POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest20.08.2019
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Pokaż tabelę:
Lp Drużyna M. P. Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1.LUKS Ziemia Lubińska 18 47 15 2 1 72-11 8 0 1 43-5 7 2 0 29-6 0 0 0 0-0
2.Ślęza Wrocław 18 46 15 1 2 74-10 7 1 1 45-5 8 0 1 29-5 0 0 0 0-0
3.Polonia Świdnica 18 45 15 0 3 73-38 7 0 2 42-20 8 0 1 31-18 0 0 0 0-0
4.UKS Bierutów 18 31 10 1 7 43-29 5 0 4 25-12 5 1 3 18-17 0 0 0 0-0
5.MKS Oława 18 29 8 5 5 31-18 5 2 2 22-7 3 3 3 9-11 0 0 0 0-0
6.Chrobry K Głogów 18 25 8 1 9 26-26 5 1 3 10-9 3 0 6 16-17 0 0 0 0-0
7.Polonia Środa Śląska 18 19 6 1 11 32-64 4 0 5 21-22 2 1 6 11-42 0 0 0 0-0
8.Kolektyw Radwanice 18 8 2 2 14 10-66 2 1 6 8-30 0 1 8 2-36 0 0 0 0-0
9.Pogoń Oleśnica 18 7 2 1 15 6-50 2 1 6 6-17 0 0 9 0-33 0 0 0 0-0
10.Piast Nowa Ruda 18 5 1 2 15 14-69 1 2 6 6-26 0 0 9 8-43 0 0 0 0-0

Kolejka 1

Pogoń Oleśnica Ślęza Wrocław 2018-09-09 00:00 0:2 (0:0)
Polonia Świdnica MKS Oława 2018-09-09 00:00 3:2 (0:0)
Polonia Środa Śląska Chrobry K Głogów 2018-09-12 17:30 2:0 (0:0)
Piast Nowa Ruda LUKS Ziemia Lubińska 2018-11-10 00:00 0:5 (0:0)
Kolektyw Radwanice UKS Bierutów 2018-11-11 00:00 1:4 (0:0)


Kolejka 2

Ślęza Wrocław Piast Nowa Ruda 2018-09-15 00:00 12:0 (0:0)
Kolektyw Radwanice Polonia Środa Śląska 2018-09-16 00:00 1:1 (0:0)
LUKS Ziemia Lubińska Polonia Świdnica 2018-09-16 00:00 4:5 (0:0)
Chrobry K Głogów Pogoń Oleśnica 2018-09-16 11:00 1:0 (1:0)
UKS Bierutów MKS Oława 2018-11-18 00:00 0:1 (0:0)


Kolejka 3

Polonia Środa Śląska UKS Bierutów 2018-09-23 00:00 3:4 (0:0)
Pogoń Oleśnica Kolektyw Radwanice 2018-09-23 00:00 4:0 (0:0)
Polonia Świdnica Ślęza Wrocław 2018-09-23 00:00 2:3 (0:0)
MKS Oława LUKS Ziemia Lubińska 2018-09-23 00:00 0:0 (0:0)
Piast Nowa Ruda Chrobry K Głogów 2018-09-23 11:00 1:2 (0:2)


Kolejka 4

UKS Bierutów LUKS Ziemia Lubińska 2018-09-29 00:00 3:4 (0:0)
Ślęza Wrocław MKS Oława 2018-09-29 00:00 0:0 (0:0)
Kolektyw Radwanice Piast Nowa Ruda 2018-09-30 00:00 2:1 (0:0)
Polonia Środa Śląska Pogoń Oleśnica 2018-09-30 00:00 4:0 (0:0)
Chrobry K Głogów Polonia Świdnica 2018-09-30 15:30 1:2 (0:0)


Kolejka 5

Pogoń Oleśnica UKS Bierutów 2018-10-06 00:00 0:2 (0:0)
LUKS Ziemia Lubińska Ślęza Wrocław 2018-10-06 00:00 1:0 (0:0)
Piast Nowa Ruda Polonia Środa Śląska 2018-10-07 00:00 0:3 (0:0)
Polonia Świdnica Kolektyw Radwanice 2018-10-07 00:00 2:1 (0:0)
MKS Oława Chrobry K Głogów 2018-10-07 14:00 2:0 (1:0)


Kolejka 6

Kolektyw Radwanice MKS Oława 2018-10-13 00:00 0:2 (0:0)
UKS Bierutów Ślęza Wrocław 2018-10-14 00:00 0:4 (0:0)
Polonia Środa Śląska Polonia Świdnica 2018-10-14 00:00 1:4 (0:0)
Pogoń Oleśnica Piast Nowa Ruda 2018-10-14 00:00 1:0 (0:0)
Chrobry K Głogów LUKS Ziemia Lubińska 2018-10-14 15:30 1:1 (0:0)


Kolejka 7

Piast Nowa Ruda UKS Bierutów 2018-10-19 00:00 0:2 (0:0)
LUKS Ziemia Lubińska Kolektyw Radwanice 2018-10-20 00:00 6:0 (0:0)
Ślęza Wrocław Chrobry K Głogów 2018-10-20 18:00 3:0 (0:0)
Polonia Świdnica Pogoń Oleśnica 2018-10-21 00:00 6:0 (0:0)
MKS Oława Polonia Środa Śląska 2018-10-21 00:00 5:2 (0:0)


Kolejka 8

UKS Bierutów Chrobry K Głogów 2018-10-27 16:00 1:0 (0:0)
Kolektyw Radwanice Ślęza Wrocław 2018-10-28 00:00 0:5 (0:0)
Polonia Środa Śląska LUKS Ziemia Lubińska 2018-10-28 00:00 0:3 (0:0)
Pogoń Oleśnica MKS Oława 2018-10-28 00:00 1:1 (0:0)
Piast Nowa Ruda Polonia Świdnica 2018-10-28 00:00 1:9 (0:0)


