POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest15.12.2018
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Pokaż tabelę:
Lp Drużyna M. P. Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1.Miedź Legnica 13 36 12 0 1 53-9 6 0 1 35-6 6 0 0 18-3 0 0 0 0-0
2.Chrobry JS Głogów 13 34 11 1 1 58-10 6 0 0 42-5 5 1 1 16-5 0 0 0 0-0
3.WKS Śląsk Wrocław 13 28 9 1 3 43-17 5 1 1 21-8 4 0 2 22-9 0 0 0 0-0
4.FC Wrocław Academy 13 23 7 2 4 22-16 2 1 3 8-11 5 1 1 14-5 1 0 0 3-0
5.Lechia Dzierżoniów 13 23 7 2 4 33-22 5 0 2 20-8 2 2 2 13-14 0 0 1 0-3
6.Ślęza Wrocław 13 18 6 0 7 25-29 3 0 3 11-8 3 0 4 14-21 0 0 0 0-0
7.Bobrzanie Bolesławiec 13 16 5 1 7 24-48 2 1 3 13-20 3 0 4 11-28 0 0 0 0-0
8.Orzeł Ząbkowice 13 15 4 3 6 23-23 4 1 2 16-9 0 2 4 7-14 1 0 0 3-0
9.Polonia-Stal Świdnica 13 15 4 3 6 15-26 3 2 2 12-10 1 1 4 3-16 0 0 1 0-3
10.KS Polkowice 13 14 4 2 7 22-36 3 1 2 12-9 1 1 5 10-27 0 0 0 0-0
11.Parasol Wrocław 13 13 4 1 8 23-34 2 1 4 13-20 2 0 4 10-14 0 0 0 0-0
12.Górnik Wałbrzych 13 11 3 2 8 16-28 1 1 4 7-12 2 1 4 9-16 0 0 0 0-0
13.Karkonosze Jelenia Góra 13 10 3 1 9 14-46 2 1 3 8-16 1 0 6 6-30 0 0 0 0-0
14.MKS Oława 13 7 2 1 10 12-39 2 0 5 6-17 0 1 5 6-22 0 0 0 0-0

Kolejka 1

WKS Śląsk Wrocław FC Wrocław Academy 2018-08-25 00:00 0:0 (0:0)
MKS Oława Górnik Wałbrzych 2018-08-25 00:00 2:1 (0:0)
Parasol Wrocław Chrobry JS Głogów 2018-08-25 11:00 0:6  (0:0) 
Lechia Dzierżoniów Karkonosze Jelenia Góra 2018-08-26 00:00 6:1 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Bobrzanie Bolesławiec 2018-08-26 00:00 2:1 (0:0)
Orzeł Ząbkowice Ślęza Wrocław 2018-08-26 00:00 5:1 (0:0)
Miedź Legnica KS Polkowice 2018-08-26 00:00 9:2 (0:0)


Kolejka 2

Bobrzanie Bolesławiec Parasol Wrocław 2018-09-01 00:00 3:2 (0:0)
Górnik Wałbrzych Lechia Dzierżoniów 2018-09-01 00:00 0:3 (0:0)
KS Polkowice MKS Oława 2018-09-01 00:00 3:2 (0:0)
FC Wrocław Academy Miedź Legnica 2018-09-01 00:00 0:4 (0:0)
Chrobry JS Głogów WKS Śląsk Wrocław 2018-09-01 11:00 5:3  (0:0) 
Orzeł Ząbkowice Polonia-Stal Świdnica 2018-09-02 00:00 3:0 (0:0)
Ślęza Wrocław Karkonosze Jelenia Góra 2018-09-02 00:00 2:0 (0:0)


