POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest20.04.2019
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Pokaż tabelę:
Lp Drużyna M. P. Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1.Miedź Legnica 17 43 14 1 2 60-14 7 0 2 37-8 7 1 0 23-6 0 0 0 0-0
2.WKS Śląsk Wrocław 17 40 13 1 3 65-25 7 1 1 34-12 6 0 2 31-13 0 0 0 0-0
3.Chrobry JS Głogów 17 39 12 3 2 68-23 6 2 0 47-10 6 1 2 21-13 0 0 0 0-0
4.Lechia Dzierżoniów 17 28 8 4 5 43-30 5 1 3 23-14 3 3 2 20-16 0 0 0 0-0
5.Polonia-Stal Świdnica 17 27 8 3 6 24-28 4 2 2 16-10 4 1 4 8-18 2 0 1 3-2
6.FC Wrocław Academy 17 27 8 3 6 32-25 3 1 4 15-16 5 2 2 17-9 1 0 1 2-1
7.Ślęza Wrocław 17 27 9 0 8 35-31 4 0 4 13-9 5 0 4 22-22 1 0 2 2-4
8.Bobrzanie Bolesławiec 17 22 7 1 9 34-58 2 1 5 16-26 5 0 4 18-32 0 0 0 0-0
9.KS Polkowice 17 18 5 3 9 27-42 3 2 3 13-12 2 1 6 14-30 0 0 0 0-0
10.Parasol Wrocław 17 17 5 2 10 33-46 2 1 6 18-28 3 1 4 15-18 1 0 0 2-1
11.Górnik Wałbrzych 17 17 5 2 10 22-35 2 1 6 10-19 3 1 4 12-16 0 0 1 1-2
12.Karkonosze Jelenia Góra 17 16 5 1 11 22-60 3 1 5 12-29 2 0 6 10-31 0 0 0 0-0
13.Orzeł Ząbkowice 17 15 4 3 10 27-39 4 1 3 18-12 0 2 7 9-27 0 0 0 0-0
14.MKS Oława 17 7 2 1 14 15-51 2 0 7 8-22 0 1 7 7-29 0 0 0 0-0

Kolejka 1

WKS Śląsk Wrocław FC Wrocław Academy 2018-08-25 00:00 0:0 (0:0)
MKS Oława Górnik Wałbrzych 2018-08-25 00:00 2:1 (0:0)
Parasol Wrocław Chrobry JS Głogów 2018-08-25 11:00 0:6  (0:0) 
Lechia Dzierżoniów Karkonosze Jelenia Góra 2018-08-26 00:00 6:1 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Bobrzanie Bolesławiec 2018-08-26 00:00 2:1 (0:0)
Orzeł Ząbkowice Ślęza Wrocław 2018-08-26 00:00 5:1 (0:0)
Miedź Legnica KS Polkowice 2018-08-26 00:00 9:2 (0:0)


Kolejka 2

Bobrzanie Bolesławiec Parasol Wrocław 2018-09-01 00:00 3:2 (0:0)
Górnik Wałbrzych Lechia Dzierżoniów 2018-09-01 00:00 0:3 (0:0)
KS Polkowice MKS Oława 2018-09-01 00:00 3:2 (0:0)
FC Wrocław Academy Miedź Legnica 2018-09-01 00:00 0:4 (0:0)
Chrobry JS Głogów WKS Śląsk Wrocław 2018-09-01 11:00 5:3  (0:0) 
Orzeł Ząbkowice Polonia-Stal Świdnica 2018-09-02 00:00 3:0 (0:0)
Ślęza Wrocław Karkonosze Jelenia Góra 2018-09-02 00:00 2:0 (0:0)


Kolejka 3

WKS Śląsk Wrocław Bobrzanie Bolesławiec 2018-09-08 00:00 5:2 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Górnik Wałbrzych 2018-09-08 00:00 2:0 (0:0)
Parasol Wrocław Orzeł Ząbkowice 2018-09-08 00:00 2:2 (0:0)
Miedź Legnica Chrobry JS Głogów 2018-09-08 12:00 1:2  (1:1) 
Polonia-Stal Świdnica Ślęza Wrocław 2018-09-09 00:00 1:2 (0:0)
Lechia Dzierżoniów KS Polkowice 2018-09-09 00:00 2:0 (0:0)
MKS Oława FC Wrocław Academy 2018-09-09 00:00 0:3 (0:0)


