POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest15.11.2019
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Pokaż tabelę:
Lp Drużyna M. P. Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1.Miedź Legnica 34 63 17 12 5 53-27 10 6 1 34-14 7 6 4 19-13 0 0 0 0-0
2.Zagłębie Sosnowiec 34 58 17 7 10 46-32 11 1 5 28-15 6 6 5 18-17 0 0 0 0-0
3.Chojniczanka Chojnice 34 56 16 8 10 48-33 9 4 4 28-12 7 4 6 20-21 0 0 0 0-0
4.GKS Tychy 34 55 16 7 11 41-40 10 4 3 25-18 6 3 8 16-22 0 0 0 0-0
5.GKS Katowice 34 54 16 6 12 44-34 8 3 6 21-16 8 3 6 23-18 0 0 0 0-0
6.Wigry Suwałki 34 52 15 7 12 40-37 8 3 6 23-17 7 4 6 17-20 0 0 0 0-0
7.Raków Częstochowa 34 51 14 9 11 50-40 5 7 5 22-21 9 2 6 28-19 1 0 1 4-4
8.Stal Mielec 34 51 14 9 11 51-46 7 5 5 28-24 7 4 6 23-22 1 0 1 4-4
9.Podbeskidzie B-B 34 46 11 13 10 37-37 7 6 4 17-12 4 7 6 20-25 1 1 0 2-1
10.Chrobry Głogów 34 46 12 10 12 46-47 7 4 6 26-23 5 6 6 20-24 0 1 1 1-2
11.Odra Opole 34 45 12 9 13 37-43 8 5 4 20-18 4 4 9 17-25 0 0 0 0-0
12.Puszcza Niepołomice 34 44 11 11 12 38-38 8 4 5 25-19 3 7 7 13-19 0 0 0 0-0
13.Bytovia Bytów 34 40 10 10 14 36-45 8 4 5 23-20 2 6 9 13-25 2 0 0 4-1
14.Stomil Olsztyn 34 39 12 4 18 39-50 8 2 7 21-18 4 2 11 18-32 0 0 2 1-4
15.Pogoń Siedlce 34 38 9 11 14 42-50 2 8 7 14-22 7 3 7 28-28 0 0 0 0-0
16.Górnik Łęczna 34 35 8 11 15 29-42 7 5 5 21-19 1 6 10 8-23 0 0 0 0-0
17.Olimpia Grudziądz 34 31 7 10 17 24-37 5 5 7 15-16 2 5 10 9-21 0 0 0 0-0
18.Ruch Chorzów 34 27 9 6 19 35-58 6 4 7 18-23 3 2 12 17-35 0 0 0 0-0
Ruch Chorzów został ukarany odjęciem sześciu punktów za zaległości finansowe.
Stomil Olsztyn został ukarany odjęciem jednego punktu za zaległości finansowe.

Kolejka 1

Stal Mielec Ruch Chorzów 2017-07-28 20:45 1:0 (1:0)
Zagłębie Sosnowiec Olimpia Grudziądz 2017-07-29 15:30 0:1 (0:0)
Puszcza Niepołomice Chojniczanka Chojnice 2017-07-29 17:00 2:0 (1:0)
Odra Opole Górnik Łęczna 2017-07-29 17:00 3:0 (2:0)
Raków Częstochowa Miedź Legnica 2017-07-29 18:00 0:0 (0:0)
Chrobry Głogów Podbeskidzie B-B 2017-07-29 19:00 1:1  (0:1) 
GKS Katowice Pogoń Siedlce 2017-07-29 19:00 1:2 (1:0)
Bytovia Bytów Stomil Olsztyn 2017-07-29 19:00 3:1 (1:1)
Wigry Suwałki GKS Tychy 2017-07-30 19:47 1:2 (1:1)


Kolejka 2

Ruch Chorzów Chrobry Głogów 2017-08-04 20:45 0:1  (0:0) 
Górnik Łęczna Zagłębie Sosnowiec 2017-08-05 17:00 2:1 (0:0)
Pogoń Siedlce Odra Opole 2017-08-05 17:00 1:2 (0:1)
GKS Tychy Stal Mielec 2017-08-05 17:45 1:0 (0:0)
Chojniczanka Chojnice Stomil Olsztyn 2017-08-05 18:00 3:0 (1:0)
Podbeskidzie B-B Bytovia Bytów 2017-08-05 18:00 0:2 (0:0)
Olimpia Grudziądz Wigry Suwałki 2017-08-05 18:00 2:0 (2:0)
Miedź Legnica GKS Katowice 2017-08-05 20:00 1:1 (0:0)
Puszcza Niepołomice Raków Częstochowa 2017-08-06 17:00 2:3 (2:3)


