POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest15.12.2018
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Pokaż tabelę:
Lp Drużyna M. P. Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1.Chrobry II Głogów 14 39 13 0 1 36-10 7 0 0 19-1 6 0 1 17-9 0 0 0 0-0
2.AKS Strzegom 14 36 11 3 0 42-5 7 1 0 29-4 4 2 0 13-1 0 0 0 0-0
3.Odra Ścinawa 14 32 10 2 2 24-13 4 1 1 6-4 6 1 1 18-9 0 0 0 0-0
4.Apis Jędrzychowice 14 28 9 1 4 37-19 5 0 2 20-7 4 1 2 17-12 0 0 0 0-0
5.Karkonosze Jelenia Góra 14 26 7 5 2 23-10 4 2 1 16-7 3 3 1 7-3 0 0 0 0-0
6.Górnik Złotoryja 14 23 7 2 5 25-21 5 0 2 18-11 2 2 3 7-10 0 0 0 0-0
7.Stal Chocianów 14 20 6 2 6 19-31 2 1 3 10-13 4 1 3 9-18 1 0 0 2-0
8.Orla Wąsosz 14 20 6 2 6 29-21 3 1 2 12-11 3 1 4 17-10 0 0 1 0-2
9.Orkan Szczedrzykowice 14 16 5 1 8 21-32 3 1 3 13-14 2 0 5 8-18 0 0 0 0-0
10.Sparta Rudna 14 14 4 2 8 20-33 3 0 4 15-15 1 2 4 5-18 1 0 0 4-1
11.Bobrzanie Bolesławiec 14 14 4 2 8 10-20 1 2 5 4-13 3 0 3 6-7 0 0 1 1-4
12.Prochowiczanka Prochowice 14 13 4 1 9 22-30 2 1 4 12-13 2 0 5 10-17 0 0 0 0-0
13.Sparta Grębocice 14 9 3 0 11 24-42 2 0 5 11-14 1 0 6 13-28 0 0 0 0-0
14.Włókniarz Mirsk 14 8 2 2 10 12-21 1 2 4 9-7 1 0 6 3-14 0 0 0 0-0
15.Victoria Ruszów 14 4 1 1 12 10-46 1 1 6 6-20 0 0 6 4-26 0 0 0 0-0

Kolejka 1

Victoria Ruszów Chrobry II Głogów 2018-08-11 11:00 1:2  (0:0) 
Sparta Rudna Karkonosze Jelenia Góra 2018-08-11 15:00 0:1 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Orkan Szczedrzykowice 2018-08-11 17:00 1:2 (0:0)
Prochowiczanka Prochowice AKS Strzegom 2018-08-11 17:00 0:3 (0:0)
Włókniarz Mirsk Stal Chocianów 2018-08-11 17:00 1:2 (0:0)
Orla Wąsosz Apis Jędrzychowice 2018-08-11 17:00 2:0 (0:0)
Odra Ścinawa Sparta Grębocice 2018-08-12 17:00 1:0 (0:0)


Kolejka 2

AKS Strzegom Sparta Rudna 2018-08-18 15:00 7:1 (0:0)
Sparta Grębocice Włókniarz Mirsk 2018-08-18 17:00 0:1 (0:0)
Stal Chocianów Orla Wąsosz 2018-08-18 17:00 2:0 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Górnik Złotoryja 2018-08-18 17:00 1:4 (0:0)
Chrobry II Głogów Prochowiczanka Prochowice 2018-08-19 11:00 2:0  (1:0) 
Karkonosze Jelenia Góra Odra Ścinawa 2018-08-19 14:00 1:3 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Apis Jędrzychowice 2018-08-19 16:00 1:3 (0:0)


Kolejka 3

Apis Jędrzychowice Stal Chocianów 2018-08-25 15:00 5:0 (0:0)
Górnik Złotoryja Orkan Szczedrzykowice 2018-08-25 15:00 4:2 (0:0)
Orla Wąsosz Sparta Grębocice 2018-08-25 17:00 4:2 (0:0)
Victoria Ruszów Bobrzanie Bolesławiec 2018-08-25 17:00 1:2 (0:0)
Sparta Rudna Chrobry II Głogów 2018-08-25 17:00 0:5  (0:4) 
Włókniarz Mirsk Karkonosze Jelenia Góra 2018-08-26 17:00 1:1 (0:0)
Odra Ścinawa AKS Strzegom 2018-08-26 17:00 0:3 (0:0)


