POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest19.10.2019
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Pokaż tabelę:
Lp Drużyna M. P. Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1.AKS Strzegom 28 67 21 4 3 75-22 13 1 0 47-6 8 3 3 28-16 0 0 0 0-0
2.Apis Jędrzychowice 28 65 21 2 5 83-33 11 1 2 45-13 10 1 3 38-20 0 0 0 0-0
3.Chrobry II Głogów 28 64 21 1 6 65-27 12 0 2 38-10 9 1 4 27-17 0 0 0 0-0
4.Odra Ścinawa 28 51 15 6 7 49-34 9 3 2 26-11 6 3 5 23-23 0 0 0 0-0
5.Górnik Złotoryja 28 48 14 6 8 49-38 9 3 2 32-14 5 3 6 17-24 0 0 0 0-0
6.Sparta Rudna 28 43 13 4 11 62-60 8 0 6 41-30 5 4 5 21-30 0 0 0 0-0
7.Orkan Szczedrzykowice 28 40 12 4 12 48-53 7 2 5 26-21 5 2 7 22-32 0 0 0 0-0
8.Karkonosze Jelenia Góra 28 38 10 8 10 51-39 6 2 6 34-21 4 6 4 17-18 0 0 0 0-0
9.Stal Chocianów 28 37 11 4 13 38-61 5 3 6 20-24 6 1 7 18-37 0 0 0 0-0
10.Prochowiczanka Prochowice 28 36 11 3 14 56-59 7 2 5 36-26 4 1 9 20-33 0 0 0 0-0
11.Orla Wąsosz 28 33 10 3 15 51-50 7 1 6 27-23 3 2 9 24-27 0 0 0 0-0
12.Sparta Grębocice 28 30 9 3 16 60-78 5 2 7 26-28 4 1 9 34-50 0 0 0 0-0
13.Bobrzanie Bolesławiec 28 27 8 3 17 27-53 2 3 9 11-29 6 0 8 16-24 0 0 0 0-0
14.Włókniarz Mirsk 28 15 4 3 21 22-63 2 3 9 16-22 2 0 12 6-41 0 0 0 0-0
15.Victoria Ruszów 28 8 2 2 24 24-90 2 2 10 18-39 0 0 14 6-51 0 0 0 0-0

Kolejka 1

Victoria Ruszów Chrobry II Głogów 2018-08-11 11:00 1:2  (0:0) 
Sparta Rudna Karkonosze Jelenia Góra 2018-08-11 15:00 0:1 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Orkan Szczedrzykowice 2018-08-11 17:00 1:2 (0:0)
Prochowiczanka Prochowice AKS Strzegom 2018-08-11 17:00 0:3 (0:0)
Włókniarz Mirsk Stal Chocianów 2018-08-11 17:00 1:2 (0:0)
Orla Wąsosz Apis Jędrzychowice 2018-08-11 17:00 2:0 (0:0)
Odra Ścinawa Sparta Grębocice 2018-08-12 17:00 1:0 (0:0)


Kolejka 2

AKS Strzegom Sparta Rudna 2018-08-18 15:00 7:1 (0:0)
Sparta Grębocice Włókniarz Mirsk 2018-08-18 17:00 0:1 (0:0)
Stal Chocianów Orla Wąsosz 2018-08-18 17:00 2:0 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Górnik Złotoryja 2018-08-18 17:00 1:4 (0:0)
Chrobry II Głogów Prochowiczanka Prochowice 2018-08-19 11:00 2:0  (1:0) 
Karkonosze Jelenia Góra Odra Ścinawa 2018-08-19 14:00 1:3 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Apis Jędrzychowice 2018-08-19 16:00 1:3 (0:0)


