POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest20.11.2019
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Pokaż tabelę:
Lp Drużyna M. P. Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1.Apis Jędrzychowice 30 73 23 4 3 89-21 13 2 0 55-7 10 2 3 34-14 1 0 1 3-3
2.AKS Strzegom 30 73 23 4 3 86-25 14 0 1 56-14 9 4 2 30-11 1 0 1 3-3
3.Chrobry II Głogów 30 56 17 5 8 81-44 11 3 1 57-20 6 2 7 24-24 0 0 0 0-0
4.Orkan Szczedrzykowice 30 54 16 6 8 56-35 10 2 3 33-14 6 4 5 23-21 0 0 0 0-0
5.Stal Chocianów 30 48 14 6 10 57-47 7 4 4 34-20 7 2 6 23-27 0 0 0 0-0
6.Odra Ścinawa 30 47 14 5 11 57-53 7 4 4 32-18 7 1 7 25-35 0 0 0 0-0
7.Sudety Giebułtów 30 44 13 5 12 55-47 9 1 5 30-17 4 4 7 25-30 0 0 0 0-0
8.Karkonosze Jelenia Góra 30 43 12 7 11 55-49 9 3 3 35-19 3 4 8 20-30 1 0 1 5-4
9.Olimpia Kowary 30 43 13 4 13 66-66 7 4 4 36-27 6 0 9 30-39 1 0 1 4-5
10.Włókniarz Mirsk 30 36 9 9 12 46-56 5 5 5 23-21 4 4 7 23-35 2 1 1 7-4
11.Sparta Grębocice 30 36 9 9 12 58-52 7 4 4 33-17 2 5 8 25-35 1 2 1 3-2
12.Orla Wąsosz 30 36 9 9 12 36-42 5 5 5 21-22 4 4 7 15-20 1 1 2 2-6
13.Górnik Złotoryja 30 33 9 6 15 51-56 8 2 5 36-19 1 4 10 15-37 0 0 0 0-0
14.Nysa Zgorzelec 30 20 5 5 20 27-91 5 2 8 16-34 0 3 12 11-57 0 0 0 0-0
15.Górnik Boguszów-Gorce 30 18 4 6 20 25-79 3 3 9 13-32 1 3 11 12-47 0 0 0 0-0
16.Olimpia Kamienna Góra 30 13 3 4 23 29-111 1 3 11 13-50 2 1 12 16-61 0 0 0 0-0

Kolejka 1

Włókniarz Mirsk Górnik Złotoryja 2017-08-15 17:00 2:0 (0:0)
Odra Ścinawa Nysa Zgorzelec 2017-08-15 17:00 1:1 (0:0)
Olimpia Kamienna Góra Orla Wąsosz 2017-08-15 17:00 1:2 (0:0)
Stal Chocianów Apis Jędrzychowice 2017-08-15 17:00 0:2 (0:0)
Górnik Boguszów-Gorce Sparta Grębocice 2017-08-15 17:00 1:0 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra AKS Strzegom 2017-08-15 17:00 3:5 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Olimpia Kowary 2017-08-15 17:00 3:1 (0:0)
Sudety Giebułtów Chrobry II Głogów 2017-08-15 17:00 3:2  (2:2) 


Kolejka 2

AKS Strzegom Orkan Szczedrzykowice 2017-08-19 11:00 2:3 (0:0)
Włókniarz Mirsk Chrobry II Głogów 2017-08-19 17:00 4:2  (2:1) 
Olimpia Kowary Sudety Giebułtów 2017-08-19 17:00 2:2 (0:0)
Sparta Grębocice Karkonosze Jelenia Góra 2017-08-19 17:00 0:0 (0:0)
Orla Wąsosz Stal Chocianów 2017-08-19 17:00 0:1 (0:0)
Nysa Zgorzelec Olimpia Kamienna Góra 2017-08-19 17:00 2:1 (0:0)
Apis Jędrzychowice Górnik Boguszów-Gorce 2017-08-20 11:00 4:0 (0:0)
Odra Ścinawa Górnik Złotoryja 2017-08-20 17:00 2:3 (0:0)


