POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest21.08.2019
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Pokaż tabelę:
Lp Drużyna M. P. Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1.Chrobry II Głogów 2 6 2 0 0 7-1 1 0 0 4-0 1 0 0 3-1 0 0 0 0-0
.AKS Strzegom 2 6 2 0 0 7-1 1 0 0 2-1 1 0 0 5-0 0 0 0 0-0
3.Apis Jędrzychowice 2 6 2 0 0 6-2 1 0 0 3-1 1 0 0 3-1 0 0 0 0-0
4.Stal Chocianów 2 4 1 1 0 5-4 1 0 0 3-2 0 1 0 2-2 0 0 0 0-0
5.Odra Ścinawa 2 3 1 0 1 7-4 1 0 0 6-2 0 0 1 1-2 1 0 1 7-4
6.Lotnik Jeżów Sudecki 2 3 1 0 1 2-4 1 0 0 2-0 0 0 1 0-4 1 0 0 2-0
7.Karkonosze Jelenia Góra 1 3 1 0 0 2-1 1 0 0 2-1 0 0 0 0-0 1 0 0 2-1
8.Sparta Rudna 2 3 1 0 1 4-4 0 0 0 0-0 1 0 1 4-4 0 0 0 0-0
9.Gryf Gryfów Śląski 2 3 1 0 1 2-6 1 0 1 2-6 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
10.Górnik Złotoryja 2 3 1 0 1 2-2 1 0 0 2-0 0 0 1 0-2 0 0 1 0-2
11.Sparta Grębocice 2 3 1 0 1 6-8 1 0 0 4-2 0 0 1 2-6 0 0 1 2-6
12.Orla Wąsosz 2 1 0 1 1 2-4 0 1 0 2-2 0 0 1 0-2 0 0 0 0-0
13.Orkan Szczedrzykowice 1 0 0 0 1 2-3 0 0 0 0-0 0 0 1 2-3 0 0 0 0-0
14.Prochowiczanka Prochowice 2 0 0 0 2 4-7 0 0 1 2-3 0 0 1 2-4 0 0 0 0-0
15.KS Legnickie Pole 2 0 0 0 2 2-5 0 0 1 1-3 0 0 1 1-2 0 0 0 0-0
16.Kuźnia Jawor 2 0 0 0 2 2-6 0 0 1 1-3 0 0 1 1-3 0 0 0 0-0

Kolejka 1

Kuźnia Jawor Chrobry II Głogów 2019-08-15 14:00 1:3  (1:2) 
Gryf Gryfów Śląski AKS Strzegom 2019-08-15 14:00 0:5 (0:0)
Orla Wąsosz Stal Chocianów 2019-08-15 14:00 2:2 (0:0)
KS Legnickie Pole Apis Jędrzychowice 2019-08-15 17:00 1:3 (0:0)
Odra Ścinawa Sparta Grębocice 2019-08-15 17:00 6:2 (0:0)
Prochowiczanka Prochowice Sparta Rudna 2019-08-15 17:00 2:3 (0:0)
Lotnik Jeżów Sudecki Górnik Złotoryja 2019-08-15 18:00 2:0 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Karkonosze Jelenia Góra 2019-08-28 18:00 -:- (-:-)


Kolejka 2

Karkonosze Jelenia Góra Odra Ścinawa 2019-08-17 15:00 2:1 (0:0)
AKS Strzegom Sparta Rudna 2019-08-17 17:00 2:1 (0:0)
Stal Chocianów Orkan Szczedrzykowice 2019-08-17 17:00 3:2 (0:0)
Górnik Złotoryja Orla Wąsosz 2019-08-17 17:00 2:0 (0:0)
Gryf Gryfów Śląski KS Legnickie Pole 2019-08-17 17:00 2:1 (0:0)
Chrobry II Głogów Lotnik Jeżów Sudecki 2019-08-18 11:00 4:0  (1:0) 
Apis Jędrzychowice Kuźnia Jawor 2019-08-18 11:00 3:1 (0:0)
Sparta Grębocice Prochowiczanka Prochowice 2019-08-18 17:00 4:2 (0:0)


Kolejka 3

Orkan Szczedrzykowice Górnik Złotoryja 2019-08-24 16:00 -:- (-:-)
Prochowiczanka Prochowice Karkonosze Jelenia Góra 2019-08-24 16:00 -:- (-:-)
Sparta Rudna Sparta Grębocice 2019-08-24 16:00 -:- (-:-)
Kuźnia Jawor Gryf Gryfów Śląski 2019-08-24 17:00 -:- (-:-)
Lotnik Jeżów Sudecki Apis Jędrzychowice 2019-08-24 17:00 -:- (-:-)
Orla Wąsosz Chrobry II Głogów 2019-08-24 17:00 -:-  (-:-)
KS Legnickie Pole AKS Strzegom 2019-08-25 17:00 -:- (-:-)
Odra Ścinawa Stal Chocianów 2019-08-25 17:00 -:- (-:-)


