POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest18.10.2018
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Pokaż tabelę:
Lp Drużyna M. P. Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1.Polonia Świdnica 6 15 5 0 1 18-12 2 0 1 7-6 3 0 0 11-6 0 0 0 0-0
2.Ślęza Wrocław 6 13 4 1 1 21-3 1 1 0 12-0 3 0 1 9-3 0 0 0 0-0
3.Polonia Środa Śląska 6 10 3 1 2 14-9 2 0 2 10-8 1 1 0 4-1 0 0 0 0-0
4.MKS Oława 5 8 2 2 1 6-3 1 1 0 2-0 1 1 1 4-3 0 1 0 0-0
5.LUKS Ziemia Lubińska 5 8 2 2 1 10-9 1 0 1 5-5 1 2 0 5-4 0 1 0 0-0
6.Chrobry K Głogów 6 7 2 1 3 5-8 1 1 1 3-3 1 0 2 2-5 0 0 0 0-0
7.UKS Bierutów 4 6 2 0 2 9-11 0 0 2 3-8 2 0 0 6-3 1 0 0 2-0
8.Pogoń Oleśnica 6 6 2 0 4 5-9 2 0 2 5-4 0 0 2 0-5 0 0 1 0-2
9.Kolektyw Radwanice 5 4 1 1 3 4-10 1 1 1 3-4 0 0 2 1-6 0 0 0 0-0
10.Piast Nowa Ruda 5 0 0 0 5 2-20 0 0 2 1-5 0 0 3 1-15 0 0 0 0-0

Kolejka 1

Pogoń Oleśnica Ślęza Wrocław 2018-09-09 00:00 0:2 (0:0)
Polonia Świdnica MKS Oława 2018-09-09 00:00 3:2 (0:0)
Polonia Środa Śląska Chrobry K Głogów 2018-09-12 17:30 2:0 (0:0)
Piast Nowa Ruda LUKS Ziemia Lubińska 2018-11-10 00:00 -:- (-:-)
Kolektyw Radwanice UKS Bierutów 2018-11-11 00:00 -:- (-:-)


Kolejka 2

Ślęza Wrocław Piast Nowa Ruda 2018-09-15 00:00 12:0 (0:0)
Kolektyw Radwanice Polonia Środa Śląska 2018-09-16 00:00 1:1 (0:0)
LUKS Ziemia Lubińska Polonia Świdnica 2018-09-16 00:00 4:5 (0:0)
Chrobry K Głogów Pogoń Oleśnica 2018-09-16 11:00 1:0 (1:0)
UKS Bierutów MKS Oława 2018-11-18 00:00 -:- (-:-)


Kolejka 3

Polonia Środa Śląska UKS Bierutów 2018-09-23 00:00 3:4 (0:0)
Pogoń Oleśnica Kolektyw Radwanice 2018-09-23 00:00 4:0 (0:0)
Polonia Świdnica Ślęza Wrocław 2018-09-23 00:00 2:3 (0:0)
MKS Oława LUKS Ziemia Lubińska 2018-09-23 00:00 0:0 (0:0)
Piast Nowa Ruda Chrobry K Głogów 2018-09-23 11:00 1:2 (0:2)


Kolejka 4

UKS Bierutów LUKS Ziemia Lubińska 2018-09-29 00:00 3:4 (0:0)
Ślęza Wrocław MKS Oława 2018-09-29 00:00 0:0 (0:0)
Kolektyw Radwanice Piast Nowa Ruda 2018-09-30 00:00 2:1 (0:0)
Polonia Środa Śląska Pogoń Oleśnica 2018-09-30 00:00 4:0 (0:0)
Chrobry K Głogów Polonia Świdnica 2018-09-30 15:30 1:2 (0:0)


Kolejka 5

Pogoń Oleśnica UKS Bierutów 2018-10-06 00:00 0:2 (0:0)
LUKS Ziemia Lubińska Ślęza Wrocław 2018-10-06 00:00 1:0 (0:0)
Piast Nowa Ruda Polonia Środa Śląska 2018-10-07 00:00 0:3 (0:0)
Polonia Świdnica Kolektyw Radwanice 2018-10-07 00:00 2:1 (0:0)
MKS Oława Chrobry K Głogów 2018-10-07 14:00 2:0 (1:0)


Kolejka 6

Kolektyw Radwanice MKS Oława 2018-10-13 00:00 0:2 (0:0)
UKS Bierutów Ślęza Wrocław 2018-10-14 00:00 0:4 (0:0)
Polonia Środa Śląska Polonia Świdnica 2018-10-14 00:00 1:4 (0:0)
Pogoń Oleśnica Piast Nowa Ruda 2018-10-14 00:00 1:0 (0:0)
Chrobry K Głogów LUKS Ziemia Lubińska 2018-10-14 15:30 1:1 (0:0)


Kolejka 7

Piast Nowa Ruda UKS Bierutów 2018-10-19 00:00 -:- (-:-)
LUKS Ziemia Lubińska Kolektyw Radwanice 2018-10-20 00:00 -:- (-:-)
Ślęza Wrocław Chrobry K Głogów 2018-10-20 18:00 -:- (-:-)
Polonia Świdnica Pogoń Oleśnica 2018-10-21 00:00 -:- (-:-)
MKS Oława Polonia Środa Śląska 2018-10-21 00:00 -:- (-:-)


Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#