POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest05.12.2019
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Pokaż tabelę:
Lp Drużyna M. P. Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1.AKS Strzegom 16 37 12 1 3 38-14 5 1 2 20-10 7 0 1 18-4 1 0 0 2-1
2.Karkonosze Jelenia Góra 16 37 12 1 3 43-15 8 0 0 30-4 4 1 3 13-11 0 0 1 1-2
3.Chrobry II Głogów 16 36 11 3 2 46-18 7 1 0 28-5 4 2 2 18-13 0 0 0 0-0
4.Apis Jędrzychowice 15 34 11 1 3 49-14 5 0 1 21-5 6 1 2 28-9 0 0 0 0-0
5.Odra Ścinawa 16 28 9 1 6 37-27 4 1 3 21-14 5 0 3 16-13 0 0 0 0-0
6.Sparta Grębocice 16 24 7 3 6 29-29 5 0 3 18-14 2 3 3 11-15 1 1 0 4-2
7.Sparta Rudna 16 24 7 3 6 40-36 5 2 1 30-13 2 1 5 10-23 0 2 0 3-3
8.Górnik Złotoryja 16 24 7 3 6 23-17 4 1 3 12-8 3 2 3 11-9 0 1 1 1-3
9.Orkan Szczedrzykowice 16 23 7 2 7 24-24 4 1 3 10-9 3 1 4 14-15 0 0 0 0-0
10.KS Legnickie Pole 15 18 6 0 9 27-41 3 0 5 17-19 3 0 4 10-22 1 0 0 3-0
11.Kuźnia Jawor 16 18 5 3 8 25-36 3 1 4 15-13 2 2 4 10-23 0 0 1 0-3
12.Orla Wąsosz 16 16 4 4 8 16-35 2 3 4 9-22 2 1 4 7-13 1 0 0 1-0
13.Lotnik Jeżów Sudecki 16 16 5 1 10 18-31 2 0 6 10-17 3 1 4 8-14 0 0 1 0-1
14.Gryf Gryfów Śląski 16 11 3 2 11 14-46 3 1 4 8-15 0 1 7 6-31 0 0 0 0-0
15.Stal Chocianów 16 10 2 4 10 14-44 2 3 3 10-15 0 1 7 4-29 0 0 0 0-0
16.Prochowiczanka Prochowice 16 7 1 4 11 22-38 1 3 4 10-13 0 1 7 12-25 0 0 0 0-0

Kolejka 1

Kuźnia Jawor Chrobry II Głogów 2019-08-15 14:00 1:3  (1:2) 
Gryf Gryfów Śląski AKS Strzegom 2019-08-15 14:00 0:5 (0:0)
Orla Wąsosz Stal Chocianów 2019-08-15 14:00 2:2 (0:0)
KS Legnickie Pole Apis Jędrzychowice 2019-08-15 17:00 1:3 (0:0)
Odra Ścinawa Sparta Grębocice 2019-08-15 17:00 6:2 (0:0)
Prochowiczanka Prochowice Sparta Rudna 2019-08-15 17:00 2:3 (0:0)
Lotnik Jeżów Sudecki Górnik Złotoryja 2019-08-15 18:00 2:0 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Karkonosze Jelenia Góra 2019-08-28 18:00 1:1 (0:0)


Kolejka 2

Karkonosze Jelenia Góra Odra Ścinawa 2019-08-17 15:00 2:1 (0:0)
AKS Strzegom Sparta Rudna 2019-08-17 17:00 2:1 (0:0)
Stal Chocianów Orkan Szczedrzykowice 2019-08-17 17:00 3:2 (0:0)
Górnik Złotoryja Orla Wąsosz 2019-08-17 17:00 2:0 (0:0)
Gryf Gryfów Śląski KS Legnickie Pole 2019-08-17 17:00 2:1 (0:0)
Chrobry II Głogów Lotnik Jeżów Sudecki 2019-08-18 11:00 4:0  (1:0) 
Apis Jędrzychowice Kuźnia Jawor 2019-08-18 11:00 3:1 (0:0)
Sparta Grębocice Prochowiczanka Prochowice 2019-08-18 17:00 4:2 (0:0)


