POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest23.09.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Pokaż tabelę:
Lp Drużyna M. P. Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1.Stal Mielec 34 67 21 4 9 57-31 11 4 2 28-13 10 0 7 29-18 0 0 0 0-0
2.Podbeskidzie B-B 34 65 19 8 7 64-35 13 2 2 42-18 6 6 5 22-17 0 0 0 0-0
3.Warta Poznań 34 60 18 6 10 52-35 9 2 6 29-19 9 4 4 23-16 0 0 0 0-0
4.Radomiak Radom 34 57 16 9 9 52-45 12 3 2 29-13 4 6 7 23-32 0 0 0 0-0
5.Miedź Legnica 34 51 14 9 11 49-44 7 6 4 29-21 7 3 7 20-23 0 0 0 0-0
6.Termalica Nieciecza 34 50 14 8 12 47-34 8 5 4 31-21 6 3 8 16-13 0 0 0 0-0
7.Chrobry Głogów 34 49 14 7 13 41-44 8 5 4 22-13 6 2 9 19-31 0 0 0 0-0
8.Puszcza Niepołomice 34 48 13 9 12 36-37 4 2 11 13-24 9 7 1 23-13 0 0 0 0-0
9.GKS Tychy 34 47 12 11 11 60-54 7 6 4 32-23 5 5 7 28-31 0 0 0 0-0
10.Stomil Olsztyn 34 46 13 7 14 31-38 9 4 4 20-14 4 3 10 11-24 0 0 0 0-0
11.Zagłębie Sosnowiec 34 44 12 8 14 49-55 5 4 8 23-31 7 4 6 26-24 1 1 0 4-2
12.Sandecja Nowy Sącz 34 44 12 8 14 45-49 8 5 4 28-21 4 3 10 17-28 0 1 1 2-4
13.Odra Opole 34 42 11 9 14 33-39 8 5 4 15-8 3 4 10 18-31 0 0 0 0-0
14.GKS Jastrzębie 34 41 9 14 11 41-46 6 4 7 21-24 3 10 4 20-22 0 0 0 0-0
15.GKS Bełchatów 34 40 11 7 16 36-45 7 5 5 21-18 4 2 11 15-27 2 0 0 3-1
16.Olimpia Grudziądz 34 40 11 7 16 45-56 6 4 7 26-28 5 3 9 19-28 0 0 2 1-3
17.Chojniczanka Chojnice 34 30 8 6 20 46-67 4 1 12 20-33 4 5 8 26-34 0 0 0 0-0
18.Wigry Suwałki 34 26 7 5 22 27-57 5 4 8 16-24 2 1 14 11-33 0 0 0 0-0

Kolejka 1

Olimpia Grudziądz Chrobry Głogów 2019-07-26 19:00 5:0  (3:0) 
Stal Mielec Warta Poznań 2019-07-26 20:30 2:1 (2:0)
Miedź Legnica Odra Opole 2019-07-27 18:00 0:0 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Podbeskidzie B-B 2019-07-27 18:00 1:1 (0:1)
Radomiak Radom GKS Tychy 2019-07-27 18:00 2:1 (1:0)
Puszcza Niepołomice GKS Jastrzębie 2019-07-27 19:00 0:0 (0:0)
GKS Bełchatów Stomil Olsztyn 2019-07-27 19:00 3:0 (2:0)
Wigry Suwałki Chojniczanka Chojnice 2019-07-27 19:47 1:1 (1:1)
Termalica Nieciecza Sandecja Nowy Sącz 2019-07-27 20:00 3:0 (2:0)


Kolejka 2

Chrobry Głogów Termalica Nieciecza 2019-08-02 19:00 0:1  (0:0) 
Sandecja Nowy Sącz Miedź Legnica 2019-08-02 19:10 1:2 (1:2)
Stal Mielec Wigry Suwałki 2019-08-02 19:39 1:1 (1:0)
Odra Opole Puszcza Niepołomice 2019-08-02 19:45 0:1 (0:1)
Warta Poznań GKS Bełchatów 2019-08-03 17:00 1:0 (0:0)
Radomiak Radom Stomil Olsztyn 2019-08-03 18:00 2:1 (1:1)
Zagłębie Sosnowiec Olimpia Grudziądz 2019-08-03 18:00 0:1 (0:0)
GKS Jastrzębie GKS Tychy 2019-08-03 20:00 2:1 (2:1)
Chojniczanka Chojnice Podbeskidzie B-B 2019-08-04 17:45 0:1 (0:1)