Kolejka 3

WKS Śląsk Wrocław Bobrzanie Bolesławiec 2018-09-08 00:00 5:2 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Górnik Wałbrzych 2018-09-08 00:00 2:0 (0:0)
Parasol Wrocław Orzeł Ząbkowice 2018-09-08 00:00 2:2 (0:0)
Miedź Legnica Chrobry JS Głogów 2018-09-08 12:00 1:2  (1:1) 
Polonia-Stal Świdnica Ślęza Wrocław 2018-09-09 00:00 1:2 (0:0)
Lechia Dzierżoniów KS Polkowice 2018-09-09 00:00 2:0 (0:0)
MKS Oława FC Wrocław Academy 2018-09-09 00:00 0:3 (0:0)


Kolejka 4

Bobrzanie Bolesławiec Miedź Legnica 2018-09-11 00:00 0:5 (0:0)
KS Polkowice Karkonosze Jelenia Góra 2018-09-15 00:00 6:1 (0:0)
Chrobry JS Głogów MKS Oława 2018-09-15 11:00 3:0  (3:0) 
Orzeł Ząbkowice WKS Śląsk Wrocław 2018-09-16 00:00 2:4 (0:0)
Ślęza Wrocław Górnik Wałbrzych 2018-09-16 00:00 2:0 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Parasol Wrocław 2018-09-16 00:00 3:1 (0:0)
FC Wrocław Academy Lechia Dzierżoniów 2018-09-16 00:00 3:0 (0:0)


Kolejka 5

Karkonosze Jelenia Góra FC Wrocław Academy 2018-09-22 00:00 3:4 (0:0)
Górnik Wałbrzych KS Polkowice 2018-09-22 00:00 2:3 (0:0)
MKS Oława Bobrzanie Bolesławiec 2018-09-22 00:00 0:1 (0:0)
Parasol Wrocław Ślęza Wrocław 2018-09-22 00:00 1:2 (0:0)
WKS Śląsk Wrocław Polonia-Stal Świdnica 2018-09-22 00:00 3:0 (0:0)
Miedź Legnica Orzeł Ząbkowice 2018-09-22 00:00 3:0 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Chrobry JS Głogów 2018-09-23 11:00 3:0  (2:0) 


Kolejka 6

Bobrzanie Bolesławiec Lechia Dzierżoniów 2018-09-29 00:00 4:4 (0:0)
Parasol Wrocław WKS Śląsk Wrocław 2018-09-29 00:00 0:1 (0:0)
Ślęza Wrocław KS Polkowice 2018-09-30 00:00 4:0 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Miedź Legnica 2018-09-30 00:00 1:2 (0:0)
Orzeł Ząbkowice MKS Oława 2018-09-30 00:00 3:0 (0:0)
FC Wrocław Academy Górnik Wałbrzych 2018-09-30 00:00 1:2 (0:0)
Chrobry JS Głogów Karkonosze Jelenia Góra 2018-09-30 11:00 5:0  (4:0) 


Kolejka 7

MKS Oława Polonia-Stal Świdnica 2018-10-06 00:00 2:1 (0:0)
Miedź Legnica Parasol Wrocław 2018-10-06 00:00 3:1 (0:0)
KS Polkowice FC Wrocław Academy 2018-10-06 00:00 0:3 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Bobrzanie Bolesławiec 2018-10-06 00:00 2:0 (0:0)
WKS Śląsk Wrocław Ślęza Wrocław 2018-10-06 00:00 3:2 (0:0)
Górnik Wałbrzych Chrobry JS Głogów 2018-10-06 13:00 1:1  (0:1) 
Lechia Dzierżoniów Orzeł Ząbkowice 2018-10-07 00:00 1:0 (0:0)


Kolejka 8

Bobrzanie Bolesławiec Górnik Wałbrzych 2018-10-13 00:00 1:5 (0:0)
Ślęza Wrocław FC Wrocław Academy 2018-10-13 00:00 0:2 (0:0)
Parasol Wrocław MKS Oława 2018-10-13 00:00 4:3 (0:0)
WKS Śląsk Wrocław Miedź Legnica 2018-10-13 00:00 0:3 (0:0)
Chrobry JS Głogów KS Polkowice 2018-10-13 11:00 6:2  (2:1) 
Polonia-Stal Świdnica Lechia Dzierżoniów 2018-10-14 00:00 3:3 (0:0)
Orzeł Ząbkowice Karkonosze Jelenia Góra 2018-10-14 00:00 2:0 (0:0)