Kolejka 4

AKS Strzegom Włókniarz Mirsk 2018-08-31 18:00 2:0 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Stal Chocianów 2018-09-01 14:00 1:2 (0:0)
Chrobry II Głogów Odra Ścinawa 2018-09-01 15:00 3:0  (1:0) 
Górnik Złotoryja Victoria Ruszów 2018-09-01 15:00 3:1 (0:0)
Sparta Grębocice Apis Jędrzychowice 2018-09-01 17:00 3:4 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Prochowiczanka Prochowice 2018-09-01 17:00 2:1 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Orla Wąsosz 2018-09-01 18:00 4:2 (0:0)


Kolejka 5

Orla Wąsosz AKS Strzegom 2018-09-08 16:00 0:0 (0:0)
Victoria Ruszów Orkan Szczedrzykowice 2018-09-08 17:00 1:2 (0:0)
Włókniarz Mirsk Chrobry II Głogów 2018-09-08 17:00 0:1  (0:0) 
Prochowiczanka Prochowice Górnik Złotoryja 2018-09-08 17:00 1:2 (0:0)
Stal Chocianów Sparta Grębocice 2018-09-09 17:00 4:1 (0:0)
Sparta Rudna Bobrzanie Bolesławiec 2018-09-09 17:00 4:1 (0:0)
Apis Jędrzychowice Karkonosze Jelenia Góra 2018-11-25 11:00 0:1 (0:0)


Kolejka 6

Victoria Ruszów Prochowiczanka Prochowice 2018-09-15 12:00 2:1 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Stal Chocianów 2018-09-15 15:00 1:1 (0:0)
Chrobry II Głogów Orla Wąsosz 2018-09-15 15:00 1:0  (1:0) 
Górnik Złotoryja Sparta Rudna 2018-09-15 16:00 2:0 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Odra Ścinawa 2018-09-15 17:00 0:1 (0:0)
AKS Strzegom Apis Jędrzychowice 2018-09-15 17:30 1:1 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Sparta Grębocice 2018-09-16 16:00 5:4 (0:0)


Kolejka 7

Stal Chocianów AKS Strzegom 2018-09-22 15:00 0:4 (0:0)
Prochowiczanka Prochowice Orkan Szczedrzykowice 2018-09-22 16:00 3:1 (0:0)
Włókniarz Mirsk Bobrzanie Bolesławiec 2018-09-22 16:00 0:2 (0:0)
Apis Jędrzychowice Chrobry II Głogów 2018-09-22 17:00 3:4  (0:1) 
Sparta Grębocice Karkonosze Jelenia Góra 2018-09-23 15:00 1:4 (0:0)
Odra Ścinawa Górnik Złotoryja 2018-09-23 16:00 0:0 (0:0)
Sparta Rudna Victoria Ruszów 2018-09-23 17:00 5:2 (0:0)


Kolejka 8

AKS Strzegom Sparta Grębocice 2018-09-29 15:00 8:2 (0:0)
Prochowiczanka Prochowice Sparta Rudna 2018-09-29 16:00 1:1 (0:0)
Górnik Złotoryja Włókniarz Mirsk 2018-09-29 16:00 4:0 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Orla Wąsosz 2018-09-29 16:00 0:0 (0:0)
Chrobry II Głogów Stal Chocianów 2018-09-30 11:00 6:0  (3:0) 
Victoria Ruszów Odra Ścinawa 2018-09-30 16:00 1:2 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Orkan Szczedrzykowice 2018-09-30 17:00 4:0 (0:0)


Kolejka 9

Sparta Grębocice Chrobry II Głogów 2018-10-06 15:00 0:2  (0:1) 
Orla Wąsosz Górnik Złotoryja 2018-10-06 15:00 3:0 (0:0)
Włókniarz Mirsk Victoria Ruszów 2018-10-06 15:00 7:0 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra AKS Strzegom 2018-10-06 15:00 1:1 (0:0)
Apis Jędrzychowice Bobrzanie Bolesławiec 2018-10-07 11:00 1:0 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Sparta Rudna 2018-10-07 15:00 1:2 (0:0)
Odra Ścinawa Prochowiczanka Prochowice 2018-10-07 16:00 2:0 (0:0)