Kolejka 3

Olimpia Grudziądz Chojniczanka Chojnice 2019-08-09 19:00 3:5 (0:2)
Stomil Olsztyn GKS Jastrzębie 2019-08-09 19:45 2:1 (1:0)
Miedź Legnica Chrobry Głogów 2019-08-10 17:45 2:1  (1:1) 
GKS Tychy Odra Opole 2019-08-10 18:00 4:1 (1:1)
Puszcza Niepołomice Sandecja Nowy Sącz 2019-08-10 19:00 1:2 (0:1)
GKS Bełchatów Radomiak Radom 2019-08-10 19:00 3:0 (2:0)
Termalica Nieciecza Zagłębie Sosnowiec 2019-08-10 20:00 2:0 (0:0)
Podbeskidzie B-B Stal Mielec 2019-08-11 17:45 4:1 (1:1)
Wigry Suwałki Warta Poznań 2019-08-11 18:00 1:2 (0:1)


Kolejka 4

Odra Opole Stomil Olsztyn 2019-08-16 17:30 0:1 (0:1)
Chrobry Głogów Puszcza Niepołomice 2019-08-16 19:00 0:1  (0:0) 
Sandecja Nowy Sącz GKS Tychy 2019-08-16 19:10 1:0 (0:0)
Stal Mielec Olimpia Grudziądz 2019-08-16 19:39 2:0 (2:0)
Chojniczanka Chojnice Termalica Nieciecza 2019-08-16 20:00 1:0 (1:0)
Zagłębie Sosnowiec Miedź Legnica 2019-08-17 15:00 1:0 (1:0)
Radomiak Radom Warta Poznań 2019-08-17 18:00 0:2 (0:0)
Wigry Suwałki Podbeskidzie B-B 2019-08-17 19:00 1:0 (1:0)
GKS Jastrzębie GKS Bełchatów 2019-08-17 20:00 1:1 (0:0)


Kolejka 5

Warta Poznań Podbeskidzie B-B 2019-08-21 17:00 2:1 (1:1)
Radomiak Radom GKS Jastrzębie 2019-08-21 17:30 2:2 (1:0)
Olimpia Grudziądz Wigry Suwałki 2019-08-21 19:00 1:2 (1:1)
Puszcza Niepołomice Zagłębie Sosnowiec 2019-08-21 19:00 0:2 (0:1)
GKS Tychy Chrobry Głogów 2019-08-21 19:00 5:1  (2:0) 
GKS Bełchatów Odra Opole 2019-08-21 19:00 1:0 (1:0)
Termalica Nieciecza Stal Mielec 2019-08-21 20:00 1:2 (0:2)
Chojniczanka Chojnice Miedź Legnica 2019-08-21 20:00 0:3 (0:2)
Stomil Olsztyn Sandecja Nowy Sącz 2019-08-21 20:30 1:0 (1:0)


Kolejka 6

Podbeskidzie B-B Olimpia Grudziądz 2019-08-24 14:30 2:1 (1:0)
Chrobry Głogów Stomil Olsztyn 2019-08-24 19:00 0:0  (0:0) 
Odra Opole Radomiak Radom 2019-08-24 19:45 0:0 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec GKS Tychy 2019-08-25 14:45 1:2 (0:1)
Warta Poznań GKS Jastrzębie 2019-08-25 16:00 1:1 (0:0)
Sandecja Nowy Sącz GKS Bełchatów 2019-08-25 17:00 2:1 (0:1)
Chojniczanka Chojnice Puszcza Niepołomice 2019-08-25 18:00 0:1 (0:1)
Wigry Suwałki Termalica Nieciecza 2019-08-25 19:00 1:0 (1:0)
Stal Mielec Miedź Legnica 2019-08-26 19:39 1:0 (0:0)