Kolejka 3

Olimpia Kamienna Góra Górnik Złotoryja 2017-08-26 17:00 1:1 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Apis Jędrzychowice 2017-08-26 17:00 1:1 (0:0)
Stal Chocianów Nysa Zgorzelec 2017-08-26 17:00 4:2 (0:0)
Chrobry II Głogów Olimpia Kowary 2017-08-27 11:00 5:2  (2:1) 
Orkan Szczedrzykowice Sparta Grębocice 2017-08-27 11:00 1:1 (0:0)
Odra Ścinawa Włókniarz Mirsk 2017-08-27 17:00 0:0 (0:0)
Górnik Boguszów-Gorce Orla Wąsosz 2017-08-27 17:00 0:3 (0:0)
Sudety Giebułtów AKS Strzegom 2017-08-27 17:00 0:4 (0:0)


Kolejka 4

Orla Wąsosz Karkonosze Jelenia Góra 2017-09-02 12:00 2:1 (0:0)
Włókniarz Mirsk Olimpia Kowary 2017-09-02 17:00 2:4 (0:0)
Nysa Zgorzelec Górnik Boguszów-Gorce 2017-09-02 17:00 1:1 (0:0)
Stal Chocianów Górnik Złotoryja 2017-09-02 17:00 3:1 (0:0)
Apis Jędrzychowice Orkan Szczedrzykowice 2017-09-03 11:00 4:0 (0:0)
AKS Strzegom Chrobry II Głogów 2017-09-03 14:00 4:0  (2:0) 
Sparta Grębocice Sudety Giebułtów 2017-09-03 16:00 3:0 (0:0)
Odra Ścinawa Olimpia Kamienna Góra 2017-09-03 17:00 5:1 (0:0)


Kolejka 5

Olimpia Kamienna Góra Włókniarz Mirsk 2017-09-09 16:00 0:4 (0:0)
Stal Chocianów Odra Ścinawa 2017-09-09 16:00 2:3 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Nysa Zgorzelec 2017-09-09 18:00 3:1 (0:0)
Chrobry II Głogów Sparta Grębocice 2017-09-10 11:00 6:2  (1:0) 
Górnik Boguszów-Gorce Górnik Złotoryja 2017-09-10 16:00 2:1 (0:0)
Sudety Giebułtów Apis Jędrzychowice 2017-09-10 16:00 1:2 (0:0)
Olimpia Kowary AKS Strzegom 2017-09-10 16:00 0:3 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Orla Wąsosz 2017-09-10 17:00 1:0 (0:0)


Kolejka 6

Olimpia Kamienna Góra Stal Chocianów 2017-09-16 15:00 2:4 (0:0)
Włókniarz Mirsk AKS Strzegom 2017-09-16 16:00 1:2 (0:0)
Nysa Zgorzelec Orkan Szczedrzykowice 2017-09-16 16:00 0:3 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Górnik Złotoryja 2017-09-16 18:00 4:1 (0:0)
Apis Jędrzychowice Chrobry II Głogów 2017-09-17 11:00 1:1  (0:1) 
Sparta Grębocice Olimpia Kowary 2017-09-17 16:00 4:1 (0:0)
Orla Wąsosz Sudety Giebułtów 2017-09-17 16:00 2:2 (0:0)
Odra Ścinawa Górnik Boguszów-Gorce 2017-09-17 16:00 8:0 (0:0)


Kolejka 7

Karkonosze Jelenia Góra Odra Ścinawa 2017-09-23 15:00 4:2 (0:0)
Stal Chocianów Włókniarz Mirsk 2017-09-23 16:00 1:1 (0:0)
Olimpia Kowary Apis Jędrzychowice 2017-09-23 16:00 2:4 (0:0)
AKS Strzegom Sparta Grębocice 2017-09-23 16:00 3:0 (0:0)
Chrobry II Głogów Orla Wąsosz 2017-09-24 11:00 2:1  (1:1) 
Sudety Giebułtów Nysa Zgorzelec 2017-09-24 15:00 3:0 (0:0)
Górnik Boguszów-Gorce Olimpia Kamienna Góra 2017-09-24 16:00 2:3 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Górnik Złotoryja 2017-09-24 17:00 4:2 (0:0)


