzych Śląsk Wrocław 2017-04-09 00:00 1:3 (0:0)
Lechia Dzierżoniów FC Wrocław Academy 2017-04-09 00:00 2:4 (0:0)
Orzeł Ząbkowice KS Polkowice 2017-04-09 00:00 1:6 (0:0)


Kolejka 20

Piast Nowa Ruda Lechia Dzierżoniów 2017-04-12 00:00 1:6 (0:0)
FC Wrocław Academy Miedź Legnica 2017-04-12 00:00 3:0 (3:0)
KS Polkowice Parasol Wrocław 2017-04-13 00:00 2:2 (0:0)
Ślęza Wrocław Orzeł Ząbkowice 2017-04-13 00:00 3:0 (0:0)
MKS Oława Śląsk Wrocław 2017-04-13 00:00 0:2 (0:0)
Chrobry JM Głogów Górnik Wałbrzych 2017-04-13 13:00 2:0  (0:0) 
Śląsk II Wrocław Zagłębie Lubin 2017-04-14 00:00 2:4 (0:0)
Konfeks Legnica Polonia-Stal Świdnica 2017-04-15 00:00 4:0 (0:0)


Kolejka 21

MKS Oława Górnik Wałbrzych 2017-04-22 00:00 0:2 (0:0)
Parasol Wrocław Ślęza Wrocław 2017-04-22 00:00 3:4 (0:0)
Zagłębie Lubin Konfeks Legnica 2017-04-22 00:00 7:1 (0:0)
Miedź Legnica Piast Nowa Ruda 2017-04-22 00:00 0:3 (0:3)
Śląsk II Wrocław Chrobry JM Głogów 2017-04-22 13:00 0:1  (0:0) 
Polonia-Stal Świdnica KS Polkowice 2017-04-23 00:00 2:1 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Śląsk Wrocław 2017-04-23 00:00 3:1 (0:0)
Orzeł Ząbkowice FC Wrocław Academy 2017-04-23 00:00 0:3 (0:0)


Kolejka 22

KS Polkowice Zagłębie Lubin 2017-04-19 00:00 1:2 (0:0)
Górnik Wałbrzych Lechia Dzierżoniów 2017-04-26 00:00 2:1 (0:0)
FC Wrocław Academy Parasol Wrocław 2017-04-26 00:00 5:1 (0:0)
Piast Nowa Ruda Orzeł Ząbkowice 2017-04-26 00:00 3:0 (0:0)
Ślęza Wrocław Polonia-Stal Świdnica 2017-04-26 00:00 0:2 (0:0)
Konfeks Legnica Śląsk II Wrocław 2017-04-26 00:00 3:1 (0:0)
Śląsk Wrocław Miedź Legnica 2017-04-26 00:00 3:0 (3:0)
Chrobry JM Głogów MKS Oława 2017-04-26 16:00 6:1  (3:0) 


Kolejka 23

Orzeł Ząbkowice Śląsk Wrocław 2017-04-29 00:00 3:0 (3:0)
Zagłębie Lubin Ślęza Wrocław 2017-04-29 00:00 17:0 (0:0)
Parasol Wrocław Piast Nowa Ruda 2017-04-29 00:00 2:1 (0:0)
Śląsk II Wrocław KS Polkowice 2017-04-29 00:00 6:1 (0:0)
Miedź Legnica Górnik Wałbrzych 2017-04-29 00:00 0:3 (0:3)
Konfeks Legnica Chrobry JM Głogów 2017-04-29 11:00 2:1  (2:0) 
Polonia-Stal Świdnica FC Wrocław Academy 2017-04-30 00:00 3:0 (0:0)
Lechia Dzierżoniów MKS Oława 2017-04-30 00:00 2:1 (0:0)


Kolejka 24

Śląsk Wrocław Parasol Wrocław 2017-05-03 00:00 0:3 (0:3)
Piast Nowa Ruda Polonia-Stal Świdnica 2017-05-03 00:00 0:4 (0:0)
Ślęza Wrocław Śląsk II Wrocław 2017-05-03 00:00 0:5 (0:0)
Górnik Wałbrzych Orzeł Ząbkowice 2017-05-03 00:00 5:0 (0:0)
MKS Oława Miedź Legnica 2017-05-03 00:00 3:0 (3:0)
Chrobry JM Głogów Lechia Dzierżoniów 2017-05-03 13:00 4:0  (0:0) 
FC Wrocław Academy Zagłębie Lubin 2017-05-04 00:00 0:8 (0:0)
KS Polkowice Konfeks Legnica 2017-05-04 00:00 3:2 (0:0)