Kolejka 7

Stomil Olsztyn Zagłębie Sosnowiec 2019-08-30 17:30 1:3 (1:1)
Chojniczanka Chojnice GKS Tychy 2019-08-30 20:00 1:1 (1:0)
Olimpia Grudziądz Warta Poznań 2019-08-31 17:00 2:1 (1:0)
Radomiak Radom Sandecja Nowy Sącz 2019-08-31 17:30 1:0 (1:0)
GKS Jastrzębie Odra Opole 2019-08-31 19:00 2:0 (1:0)
Termalica Nieciecza Podbeskidzie B-B 2019-08-31 20:00 2:2 (1:1)
Miedź Legnica Wigry Suwałki 2019-09-01 15:00 2:1 (0:0)
GKS Bełchatów Chrobry Głogów 2019-09-01 17:00 1:2  (0:0) 
Puszcza Niepołomice Stal Mielec 2019-09-01 19:00 0:1 (0:1)


Kolejka 8

Chrobry Głogów Radomiak Radom 2019-09-06 18:00 0:2  (0:1) 
Chojniczanka Chojnice Stomil Olsztyn 2019-09-07 14:45 1:3 (1:1)
Wigry Suwałki Puszcza Niepołomice 2019-09-07 18:00 2:3 (0:1)
Sandecja Nowy Sącz GKS Jastrzębie 2019-09-07 19:10 1:1 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec GKS Bełchatów 2019-09-08 14:00 1:1 (0:0)
Stal Mielec GKS Tychy 2019-09-18 19:00 1:2 (0:1)
Olimpia Grudziądz Termalica Nieciecza 2019-09-18 19:00 1:0 (1:0)
Podbeskidzie B-B Miedź Legnica 2019-09-18 19:30 2:1 (1:0)
Warta Poznań Odra Opole 2019-09-18 20:00 3:0 (1:0)


Kolejka 9

Chojniczanka Chojnice GKS Bełchatów 2019-09-13 19:00 3:0 (0:0)
Stomil Olsztyn Stal Mielec 2019-09-13 19:45 1:0 (0:0)
Odra Opole Sandecja Nowy Sącz 2019-09-13 19:45 1:1 (1:1)
Radomiak Radom Zagłębie Sosnowiec 2019-09-14 16:00 2:1 (1:0)
Puszcza Niepołomice Podbeskidzie B-B 2019-09-14 18:00 0:1 (0:1)
GKS Tychy Wigry Suwałki 2019-09-14 18:00 2:1 (1:0)
Termalica Nieciecza Warta Poznań 2019-09-14 19:00 1:1 (0:0)
GKS Jastrzębie Chrobry Głogów 2019-09-14 19:00 1:0  (0:0) 
Miedź Legnica Olimpia Grudziądz 2019-09-15 12:45 2:2 (1:2)


Kolejka 10

Wigry Suwałki Stomil Olsztyn 2019-09-20 19:47 0:0 (0:0)
Stal Mielec GKS Bełchatów 2019-09-21 17:00 1:0 (1:0)
Chrobry Głogów Odra Opole 2019-09-21 18:00 3:2  (2:0) 
Zagłębie Sosnowiec GKS Jastrzębie 2019-09-21 18:00 2:4 (0:3)
Chojniczanka Chojnice Radomiak Radom 2019-09-21 18:00 1:3 (1:3)
Sandecja Nowy Sącz Warta Poznań 2019-09-21 19:10 1:2 (0:0)
Termalica Nieciecza Miedź Legnica 2019-09-21 20:00 0:1 (0:0)
Podbeskidzie B-B GKS Tychy 2019-09-22 15:00 2:2 (1:0)
Olimpia Grudziądz Puszcza Niepołomice 2019-09-22 19:00 1:1 (0:0)


Kolejka 11

Sandecja Nowy Sącz Chrobry Głogów 2019-09-27 17:30 3:2  (2:0) 
Radomiak Radom Stal Mielec 2019-09-28 15:30 2:0 (1:0)
GKS Tychy Olimpia Grudziądz 2019-09-28 17:00 2:3 (1:0)
Stomil Olsztyn Podbeskidzie B-B 2019-09-28 18:00 1:0 (0:0)
Warta Poznań Miedź Legnica 2019-09-29 15:00 2:1 (0:0)
Puszcza Niepołomice Termalica Nieciecza 2019-09-29 17:00 0:3 (0:0)
GKS Bełchatów Wigry Suwałki 2019-09-29 17:00 3:0 (0:0)
Chojniczanka Chojnice GKS Jastrzębie 2019-09-29 18:00 3:1 (1:1)
Odra Opole Zagłębie Sosnowiec 2019-09-29 18:00 1:1 (0:1)