Kolejka 3

Apis Jędrzychowice Stal Chocianów 2018-08-25 15:00 5:0 (0:0)
Górnik Złotoryja Orkan Szczedrzykowice 2018-08-25 15:00 4:2 (0:0)
Orla Wąsosz Sparta Grębocice 2018-08-25 17:00 4:2 (0:0)
Victoria Ruszów Bobrzanie Bolesławiec 2018-08-25 17:00 1:2 (0:0)
Sparta Rudna Chrobry II Głogów 2018-08-25 17:00 0:5  (0:4) 
Włókniarz Mirsk Karkonosze Jelenia Góra 2018-08-26 17:00 1:1 (0:0)
Odra Ścinawa AKS Strzegom 2018-08-26 17:00 0:3 (0:0)


Kolejka 4

AKS Strzegom Włókniarz Mirsk 2018-08-31 18:00 2:0 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Stal Chocianów 2018-09-01 14:00 1:2 (0:0)
Chrobry II Głogów Odra Ścinawa 2018-09-01 15:00 3:0  (1:0) 
Górnik Złotoryja Victoria Ruszów 2018-09-01 15:00 3:1 (0:0)
Sparta Grębocice Apis Jędrzychowice 2018-09-01 17:00 3:4 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Prochowiczanka Prochowice 2018-09-01 17:00 2:1 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Orla Wąsosz 2018-09-01 18:00 4:2 (0:0)


Kolejka 5

Orla Wąsosz AKS Strzegom 2018-09-08 16:00 0:0 (0:0)
Victoria Ruszów Orkan Szczedrzykowice 2018-09-08 17:00 1:2 (0:0)
Włókniarz Mirsk Chrobry II Głogów 2018-09-08 17:00 0:1  (0:0) 
Prochowiczanka Prochowice Górnik Złotoryja 2018-09-08 17:00 1:2 (0:0)
Stal Chocianów Sparta Grębocice 2018-09-09 17:00 4:1 (0:0)
Sparta Rudna Bobrzanie Bolesławiec 2018-09-09 17:00 4:1 (0:0)
Apis Jędrzychowice Karkonosze Jelenia Góra 2018-11-25 11:00 0:1 (0:0)


Kolejka 6

Victoria Ruszów Prochowiczanka Prochowice 2018-09-15 12:00 2:1 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Stal Chocianów 2018-09-15 15:00 1:1 (0:0)
Chrobry II Głogów Orla Wąsosz 2018-09-15 15:00 1:0  (1:0) 
Górnik Złotoryja Sparta Rudna 2018-09-15 16:00 2:0 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Odra Ścinawa 2018-09-15 17:00 0:1 (0:0)
AKS Strzegom Apis Jędrzychowice 2018-09-15 17:30 1:1 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Sparta Grębocice 2018-09-16 16:00 5:4 (0:0)


Kolejka 7

Stal Chocianów AKS Strzegom 2018-09-22 15:00 0:4 (0:0)
Prochowiczanka Prochowice Orkan Szczedrzykowice 2018-09-22 16:00 3:1 (0:0)
Włókniarz Mirsk Bobrzanie Bolesławiec 2018-09-22 16:00 0:2 (0:0)
Apis Jędrzychowice Chrobry II Głogów 2018-09-22 17:00 3:4  (0:1) 
Sparta Grębocice Karkonosze Jelenia Góra 2018-09-23 15:00 1:4 (0:0)
Odra Ścinawa Górnik Złotoryja 2018-09-23 16:00 0:0 (0:0)
Sparta Rudna Victoria Ruszów 2018-09-23 17:00 5:2 (0:0)


Kolejka 8

AKS Strzegom Sparta Grębocice 2018-09-29 15:00 8:2 (0:0)
Prochowiczanka Prochowice Sparta Rudna 2018-09-29 16:00 1:1 (0:0)
Górnik Złotoryja Włókniarz Mirsk 2018-09-29 16:00 4:0 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Orla Wąsosz 2018-09-29 16:00 0:0 (0:0)
Chrobry II Głogów Stal Chocianów 2018-09-30 11:00 6:0  (3:0) 
Victoria Ruszów Odra Ścinawa 2018-09-30 16:00 1:2 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Orkan Szczedrzykowice 2018-09-30 17:00 4:0 (0:0)