Kolejka 3

Prochowiczanka Prochowice Karkonosze Jelenia Góra 2019-08-24 16:00 0:1 (0:0)
Sparta Rudna Sparta Grębocice 2019-08-24 16:00 2:2 (0:0)
Kuźnia Jawor Gryf Gryfów Śląski 2019-08-24 17:00 6:2 (0:0)
Lotnik Jeżów Sudecki Apis Jędrzychowice 2019-08-24 17:00 1:5 (0:0)
Orla Wąsosz Chrobry II Głogów 2019-08-24 17:00 0:5  (0:1) 
Orkan Szczedrzykowice Górnik Złotoryja 2019-08-25 16:00 2:0 (0:0)
KS Legnickie Pole AKS Strzegom 2019-08-25 17:00 0:3 (0:0)
Odra Ścinawa Stal Chocianów 2019-08-25 17:00 5:0 (0:0)


Kolejka 4

AKS Strzegom Sparta Grębocice 2019-08-31 16:00 1:1 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Sparta Rudna 2019-08-31 16:00 2:0 (0:0)
Stal Chocianów Prochowiczanka Prochowice 2019-08-31 17:00 2:1 (0:0)
Górnik Złotoryja Odra Ścinawa 2019-08-31 17:00 0:3 (0:0)
Gryf Gryfów Śląski Lotnik Jeżów Sudecki 2019-08-31 17:00 1:2 (0:0)
KS Legnickie Pole Kuźnia Jawor 2019-08-31 17:00 3:0 (0:0)
Orla Wąsosz Apis Jędrzychowice 2019-09-01 11:00 0:5 (0:0)
Chrobry II Głogów Orkan Szczedrzykowice 2019-09-01 12:00 3:1  (1:0) 


Kolejka 5

Orla Wąsosz Gryf Gryfów Śląski 2019-09-07 16:00 0:0 (0:0)
Sparta Grębocice Karkonosze Jelenia Góra 2019-09-07 16:00 0:4 (0:0)
Prochowiczanka Prochowice Górnik Złotoryja 2019-09-07 17:00 0:0 (0:0)
Kuźnia Jawor AKS Strzegom 2019-09-08 11:00 0:1 (0:0)
Lotnik Jeżów Sudecki KS Legnickie Pole 2019-09-08 11:00 1:3 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Apis Jędrzychowice 2019-09-08 16:00 0:4 (0:0)
Odra Ścinawa Chrobry II Głogów 2019-09-08 16:00 1:4  (1:2) 
Sparta Rudna Stal Chocianów 2019-09-08 16:00 5:0 (0:0)


Kolejka 6

AKS Strzegom Karkonosze Jelenia Góra 2019-09-14 16:00 2:1 (0:0)
Stal Chocianów Sparta Grębocice 2019-09-14 16:00 1:2 (0:0)
Górnik Złotoryja Sparta Rudna 2019-09-14 16:00 1:1 (0:0)
Apis Jędrzychowice Odra Ścinawa 2019-09-14 16:00 3:0 (0:0)
Gryf Gryfów Śląski Orkan Szczedrzykowice 2019-09-14 16:00 1:2 (0:0)
Kuźnia Jawor Lotnik Jeżów Sudecki 2019-09-14 16:00 0:3 (0:0)
Chrobry II Głogów Prochowiczanka Prochowice 2019-09-15 11:00 3:0  (1:0) 
KS Legnickie Pole Orla Wąsosz 2019-09-15 12:00 5:2 (0:0)


Kolejka 7

Orla Wąsosz Kuźnia Jawor 2019-09-21 16:00 0:2 (0:0)
Prochowiczanka Prochowice Apis Jędrzychowice 2019-09-21 16:00 1:1 (0:0)
Sparta Grębocice Górnik Złotoryja 2019-09-21 16:00 2:0 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Stal Chocianów 2019-09-21 17:00 3:0 (0:0)
Lotnik Jeżów Sudecki AKS Strzegom 2019-09-22 11:00 0:1 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice KS Legnickie Pole 2019-09-22 16:00 1:0 (0:0)
Odra Ścinawa Gryf Gryfów Śląski 2019-09-22 16:00 5:2 (0:0)
Sparta Rudna Chrobry II Głogów 2019-09-22 17:00 2:2  (0:1) 