Kolejka 3

Stomil Olsztyn Podbeskidzie B-B 2017-08-11 19:00 3:1 (0:0)
GKS Katowice Puszcza Niepołomice 2017-08-11 20:45 1:2 (0:0)
Odra Opole Miedź Legnica 2017-08-12 12:30 2:4 (1:1)
Raków Częstochowa Chojniczanka Chojnice 2017-08-12 17:30 0:1 (0:0)
Bytovia Bytów Ruch Chorzów 2017-08-12 19:00 2:1 (0:1)
Chrobry Głogów GKS Tychy 2017-08-13 17:00 1:0  (0:0) 
Stal Mielec Olimpia Grudziądz 2017-08-13 19:00 1:0 (1:0)
Wigry Suwałki Górnik Łęczna 2017-08-13 19:47 0:0 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Pogoń Siedlce 2017-08-13 20:00 1:0 (1:0)


Kolejka 4

Chojniczanka Chojnice Podbeskidzie B-B 2017-08-18 20:00 4:0 (4:0)
Miedź Legnica Zagłębie Sosnowiec 2017-08-18 20:00 4:1 (3:0)
Ruch Chorzów Stomil Olsztyn 2017-08-18 20:45 3:1 (2:0)
Górnik Łęczna Stal Mielec 2017-08-18 20:45 3:4 (0:2)
GKS Tychy Bytovia Bytów 2017-08-19 14:45 1:0 (1:0)
Olimpia Grudziądz Chrobry Głogów 2017-08-19 17:00 0:1  (0:0) 
Pogoń Siedlce Wigry Suwałki 2017-08-19 17:00 0:0 (0:0)
Puszcza Niepołomice Odra Opole 2017-08-19 17:00 1:1 (1:0)
Raków Częstochowa GKS Katowice 2017-08-19 17:00 1:3 (0:2)


Kolejka 5

Stomil Olsztyn GKS Tychy 2017-08-22 19:00 2:0 (2:0)
Podbeskidzie B-B Ruch Chorzów 2017-08-22 20:45 1:0 (1:0)
Odra Opole Raków Częstochowa 2017-08-23 17:00 1:0 (0:0)
Wigry Suwałki Miedź Legnica 2017-08-23 18:00 0:2 (0:1)
Chrobry Głogów Górnik Łęczna 2017-08-23 19:00 2:0  (0:0) 
Zagłębie Sosnowiec Puszcza Niepołomice 2017-08-23 19:00 1:0 (1:0)
Stal Mielec Pogoń Siedlce 2017-08-23 19:00 2:3 (2:2)
Bytovia Bytów Olimpia Grudziądz 2017-08-23 19:00 0:1 (0:1)
GKS Katowice Chojniczanka Chojnice 2017-08-23 20:45 1:0 (1:0)


Kolejka 6

GKS Tychy Podbeskidzie B-B 2017-08-25 20:45 3:3 (1:1)
Puszcza Niepołomice Wigry Suwałki 2017-08-26 17:00 2:1 (0:0)
Raków Częstochowa Zagłębie Sosnowiec 2017-08-26 17:00 2:2 (0:2)
GKS Katowice Odra Opole 2017-08-27 14:45 1:1 (0:0)
Chojniczanka Chojnice Ruch Chorzów 2017-08-27 17:00 4:3 (0:0)
Olimpia Grudziądz Stomil Olsztyn 2017-08-27 17:00 1:1 (1:1)
Górnik Łęczna Bytovia Bytów 2017-08-27 17:00 1:1 (0:1)
Miedź Legnica Stal Mielec 2017-08-27 20:00 0:0 (0:0)
Pogoń Siedlce Chrobry Głogów 2017-08-28 19:00 1:1  (1:1) 