Kolejka 12

Miedź Legnica Puszcza Niepołomice 2019-10-04 19:00 1:0 (1:0)
Stal Mielec GKS Jastrzębie 2019-10-04 20:45 3:1 (1:1)
Wigry Suwałki Radomiak Radom 2019-10-05 17:00 1:4 (0:2)
Chrobry Głogów Warta Poznań 2019-10-05 17:45 0:0  (0:0) 
Zagłębie Sosnowiec Sandecja Nowy Sącz 2019-10-05 18:00 3:1 (0:0)
Chojniczanka Chojnice Odra Opole 2019-10-05 18:00 1:2 (0:0)
Podbeskidzie B-B GKS Bełchatów 2019-10-05 18:00 4:0 (0:0)
Termalica Nieciecza GKS Tychy 2019-10-05 19:00 4:3 (2:3)
Olimpia Grudziądz Stomil Olsztyn 2019-10-06 19:00 1:0 (1:0)


Kolejka 13

Stomil Olsztyn Termalica Nieciecza 2019-10-11 17:45 1:1 (0:0)
Sandecja Nowy Sącz Chojniczanka Chojnice 2019-10-11 19:10 4:4 (3:2)
Radomiak Radom Podbeskidzie B-B 2019-10-12 14:00 1:3 (0:1)
GKS Bełchatów Olimpia Grudziądz 2019-10-12 17:00 1:0 (0:0)
GKS Tychy Miedź Legnica 2019-10-22 17:30 4:1 (1:0)
GKS Jastrzębie Wigry Suwałki 2019-10-22 18:00 1:0 (1:0)
Puszcza Niepołomice Warta Poznań 2019-10-22 19:00 0:2 (0:1)
Chrobry Głogów Zagłębie Sosnowiec 2019-10-23 18:00 3:0  (2:0) 
Odra Opole Stal Mielec 2019-10-24 17:30 1:0 (0:0)


Kolejka 14

Wigry Suwałki Odra Opole 2019-10-18 16:00 1:0 (1:0)
Chrobry Głogów Chojniczanka Chojnice 2019-10-18 18:00 1:0  (1:0) 
Puszcza Niepołomice GKS Tychy 2019-10-18 18:00 2:1 (2:0)
Stal Mielec Sandecja Nowy Sącz 2019-10-18 19:00 5:1 (1:1)
Miedź Legnica Stomil Olsztyn 2019-10-18 20:45 4:1 (2:1)
Olimpia Grudziądz Radomiak Radom 2019-10-19 17:00 2:2 (2:0)
Warta Poznań Zagłębie Sosnowiec 2019-10-19 17:45 2:3 (0:1)
Podbeskidzie B-B GKS Jastrzębie 2019-10-19 18:00 0:2 (0:1)
Termalica Nieciecza GKS Bełchatów 2019-10-19 19:00 2:1 (1:0)


Kolejka 15

Stomil Olsztyn Puszcza Niepołomice 2019-10-25 18:00 0:0 (0:0)
Sandecja Nowy Sącz Wigry Suwałki 2019-10-25 19:10 1:0 (0:0)
GKS Bełchatów Miedź Legnica 2019-10-25 20:45 1:1 (0:0)
Radomiak Radom Termalica Nieciecza 2019-10-26 14:00 1:0 (0:0)
GKS Jastrzębie Olimpia Grudziądz 2019-10-26 16:00 2:0 (0:0)
GKS Tychy Warta Poznań 2019-10-26 18:00 1:1 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Chojniczanka Chojnice 2019-10-26 18:00 3:3 (1:2)
Chrobry Głogów Stal Mielec 2019-10-27 12:45 1:0  (0:0) 
Odra Opole Podbeskidzie B-B 2019-10-27 15:00 0:2 (0:1)


Kolejka 16

Miedź Legnica Radomiak Radom 2019-11-02 12:40 3:1 (3:0)
Olimpia Grudziądz Odra Opole 2019-11-02 17:00 3:1 (0:0)
Termalica Nieciecza GKS Jastrzębie 2019-11-02 18:00 2:2 (1:1)
Podbeskidzie B-B Sandecja Nowy Sącz 2019-11-03 12:40 3:1 (1:1)
Warta Poznań Chojniczanka Chojnice 2019-11-03 13:00 2:0 (2:0)
Puszcza Niepołomice GKS Bełchatów 2019-11-03 15:00 1:4 (0:1)
GKS Tychy Stomil Olsztyn 2019-11-03 15:00 1:0 (1:0)
Wigry Suwałki Chrobry Głogów 2019-11-03 16:00 1:1  (1:0) 
Stal Mielec Zagłębie Sosnowiec 2019-11-03 17:00 1:1 (0:0)