Kolejka 8

Apis Jędrzychowice AKS Strzegom 2017-09-30 11:00 1:0 (0:0)
Włókniarz Mirsk Sparta Grębocice 2017-09-30 16:00 0:0 (0:0)
Orla Wąsosz Olimpia Kowary 2017-09-30 16:00 0:2 (0:0)
Nysa Zgorzelec Chrobry II Głogów 2017-09-30 16:00 1:0  (0:0) 
Olimpia Kamienna Góra Karkonosze Jelenia Góra 2017-09-30 16:00 0:6 (0:0)
Stal Chocianów Górnik Boguszów-Gorce 2017-09-30 16:00 5:1 (0:0)
Sudety Giebułtów Górnik Złotoryja 2017-10-01 16:00 6:2 (0:0)
Odra Ścinawa Orkan Szczedrzykowice 2017-10-01 16:00 2:2 (0:0)


Kolejka 9

Olimpia Kowary Nysa Zgorzelec 2017-10-07 15:00 4:1 (0:0)
AKS Strzegom Orla Wąsosz 2017-10-07 15:00 3:0 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Olimpia Kamienna Góra 2017-10-07 16:00 3:0 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Stal Chocianów 2017-10-07 17:00 3:1 (0:0)
Chrobry II Głogów Górnik Złotoryja 2017-10-08 11:00 3:0  (1:0) 
Górnik Boguszów-Gorce Włókniarz Mirsk 2017-10-08 15:00 0:5 (0:0)
Sudety Giebułtów Odra Ścinawa 2017-10-08 15:00 0:1 (0:0)
Sparta Grębocice Apis Jędrzychowice 2017-10-08 15:00 1:2 (0:0)


Kolejka 10

Olimpia Kowary Górnik Złotoryja 2017-10-14 14:00 3:1 (0:0)
Włókniarz Mirsk Apis Jędrzychowice 2017-10-14 15:00 1:0 (0:0)
Orla Wąsosz Sparta Grębocice 2017-10-14 15:00 1:0 (0:0)
Nysa Zgorzelec AKS Strzegom 2017-10-14 15:00 1:1 (0:0)
Odra Ścinawa Chrobry II Głogów 2017-10-14 15:00 2:1  (0:1) 
Stal Chocianów Orkan Szczedrzykowice 2017-10-14 15:00 2:1 (0:0)
Olimpia Kamienna Góra Sudety Giebułtów 2017-10-15 14:00 0:5 (0:0)
Górnik Boguszów-Gorce Karkonosze Jelenia Góra 2017-10-15 15:00 1:1 (0:0)


Kolejka 11

AKS Strzegom Górnik Złotoryja 2017-10-21 11:00 4:1 (0:0)
Olimpia Kowary Odra Ścinawa 2017-10-21 15:00 3:0 (0:0)
Sparta Grębocice Nysa Zgorzelec 2017-10-21 15:00 2:1 (0:0)
Apis Jędrzychowice Orla Wąsosz 2017-10-21 15:00 2:0 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Włókniarz Mirsk 2017-10-21 16:00 1:0 (0:0)
Chrobry II Głogów Olimpia Kamienna Góra 2017-10-22 11:00 6:2  (3:1) 
Sudety Giebułtów Stal Chocianów 2017-10-22 15:00 0:1 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Górnik Boguszów-Gorce 2017-10-22 17:00 3:0 (0:0)