Kolejka 7

Odra Opole Chojniczanka Chojnice 2017-09-02 15:00 2:1 (2:1)
Bytovia Bytów Pogoń Siedlce 2017-09-02 18:00 4:1 (2:0)
Stomil Olsztyn Górnik Łęczna 2017-09-02 19:00 2:1 (0:1)
Chrobry Głogów Miedź Legnica 2017-09-03 12:30 1:2  (1:1) 
Zagłębie Sosnowiec GKS Katowice 2017-09-13 18:00 3:0 (1:0)
Stal Mielec Puszcza Niepołomice 2017-09-13 19:00 1:1 (0:1)
Podbeskidzie B-B Olimpia Grudziądz 2017-09-13 19:00 3:0 (1:0)
Ruch Chorzów GKS Tychy 2017-09-14 18:00 2:2 (1:0)
Wigry Suwałki Raków Częstochowa 2017-09-27 18:00 0:3 (0:1)


Kolejka 8

Puszcza Niepołomice Chrobry Głogów 2017-09-08 16:30 0:1  (0:1) 
Olimpia Grudziądz Ruch Chorzów 2017-09-08 19:00 1:0 (0:0)
Miedź Legnica Bytovia Bytów 2017-09-08 20:45 2:1 (0:0)
Górnik Łęczna Podbeskidzie B-B 2017-09-09 14:45 1:0 (0:0)
Raków Częstochowa Stal Mielec 2017-09-09 16:00 1:2 (0:1)
Odra Opole Zagłębie Sosnowiec 2017-09-09 16:00 1:0 (0:0)
Pogoń Siedlce Stomil Olsztyn 2017-09-09 18:00 1:0 (1:0)
GKS Katowice Wigry Suwałki 2017-09-09 18:00 0:1 (0:1)
Chojniczanka Chojnice GKS Tychy 2017-09-10 17:00 3:0 (3:0)


Kolejka 9

Chrobry Głogów Raków Częstochowa 2017-09-16 14:45 2:3  (1:3) 
Zagłębie Sosnowiec Chojniczanka Chojnice 2017-09-16 18:00 1:3 (1:1)
Wigry Suwałki Odra Opole 2017-09-16 18:00 2:1 (1:1)
Bytovia Bytów Puszcza Niepołomice 2017-09-16 18:00 1:0 (0:0)
Podbeskidzie B-B Pogoń Siedlce 2017-09-16 18:00 2:0 (1:0)
Stomil Olsztyn Miedź Legnica 2017-09-16 19:00 2:0 (1:0)
Stal Mielec GKS Katowice 2017-09-17 12:30 3:2 (3:0)
GKS Tychy Olimpia Grudziądz 2017-09-17 15:00 2:1 (1:0)
Ruch Chorzów Górnik Łęczna 2017-09-18 19:00 1:2 (0:0)


Kolejka 10

GKS Katowice Chrobry Głogów 2017-09-22 20:45 2:2  (2:0) 
Odra Opole Stal Mielec 2017-09-23 12:45 1:0 (0:0)
Górnik Łęczna GKS Tychy 2017-09-23 16:00 1:0 (0:0)
Puszcza Niepołomice Stomil Olsztyn 2017-09-23 16:00 3:1 (0:1)
Raków Częstochowa Bytovia Bytów 2017-09-23 16:00 3:1 (1:0)
Chojniczanka Chojnice Olimpia Grudziądz 2017-09-23 17:00 0:0 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Wigry Suwałki 2017-09-23 18:00 0:1 (0:0)
Miedź Legnica Podbeskidzie B-B 2017-09-23 19:00 0:2 (0:1)
Pogoń Siedlce Ruch Chorzów 2017-09-24 16:00 1:3 (0:0)


Kolejka 11

Ruch Chorzów Miedź Legnica 2017-09-29 20:45 1:0 (0:0)
Chrobry Głogów Odra Opole 2017-09-30 17:45 2:0  (1:0) 
Stal Mielec Zagłębie Sosnowiec 2017-09-30 18:00 1:1 (0:1)
Bytovia Bytów GKS Katowice 2017-09-30 18:00 1:2 (0:1)
Stomil Olsztyn Raków Częstochowa 2017-09-30 18:00 1:3 (1:2)
Podbeskidzie B-B Puszcza Niepołomice 2017-09-30 18:00 2:1 (1:0)
GKS Tychy Pogoń Siedlce 2017-09-30 18:00 2:3 (0:1)
Wigry Suwałki Chojniczanka Chojnice 2017-10-01 18:00 0:2 (0:1)
Olimpia Grudziądz Górnik Łęczna 2017-10-01 19:00 1:0 (0:0)