Kolejka 4

Bobrzanie Bolesławiec Miedź Legnica 2018-09-11 00:00 0:5 (0:0)
KS Polkowice Karkonosze Jelenia Góra 2018-09-15 00:00 6:1 (0:0)
Chrobry JS Głogów MKS Oława 2018-09-15 11:00 3:0  (3:0) 
Orzeł Ząbkowice WKS Śląsk Wrocław 2018-09-16 00:00 2:4 (0:0)
Ślęza Wrocław Górnik Wałbrzych 2018-09-16 00:00 2:0 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Parasol Wrocław 2018-09-16 00:00 3:1 (0:0)
FC Wrocław Academy Lechia Dzierżoniów 2018-09-16 00:00 3:0 (0:0)


Kolejka 5

Karkonosze Jelenia Góra FC Wrocław Academy 2018-09-22 00:00 3:4 (0:0)
Górnik Wałbrzych KS Polkowice 2018-09-22 00:00 2:3 (0:0)
MKS Oława Bobrzanie Bolesławiec 2018-09-22 00:00 0:1 (0:0)
Parasol Wrocław Ślęza Wrocław 2018-09-22 00:00 1:2 (0:0)
WKS Śląsk Wrocław Polonia-Stal Świdnica 2018-09-22 00:00 3:0 (0:0)
Miedź Legnica Orzeł Ząbkowice 2018-09-22 00:00 3:0 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Chrobry JS Głogów 2018-09-23 11:00 3:0  (2:0) 


Kolejka 6

Bobrzanie Bolesławiec Lechia Dzierżoniów 2018-09-29 00:00 4:4 (0:0)
Parasol Wrocław WKS Śląsk Wrocław 2018-09-29 00:00 0:1 (0:0)
Ślęza Wrocław KS Polkowice 2018-09-30 00:00 4:0 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Miedź Legnica 2018-09-30 00:00 1:2 (0:0)
Orzeł Ząbkowice MKS Oława 2018-09-30 00:00 3:0 (0:0)
FC Wrocław Academy Górnik Wałbrzych 2018-09-30 00:00 1:2 (0:0)
Chrobry JS Głogów Karkonosze Jelenia Góra 2018-09-30 11:00 5:0  (4:0) 


Kolejka 7

MKS Oława Polonia-Stal Świdnica 2018-10-06 00:00 2:1 (0:0)
Miedź Legnica Parasol Wrocław 2018-10-06 00:00 3:1 (0:0)
KS Polkowice FC Wrocław Academy 2018-10-06 00:00 0:3 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Bobrzanie Bolesławiec 2018-10-06 00:00 2:0 (0:0)
WKS Śląsk Wrocław Ślęza Wrocław 2018-10-06 00:00 3:2 (0:0)
Górnik Wałbrzych Chrobry JS Głogów 2018-10-06 13:00 1:1  (0:1) 
Lechia Dzierżoniów Orzeł Ząbkowice 2018-10-07 00:00 1:0 (0:0)


Kolejka 8

Bobrzanie Bolesławiec Górnik Wałbrzych 2018-10-13 00:00 1:5 (0:0)
Ślęza Wrocław FC Wrocław Academy 2018-10-13 00:00 0:2 (0:0)
Parasol Wrocław MKS Oława 2018-10-13 00:00 4:3 (0:0)
WKS Śląsk Wrocław Miedź Legnica 2018-10-13 00:00 0:3 (0:0)
Chrobry JS Głogów KS Polkowice 2018-10-13 11:00 6:2  (2:1) 
Polonia-Stal Świdnica Lechia Dzierżoniów 2018-10-14 00:00 3:3 (0:0)
Orzeł Ząbkowice Karkonosze Jelenia Góra 2018-10-14 00:00 2:0 (0:0)


Kolejka 9

Karkonosze Jelenia Góra Polonia-Stal Świdnica 2018-10-20 00:00 0:2 (0:0)
MKS Oława WKS Śląsk Wrocław 2018-10-20 00:00 0:5 (0:0)
KS Polkowice Bobrzanie Bolesławiec 2018-10-20 00:00 1:3 (0:0)
Miedź Legnica Ślęza Wrocław 2018-10-20 00:00 5:1 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Parasol Wrocław 2018-10-21 00:00 2:3 (0:0)
Górnik Wałbrzych Orzeł Ząbkowice 2018-10-21 00:00 2:1 (0:0)
FC Wrocław Academy Chrobry JS Głogów 2018-10-21 15:00 0:2  (0:1) 