Kolejka 12

Nysa Zgorzelec Apis Jędrzychowice 2017-10-28 14:00 0:5 (0:0)
Górnik Złotoryja Sparta Grębocice 2017-10-28 15:00 1:4 (0:0)
Olimpia Kamienna Góra Olimpia Kowary 2017-10-28 15:00 1:5 (0:0)
Stal Chocianów Chrobry II Głogów 2017-10-28 15:00 1:0  (0:0) 
Karkonosze Jelenia Góra Orkan Szczedrzykowice 2017-10-28 16:00 1:0 (0:0)
Górnik Boguszów-Gorce Sudety Giebułtów 2017-10-29 15:00 2:1 (0:0)
Włókniarz Mirsk Orla Wąsosz 2017-11-25 13:00 2:0 (0:0)
Odra Ścinawa AKS Strzegom 2018-03-11 13:00 0:1 (0:0)


Kolejka 13

Olimpia Kowary Stal Chocianów 2017-11-04 13:00 4:0 (0:0)
AKS Strzegom Olimpia Kamienna Góra 2017-11-04 13:00 7:0 (0:0)
Sparta Grębocice Odra Ścinawa 2017-11-04 13:00 5:0 (0:0)
Orla Wąsosz Nysa Zgorzelec 2017-11-04 13:00 1:1 (0:0)
Sudety Giebułtów Karkonosze Jelenia Góra 2017-11-04 15:00 0:1 (0:0)
Chrobry II Głogów Górnik Boguszów-Gorce 2017-11-04 15:00 2:1  (1:0) 
Apis Jędrzychowice Górnik Złotoryja 2017-11-05 11:00 1:1 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Włókniarz Mirsk 2017-11-05 17:00 3:1 (0:0)


Kolejka 14

Włókniarz Mirsk Nysa Zgorzelec 2017-11-11 13:00 4:1 (0:0)
Górnik Złotoryja Orla Wąsosz 2017-11-11 13:00 2:2 (0:0)
Olimpia Kamienna Góra Sparta Grębocice 2017-11-11 13:00 3:3 (0:0)
Stal Chocianów AKS Strzegom 2017-11-11 13:00 1:1 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Chrobry II Głogów 2017-11-11 16:00 0:3  (0:0) 
Górnik Boguszów-Gorce Olimpia Kowary 2017-11-12 11:00 1:5 (0:0)
Odra Ścinawa Apis Jędrzychowice 2017-11-12 13:00 1:3 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Sudety Giebułtów 2017-11-12 13:00 2:0 (0:0)


Kolejka 15

Sudety Giebułtów Włókniarz Mirsk 2017-11-18 13:00 1:1 (0:0)
Olimpia Kowary Karkonosze Jelenia Góra 2017-11-18 13:00 3:2 (0:0)
AKS Strzegom Górnik Boguszów-Gorce 2017-11-18 13:00 7:1 (0:0)
Sparta Grębocice Stal Chocianów 2017-11-18 13:00 0:3 (0:0)
Orla Wąsosz Odra Ścinawa 2017-11-18 13:00 4:1 (0:0)
Nysa Zgorzelec Górnik Złotoryja 2017-11-18 13:00 1:0 (0:0)
Chrobry II Głogów Orkan Szczedrzykowice 2017-11-19 11:00 6:1  (1:1) 
Apis Jędrzychowice Olimpia Kamienna Góra 2017-11-19 11:00 4:1 (0:0)


Kolejka 16

AKS Strzegom Karkonosze Jelenia Góra 2018-05-01 12:00 1:0 (0:0)
Chrobry II Głogów Sudety Giebułtów 2018-05-01 12:00 4:0  (1:0) 
Apis Jędrzychowice Stal Chocianów 2018-05-01 14:00 5:1 (0:0)
Górnik Złotoryja Włókniarz Mirsk 2018-05-01 17:00 7:2 (0:0)
Nysa Zgorzelec Odra Ścinawa 2018-05-01 17:00 1:3 (0:0)
Orla Wąsosz Olimpia Kamienna Góra 2018-05-01 17:00 2:0 (0:0)
Olimpia Kowary Orkan Szczedrzykowice 2018-05-01 17:00 0:4 (0:0)
Sparta Grębocice Górnik Boguszów-Gorce 2018-05-01 18:00 3:1 (0:0)