Kolejka 9

Karkonosze Jelenia Góra Polonia-Stal Świdnica 2018-10-20 00:00 0:2 (0:0)
MKS Oława WKS Śląsk Wrocław 2018-10-20 00:00 0:5 (0:0)
KS Polkowice Bobrzanie Bolesławiec 2018-10-20 00:00 1:3 (0:0)
Miedź Legnica Ślęza Wrocław 2018-10-20 00:00 5:1 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Parasol Wrocław 2018-10-21 00:00 2:3 (0:0)
Górnik Wałbrzych Orzeł Ząbkowice 2018-10-21 00:00 2:1 (0:0)
FC Wrocław Academy Chrobry JS Głogów 2018-10-21 15:00 0:2  (0:1) 


Kolejka 10

WKS Śląsk Wrocław Lechia Dzierżoniów 2018-10-27 00:00 3:1 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec FC Wrocław Academy 2018-10-27 00:00 1:2 (0:0)
Miedź Legnica MKS Oława 2018-10-27 00:00 8:0 (0:0)
Parasol Wrocław Karkonosze Jelenia Góra 2018-10-27 00:00 3:4 (0:0)
Ślęza Wrocław Chrobry JS Głogów 2018-10-27 11:00 0:2  (0:1) 
Polonia-Stal Świdnica Górnik Wałbrzych 2018-10-28 00:00 1:1 (0:0)
Orzeł Ząbkowice KS Polkowice 2018-10-28 00:00 1:1 (0:0)


Kolejka 11

KS Polkowice Polonia-Stal Świdnica 2018-10-31 00:00 0:0 (0:0)
MKS Oława Ślęza Wrocław 2018-11-03 00:00 1:4 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra WKS Śląsk Wrocław 2018-11-03 00:00 0:9 (0:0)
Chrobry JS Głogów Bobrzanie Bolesławiec 2018-11-03 11:00 15:0  (7:0) 
Górnik Wałbrzych Parasol Wrocław 2018-11-04 00:00 1:2 (0:0)
FC Wrocław Academy Orzeł Ząbkowice 2018-11-04 00:00 2:2 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Miedź Legnica 2018-11-07 00:00 1:2 (0:0)


Kolejka 12

WKS Śląsk Wrocław Górnik Wałbrzych 2018-11-10 00:00 7:0 (0:0)
Parasol Wrocław KS Polkowice 2018-11-10 00:00 3:2 (0:0)
Miedź Legnica Karkonosze Jelenia Góra 2018-11-10 00:00 6:0 (0:0)
Ślęza Wrocław Bobrzanie Bolesławiec 2018-11-10 00:00 3:4 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica FC Wrocław Academy 2018-11-10 00:00 1:0 (0:0)
MKS Oława Lechia Dzierżoniów 2018-11-11 00:00 1:2 (0:0)
Orzeł Ząbkowice Chrobry JS Głogów 2018-11-11 11:00 0:3  (0:1) 


Kolejka 13

Bobrzanie Bolesławiec Orzeł Ząbkowice 2018-11-17 00:00 4:2 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Ślęza Wrocław 2018-11-17 00:00 5:2 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra MKS Oława 2018-11-17 00:00 1:1 (0:0)
KS Polkowice WKS Śląsk Wrocław 2018-11-17 00:00 2:0 (0:0)
Chrobry JS Głogów Polonia-Stal Świdnica 2018-11-17 11:00 8:0  (3:0) 
Górnik Wałbrzych Miedź Legnica 2018-11-18 00:00 1:2 (0:0)
FC Wrocław Academy Parasol Wrocław 2018-11-18 00:00 2:1 (0:0)


Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#