Kolejka 8

Gryf Gryfów Śląski Prochowiczanka Prochowice 2019-09-28 15:00 1:0 (0:0)
AKS Strzegom Stal Chocianów 2019-09-28 16:00 5:0 (0:0)
Górnik Złotoryja Karkonosze Jelenia Góra 2019-09-28 16:00 2:0 (0:0)
KS Legnickie Pole Odra Ścinawa 2019-09-28 16:00 3:4 (0:0)
Kuźnia Jawor Orkan Szczedrzykowice 2019-09-28 16:00 0:1 (0:0)
Chrobry II Głogów Sparta Grębocice 2019-09-29 11:00 2:0  (2:0) 
Apis Jędrzychowice Sparta Rudna 2019-09-29 11:00 9:1 (0:0)
Lotnik Jeżów Sudecki Orla Wąsosz 2019-09-29 11:00 0:1 (0:0)


Kolejka 9

Orla Wąsosz AKS Strzegom 2019-10-05 15:00 0:5 (0:0)
Sparta Grębocice Apis Jędrzychowice 2019-10-05 15:00 2:1 (0:0)
Stal Chocianów Górnik Złotoryja 2019-10-05 15:00 2:2 (0:0)
Prochowiczanka Prochowice KS Legnickie Pole 2019-10-05 16:00 2:3 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Chrobry II Głogów 2019-10-05 18:00 3:0  (1:0) 
Orkan Szczedrzykowice Lotnik Jeżów Sudecki 2019-10-06 15:00 0:1 (0:0)
Odra Ścinawa Kuźnia Jawor 2019-10-06 15:00 1:1 (0:0)
Sparta Rudna Gryf Gryfów Śląski 2019-10-06 15:00 5:1 (0:0)


Kolejka 10

AKS Strzegom Górnik Złotoryja 2019-10-12 15:00 0:3 (0:0)
Gryf Gryfów Śląski Sparta Grębocice 2019-10-12 15:00 0:3 (0:0)
KS Legnickie Pole Sparta Rudna 2019-10-12 15:00 3:1 (0:0)
Kuźnia Jawor Prochowiczanka Prochowice 2019-10-12 15:00 2:1 (0:0)
Orla Wąsosz Orkan Szczedrzykowice 2019-10-12 15:00 2:0 (0:0)
Chrobry II Głogów Stal Chocianów 2019-10-13 11:00 2:0  (0:0) 
Apis Jędrzychowice Karkonosze Jelenia Góra 2019-10-13 11:00 3:0 (0:0)
Lotnik Jeżów Sudecki Odra Ścinawa 2019-10-13 11:00 1:3 (0:0)


Kolejka 11

Stal Chocianów Apis Jędrzychowice 2019-10-19 15:00 0:5 (0:0)
Sparta Grębocice KS Legnickie Pole 2019-10-19 15:00 5:0 (0:0)
Prochowiczanka Prochowice Lotnik Jeżów Sudecki 2019-10-19 15:00 2:1 (0:0)
Sparta Rudna Kuźnia Jawor 2019-10-19 17:00 4:2 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Gryf Gryfów Śląski 2019-10-19 18:00 7:1 (0:0)
Górnik Złotoryja Chrobry II Głogów 2019-10-20 11:00 0:1  (0:0) 
Orkan Szczedrzykowice AKS Strzegom 2019-10-20 15:00 3:0 (3:0)
Odra Ścinawa Orla Wąsosz 2019-10-20 15:00 0:2 (0:0)