Kolejka 25

Parasol Wrocław Górnik Wałbrzych 2017-05-06 00:00 0:0 (0:0)
Śląsk II Wrocław FC Wrocław Academy 2017-05-06 00:00 9:1 (0:0)
Miedź Legnica Lechia Dzierżoniów 2017-05-06 00:00 0:3 (0:3)
KS Polkowice Chrobry JM Głogów 2017-05-06 13:15 0:1  (0:1) 
Konfeks Legnica Ślęza Wrocław 2017-05-07 00:00 4:3 (0:0)
Orzeł Ząbkowice MKS Oława 2017-05-07 00:00 0:8 (0:0)
Zagłębie Lubin Piast Nowa Ruda 2017-05-07 00:00 19:0 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Śląsk Wrocław 2017-05-07 00:00 3:0 (3:0)


Kolejka 26

Piast Nowa Ruda Śląsk II Wrocław 2017-05-11 00:00 0:2 (0:0)
Śląsk Wrocław Zagłębie Lubin 2017-05-13 00:00 0:3 (0:3)
Ślęza Wrocław KS Polkowice 2017-05-13 00:00 0:3 (0:0)
MKS Oława Parasol Wrocław 2017-05-13 00:00 3:2 (0:0)
FC Wrocław Academy Konfeks Legnica 2017-05-13 00:00 2:1 (0:0)
Chrobry JM Głogów Miedź Legnica 2017-05-13 00:00 3:0  (3:0) 
Górnik Wałbrzych Polonia-Stal Świdnica 2017-05-14 00:00 2:0 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Orzeł Ząbkowice 2017-05-14 00:00 6:0 (0:0)


Kolejka 27

Polonia-Stal Świdnica MKS Oława 2017-05-17 00:00 2:1 (0:0)
Zagłębie Lubin Górnik Wałbrzych 2017-05-17 00:00 10:0 (0:0)
Parasol Wrocław Lechia Dzierżoniów 2017-05-17 00:00 3:1 (0:0)
Konfeks Legnica Piast Nowa Ruda 2017-05-17 00:00 5:0 (0:0)
Śląsk II Wrocław Śląsk Wrocław 2017-05-17 00:00 3:0 (3:0)
Orzeł Ząbkowice Miedź Legnica 2017-05-17 00:00 3:0 (3:0)
Ślęza Wrocław Chrobry JM Głogów 2017-05-17 17:00 1:3  (1:2) 
KS Polkowice FC Wrocław Academy 2017-05-24 00:00 4:3 (0:0)


Kolejka 28

FC Wrocław Academy Ślęza Wrocław 2017-05-20 00:00 0:0 (0:0)
Miedź Legnica Parasol Wrocław 2017-05-20 00:00 0:3 (0:3)
Śląsk Wrocław Konfeks Legnica 2017-05-20 00:00 0:3 (0:3)
Górnik Wałbrzych Śląsk II Wrocław 2017-05-21 00:00 2:4 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Polonia-Stal Świdnica 2017-05-21 00:00 5:2 (0:0)
Chrobry JM Głogów Orzeł Ząbkowice 2017-05-21 13:00 6:0  (6:0) 
MKS Oława Zagłębie Lubin 2017-05-24 00:00 0:8 (0:0)
Piast Nowa Ruda KS Polkowice 2017-05-31 00:00 9:5 (0:0)


Kolejka 29

Zagłębie Lubin Lechia Dzierżoniów 2017-05-10 00:00 7:1 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Miedź Legnica 2017-05-28 00:00 3:0 (3:0)
KS Polkowice Śląsk Wrocław 2017-05-28 00:00 3:0 (3:0)
Śląsk II Wrocław MKS Oława 2017-05-28 00:00 4:0 (0:0)
Ślęza Wrocław Piast Nowa Ruda 2017-05-28 00:00 2:1 (0:0)
Konfeks Legnica Górnik Wałbrzych 2017-05-28 00:00 4:2 (0:0)
Parasol Wrocław Orzeł Ząbkowice 2017-05-28 00:00 2:0 (0:0)
FC Wrocław Academy Chrobry JM Głogów 2017-05-28 17:00 2:2  (1:1) 


Kolejka 30

Orzeł Ząbkowice Polonia-Stal Świdnica 2017-06-03 00:00 1:11 (0:0)
MKS Oława Konfeks Legnica 2017-06-03 00:00 5:5 (0:0)
Miedź Legnica Zagłębie Lubin 2017-06-03 00:00 0:3 (0:3)
Śląsk Wrocław Ślęza Wrocław 2017-06-03 00:00 0:3 (0:3)
Chrobry JM Głogów Parasol Wrocław 2017-06-03 13:00 3:0  (1:0) 
Piast Nowa Ruda FC Wrocław Academy 2017-06-04 00:00 2:4 (0:0)
Górnik Wałbrzych KS Polkowice 2017-06-04 00:00 1:8 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Śląsk II Wrocław 2017-06-07 00:00 1:2 (0:0)


Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Sponsorzy

Sponsorzy ligi

Partnerzy

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#