Kolejka 10

WKS Śląsk Wrocław Lechia Dzierżoniów 2018-10-27 00:00 3:1 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec FC Wrocław Academy 2018-10-27 00:00 1:2 (0:0)
Miedź Legnica MKS Oława 2018-10-27 00:00 8:0 (0:0)
Parasol Wrocław Karkonosze Jelenia Góra 2018-10-27 00:00 3:4 (0:0)
Ślęza Wrocław Chrobry JS Głogów 2018-10-27 11:00 0:2  (0:1) 
Polonia-Stal Świdnica Górnik Wałbrzych 2018-10-28 00:00 1:1 (0:0)
Orzeł Ząbkowice KS Polkowice 2018-10-28 00:00 1:1 (0:0)


Kolejka 11

KS Polkowice Polonia-Stal Świdnica 2018-10-31 00:00 0:0 (0:0)
MKS Oława Ślęza Wrocław 2018-11-03 00:00 1:4 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra WKS Śląsk Wrocław 2018-11-03 00:00 0:9 (0:0)
Chrobry JS Głogów Bobrzanie Bolesławiec 2018-11-03 11:00 15:0  (7:0) 
Górnik Wałbrzych Parasol Wrocław 2018-11-04 00:00 1:2 (0:0)
FC Wrocław Academy Orzeł Ząbkowice 2018-11-04 00:00 2:2 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Miedź Legnica 2018-11-07 00:00 1:2 (0:0)


Kolejka 12

WKS Śląsk Wrocław Górnik Wałbrzych 2018-11-10 00:00 7:0 (0:0)
Parasol Wrocław KS Polkowice 2018-11-10 00:00 3:2 (0:0)
Miedź Legnica Karkonosze Jelenia Góra 2018-11-10 00:00 6:0 (0:0)
Ślęza Wrocław Bobrzanie Bolesławiec 2018-11-10 00:00 3:4 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica FC Wrocław Academy 2018-11-10 00:00 1:0 (0:0)
MKS Oława Lechia Dzierżoniów 2018-11-11 00:00 1:2 (0:0)
Orzeł Ząbkowice Chrobry JS Głogów 2018-11-11 11:00 0:3  (0:1) 


Kolejka 13

Bobrzanie Bolesławiec Orzeł Ząbkowice 2018-11-17 00:00 4:2 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Ślęza Wrocław 2018-11-17 00:00 5:2 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra MKS Oława 2018-11-17 00:00 1:1 (0:0)
KS Polkowice WKS Śląsk Wrocław 2018-11-17 00:00 2:0 (0:0)
Chrobry JS Głogów Polonia-Stal Świdnica 2018-11-17 11:00 8:0  (3:0) 
Górnik Wałbrzych Miedź Legnica 2018-11-18 00:00 1:2 (0:0)
FC Wrocław Academy Parasol Wrocław 2018-11-18 00:00 2:1 (0:0)


Kolejka 14

KS Polkowice Miedź Legnica 2019-03-23 00:00 0:2 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Polonia-Stal Świdnica 2019-03-23 00:00 0:1 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Lechia Dzierżoniów 2019-03-23 00:00 1:6 (0:0)
FC Wrocław Academy WKS Śląsk Wrocław 2019-03-23 00:00 1:4 (0:0)
Ślęza Wrocław Orzeł Ząbkowice 2019-03-23 00:00 2:0 (0:0)
Chrobry JS Głogów Parasol Wrocław 2019-03-23 11:00 2:2  (1:2) 
Górnik Wałbrzych MKS Oława 2019-03-24 00:00 1:0 (0:0)


Kolejka 15

Karkonosze Jelenia Góra Ślęza Wrocław 2019-03-30 00:00 0:5 (0:0)
MKS Oława KS Polkowice 2019-03-30 00:00 0:2 (0:0)
Parasol Wrocław Bobrzanie Bolesławiec 2019-03-30 00:00 3:5 (0:0)
Miedź Legnica FC Wrocław Academy 2019-03-30 00:00 1:0 (0:0)
WKS Śląsk Wrocław Chrobry JS Głogów 2019-03-30 15:30 6:2  (0:0) 
Lechia Dzierżoniów Górnik Wałbrzych 2019-03-31 00:00 0:3 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Orzeł Ząbkowice 2019-03-31 00:00 4:0 (0:0)