Kolejka 17

Sandecja Nowy Sącz Olimpia Grudziądz 2019-11-08 19:10 3:1 (2:0)
Stomil Olsztyn Warta Poznań 2019-11-09 12:40 1:3 (0:0)
Radomiak Radom Puszcza Niepołomice 2019-11-09 14:00 1:1 (0:1)
GKS Jastrzębie Miedź Legnica 2019-11-09 16:00 2:2 (1:0)
Chojniczanka Chojnice Stal Mielec 2019-11-09 16:00 0:2 (0:1)
GKS Bełchatów GKS Tychy 2019-11-09 17:00 1:4 (1:2)
Odra Opole Termalica Nieciecza 2019-11-09 17:00 2:0 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Wigry Suwałki 2019-11-09 18:00 2:0 (2:0)
Chrobry Głogów Podbeskidzie B-B 2019-11-10 12:40 1:1  (0:0) 


Kolejka 18

Podbeskidzie B-B Zagłębie Sosnowiec 2019-11-16 12:40 4:1 (0:0)
Stomil Olsztyn GKS Bełchatów 2019-11-16 15:00 0:1 (0:0)
Chojniczanka Chojnice Wigry Suwałki 2019-11-16 16:00 1:3 (0:1)
GKS Tychy Radomiak Radom 2019-11-16 17:00 2:2 (1:0)
Sandecja Nowy Sącz Termalica Nieciecza 2019-11-16 17:00 2:2 (2:0)
Warta Poznań Stal Mielec 2019-11-17 12:40 0:2 (0:1)
GKS Jastrzębie Puszcza Niepołomice 2019-11-26 17:00 1:1 (1:0)
Odra Opole Miedź Legnica 2019-11-27 17:30 3:0 (0:0)
Chrobry Głogów Olimpia Grudziądz 2019-11-27 18:00 2:2  (1:1) 


Kolejka 19

Wigry Suwałki Stal Mielec 2019-11-22 16:30 0:3 (0:1)
Puszcza Niepołomice Odra Opole 2019-11-22 18:00 1:2 (1:1)
Miedź Legnica Sandecja Nowy Sącz 2019-11-22 18:00 1:3 (0:0)
Podbeskidzie B-B Chojniczanka Chojnice 2019-11-22 18:00 2:1 (0:0)
GKS Bełchatów Warta Poznań 2019-11-23 12:40 1:2 (0:0)
Olimpia Grudziądz Zagłębie Sosnowiec 2019-11-23 16:00 2:1 (0:0)
GKS Tychy GKS Jastrzębie 2019-11-23 17:00 2:2 (1:1)
Termalica Nieciecza Chrobry Głogów 2019-11-23 17:00 4:0  (1:0) 
Stomil Olsztyn Radomiak Radom 2019-11-24 12:40 0:0 (0:0)


Kolejka 20

Zagłębie Sosnowiec Termalica Nieciecza 2019-11-29 18:00 1:0 (0:0)
Stal Mielec Podbeskidzie B-B 2019-11-30 12:40 2:1 (2:1)
GKS Jastrzębie Stomil Olsztyn 2019-11-30 13:00 1:2 (1:1)
Chojniczanka Chojnice Olimpia Grudziądz 2019-11-30 16:00 1:3 (1:1)
Sandecja Nowy Sącz Puszcza Niepołomice 2019-11-30 17:00 0:1 (0:0)
Radomiak Radom GKS Bełchatów 2019-12-01 12:40 2:0 (1:0)
Warta Poznań Wigry Suwałki 2019-12-01 13:30 3:0 (1:0)
Odra Opole GKS Tychy 2019-12-01 15:00 0:0 (0:0)
Chrobry Głogów Miedź Legnica 2019-12-01 19:30 0:2  (0:1) 