Kolejka 17

Karkonosze Jelenia Góra Sparta Grębocice 2018-03-24 15:00 2:1 (0:0)
Stal Chocianów Orla Wąsosz 2018-03-24 15:00 0:1 (0:0)
Chrobry II Głogów Włókniarz Mirsk 2018-03-25 11:00 6:0  (2:0) 
Orkan Szczedrzykowice AKS Strzegom 2018-03-25 15:00 1:0 (0:0)
Górnik Złotoryja Odra Ścinawa 2018-04-11 17:00 2:0 (0:0)
Sudety Giebułtów Olimpia Kowary 2018-04-11 17:00 4:0 (0:0)
Górnik Boguszów-Gorce Apis Jędrzychowice 2018-04-11 17:00 0:1 (0:0)
Olimpia Kamienna Góra Nysa Zgorzelec 2018-04-11 17:00 2:1 (0:0)


Kolejka 18

AKS Strzegom Sudety Giebułtów 2018-03-31 13:00 2:0 (0:0)
Włókniarz Mirsk Odra Ścinawa 2018-03-31 16:00 1:1 (0:0)
Górnik Złotoryja Olimpia Kamienna Góra 2018-03-31 16:00 3:1 (0:0)
Nysa Zgorzelec Stal Chocianów 2018-03-31 16:00 0:4 (0:0)
Orla Wąsosz Górnik Boguszów-Gorce 2018-03-31 16:00 5:0 (0:0)
Apis Jędrzychowice Karkonosze Jelenia Góra 2018-03-31 16:00 7:1 (0:0)
Sparta Grębocice Orkan Szczedrzykowice 2018-03-31 16:00 1:1 (0:0)
Olimpia Kowary Chrobry II Głogów 2018-03-31 16:00 0:1  (0:1) 


Kolejka 19

Chrobry II Głogów AKS Strzegom 2018-04-07 12:00 2:2  (1:1) 
Sudety Giebułtów Sparta Grębocice 2018-04-07 14:00 5:1 (0:0)
Górnik Złotoryja Stal Chocianów 2018-04-07 15:00 1:0 (0:0)
Olimpia Kowary Włókniarz Mirsk 2018-04-07 15:00 2:2 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Orla Wąsosz 2018-04-07 15:00 1:2 (0:0)
Olimpia Kamienna Góra Odra Ścinawa 2018-04-07 15:00 0:3 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Apis Jędrzychowice 2018-04-08 15:00 2:1 (0:0)
Górnik Boguszów-Gorce Nysa Zgorzelec 2018-04-08 15:00 1:1 (0:0)


Kolejka 20

Górnik Złotoryja Górnik Boguszów-Gorce 2018-04-14 15:00 2:1 (0:0)
Orla Wąsosz Orkan Szczedrzykowice 2018-04-14 15:00 1:1 (0:0)
AKS Strzegom Olimpia Kowary 2018-04-14 15:00 3:2 (0:0)
Sparta Grębocice Chrobry II Głogów 2018-04-14 15:00 2:3  (0:1) 
Włókniarz Mirsk Olimpia Kamienna Góra 2018-04-14 16:00 2:2 (0:0)
Nysa Zgorzelec Karkonosze Jelenia Góra 2018-04-14 16:00 3:1 (0:0)
Apis Jędrzychowice Sudety Giebułtów 2018-04-15 11:00 3:0 (0:0)
Odra Ścinawa Stal Chocianów 2018-04-15 15:00 1:0 (0:0)


Kolejka 21

Górnik Złotoryja Karkonosze Jelenia Góra 2018-04-18 17:00 2:2 (0:0)
AKS Strzegom Włókniarz Mirsk 2018-04-18 17:00 4:1 (0:0)
Olimpia Kowary Sparta Grębocice 2018-04-18 17:00 4:4 (0:0)
Sudety Giebułtów Orla Wąsosz 2018-04-18 17:00 2:1 (0:0)
Chrobry II Głogów Apis Jędrzychowice 2018-04-18 17:00 2:2  (1:1) 
Orkan Szczedrzykowice Nysa Zgorzelec 2018-04-18 17:00 8:0 (0:0)
Górnik Boguszów-Gorce Odra Ścinawa 2018-04-18 17:00 0:3 (0:0)
Stal Chocianów Olimpia Kamienna Góra 2018-04-18 17:00 1:3 (0:0)