Kolejka 9

Sparta Grębocice Chrobry II Głogów 2018-10-06 15:00 0:2  (0:1) 
Orla Wąsosz Górnik Złotoryja 2018-10-06 15:00 3:0 (0:0)
Włókniarz Mirsk Victoria Ruszów 2018-10-06 15:00 7:0 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra AKS Strzegom 2018-10-06 15:00 1:1 (0:0)
Apis Jędrzychowice Bobrzanie Bolesławiec 2018-10-07 11:00 1:0 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Sparta Rudna 2018-10-07 15:00 1:2 (0:0)
Odra Ścinawa Prochowiczanka Prochowice 2018-10-07 16:00 2:0 (0:0)


Kolejka 10

Victoria Ruszów Orla Wąsosz 2018-10-13 15:00 0:10 (0:0)
AKS Strzegom Orkan Szczedrzykowice 2018-10-13 15:00 2:0 (0:0)
Górnik Złotoryja Apis Jędrzychowice 2018-10-13 15:00 1:5 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Stal Chocianów 2018-10-13 15:00 0:2 (0:0)
Prochowiczanka Prochowice Włókniarz Mirsk 2018-10-13 16:00 3:0 (0:0)
Chrobry II Głogów Karkonosze Jelenia Góra 2018-10-14 11:00 1:0  (0:0) 
Sparta Rudna Odra Ścinawa 2018-10-14 17:00 1:2 (0:0)


Kolejka 11

Sparta Grębocice Bobrzanie Bolesławiec 2018-10-20 15:00 0:1 (0:0)
Orla Wąsosz Prochowiczanka Prochowice 2018-10-20 15:00 3:5 (0:0)
Włókniarz Mirsk Sparta Rudna 2018-10-20 15:00 0:0 (0:0)
Stal Chocianów Górnik Złotoryja 2018-10-20 15:00 1:1 (0:0)
AKS Strzegom Chrobry II Głogów 2018-10-20 15:00 5:0  (4:0) 
Apis Jędrzychowice Victoria Ruszów 2018-10-21 11:00 4:0 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Odra Ścinawa 2018-10-21 14:00 2:2 (0:0)


Kolejka 12

Górnik Złotoryja Sparta Grębocice 2018-10-27 14:00 4:1 (0:0)
Prochowiczanka Prochowice Apis Jędrzychowice 2018-10-27 15:00 2:3 (0:0)
Victoria Ruszów Stal Chocianów 2018-10-27 15:00 0:1 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Karkonosze Jelenia Góra 2018-10-27 15:00 0:0 (0:0)
Chrobry II Głogów Orkan Szczedrzykowice 2018-10-27 15:00 3:1  (3:1) 
Odra Ścinawa Włókniarz Mirsk 2018-10-28 15:00 1:0 (0:0)
Sparta Rudna Orla Wąsosz 2018-10-28 17:00 1:3 (0:0)


Kolejka 13

Sparta Grębocice Victoria Ruszów 2018-11-03 14:00 4:1 (0:0)
Stal Chocianów Prochowiczanka Prochowice 2018-11-03 14:00 2:3 (0:0)
AKS Strzegom Bobrzanie Bolesławiec 2018-11-03 14:00 1:0 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Górnik Złotoryja 2018-11-03 15:00 1:0 (0:0)
Orla Wąsosz Odra Ścinawa 2018-11-04 11:00 0:4 (0:0)
Apis Jędrzychowice Sparta Rudna 2018-11-04 11:00 4:0 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Włókniarz Mirsk 2018-11-04 13:00 1:0 (0:0)


Kolejka 14

Włókniarz Mirsk Orla Wąsosz 2018-11-10 13:00 0:1 (0:0)
Górnik Złotoryja AKS Strzegom 2018-11-10 14:00 0:2 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Chrobry II Głogów 2018-11-10 14:00 0:3  (0:1) 
Victoria Ruszów Karkonosze Jelenia Góra 2018-11-10 15:00 0:0 (0:0)
Prochowiczanka Prochowice Sparta Grębocice 2018-11-10 15:00 2:3 (0:0)
Odra Ścinawa Apis Jędrzychowice 2018-11-11 13:00 2:1 (0:0)
Sparta Rudna Stal Chocianów 2018-11-11 17:00 4:1 (0:0)


