POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest22.10.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Pokaż tabelę:
Lp Drużyna M. P. Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1.Bielawianka Bielawa 14 36 12 0 2 91-12 7 0 0 49-1 5 0 2 42-11 0 0 0 0-0
2.Orlik Jelenia Góra 14 25 8 1 5 36-25 6 0 1 20-10 2 1 4 16-15 0 0 0 0-0
3.LUKS Ziemia Lubińska 14 22 7 1 6 33-52 4 1 2 16-19 3 0 4 17-33 0 0 0 0-0
4.Chrobry K Głogów 14 20 5 5 4 20-21 4 1 2 15-11 1 4 2 5-10 1 1 0 3-2
5.Polonia-Stal Świdnica 14 20 6 2 6 60-34 2 2 3 30-25 4 0 3 30-9 0 1 1 2-3
6.Victoria Aglomeracja Wałbrzyska 14 19 6 1 7 37-40 3 1 3 19-21 3 0 4 18-19 0 0 0 0-0
7.Piast Nowa Ruda 14 18 5 3 6 31-30 3 1 3 15-12 2 2 3 16-18 0 0 0 0-0
8.PKSK Gminy Udanin 14 1 0 1 13 10-104 0 1 6 5-50 0 0 7 5-54 0 0 0 0-0

Kolejka 1

Bielawianka Bielawa LUKS Ziemia Lubińska 2016-09-11 00:00 7:1 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Orlik Jelenia Góra 2016-09-11 00:00 3:3 (0:0)
PKSK Gminy Udanin Piast Nowa Ruda 2016-09-11 00:00 1:4 (0:0)
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Chrobry K Głogów 2016-09-11 16:00 1:1 (0:0)


Kolejka 2

LUKS Ziemia Lubińska Polonia-Stal Świdnica 2016-09-17 00:00 2:1 (0:0)
Orlik Jelenia Góra PKSK Gminy Udanin 2016-09-18 00:00 3:0 (0:0)
Chrobry K Głogów Piast Nowa Ruda 2016-09-18 16:00 1:1 (0:1)
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Bielawianka Bielawa 2016-10-12 00:00 2:4 (0:0)


Kolejka 3

Bielawianka Bielawa Chrobry K Głogów 2016-09-30 17:30 3:0 (1:0)
PKSK Gminy Udanin LUKS Ziemia Lubińska 2016-10-01 00:00 0:4 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Victoria Aglomeracja Wałbrzyska 2016-10-02 00:00 3:5 (0:0)
Piast Nowa Ruda Orlik Jelenia Góra 2016-10-02 00:00 1:0 (0:0)


Kolejka 4

LUKS Ziemia Lubińska Piast Nowa Ruda 2016-10-08 00:00 3:3 (0:0)
Bielawianka Bielawa Polonia-Stal Świdnica 2016-10-08 00:00 1:0 (0:0)
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska PKSK Gminy Udanin 2016-10-08 00:00 4:1 (0:0)
Chrobry K Głogów Orlik Jelenia Góra 2016-10-08 11:00 1:3 (0:2)


Kolejka 5

Polonia-Stal Świdnica Chrobry K Głogów 2016-10-20 16:00 1:1 (0:0)
PKSK Gminy Udanin Bielawianka Bielawa 2016-10-22 00:00 0:12 (0:0)
Orlik Jelenia Góra LUKS Ziemia Lubińska 2016-10-23 00:00 5:1 (0:0)
Piast Nowa Ruda Victoria Aglomeracja Wałbrzyska 2016-10-23 00:00 0:2 (0:0)


Kolejka 6

Bielawianka Bielawa Piast Nowa Ruda 2016-10-29 00:00 4:0 (0:0)
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Orlik Jelenia Góra 2016-10-29 00:00 4:3 (0:0)
Chrobry K Głogów LUKS Ziemia Lubińska 2016-10-29 11:00 1:3 (1:2)
Polonia-Stal Świdnica PKSK Gminy Udanin 2016-10-30 00:00 9:0 (0:0)