Kolejka 22

Górnik Złotoryja Orkan Szczedrzykowice 2018-04-21 15:00 0:1 (0:0)
Sparta Grębocice AKS Strzegom 2018-04-21 15:00 0:2 (0:0)
Włókniarz Mirsk Stal Chocianów 2018-04-21 16:00 1:3 (0:0)
Nysa Zgorzelec Sudety Giebułtów 2018-04-21 16:00 1:6 (0:0)
Olimpia Kamienna Góra Górnik Boguszów-Gorce 2018-04-21 17:00 2:2 (0:0)
Orla Wąsosz Chrobry II Głogów 2018-04-21 17:00 2:2  (1:1) 
Apis Jędrzychowice Olimpia Kowary 2018-04-22 11:00 4:1 (0:0)
Odra Ścinawa Karkonosze Jelenia Góra 2018-04-22 15:00 2:0 (0:0)


Kolejka 23

Górnik Złotoryja Sudety Giebułtów 2018-04-28 15:00 1:2 (0:0)
Sparta Grębocice Włókniarz Mirsk 2018-04-28 15:00 3:1 (0:0)
Olimpia Kowary Orla Wąsosz 2018-04-28 15:00 0:0 (0:0)
Chrobry II Głogów Nysa Zgorzelec 2018-04-28 15:00 5:0  (0:0) 
Orkan Szczedrzykowice Odra Ścinawa 2018-04-28 15:00 0:1 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Olimpia Kamienna Góra 2018-04-28 15:00 8:0 (0:0)
Górnik Boguszów-Gorce Stal Chocianów 2018-04-28 15:00 0:1 (0:0)
AKS Strzegom Apis Jędrzychowice 2018-04-28 16:30 3:2 (0:0)


Kolejka 24

Górnik Złotoryja Chrobry II Głogów 2018-05-05 16:00 2:1  (1:1) 
Apis Jędrzychowice Sparta Grębocice 2018-05-06 13:00 2:1 (0:0)
Włókniarz Mirsk Górnik Boguszów-Gorce 2018-05-06 17:00 0:1 (0:0)
Stal Chocianów Karkonosze Jelenia Góra 2018-05-06 17:00 5:0 (0:0)
Olimpia Kamienna Góra Orkan Szczedrzykowice 2018-05-06 17:00 0:3 (0:0)
Odra Ścinawa Sudety Giebułtów 2018-05-06 17:00 4:1 (0:0)
Nysa Zgorzelec Olimpia Kowary 2018-05-06 17:00 2:3 (0:0)
Orla Wąsosz AKS Strzegom 2018-05-06 17:00 0:3 (0:0)


Kolejka 25

Górnik Złotoryja Olimpia Kowary 2018-05-12 15:00 2:1 (0:0)
Chrobry II Głogów Odra Ścinawa 2018-05-12 15:00 3:4  (2:1) 
Apis Jędrzychowice Włókniarz Mirsk 2018-05-12 16:00 6:0 (0:0)
Sparta Grębocice Orla Wąsosz 2018-05-12 16:00 0:0 (0:0)
AKS Strzegom Nysa Zgorzelec 2018-05-12 16:00 3:1 (0:0)
Sudety Giebułtów Olimpia Kamienna Góra 2018-05-12 16:00 2:0 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Górnik Boguszów-Gorce 2018-05-12 16:00 0:0 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Stal Chocianów 2018-05-13 15:00 2:2 (0:0)