Kolejka 10

Victoria Ruszów Orla Wąsosz 2018-10-13 15:00 0:10 (0:0)
AKS Strzegom Orkan Szczedrzykowice 2018-10-13 15:00 2:0 (0:0)
Górnik Złotoryja Apis Jędrzychowice 2018-10-13 15:00 1:5 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Stal Chocianów 2018-10-13 15:00 0:2 (0:0)
Prochowiczanka Prochowice Włókniarz Mirsk 2018-10-13 16:00 3:0 (0:0)
Chrobry II Głogów Karkonosze Jelenia Góra 2018-10-14 11:00 1:0  (0:0) 
Sparta Rudna Odra Ścinawa 2018-10-14 17:00 1:2 (0:0)


Kolejka 11

Sparta Grębocice Bobrzanie Bolesławiec 2018-10-20 15:00 0:1 (0:0)
Orla Wąsosz Prochowiczanka Prochowice 2018-10-20 15:00 3:5 (0:0)
Włókniarz Mirsk Sparta Rudna 2018-10-20 15:00 0:0 (0:0)
Stal Chocianów Górnik Złotoryja 2018-10-20 15:00 1:1 (0:0)
AKS Strzegom Chrobry II Głogów 2018-10-20 15:00 5:0  (4:0) 
Apis Jędrzychowice Victoria Ruszów 2018-10-21 11:00 4:0 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Odra Ścinawa 2018-10-21 14:00 2:2 (0:0)


Kolejka 12

Górnik Złotoryja Sparta Grębocice 2018-10-27 14:00 4:1 (0:0)
Prochowiczanka Prochowice Apis Jędrzychowice 2018-10-27 15:00 2:3 (0:0)
Victoria Ruszów Stal Chocianów 2018-10-27 15:00 0:1 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Karkonosze Jelenia Góra 2018-10-27 15:00 0:0 (0:0)
Chrobry II Głogów Orkan Szczedrzykowice 2018-10-27 15:00 3:1  (3:1) 
Odra Ścinawa Włókniarz Mirsk 2018-10-28 15:00 1:0 (0:0)
Sparta Rudna Orla Wąsosz 2018-10-28 17:00 1:3 (0:0)


Kolejka 13

Sparta Grębocice Victoria Ruszów 2018-11-03 14:00 4:1 (0:0)
Stal Chocianów Prochowiczanka Prochowice 2018-11-03 14:00 2:3 (0:0)
AKS Strzegom Bobrzanie Bolesławiec 2018-11-03 14:00 1:0 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Górnik Złotoryja 2018-11-03 15:00 1:0 (0:0)
Orla Wąsosz Odra Ścinawa 2018-11-04 11:00 0:4 (0:0)
Apis Jędrzychowice Sparta Rudna 2018-11-04 11:00 4:0 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Włókniarz Mirsk 2018-11-04 13:00 1:0 (0:0)


Kolejka 14

Włókniarz Mirsk Orla Wąsosz 2018-11-10 13:00 0:1 (0:0)
Górnik Złotoryja AKS Strzegom 2018-11-10 14:00 0:2 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Chrobry II Głogów 2018-11-10 14:00 0:3  (0:1) 
Victoria Ruszów Karkonosze Jelenia Góra 2018-11-10 15:00 0:0 (0:0)
Prochowiczanka Prochowice Sparta Grębocice 2018-11-10 15:00 2:3 (0:0)
Odra Ścinawa Apis Jędrzychowice 2018-11-11 13:00 2:1 (0:0)
Sparta Rudna Stal Chocianów 2018-11-11 17:00 4:1 (0:0)


Kolejka 15

Sparta Grębocice Sparta Rudna 2018-11-17 13:00 3:1 (0:0)
AKS Strzegom Victoria Ruszów 2018-11-17 13:30 3:0 (3:0)
Stal Chocianów Odra Ścinawa 2018-11-17 14:00 1:4 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Prochowiczanka Prochowice 2018-11-17 17:00 4:0 (0:0)
Chrobry II Głogów Górnik Złotoryja 2018-11-18 11:00 3:0  (0:0) 
Apis Jędrzychowice Włókniarz Mirsk 2018-11-18 11:00 3:2 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Orla Wąsosz 2018-11-18 13:00 2:1 (0:0)


Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#