Kolejka 21

Miedź Legnica Zagłębie Sosnowiec 2020-02-29 12:40 0:2 (0:0)
GKS Bełchatów GKS Jastrzębie 2020-02-29 17:00 0:0 (0:0)
GKS Tychy Sandecja Nowy Sącz 2020-02-29 17:00 2:2 (2:1)
Stomil Olsztyn Odra Opole 2020-02-29 17:30 4:2 (2:1)
Termalica Nieciecza Chojniczanka Chojnice 2020-02-29 18:00 1:2 (0:0)
Olimpia Grudziądz Stal Mielec 2020-03-01 12:40 0:5 (0:2)
Puszcza Niepołomice Chrobry Głogów 2020-03-01 15:00 1:3  (1:2) 
Podbeskidzie B-B Wigry Suwałki 2020-03-01 15:00 4:0 (1:0)
Warta Poznań Radomiak Radom 2020-03-02 18:00 3:0 (0:0)


Kolejka 22

Odra Opole GKS Bełchatów 2020-03-06 18:00 1:0 (0:0)
Chrobry Głogów GKS Tychy 2020-03-07 12:40 5:1  (2:0) 
GKS Jastrzębie Radomiak Radom 2020-03-07 15:00 3:2 (0:0)
Miedź Legnica Chojniczanka Chojnice 2020-03-07 16:00 5:2 (1:1)
Zagłębie Sosnowiec Puszcza Niepołomice 2020-03-07 18:00 3:5 (1:1)
Sandecja Nowy Sącz Stomil Olsztyn 2020-03-07 19:10 3:0 (3:0)
Stal Mielec Termalica Nieciecza 2020-03-08 12:40 0:3 (0:1)
Wigry Suwałki Olimpia Grudziądz 2020-03-08 17:00 1:2 (1:1)
Podbeskidzie B-B Warta Poznań 2020-03-09 18:00 2:0 (1:0)


Kolejka 23

Puszcza Niepołomice Chojniczanka Chojnice 2020-06-02 16:00 1:0 (0:0)
Stomil Olsztyn Chrobry Głogów 2020-06-02 18:00 0:0  (0:0) 
GKS Bełchatów Sandecja Nowy Sącz 2020-06-02 18:10 0:3 (0:3)
Termalica Nieciecza Wigry Suwałki 2020-06-02 20:00 1:0 (1:0)
Miedź Legnica Stal Mielec 2020-06-02 20:40 1:2 (1:2)
GKS Jastrzębie Warta Poznań 2020-06-03 18:10 1:2 (1:1)
Olimpia Grudziądz Podbeskidzie B-B 2020-06-03 20:40 1:2 (0:1)
Radomiak Radom Odra Opole 2020-06-04 18:10 0:0 (0:0)
GKS Tychy Zagłębie Sosnowiec 2020-06-04 20:40 1:1 (0:1)


Kolejka 24

Wigry Suwałki Miedź Legnica 2020-06-05 15:30 1:1 (0:0)
Stal Mielec Puszcza Niepołomice 2020-06-05 17:40 0:0 (0:0)
Chrobry Głogów GKS Bełchatów 2020-06-05 20:10 1:0  (1:0) 
Podbeskidzie B-B Termalica Nieciecza 2020-06-06 12:40 1:0 (1:0)
Warta Poznań Olimpia Grudziądz 2020-06-06 15:10 2:0 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Stomil Olsztyn 2020-06-07 12:40 2:1 (1:0)
GKS Tychy Chojniczanka Chojnice 2020-06-07 15:10 1:2 (0:1)
Sandecja Nowy Sącz Radomiak Radom 2020-06-07 17:00 1:2 (0:1)
Odra Opole GKS Jastrzębie 2020-06-07 17:00 1:2 (0:0)


Kolejka 25

Termalica Nieciecza Olimpia Grudziądz 2020-06-12 15:10 3:3 (1:1)
Puszcza Niepołomice Wigry Suwałki 2020-06-12 15:30 2:1 (0:1)
GKS Jastrzębie Sandecja Nowy Sącz 2020-06-12 17:40 1:2 (1:1)
Miedź Legnica Podbeskidzie B-B 2020-06-12 20:10 2:2 (1:1)
Radomiak Radom Chrobry Głogów 2020-06-13 12:40 2:0  (1:0) 
Odra Opole Warta Poznań 2020-06-13 15:10 2:0 (1:0)
Stomil Olsztyn Chojniczanka Chojnice 2020-06-13 17:00 1:0 (0:0)
GKS Bełchatów Zagłębie Sosnowiec 2020-06-13 17:40 2:1 (0:1)
GKS Tychy Stal Mielec 2020-06-14 15:10 2:4 (1:1)