Kolejka 12

KS Legnickie Pole Karkonosze Jelenia Góra 2019-10-26 14:00 1:3 (0:0)
AKS Strzegom Chrobry II Głogów 2019-10-26 14:00 5:2  (3:1) 
Orla Wąsosz Prochowiczanka Prochowice 2019-10-26 14:00 3:3 (0:0)
Kuźnia Jawor Sparta Grębocice 2019-10-26 14:00 1:1 (0:0)
Gryf Gryfów Śląski Stal Chocianów 2019-10-26 14:00 2:1 (0:0)
Apis Jędrzychowice Górnik Złotoryja 2019-10-26 15:00 0:3 (0:0)
Lotnik Jeżów Sudecki Sparta Rudna 2019-10-27 11:00 3:1 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Odra Ścinawa 2019-10-27 14:00 2:1 (0:0)


Kolejka 13

Stal Chocianów KS Legnickie Pole 2019-11-02 14:00 1:2 (0:0)
Górnik Złotoryja Gryf Gryfów Śląski 2019-11-02 14:00 1:0 (0:0)
Prochowiczanka Prochowice Orkan Szczedrzykowice 2019-11-02 15:00 2:2 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Kuźnia Jawor 2019-11-02 15:00 9:0 (0:0)
Sparta Rudna Orla Wąsosz 2019-11-02 16:00 3:0 (0:0)
Sparta Grębocice Lotnik Jeżów Sudecki 2019-11-03 14:00 3:1 (0:0)
Odra Ścinawa AKS Strzegom 2019-11-03 14:00 0:1 (0:0)
Chrobry II Głogów Apis Jędrzychowice 2019-11-03 17:00 3:2  (2:1) 


Kolejka 14

KS Legnickie Pole Górnik Złotoryja 2019-11-09 14:00 1:3 (0:0)
Gryf Gryfów Śląski Chrobry II Głogów 2019-11-09 14:00 1:1  (0:1) 
AKS Strzegom Apis Jędrzychowice 2019-11-09 14:00 1:2 (0:0)
Lotnik Jeżów Sudecki Karkonosze Jelenia Góra 2019-11-09 14:00 2:3 (0:0)
Orla Wąsosz Sparta Grębocice 2019-11-09 14:00 2:0 (0:0)
Kuźnia Jawor Stal Chocianów 2019-11-09 14:00 5:1 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Sparta Rudna 2019-11-10 14:00 1:2 (0:0)
Odra Ścinawa Prochowiczanka Prochowice 2019-11-10 14:00 3:2 (0:0)


Kolejka 15

Górnik Złotoryja Kuźnia Jawor 2019-11-16 13:30 2:3 (0:0)
Sparta Grębocice Orkan Szczedrzykowice 2019-11-16 13:30 2:5 (0:0)
Sparta Rudna Odra Ścinawa 2019-11-16 13:30 2:3 (0:0)
Stal Chocianów Lotnik Jeżów Sudecki 2019-11-16 14:00 0:0 (0:0)
Prochowiczanka Prochowice AKS Strzegom 2019-11-16 14:00 1:2 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Orla Wąsosz 2019-11-16 14:00 2:1 (0:0)
Chrobry II Głogów KS Legnickie Pole 2019-11-17 11:00 10:1  (5:0) 
Apis Jędrzychowice Gryf Gryfów Śląski 2019-11-17 11:00 3:0 (0:0)


Kolejka 16

AKS Strzegom Gryf Gryfów Śląski 2018-11-23 13:30 4:0 (0:0)
Stal Chocianów Orla Wąsosz 2019-11-23 13:30 1:1 (0:0)
Sparta Grębocice Odra Ścinawa 2019-11-23 13:30 0:1 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Orkan Szczedrzykowice 2019-11-23 13:30 2:1 (0:0)
Chrobry II Głogów Kuźnia Jawor 2019-11-24 11:00 1:1  (1:0) 
Górnik Złotoryja Lotnik Jeżów Sudecki 2019-11-24 12:00 4:0 (0:0)
Sparta Rudna Prochowiczanka Prochowice 2019-11-24 15:00 7:3 (0:0)
Apis Jędrzychowice KS Legnickie Pole 2020-03-07 15:00 -:- (-:-)


Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#