Kolejka 15

Sparta Grębocice Sparta Rudna 2018-11-17 13:00 3:1 (0:0)
AKS Strzegom Victoria Ruszów 2018-11-17 13:30 3:0 (3:0)
Stal Chocianów Odra Ścinawa 2018-11-17 14:00 1:4 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Prochowiczanka Prochowice 2018-11-17 17:00 4:0 (0:0)
Chrobry II Głogów Górnik Złotoryja 2018-11-18 11:00 3:0  (0:0) 
Apis Jędrzychowice Włókniarz Mirsk 2018-11-18 11:00 3:2 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Orla Wąsosz 2018-11-18 13:00 2:1 (0:0)


Kolejka 16

AKS Strzegom Prochowiczanka Prochowice 2019-03-09 15:00 3:0 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Sparta Rudna 2019-03-09 15:00 1:2 (0:0)
Sparta Grębocice Odra Ścinawa 2019-03-09 15:00 2:0 (0:0)
Stal Chocianów Włókniarz Mirsk 2019-03-09 15:00 3:1 (0:0)
Chrobry II Głogów Victoria Ruszów 2019-03-10 11:00 2:0  (0:0) 
Apis Jędrzychowice Orla Wąsosz 2019-03-10 11:00 1:1 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Bobrzanie Bolesławiec 2019-03-10 14:00 2:0 (0:0)


Kolejka 17

Orla Wąsosz Stal Chocianów 2019-03-16 15:00 0:2 (0:0)
Włókniarz Mirsk Sparta Grębocice 2019-03-16 15:00 3:1 (0:0)
Prochowiczanka Prochowice Chrobry II Głogów 2019-03-16 15:00 0:1  (0:0) 
Górnik Złotoryja Bobrzanie Bolesławiec 2019-03-16 16:00 3:0 (0:0)
Apis Jędrzychowice Orkan Szczedrzykowice 2019-03-17 11:00 3:0 (0:0)
Sparta Rudna AKS Strzegom 2019-03-17 11:00 2:3 (0:0)
Odra Ścinawa Karkonosze Jelenia Góra 2019-03-17 15:00 4:0 (0:0)


Kolejka 18

Orkan Szczedrzykowice Górnik Złotoryja 2019-03-23 15:00 0:1 (0:0)
Stal Chocianów Apis Jędrzychowice 2019-03-23 15:00 0:2 (0:0)
AKS Strzegom Odra Ścinawa 2019-03-23 15:30 5:1 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Victoria Ruszów 2019-03-23 16:00 2:0 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Włókniarz Mirsk 2019-03-23 16:00 8:0 (0:0)
Chrobry II Głogów Sparta Rudna 2019-03-24 11:00 2:0  (2:0) 
Sparta Grębocice Orla Wąsosz 2019-03-24 16:00 3:1 (0:0)


Kolejka 19

Victoria Ruszów Górnik Złotoryja 2019-03-30 15:00 0:0 (0:0)
Stal Chocianów Orkan Szczedrzykowice 2019-03-30 15:00 1:3 (0:0)
Prochowiczanka Prochowice Bobrzanie Bolesławiec 2019-03-30 16:00 4:1 (0:0)
Orla Wąsosz Karkonosze Jelenia Góra 2019-03-30 16:00 0:1 (0:0)
Odra Ścinawa Chrobry II Głogów 2019-03-30 16:00 4:2  (2:1) 
Apis Jędrzychowice Sparta Grębocice 2019-03-31 11:00 5:0 (0:0)
Włókniarz Mirsk AKS Strzegom 2019-03-31 15:00 1:2 (0:0)