Kolejka 9

LUKS Ziemia Lubińska Pogoń Oleśnica 2018-11-03 00:00 7:0 (0:0)
Ślęza Wrocław Polonia Środa Śląska 2018-11-03 00:00 9:0 (0:0)
Chrobry K Głogów Kolektyw Radwanice 2018-11-03 11:00 1:0 (0:0)
Polonia Świdnica UKS Bierutów 2018-11-04 00:00 8:2 (0:0)
MKS Oława Piast Nowa Ruda 2018-11-04 00:00 5:0 (0:0)


Kolejka 10

UKS Bierutów Kolektyw Radwanice 2019-04-06 00:00 5:0 (0:0)
LUKS Ziemia Lubińska Piast Nowa Ruda 2019-04-06 00:00 8:0 (0:0)
Ślęza Wrocław Pogoń Oleśnica 2019-04-06 00:00 3:0 (3:0)
Chrobry K Głogów Polonia Środa Śląska 2019-04-06 11:00 2:0 (1:0)
MKS Oława Polonia Świdnica 2019-04-07 00:00 1:2 (0:0)


Kolejka 11

Polonia Świdnica LUKS Ziemia Lubińska 2019-04-13 00:00 1:4 (0:0)
Pogoń Oleśnica Chrobry K Głogów 2019-04-13 00:00 0:3 (0:3)
Piast Nowa Ruda Ślęza Wrocław 2019-04-14 00:00 1:5 (0:0)
Polonia Środa Śląska Kolektyw Radwanice 2019-04-14 00:00 6:1 (0:0)
MKS Oława UKS Bierutów 2019-04-14 00:00 0:0 (0:0)


Kolejka 12

UKS Bierutów Polonia Środa Śląska 2019-04-27 00:00 6:0 (0:0)
LUKS Ziemia Lubińska MKS Oława 2019-04-27 00:00 5:0 (0:0)
Kolektyw Radwanice Pogoń Oleśnica 2019-04-27 00:00 3:0 (3:0)
Chrobry K Głogów Piast Nowa Ruda 2019-04-27 11:00 1:0 (1:0)
Ślęza Wrocław Polonia Świdnica 2019-04-28 00:00 7:0 (0:0)


Kolejka 13

LUKS Ziemia Lubińska UKS Bierutów 2019-05-11 00:00 1:0 (0:0)
Pogoń Oleśnica Polonia Środa Śląska 2019-05-11 00:00 0:3 (0:3)
Piast Nowa Ruda Kolektyw Radwanice 2019-05-12 00:00 0:0 (0:0)
MKS Oława Ślęza Wrocław 2019-05-12 00:00 1:3 (0:0)
Polonia Świdnica Chrobry K Głogów 2019-05-12 16:00 5:3 (3:0)


Kolejka 14

Polonia Środa Śląska Piast Nowa Ruda 2019-05-17 00:00 5:4 (0:0)
UKS Bierutów Pogoń Oleśnica 2019-05-17 00:00 3:0 (3:0)
Kolektyw Radwanice Polonia Świdnica 2019-05-19 00:00 1:3 (0:0)
Ślęza Wrocław LUKS Ziemia Lubińska 2019-05-19 00:00 1:3 (0:0)
Chrobry K Głogów MKS Oława 2019-05-19 14:00 2:1 (0:0)


Kolejka 15

Piast Nowa Ruda Pogoń Oleśnica 2019-05-25 00:00 3:0 (3:0)
LUKS Ziemia Lubińska Chrobry K Głogów 2019-05-25 16:00 3:0 (3:0)
Ślęza Wrocław UKS Bierutów 2019-05-26 00:00 3:2 (0:0)
MKS Oława Kolektyw Radwanice 2019-05-26 00:00 5:0 (0:0)
Polonia Świdnica Polonia Środa Śląska 2019-05-26 00:00 11:2 (0:0)


Kolejka 16

Kolektyw Radwanice LUKS Ziemia Lubińska 2019-06-01 00:00 0:6 (0:0)
Pogoń Oleśnica Polonia Świdnica 2019-06-01 00:00 0:3 (0:3)
UKS Bierutów Piast Nowa Ruda 2019-06-02 00:00 5:0 (0:0)
Polonia Środa Śląska MKS Oława 2019-06-02 00:00 0:2 (0:0)
Chrobry K Głogów Ślęza Wrocław 2019-06-02 14:00 0:3 (0:3)


Kolejka 17

Ślęza Wrocław Kolektyw Radwanice 2019-06-09 00:00 7:0 (0:0)
LUKS Ziemia Lubińska Polonia Środa Śląska 2019-06-09 00:00 8:0 (0:0)
Polonia Świdnica Piast Nowa Ruda 2019-06-09 00:00 4:3 (0:0)
MKS Oława Pogoń Oleśnica 2019-06-09 00:00 3:0 (3:0)
Chrobry K Głogów UKS Bierutów 2019-06-09 11:00 1:2 (0:1)


Kolejka 18

Polonia Środa Śląska Ślęza Wrocław 2019-06-15 00:00 0:4 (0:0)
Pogoń Oleśnica LUKS Ziemia Lubińska 2019-06-15 00:00 0:3 (0:3)
Piast Nowa Ruda MKS Oława 2019-06-16 00:00 0:0 (0:0)
Kolektyw Radwanice Chrobry K Głogów 2019-06-16 13:00 0:8 (0:2)
UKS Bierutów Polonia Świdnica 2019-06-18 00:00 2:3 (0:0)


Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#