Kolejka 16

KS Polkowice Lechia Dzierżoniów 2019-04-06 00:00 1:1 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec WKS Śląsk Wrocław 2019-04-06 00:00 3:5 (0:0)
Chrobry JS Głogów Miedź Legnica 2019-04-06 11:00 3:3  (1:3) 
Orzeł Ząbkowice Parasol Wrocław 2019-04-07 00:00 2:3 (0:0)
Ślęza Wrocław Polonia-Stal Świdnica 2019-04-07 00:00 0:1 (0:0)
FC Wrocław Academy MKS Oława 2019-04-07 00:00 6:1 (0:0)
Górnik Wałbrzych Karkonosze Jelenia Góra 2019-04-07 00:00 1:4 (0:0)


Kolejka 17

Karkonosze Jelenia Góra KS Polkowice 2019-04-13 00:00 3:2 (0:0)
Parasol Wrocław Polonia-Stal Świdnica 2019-04-13 00:00 2:3 (0:0)
Miedź Legnica Bobrzanie Bolesławiec 2019-04-13 00:00 1:2 (0:0)
WKS Śląsk Wrocław Orzeł Ząbkowice 2019-04-13 00:00 7:2 (0:0)
MKS Oława Chrobry JS Głogów 2019-04-13 11:00 2:3  (1:1) 
Górnik Wałbrzych Ślęza Wrocław 2019-04-14 00:00 1:3 (0:0)
Lechia Dzierżoniów FC Wrocław Academy 2019-04-14 00:00 3:3 (0:0)


Kolejka 18

FC Wrocław Academy Karkonosze Jelenia Góra 2019-04-18 00:00 -:- (-:-)
Ślęza Wrocław Parasol Wrocław 2019-04-18 00:00 -:- (-:-)
KS Polkowice Górnik Wałbrzych 2019-04-19 00:00 -:- (-:-)
Polonia-Stal Świdnica WKS Śląsk Wrocław 2019-04-19 00:00 -:- (-:-)
Bobrzanie Bolesławiec MKS Oława 2019-04-20 00:00 -:- (-:-)
Orzeł Ząbkowice Miedź Legnica 2019-04-20 00:00 -:- (-:-)
Chrobry JS Głogów Lechia Dzierżoniów 2019-04-20 11:00 -:-  (-:-)


Kolejka 19

WKS Śląsk Wrocław Parasol Wrocław 2019-04-27 00:00 -:- (-:-)
MKS Oława Orzeł Ząbkowice 2019-04-27 00:00 -:- (-:-)
KS Polkowice Ślęza Wrocław 2019-04-27 00:00 -:- (-:-)
Miedź Legnica Polonia-Stal Świdnica 2019-04-27 00:00 -:- (-:-)
Karkonosze Jelenia Góra Chrobry JS Głogów 2019-04-27 11:00 -:-  (-:-)
Lechia Dzierżoniów Bobrzanie Bolesławiec 2019-04-28 00:00 -:- (-:-)
Górnik Wałbrzych FC Wrocław Academy 2019-04-28 00:00 -:- (-:-)


Kolejka 20

Bobrzanie Bolesławiec Karkonosze Jelenia Góra 2019-05-04 00:00 -:- (-:-)
FC Wrocław Academy KS Polkowice 2019-05-04 00:00 -:- (-:-)
Parasol Wrocław Miedź Legnica 2019-05-04 00:00 -:- (-:-)
Ślęza Wrocław WKS Śląsk Wrocław 2019-05-04 00:00 -:- (-:-)
Chrobry JS Głogów Górnik Wałbrzych 2019-05-04 11:00 -:-  (-:-)
Orzeł Ząbkowice Lechia Dzierżoniów 2019-05-05 00:00 -:- (-:-)
Polonia-Stal Świdnica MKS Oława 2019-05-05 00:00 -:- (-:-)