Kolejka 26

Górnik Złotoryja AKS Strzegom 2018-05-19 15:00 0:1 (0:0)
Włókniarz Mirsk Karkonosze Jelenia Góra 2018-05-19 17:00 1:1 (0:0)
Stal Chocianów Sudety Giebułtów 2018-05-19 17:00 1:1 (0:0)
Olimpia Kamienna Góra Chrobry II Głogów 2018-05-19 17:00 1:3  (0:1) 
Nysa Zgorzelec Sparta Grębocice 2018-05-19 17:00 0:3 (0:0)
Orla Wąsosz Apis Jędrzychowice 2018-05-19 17:00 0:4 (0:0)
Górnik Boguszów-Gorce Orkan Szczedrzykowice 2018-05-20 17:00 1:3 (0:0)
Odra Ścinawa Olimpia Kowary 2018-05-20 17:00 0:2 (0:0)


Kolejka 27

Sudety Giebułtów Górnik Boguszów-Gorce 2018-05-26 15:00 2:1 (0:0)
Orla Wąsosz Włókniarz Mirsk 2018-05-26 17:00 1:4 (0:0)
Apis Jędrzychowice Nysa Zgorzelec 2018-05-26 17:00 5:0 (0:0)
AKS Strzegom Odra Ścinawa 2018-05-26 17:00 4:3 (0:0)
Olimpia Kowary Olimpia Kamienna Góra 2018-05-26 17:00 6:1 (0:0)
Chrobry II Głogów Stal Chocianów 2018-05-27 11:00 2:2  (1:0) 
Orkan Szczedrzykowice Karkonosze Jelenia Góra 2018-05-27 15:00 0:3 (0:0)
Sparta Grębocice Górnik Złotoryja 2018-05-27 17:00 1:1 (0:0)


Kolejka 28

Włókniarz Mirsk Orkan Szczedrzykowice 2018-05-31 17:00 0:0 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Sudety Giebułtów 2018-05-31 17:00 1:1 (0:0)
Górnik Boguszów-Gorce Chrobry II Głogów 2018-05-31 17:00 1:3  (0:0) 
Stal Chocianów Olimpia Kowary 2018-05-31 17:00 5:0 (0:0)
Olimpia Kamienna Góra AKS Strzegom 2018-05-31 17:00 0:4 (0:0)
Odra Ścinawa Sparta Grębocice 2018-05-31 17:00 3:2 (0:0)
Górnik Złotoryja Apis Jędrzychowice 2018-05-31 17:00 0:1 (0:0)
Nysa Zgorzelec Orla Wąsosz 2018-05-31 17:00 3:2 (0:0)


Kolejka 29

Nysa Zgorzelec Włókniarz Mirsk 2018-06-03 17:00 0:1 (0:0)
Orla Wąsosz Górnik Złotoryja 2018-06-03 17:00 0:0 (0:0)
Apis Jędrzychowice Odra Ścinawa 2018-06-03 17:00 6:0 (0:0)
Sparta Grębocice Olimpia Kamienna Góra 2018-06-03 17:00 8:1 (0:0)
AKS Strzegom Stal Chocianów 2018-06-03 17:00 6:0 (0:0)
Olimpia Kowary Górnik Boguszów-Gorce 2018-06-03 17:00 3:2 (0:0)
Chrobry II Głogów Karkonosze Jelenia Góra 2018-06-03 17:00 3:1  (2:1) 
Sudety Giebułtów Orkan Szczedrzykowice 2018-06-03 17:00 1:0 (0:0)


Kolejka 30

Włókniarz Mirsk Sudety Giebułtów 2018-06-09 17:00 2:4 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Chrobry II Głogów 2018-06-09 17:00 0:2  (0:1) 
Karkonosze Jelenia Góra Olimpia Kowary 2018-06-09 17:00 3:1 (0:0)
Górnik Boguszów-Gorce AKS Strzegom 2018-06-09 17:00 1:1 (0:0)
Stal Chocianów Sparta Grębocice 2018-06-09 17:00 3:3 (0:0)
Olimpia Kamienna Góra Apis Jędrzychowice 2018-06-09 17:00 0:4 (0:0)
Odra Ścinawa Orla Wąsosz 2018-06-09 17:00 1:1 (0:0)
Górnik Złotoryja Nysa Zgorzelec 2018-06-09 17:00 11:0 (0:0)


Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#