Kolejka 12

Miedź Legnica GKS Tychy 2017-10-06 19:00 2:1 (1:1)
Odra Opole Bytovia Bytów 2017-10-07 12:30 1:0 (0:0)
Chojniczanka Chojnice Górnik Łęczna 2017-10-07 17:00 0:0 (0:0)
Wigry Suwałki Stal Mielec 2017-10-07 17:00 2:0 (0:0)
Puszcza Niepołomice Ruch Chorzów 2017-10-18 15:00 2:1 (2:1)
Raków Częstochowa Podbeskidzie B-B 2017-10-18 15:00 1:1 (0:1)
Zagłębie Sosnowiec Chrobry Głogów 2017-10-18 19:00 2:1  (1:0) 
Pogoń Siedlce Olimpia Grudziądz 2017-10-18 19:00 1:1 (0:0)
GKS Katowice Stomil Olsztyn 2017-10-18 20:00 3:1 (1:0)


Kolejka 13

Ruch Chorzów Raków Częstochowa 2017-10-13 18:00 1:0 (0:0)
Stal Mielec Chojniczanka Chojnice 2017-10-13 20:45 1:2 (1:1)
Górnik Łęczna Pogoń Siedlce 2017-10-14 13:00 1:1 (0:0)
Chrobry Głogów Wigry Suwałki 2017-10-14 17:00 3:3  (2:0) 
GKS Tychy Puszcza Niepołomice 2017-10-14 17:00 1:1 (0:0)
Stomil Olsztyn Odra Opole 2017-10-14 17:15 2:0 (1:0)
Podbeskidzie B-B GKS Katowice 2017-10-14 17:45 1:2 (1:1)
Bytovia Bytów Zagłębie Sosnowiec 2017-10-14 18:00 2:2 (2:2)
Olimpia Grudziądz Miedź Legnica 2017-10-14 18:00 0:1 (0:0)


Kolejka 14

Raków Częstochowa GKS Tychy 2017-10-21 12:30 2:2 (1:0)
Odra Opole Podbeskidzie B-B 2017-10-21 15:00 2:2 (1:1)
Chojniczanka Chojnice Pogoń Siedlce 2017-10-21 17:00 0:2 (0:1)
Wigry Suwałki Bytovia Bytów 2017-10-21 17:00 2:2 (0:1)
Stal Mielec Chrobry Głogów 2017-10-21 18:00 3:0  (1:0) 
Miedź Legnica Górnik Łęczna 2017-10-21 18:00 0:0 (0:0)
Puszcza Niepołomice Olimpia Grudziądz 2017-10-22 15:00 2:1 (2:1)
Zagłębie Sosnowiec Stomil Olsztyn 2017-10-22 17:00 5:1 (0:1)
GKS Katowice Ruch Chorzów 2017-10-22 17:45 1:2 (0:2)


Kolejka 15

Stomil Olsztyn Wigry Suwałki 2017-04-04 18:00 1:2 (1:1)
Podbeskidzie B-B Zagłębie Sosnowiec 2017-10-27 20:45 0:0 (0:0)
Górnik Łęczna Puszcza Niepołomice 2017-10-28 13:00 0:1 (0:1)
Pogoń Siedlce Miedź Legnica 2017-10-28 17:00 2:3 (2:1)
GKS Tychy GKS Katowice 2017-10-28 17:45 1:0 (1:0)
Bytovia Bytów Stal Mielec 2017-10-28 18:00 0:0 (0:0)
Olimpia Grudziądz Raków Częstochowa 2017-10-28 18:00 1:2 (1:0)
Chrobry Głogów Chojniczanka Chojnice 2017-10-29 17:00 0:0  (0:0) 
Ruch Chorzów Odra Opole 2017-10-29 18:00 3:1 (1:0)


Kolejka 16

Stal Mielec Stomil Olsztyn 2017-11-03 18:00 1:3 (1:2)
Zagłębie Sosnowiec Ruch Chorzów 2017-11-03 20:45 3:0 (3:0)
Odra Opole GKS Tychy 2017-11-04 12:30 1:0 (1:0)
Puszcza Niepołomice Pogoń Siedlce 2017-11-04 13:00 2:3 (1:1)
Raków Częstochowa Górnik Łęczna 2017-11-04 14:00 3:1 (1:0)
Chojniczanka Chojnice Miedź Legnica 2017-11-04 16:00 0:0 (0:0)
Wigry Suwałki Podbeskidzie B-B 2017-11-04 16:00 3:0 (2:0)
GKS Katowice Olimpia Grudziądz 2017-11-04 18:00 2:0 (0:0)
Chrobry Głogów Bytovia Bytów 2017-11-05 16:00 0:0  (0:0) 