Kolejka 7

LUKS Ziemia Lubińska Victoria Aglomeracja Wałbrzyska 2016-11-05 00:00 2:1 (0:0)
PKSK Gminy Udanin Chrobry K Głogów 2016-11-05 11:00 1:1 (0:0)
Orlik Jelenia Góra Bielawianka Bielawa 2016-11-06 00:00 3:2 (0:0)
Piast Nowa Ruda Polonia-Stal Świdnica 2016-11-06 00:00 1:4 (0:0)


Kolejka 8

Piast Nowa Ruda PKSK Gminy Udanin 2017-03-24 00:00 5:0 (0:0)
Orlik Jelenia Góra Polonia-Stal Świdnica 2017-03-25 00:00 0:5 (0:0)
Chrobry K Głogów Victoria Aglomeracja Wałbrzyska 2017-03-25 11:00 4:1 (2:1)
LUKS Ziemia Lubińska Bielawianka Bielawa 2017-04-01 00:00 1:8 (0:0)


Kolejka 9

Bielawianka Bielawa Victoria Aglomeracja Wałbrzyska 2017-04-08 00:00 5:0 (0:0)
PKSK Gminy Udanin Orlik Jelenia Góra 2017-04-08 00:00 0:7 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica LUKS Ziemia Lubińska 2017-04-09 00:00 11:1 (0:0)
Piast Nowa Ruda Chrobry K Głogów 2017-04-09 14:00 0:0 (0:0)


Kolejka 10

LUKS Ziemia Lubińska PKSK Gminy Udanin 2017-04-22 00:00 5:4 (0:0)
Orlik Jelenia Góra Piast Nowa Ruda 2017-04-23 00:00 3:1 (0:0)
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Polonia-Stal Świdnica 2017-04-23 00:00 2:5 (0:0)
Chrobry K Głogów Bielawianka Bielawa 2017-04-27 17:30 3:2 (1:2)


Kolejka 11

Polonia-Stal Świdnica Bielawianka Bielawa 2017-05-03 00:00 2:10 (0:0)
PKSK Gminy Udanin Victoria Aglomeracja Wałbrzyska 2017-05-06 00:00 2:8 (0:0)
Orlik Jelenia Góra Chrobry K Głogów 2017-05-06 15:00 3:0 (0:0)
Piast Nowa Ruda LUKS Ziemia Lubińska 2017-05-07 00:00 8:2 (0:0)


Kolejka 12

Bielawianka Bielawa PKSK Gminy Udanin 2017-05-10 00:00 25:0 (0:0)
Chrobry K Głogów Polonia-Stal Świdnica 2017-05-14 11:00 2:1 (0:0)
LUKS Ziemia Lubińska Orlik Jelenia Góra 2017-05-21 00:00 2:0 (0:0)
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Piast Nowa Ruda 2017-05-21 00:00 5:2 (0:0)


Kolejka 13

PKSK Gminy Udanin Polonia-Stal Świdnica 2017-05-27 00:00 1:14 (0:0)
Orlik Jelenia Góra Victoria Aglomeracja Wałbrzyska 2017-05-27 00:00 3:1 (0:0)
LUKS Ziemia Lubińska Chrobry K Głogów 2017-05-27 11:00 1:2 (0:0)
Piast Nowa Ruda Bielawianka Bielawa 2017-05-28 00:00 0:4 (0:0)


Kolejka 14

Chrobry K Głogów PKSK Gminy Udanin 2017-06-01 18:30 3:0 (2:0)
Bielawianka Bielawa Orlik Jelenia Góra 2017-06-02 00:00 4:0 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Piast Nowa Ruda 2017-06-03 00:00 1:5 (0:0)
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska LUKS Ziemia Lubińska 2017-06-04 00:00 1:5 (0:0)


Chrobry TV



więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#