Kolejka 26

Chrobry Głogów GKS Jastrzębie 2020-06-16 16:00 0:0  (0:0) 
Podbeskidzie B-B Puszcza Niepołomice 2020-06-16 18:10 2:2 (1:2)
Sandecja Nowy Sącz Odra Opole 2020-06-16 20:40 1:1 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Radomiak Radom 2020-06-17 16:00 2:2 (0:2)
GKS Bełchatów Chojniczanka Chojnice 2020-06-17 18:00 1:1 (0:0)
Warta Poznań Termalica Nieciecza 2020-06-17 18:10 1:3 (1:2)
Olimpia Grudziądz Miedź Legnica 2020-06-17 20:40 1:2 (0:1)
Stal Mielec Stomil Olsztyn 2020-06-18 18:10 1:0 (1:0)
Wigry Suwałki GKS Tychy 2020-06-18 20:40 0:1 (0:1)


Kolejka 27

Odra Opole Chrobry Głogów 2020-06-19 20:10 1:0  (0:0) 
Miedź Legnica Termalica Nieciecza 2020-06-20 12:40 0:1 (0:1)
Puszcza Niepołomice Olimpia Grudziądz 2020-06-20 15:10 0:1 (0:0)
GKS Jastrzębie Zagłębie Sosnowiec 2020-06-20 17:40 1:3 (0:2)
Radomiak Radom Chojniczanka Chojnice 2020-06-20 17:40 3:1 (2:0)
GKS Tychy Podbeskidzie B-B 2020-06-21 12:40 1:1 (1:0)
GKS Bełchatów Stal Mielec 2020-06-21 15:00 2:1 (1:1)
Stomil Olsztyn Wigry Suwałki 2020-06-21 15:10 1:0 (1:0)
Warta Poznań Sandecja Nowy Sącz 2020-06-21 17:40 2:0 (0:0)


Kolejka 28

Chrobry Głogów Sandecja Nowy Sącz 2020-06-26 15:00 1:0  (0:0) 
Termalica Nieciecza Puszcza Niepołomice 2020-06-26 16:00 1:3 (1:2)
GKS Jastrzębie Chojniczanka Chojnice 2020-06-26 17:40 1:3 (0:3)
Zagłębie Sosnowiec Odra Opole 2020-06-26 20:10 1:3 (0:1)
Miedź Legnica Warta Poznań 2020-06-27 12:40 0:0 (0:0)
Olimpia Grudziądz GKS Tychy 2020-06-27 15:10 2:4 (0:1)
Stal Mielec Radomiak Radom 2020-06-27 17:40 2:0 (2:0)
Wigry Suwałki GKS Bełchatów 2020-06-28 12:40 2:4 (0:3)
Podbeskidzie B-B Stomil Olsztyn 2020-06-28 15:10 2:0 (0:0)


Kolejka 29

Odra Opole Chojniczanka Chojnice 2020-06-30 15:00 0:0 (0:0)
Sandecja Nowy Sącz Zagłębie Sosnowiec 2020-06-30 16:00 1:1 (0:1)
Warta Poznań Chrobry Głogów 2020-06-30 17:40 1:2  (0:0) 
GKS Jastrzębie Stal Mielec 2020-06-30 20:40 1:2 (0:1)
Puszcza Niepołomice Miedź Legnica 2020-07-01 17:40 0:1 (0:1)
GKS Tychy Termalica Nieciecza 2020-07-01 20:40 1:0 (0:0)
Radomiak Radom Wigry Suwałki 2020-07-02 15:00 3:1 (1:0)
GKS Bełchatów Podbeskidzie B-B 2020-07-02 18:10 1:1 (0:0)
Stomil Olsztyn Olimpia Grudziądz 2020-07-02 20:40 2:0 (0:0)