Kolejka 20

AKS Strzegom Orla Wąsosz 2016-04-06 16:00 1:0 (0:0)
Górnik Złotoryja Prochowiczanka Prochowice 2019-04-06 16:00 0:0 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Sparta Rudna 2019-04-06 16:00 2:3 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Apis Jędrzychowice 2019-04-06 16:00 0:1 (0:0)
Sparta Grębocice Stal Chocianów 2019-04-06 16:00 2:3 (0:0)
Chrobry II Głogów Włókniarz Mirsk 2019-04-07 11:00 4:0  (2:0) 
Orkan Szczedrzykowice Victoria Ruszów 2019-04-07 16:00 5:1 (0:0)


Kolejka 21

Stal Chocianów Karkonosze Jelenia Góra 2019-04-13 15:00 2:2 (0:0)
Orla Wąsosz Chrobry II Głogów 2019-04-13 16:00 2:1  (1:0) 
Sparta Grębocice Orkan Szczedrzykowice 2019-04-13 16:00 2:2 (0:0)
Prochowiczanka Prochowice Victoria Ruszów 2019-04-13 16:00 4:0 (0:0)
Apis Jędrzychowice AKS Strzegom 2019-04-14 11:00 3:1 (0:0)
Odra Ścinawa Bobrzanie Bolesławiec 2019-04-14 16:00 1:3 (0:0)
Sparta Rudna Górnik Złotoryja 2019-04-14 17:00 3:1 (0:0)


Kolejka 22

Karkonosze Jelenia Góra Sparta Grębocice 2019-04-20 12:00 2:3 (0:0)
AKS Strzegom Stal Chocianów 2019-04-20 15:00 3:0 (0:0)
Victoria Ruszów Sparta Rudna 2019-04-20 16:00 2:4 (0:0)
Górnik Złotoryja Odra Ścinawa 2019-04-20 16:00 1:1 (0:0)
Chrobry II Głogów Apis Jędrzychowice 2019-04-20 16:00 2:5  (0:4) 
Orkan Szczedrzykowice Prochowiczanka Prochowice 2019-04-20 16:00 0:1 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Włókniarz Mirsk 2019-04-20 17:00 0:1 (0:0)


Kolejka 23

Stal Chocianów Chrobry II Głogów 2019-04-27 15:00 0:2  (0:0) 
Sparta Grębocice AKS Strzegom 2019-04-27 16:00 1:1 (0:0)
Włókniarz Mirsk Górnik Złotoryja 2019-04-27 16:00 0:2 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Karkonosze Jelenia Góra 2019-04-27 16:00 3:3 (0:0)
Orla Wąsosz Bobrzanie Bolesławiec 2019-04-27 16:00 3:0 (0:0)
Odra Ścinawa Victoria Ruszów 2019-04-28 16:00 2:0 (0:0)
Sparta Rudna Prochowiczanka Prochowice 2019-04-28 17:00 4:3 (0:0)


Kolejka 24

Sparta Rudna Orkan Szczedrzykowice 2019-05-01 11:00 5:1 (0:0)
Victoria Ruszów Włókniarz Mirsk 2019-05-01 16:00 4:1 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Apis Jędrzychowice 2019-05-01 17:00 0:7 (0:0)
Prochowiczanka Prochowice Odra Ścinawa 2019-05-01 17:00 3:1 (0:0)
AKS Strzegom Karkonosze Jelenia Góra 2019-05-01 17:00 2:1 (0:0)
Chrobry II Głogów Sparta Grębocice 2019-05-01 17:00 4:2  (1:0) 
Górnik Złotoryja Orla Wąsosz 2019-05-01 17:00 2:0 (0:0)


Kolejka 25

Stal Chocianów Bobrzanie Bolesławiec 2019-05-04 15:00 1:0 (0:0)
Orla Wąsosz Victoria Ruszów 2019-05-04 17:00 3:0 (0:0)
Włókniarz Mirsk Prochowiczanka Prochowice 2019-05-04 17:00 0:2 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Chrobry II Głogów 2019-05-04 17:00 0:3  (0:2) 
Apis Jędrzychowice Górnik Złotoryja 2019-05-05 11:00 6:1 (0:0)
Odra Ścinawa Sparta Rudna 2019-05-05 17:00 1:1 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice AKS Strzegom 2019-05-07 18:00 2:1 (0:0)