Kolejka 21

FC Wrocław Academy Ślęza Wrocław 2019-05-11 00:00 -:- (-:-)
MKS Oława Parasol Wrocław 2019-05-11 00:00 -:- (-:-)
Miedź Legnica WKS Śląsk Wrocław 2019-05-11 00:00 -:- (-:-)
Karkonosze Jelenia Góra Orzeł Ząbkowice 2019-05-11 00:00 -:- (-:-)
KS Polkowice Chrobry JS Głogów 2019-05-11 11:00 -:-  (-:-)
Lechia Dzierżoniów Polonia-Stal Świdnica 2019-05-12 00:00 -:- (-:-)
Górnik Wałbrzych Bobrzanie Bolesławiec 2019-05-12 00:00 -:- (-:-)


Kolejka 22

Ślęza Wrocław Miedź Legnica 2019-05-15 00:00 -:- (-:-)
Bobrzanie Bolesławiec KS Polkowice 2019-05-15 00:00 -:- (-:-)
Orzeł Ząbkowice Górnik Wałbrzych 2019-05-15 00:00 -:- (-:-)
Polonia-Stal Świdnica Karkonosze Jelenia Góra 2019-05-15 00:00 -:- (-:-)
WKS Śląsk Wrocław MKS Oława 2019-05-15 00:00 -:- (-:-)
Parasol Wrocław Lechia Dzierżoniów 2019-05-15 00:00 -:- (-:-)
Chrobry JS Głogów FC Wrocław Academy 2019-05-15 17:00 -:-  (-:-)


Kolejka 23

FC Wrocław Academy Bobrzanie Bolesławiec 2019-05-18 00:00 -:- (-:-)
MKS Oława Miedź Legnica 2019-05-18 00:00 -:- (-:-)
Karkonosze Jelenia Góra Parasol Wrocław 2019-05-18 00:00 -:- (-:-)
KS Polkowice Orzeł Ząbkowice 2019-05-18 00:00 -:- (-:-)
Chrobry JS Głogów Ślęza Wrocław 2019-05-18 11:00 -:-  (-:-)
Lechia Dzierżoniów WKS Śląsk Wrocław 2019-05-19 00:00 -:- (-:-)
Górnik Wałbrzych Polonia-Stal Świdnica 2019-05-19 00:00 -:- (-:-)


Kolejka 24

Miedź Legnica Lechia Dzierżoniów 2019-05-25 00:00 -:- (-:-)
Bobrzanie Bolesławiec Chrobry JS Głogów 2019-05-25 00:00 -:-  (-:-)
WKS Śląsk Wrocław Karkonosze Jelenia Góra 2019-05-25 00:00 -:- (-:-)
Parasol Wrocław Górnik Wałbrzych 2019-05-25 00:00 -:- (-:-)
Polonia-Stal Świdnica KS Polkowice 2019-05-26 00:00 -:- (-:-)
Orzeł Ząbkowice FC Wrocław Academy 2019-05-26 00:00 -:- (-:-)
Ślęza Wrocław MKS Oława 2019-05-26 00:00 -:- (-:-)


Kolejka 25

Bobrzanie Bolesławiec Ślęza Wrocław 2019-06-01 00:00 -:- (-:-)
Karkonosze Jelenia Góra Miedź Legnica 2019-06-01 00:00 -:- (-:-)
FC Wrocław Academy Polonia-Stal Świdnica 2019-06-01 00:00 -:- (-:-)
KS Polkowice Parasol Wrocław 2019-06-01 00:00 -:- (-:-)
Chrobry JS Głogów Orzeł Ząbkowice 2019-06-01 11:00 -:-  (-:-)
Lechia Dzierżoniów MKS Oława 2019-06-02 00:00 -:- (-:-)
Górnik Wałbrzych WKS Śląsk Wrocław 2019-06-02 00:00 -:- (-:-)


Kolejka 26

MKS Oława Karkonosze Jelenia Góra 2019-06-08 00:00 -:- (-:-)
Parasol Wrocław FC Wrocław Academy 2019-06-08 00:00 -:- (-:-)
Ślęza Wrocław Lechia Dzierżoniów 2019-06-08 00:00 -:- (-:-)
WKS Śląsk Wrocław KS Polkowice 2019-06-08 00:00 -:- (-:-)
Miedź Legnica Górnik Wałbrzych 2019-06-08 00:00 -:- (-:-)
Polonia-Stal Świdnica Chrobry JS Głogów 2019-06-08 11:00 -:-  (-:-)
Orzeł Ząbkowice Bobrzanie Bolesławiec 2019-08-09 00:00 -:- (-:-)


Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#