Kolejka 17

Olimpia Grudziądz Odra Opole 2017-11-11 16:00 0:2 (0:1)
Górnik Łęczna GKS Katowice 2017-11-12 12:00 1:3 (1:0)
GKS Tychy Zagłębie Sosnowiec 2017-11-12 12:45 1:1 (1:1)
Stomil Olsztyn Chrobry Głogów 2017-11-12 15:00 1:2  (1:0) 
Bytovia Bytów Chojniczanka Chojnice 2017-11-12 16:00 0:3 (0:1)
Pogoń Siedlce Raków Częstochowa 2017-11-12 16:00 0:3 (0:1)
Miedź Legnica Puszcza Niepołomice 2017-11-12 17:00 2:2 (0:2)
Podbeskidzie B-B Stal Mielec 2017-11-21 18:00 2:3 (0:2)
Ruch Chorzów Wigry Suwałki 2017-11-22 18:00 2:2 (1:2)


Kolejka 18

Podbeskidzie B-B Chrobry Głogów 2017-11-17 18:00 1:0  (0:0) 
Ruch Chorzów Stal Mielec 2017-11-17 18:00 1:2 (0:1)
Stomil Olsztyn Bytovia Bytów 2017-11-17 18:00 0:1 (0:0)
Chojniczanka Chojnice Puszcza Niepołomice 2017-11-18 16:00 1:1 (0:1)
Olimpia Grudziądz Zagłębie Sosnowiec 2017-11-18 16:00 0:1 (0:0)
Pogoń Siedlce GKS Katowice 2017-11-18 17:00 1:1 (1:1)
GKS Tychy Wigry Suwałki 2017-11-18 17:00 0:3 (0:2)
Górnik Łęczna Odra Opole 2017-11-19 12:00 0:3 (0:2)
Miedź Legnica Raków Częstochowa 2017-11-19 17:45 1:1 (1:1)


Kolejka 19

Stomil Olsztyn Chojniczanka Chojnice 2017-11-24 18:00 0:1 (0:1)
Zagłębie Sosnowiec Górnik Łęczna 2017-11-24 20:45 2:2 (1:1)
Odra Opole Pogoń Siedlce 2017-11-25 13:00 1:1 (0:1)
GKS Katowice Miedź Legnica 2017-11-25 16:00 1:0 (0:0)
Stal Mielec GKS Tychy 2017-11-25 17:45 3:0 (1:0)
Bytovia Bytów Podbeskidzie B-B 2017-11-25 18:00 1:1 (0:0)
Raków Częstochowa Puszcza Niepołomice 2017-11-26 13:00 3:1 (1:0)
Chrobry Głogów Ruch Chorzów 2017-11-26 15:00 1:0  (0:0) 
Wigry Suwałki Olimpia Grudziądz 2017-11-26 16:00 1:0 (0:0)


Kolejka 20

Miedź Legnica Odra Opole 2018-03-02 20:45 3:1 (2:1)
GKS Tychy Chrobry Głogów 2018-03-03 17:00 2:1  (2:0) 
Pogoń Siedlce Zagłębie Sosnowiec 2018-03-03 17:00 0:1 (0:0)
Górnik Łęczna Wigry Suwałki 2018-03-03 17:00 0:1 (0:1)
Podbeskidzie B-B Stomil Olsztyn 2018-03-03 17:45 1:0 (0:0)
Ruch Chorzów Bytovia Bytów 2018-03-04 17:00 2:0 (2:0)
Olimpia Grudziądz Stal Mielec 2018-04-24 19:00 2:2 (0:2)
Puszcza Niepołomice GKS Katowice 2018-04-25 17:00 1:0 (1:0)
Chojniczanka Chojnice Raków Częstochowa 2018-04-25 18:00 0:1 (0:0)