Kolejka 26

Victoria Ruszów Apis Jędrzychowice 2019-05-11 16:00 0:2 (0:0)
Górnik Złotoryja Stal Chocianów 2019-05-11 17:00 5:0 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Sparta Grębocice 2019-05-11 17:00 2:2 (0:0)
Chrobry II Głogów AKS Strzegom 2019-05-12 11:00 4:0  (2:0) 
Sparta Rudna Włókniarz Mirsk 2019-05-12 17:00 6:0 (0:0)
Odra Ścinawa Orkan Szczedrzykowice 2019-05-12 17:00 0:0 (0:0)
Prochowiczanka Prochowice Orla Wąsosz 2019-05-29 18:00 6:4 (0:0)


Kolejka 27

Stal Chocianów Victoria Ruszów 2019-05-18 15:00 2:0 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Chrobry II Głogów 2019-05-18 16:00 1:0  (1:0) 
Apis Jędrzychowice Prochowiczanka Prochowice 2019-05-18 16:00 5:2 (0:0)
Włókniarz Mirsk Odra Ścinawa 2019-05-18 17:00 1:1 (0:0)
Orla Wąsosz Sparta Rudna 2019-05-18 17:00 3:5 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Bobrzanie Bolesławiec 2019-05-18 18:00 2:4 (0:0)
Sparta Grębocice Górnik Złotoryja 2019-05-19 17:00 1:5 (0:0)


Kolejka 28

Górnik Złotoryja Karkonosze Jelenia Góra 2019-05-25 15:00 2:1 (0:0)
Victoria Ruszów Sparta Grębocice 2019-05-25 17:00 5:8 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec AKS Strzegom 2019-05-25 17:00 1:3 (0:0)
Prochowiczanka Prochowice Stal Chocianów 2019-05-25 17:00 5:4 (0:0)
Włókniarz Mirsk Orkan Szczedrzykowice 2019-05-25 17:00 1:5 (0:0)
Sparta Rudna Apis Jędrzychowice 2019-05-26 11:00 5:2 (0:0)
Odra Ścinawa Orla Wąsosz 2019-05-26 17:00 4:1 (0:0)


Kolejka 29

AKS Strzegom Górnik Złotoryja 2019-06-01 17:00 4:0 (0:0)
Chrobry II Głogów Bobrzanie Bolesławiec 2019-06-01 17:00 1:2  (0:1) 
Sparta Grębocice Prochowiczanka Prochowice 2019-06-01 17:00 4:2 (0:0)
Orla Wąsosz Włókniarz Mirsk 2019-06-01 17:00 2:0 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Victoria Ruszów 2019-06-01 17:00 5:1 (0:0)
Apis Jędrzychowice Odra Ścinawa 2019-06-01 17:00 2:1 (0:0)
Stal Chocianów Sparta Rudna 2019-06-01 17:00 1:1 (0:0)


Kolejka 30

Górnik Złotoryja Chrobry II Głogów 2019-06-08 17:00 1:1  (0:0) 
Prochowiczanka Prochowice Karkonosze Jelenia Góra 2019-06-08 17:00 2:2 (0:0)
Odra Ścinawa Stal Chocianów 2019-06-08 17:00 4:0 (0:0)
Victoria Ruszów AKS Strzegom 2019-06-08 17:00 1:4 (0:0)
Włókniarz Mirsk Apis Jędrzychowice 2019-06-08 17:00 1:2 (0:0)
Orla Wąsosz Orkan Szczedrzykowice 2019-06-08 17:00 2:3 (0:0)
Sparta Rudna Sparta Grębocice 2019-06-08 17:00 1:5 (0:0)


Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#