Kolejka 30

Chojniczanka Chojnice Sandecja Nowy Sącz 2020-07-03 17:40 2:1 (1:0)
Zagłębie Sosnowiec Chrobry Głogów 2020-07-03 20:10 0:2  (0:1) 
Miedź Legnica GKS Tychy 2020-07-04 12:40 2:2 (1:1)
Stal Mielec Odra Opole 2020-07-04 15:10 1:1 (0:0)
Warta Poznań Puszcza Niepołomice 2020-07-04 17:40 1:2 (0:1)
Podbeskidzie B-B Radomiak Radom 2020-07-05 12:40 4:2 (2:0)
Termalica Nieciecza Stomil Olsztyn 2020-07-05 15:10 2:0 (1:0)
Wigry Suwałki GKS Jastrzębie 2020-07-05 17:40 2:0 (2:0)
Olimpia Grudziądz GKS Bełchatów 2020-07-05 18:00 1:2 (1:2)


Kolejka 31

Odra Opole Wigry Suwałki 2020-07-10 16:00 1:0 (1:0)
Sandecja Nowy Sącz Stal Mielec 2020-07-10 17:40 2:1 (2:1)
Chojniczanka Chojnice Chrobry Głogów 2020-07-10 18:00 3:4  (1:1) 
Zagłębie Sosnowiec Warta Poznań 2020-07-10 20:10 0:2 (0:1)
GKS Jastrzębie Podbeskidzie B-B 2020-07-11 12:40 0:3 (0:1)
GKS Tychy Puszcza Niepołomice 2020-07-11 15:10 0:1 (0:0)
Stomil Olsztyn Miedź Legnica 2020-07-11 17:40 1:2 (1:0)
Radomiak Radom Olimpia Grudziądz 2020-07-12 12:40 2:0 (1:0)
GKS Bełchatów Termalica Nieciecza 2020-07-12 15:10 0:2 (0:0)


Kolejka 32

Chojniczanka Chojnice Zagłębie Sosnowiec 2020-07-14 17:00 1:3 (1:0)
Wigry Suwałki Sandecja Nowy Sącz 2020-07-14 17:30 1:0 (0:0)
Warta Poznań GKS Tychy 2020-07-14 18:10 2:2 (2:0)
Stal Mielec Chrobry Głogów 2020-07-14 20:40 1:0  (0:0) 
Puszcza Niepołomice Stomil Olsztyn 2020-07-15 18:00 0:0 (0:0)
Podbeskidzie B-B Odra Opole 2020-07-15 18:10 4:3 (2:1)
Termalica Nieciecza Radomiak Radom 2020-07-15 20:40 1:1 (0:1)
Miedź Legnica GKS Bełchatów 2020-07-16 18:10 3:0 (3:0)
Olimpia Grudziądz GKS Jastrzębie 2020-07-16 20:40 0:0 (0:0)


Kolejka 33

Zagłębie Sosnowiec Stal Mielec 2020-07-17 17:40 0:3 (0:1)
Chrobry Głogów Wigry Suwałki 2020-07-17 20:10 4:1  (3:0) 
Stomil Olsztyn GKS Tychy 2020-07-18 12:40 3:1 (1:0)
Sandecja Nowy Sącz Podbeskidzie B-B 2020-07-18 15:10 1:0 (1:0)
Chojniczanka Chojnice Warta Poznań 2020-07-18 17:40 1:2 (1:1)
GKS Bełchatów Puszcza Niepołomice 2020-07-19 12:40 0:0 (0:0)
Radomiak Radom Miedź Legnica 2020-07-19 15:10 3:0 (1:0)
GKS Jastrzębie Termalica Nieciecza 2020-07-19 17:40 0:0 (0:0)
Odra Opole Olimpia Grudziądz 2020-07-19 18:00 1:0 (0:0)


Kolejka 34

Warta Poznań Stomil Olsztyn 2020-07-25 17:40 1:2 (1:0)
GKS Tychy GKS Bełchatów 2020-07-25 17:40 1:0 (1:0)
Puszcza Niepołomice Radomiak Radom 2020-07-25 17:40 4:0 (1:0)
Miedź Legnica GKS Jastrzębie 2020-07-25 17:40 1:1 (1:0)
Termalica Nieciecza Odra Opole 2020-07-25 17:40 1:0 (0:0)
Olimpia Grudziądz Sandecja Nowy Sącz 2020-07-25 17:40 0:0 (0:0)
Podbeskidzie B-B Chrobry Głogów 2020-07-25 17:40 0:1  (0:0) 
Wigry Suwałki Zagłębie Sosnowiec 2020-07-25 17:40 0:2 (0:0)
Stal Mielec Chojniczanka Chojnice 2020-07-25 17:40 4:1 (0:1)


Chrobry TV



więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#