Kolejka 21

Zagłębie Sosnowiec Miedź Legnica 2018-03-09 19:00 0:2 (0:1)
Stal Mielec Górnik Łęczna 2018-03-09 20:45 1:0 (0:0)
Odra Opole Puszcza Niepołomice 2018-03-10 15:00 0:0 (0:0)
Wigry Suwałki Pogoń Siedlce 2018-03-10 16:00 2:0 (0:0)
GKS Katowice Raków Częstochowa 2018-03-10 17:45 2:1 (2:0)
Podbeskidzie B-B Chojniczanka Chojnice 2018-03-10 18:00 0:0 (0:0)
Chrobry Głogów Olimpia Grudziądz 2018-03-10 18:00 3:2  (2:2) 
Stomil Olsztyn Ruch Chorzów 2018-04-24 19:00 2:2 (2:1)
Bytovia Bytów GKS Tychy 2018-04-25 18:00 1:0 (0:0)


Kolejka 22

Miedź Legnica Wigry Suwałki 2018-03-16 20:45 2:0 (0:0)
Puszcza Niepołomice Zagłębie Sosnowiec 2018-03-17 14:00 1:1 (0:0)
Pogoń Siedlce Stal Mielec 2018-03-17 17:00 1:2 (0:0)
GKS Tychy Stomil Olsztyn 2018-03-17 17:45 1:0 (0:0)
Olimpia Grudziądz Bytovia Bytów 2018-03-17 18:00 2:1 (1:0)
Ruch Chorzów Podbeskidzie B-B 2018-03-17 18:00 0:2 (0:1)
Raków Częstochowa Odra Opole 2018-04-04 19:21 0:0 (0:0)
Chojniczanka Chojnice GKS Katowice 2018-04-18 19:00 0:2 (0:1)
Górnik Łęczna Chrobry Głogów 2018-04-24 17:00 2:1  (1:0) 


Kolejka 23

Odra Opole GKS Katowice 2018-03-25 17:45 1:2 (1:1)
Wigry Suwałki Puszcza Niepołomice 2018-04-11 17:00 1:0 (0:0)
Bytovia Bytów Górnik Łęczna 2018-04-11 18:00 2:1 (2:0)
Ruch Chorzów Chojniczanka Chojnice 2018-04-11 18:00 1:1 (1:1)
Podbeskidzie B-B GKS Tychy 2018-04-11 18:00 1:1 (0:0)
Chrobry Głogów Pogoń Siedlce 2018-04-11 18:30 3:1  (2:1) 
Stomil Olsztyn Olimpia Grudziądz 2018-04-11 19:00 1:1 (1:0)
Stal Mielec Miedź Legnica 2018-04-11 19:00 1:1 (0:1)
Zagłębie Sosnowiec Raków Częstochowa 2018-04-11 19:00 2:0 (2:0)


Kolejka 24

Raków Częstochowa Wigry Suwałki 2018-03-31 12:00 0:1 (0:0)
Górnik Łęczna Stomil Olsztyn 2018-03-31 12:30 1:1 (1:0)
Puszcza Niepołomice Stal Mielec 2018-03-31 15:00 0:0 (0:0)
Pogoń Siedlce Bytovia Bytów 2018-03-31 15:00 1:1 (1:1)
Miedź Legnica Chrobry Głogów 2018-03-31 16:00 1:1  (1:0) 
Chojniczanka Chojnice Odra Opole 2018-03-31 17:00 2:1 (1:0)
GKS Tychy Ruch Chorzów 2018-03-31 17:45 2:0 (1:0)
Olimpia Grudziądz Podbeskidzie B-B 2018-03-31 18:00 0:0 (0:0)
GKS Katowice Zagłębie Sosnowiec 2018-03-31 20:15 1:0 (0:0)


Kolejka 25

Podbeskidzie B-B Górnik Łęczna 2018-04-06 19:00 0:0 (0:0)
Stomil Olsztyn Pogoń Siedlce 2018-04-07 17:00 0:2 (0:1)
Stal Mielec Raków Częstochowa 2018-04-07 17:45 2:3 (1:2)
GKS Tychy Chojniczanka Chojnice 2018-04-07 18:00 2:2 (2:1)
Ruch Chorzów Olimpia Grudziądz 2018-04-07 18:00 0:0 (0:0)
Bytovia Bytów Miedź Legnica 2018-04-07 18:00 0:2 (0:1)
Chrobry Głogów Puszcza Niepołomice 2018-04-07 18:00 3:1  (1:1) 
Wigry Suwałki GKS Katowice 2018-04-07 18:00 0:2 (0:1)
Zagłębie Sosnowiec Odra Opole 2018-04-08 17:45 1:0 (1:0)


Kolejka 26

Chojniczanka Chojnice Zagłębie Sosnowiec 2018-04-14 17:00 0:2 (0:2)
GKS Katowice Stal Mielec 2018-04-14 17:45 0:2 (0:0)
Olimpia Grudziądz GKS Tychy 2018-04-14 19:00 0:1 (0:0)
Odra Opole Wigry Suwałki 2018-04-14 19:45 0:0 (0:0)
Miedź Legnica Stomil Olsztyn 2018-04-14 20:00 1:0 (0:0)
Pogoń Siedlce Podbeskidzie B-B 2018-04-15 16:00 0:0 (0:0)
Puszcza Niepołomice Bytovia Bytów 2018-04-15 17:00 2:0 (2:0)
Raków Częstochowa Chrobry Głogów 2018-04-15 17:45 1:3  (0:2) 
Górnik Łęczna Ruch Chorzów 2018-04-15 19:00 0:0 (0:0)


Kolejka 27

Olimpia Grudziądz Chojniczanka Chojnice 2018-04-20 13:00 0:1 (0:0)
GKS Tychy Górnik Łęczna 2018-04-20 19:00 2:0 (0:0)
Stal Mielec Odra Opole 2018-04-20 20:45 2:2 (0:0)
Stomil Olsztyn Puszcza Niepołomice 2018-04-21 12:30 2:0 (1:0)
Chrobry Głogów GKS Katowice 2018-04-21 17:45 0:2  (0:1) 
Ruch Chorzów Pogoń Siedlce 2018-04-21 18:00 0:6 (0:0)
Podbeskidzie B-B Miedź Legnica 2018-04-21 18:00 0:0 (0:0)
Bytovia Bytów Raków Częstochowa 2018-04-21 18:00 1:0 (1:0)
Wigry Suwałki Zagłębie Sosnowiec 2018-04-22 15:30 1:0 (0:0)


Kolejka 28

Odra Opole Chrobry Głogów 2018-04-27 20:45 1:1  (1:0) 
Miedź Legnica Ruch Chorzów 2018-04-28 15:00 6:1 (3:1)
Zagłębie Sosnowiec Stal Mielec 2018-04-28 15:30 3:1 (2:1)
Pogoń Siedlce GKS Tychy 2018-04-28 17:00 0:1 (0:1)
Górnik Łęczna Olimpia Grudziądz 2018-04-28 19:00 2:0 (2:0)
Raków Częstochowa Stomil Olsztyn 2018-04-29 13:15 2:1 (1:1)
Puszcza Niepołomice Podbeskidzie B-B 2018-04-29 17:00 1:3 (1:2)
GKS Katowice Bytovia Bytów 2018-04-29 18:00 0:0 (0:0)
Chojniczanka Chojnice Wigry Suwałki 2018-04-29 19:00 3:0 (2:0)


Kolejka 29

Bytovia Bytów Odra Opole 2018-05-04 18:00 1:0 (0:0)
Stal Mielec Wigry Suwałki 2018-05-04 20:00 3:0 (0:0)
GKS Tychy Miedź Legnica 2018-05-04 20:45 1:0 (0:0)
Chrobry Głogów Zagłębie Sosnowiec 2018-05-05 15:00 1:2  (1:2) 
Górnik Łęczna Chojniczanka Chojnice 2018-05-05 16:00 3:0 (1:0)
Ruch Chorzów Puszcza Niepołomice 2018-05-05 18:00 0:2 (0:2)
Podbeskidzie B-B Raków Częstochowa 2018-05-05 18:00 1:1 (0:0)
Olimpia Grudziądz Pogoń Siedlce 2018-05-05 19:00 4:2 (2:0)
Stomil Olsztyn GKS Katowice 2018-05-05 19:00 1:0 (0:0)


Kolejka 30

Puszcza Niepołomice GKS Tychy 2018-05-09 16:00 1:2 (0:1)
Wigry Suwałki Chrobry Głogów 2018-05-09 17:30 1:1  (1:0) 
Zagłębie Sosnowiec Bytovia Bytów 2018-05-09 18:00 2:1 (1:0)
Raków Częstochowa Ruch Chorzów 2018-05-09 18:00 2:1 (2:0)
Pogoń Siedlce Górnik Łęczna 2018-05-09 19:00 1:1 (1:0)
Odra Opole Stomil Olsztyn 2018-05-09 19:45 2:4 (0:2)
Chojniczanka Chojnice Stal Mielec 2018-05-09 20:00 1:0 (1:0)
Miedź Legnica Olimpia Grudziądz 2018-05-09 20:00 2:1 (0:1)
GKS Katowice Podbeskidzie B-B 2018-05-09 20:30 3:0 (0:0)


Kolejka 31

Ruch Chorzów GKS Katowice 2018-05-12 17:45 1:0 (1:0)
Bytovia Bytów Wigry Suwałki 2018-05-12 18:00 1:2 (0:0)
Podbeskidzie B-B Odra Opole 2018-05-12 18:00 1:2 (0:0)
Stomil Olsztyn Zagłębie Sosnowiec 2018-05-12 19:00 0:2 (0:1)
Olimpia Grudziądz Puszcza Niepołomice 2018-05-12 19:23 0:0 (0:0)
Pogoń Siedlce Chojniczanka Chojnice 2018-05-13 17:00 3:2 (2:1)
Chrobry Głogów Stal Mielec 2018-05-13 17:45 3:5  (2:2) 
Górnik Łęczna Miedź Legnica 2018-05-13 19:00 1:1 (0:0)
GKS Tychy Raków Częstochowa 2018-05-14 18:00 0:3 (0:3)


Kolejka 32

Odra Opole Ruch Chorzów 2018-05-18 19:45 0:3 (0:2)
GKS Katowice GKS Tychy 2018-05-19 15:00 1:2 (1:0)
Wigry Suwałki Stomil Olsztyn 2018-05-19 16:00 1:2 (0:1)
Chojniczanka Chojnice Chrobry Głogów 2018-05-19 18:00 3:0  (1:0) 
Zagłębie Sosnowiec Podbeskidzie B-B 2018-05-19 18:00 2:0 (1:0)
Raków Częstochowa Olimpia Grudziądz 2018-05-19 19:21 0:0 (0:0)
Stal Mielec Bytovia Bytów 2018-05-19 20:00 2:2 (1:0)
Miedź Legnica Pogoń Siedlce 2018-05-19 20:00 2:0 (2:0)
Puszcza Niepołomice Górnik Łęczna 2018-05-20 17:00 2:0 (1:0)


Kolejka 33

Miedź Legnica Chojniczanka Chojnice 2018-05-27 12:45 5:1 (2:0)
Pogoń Siedlce Puszcza Niepołomice 2018-05-27 12:45 0:0 (0:0)
Górnik Łęczna Raków Częstochowa 2018-05-27 12:45 2:1 (2:1)
Olimpia Grudziądz GKS Katowice 2018-05-27 12:45 1:1 (1:0)
GKS Tychy Odra Opole 2018-05-27 12:45 3:0 (1:0)
Ruch Chorzów Zagłębie Sosnowiec 2018-05-27 12:45 0:1 (0:1)
Podbeskidzie B-B Wigry Suwałki 2018-05-27 12:45 1:0 (0:0)
Stomil Olsztyn Stal Mielec 2018-05-27 12:45 1:0 (0:0)
Bytovia Bytów Chrobry Głogów 2018-05-27 12:45 3:3  (0:2) 


Kolejka 34

Odra Opole Olimpia Grudziądz 2018-06-02 15:00 1:0 (0:0)
Chrobry Głogów Stomil Olsztyn 2018-06-03 12:45 0:1  (0:0) 
Chojniczanka Chojnice Bytovia Bytów 2018-06-03 12:45 4:0 (3:0)
Stal Mielec Podbeskidzie B-B 2018-06-03 12:45 0:4 (0:3)
Wigry Suwałki Ruch Chorzów 2018-06-03 12:45 6:0 (2:0)
Zagłębie Sosnowiec GKS Tychy 2018-06-03 12:45 0:2 (0:0)
GKS Katowice Górnik Łęczna 2018-06-03 12:45 1:0 (0:0)
Raków Częstochowa Pogoń Siedlce 2018-06-03 12:45 1:1 (0:0)
Puszcza Niepołomice Miedź Legnica 2018-06-03 12:45 1:1 (0:0)


Chrobry TV

więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#