Kolejka 4

AKS Strzegom Sparta Grębocice 2019-08-31 16:00 -:- (-:-)
Stal Chocianów Prochowiczanka Prochowice 2019-08-31 17:00 -:- (-:-)
Górnik Złotoryja Odra Ścinawa 2019-08-31 17:00 -:- (-:-)
Gryf Gryfów Śląski Lotnik Jeżów Sudecki 2019-08-31 17:00 -:- (-:-)
KS Legnickie Pole Kuźnia Jawor 2019-08-31 17:00 -:- (-:-)
Orla Wąsosz Apis Jędrzychowice 2019-09-01 11:00 -:- (-:-)
Chrobry II Głogów Orkan Szczedrzykowice 2019-09-01 12:00 -:-  (-:-)
Karkonosze Jelenia Góra Sparta Rudna 2019-09-01 16:00 -:- (-:-)


Kolejka 5

Kuźnia Jawor AKS Strzegom 2019-09-07 00:00 -:- (-:-)
Lotnik Jeżów Sudecki KS Legnickie Pole 2019-09-07 00:00 -:- (-:-)
Orla Wąsosz Gryf Gryfów Śląski 2019-09-07 00:00 -:- (-:-)
Orkan Szczedrzykowice Apis Jędrzychowice 2019-09-07 00:00 -:- (-:-)
Odra Ścinawa Chrobry II Głogów 2019-09-07 00:00 -:-  (-:-)
Prochowiczanka Prochowice Górnik Złotoryja 2019-09-07 00:00 -:- (-:-)
Sparta Rudna Stal Chocianów 2019-09-07 00:00 -:- (-:-)
Sparta Grębocice Karkonosze Jelenia Góra 2019-09-07 00:00 -:- (-:-)


Kolejka 6

AKS Strzegom Karkonosze Jelenia Góra 2019-09-14 00:00 -:- (-:-)
Stal Chocianów Sparta Grębocice 2019-09-14 00:00 -:- (-:-)
Górnik Złotoryja Sparta Rudna 2019-09-14 00:00 -:- (-:-)
Chrobry II Głogów Prochowiczanka Prochowice 2019-09-14 00:00 -:-  (-:-)
Apis Jędrzychowice Odra Ścinawa 2019-09-14 00:00 -:- (-:-)
Gryf Gryfów Śląski Orkan Szczedrzykowice 2019-09-14 00:00 -:- (-:-)
KS Legnickie Pole Orla Wąsosz 2019-09-14 00:00 -:- (-:-)
Kuźnia Jawor Lotnik Jeżów Sudecki 2019-09-14 00:00 -:- (-:-)


Kolejka 7

Lotnik Jeżów Sudecki AKS Strzegom 2019-09-21 00:00 -:- (-:-)
Orla Wąsosz Kuźnia Jawor 2019-09-21 00:00 -:- (-:-)
Orkan Szczedrzykowice KS Legnickie Pole 2019-09-21 00:00 -:- (-:-)
Odra Ścinawa Gryf Gryfów Śląski 2019-09-21 00:00 -:- (-:-)
Prochowiczanka Prochowice Apis Jędrzychowice 2019-09-21 00:00 -:- (-:-)
Sparta Rudna Chrobry II Głogów 2019-09-21 00:00 -:-  (-:-)
Sparta Grębocice Górnik Złotoryja 2019-09-21 00:00 -:- (-:-)
Karkonosze Jelenia Góra Stal Chocianów 2019-09-21 00:00 -:- (-:-)


Kolejka 8

AKS Strzegom Stal Chocianów 2019-09-28 00:00 -:- (-:-)
Górnik Złotoryja Karkonosze Jelenia Góra 2019-09-28 00:00 -:- (-:-)
Chrobry II Głogów Sparta Grębocice 2019-09-28 00:00 -:-  (-:-)
Apis Jędrzychowice Sparta Rudna 2019-09-28 00:00 -:- (-:-)
Gryf Gryfów Śląski Prochowiczanka Prochowice 2019-09-28 00:00 -:- (-:-)
KS Legnickie Pole Odra Ścinawa 2019-09-28 00:00 -:- (-:-)
Kuźnia Jawor Orkan Szczedrzykowice 2019-09-28 00:00 -:- (-:-)
Lotnik Jeżów Sudecki Orla Wąsosz 2019-09-28 00:00 -:- (-:-)


Kolejka 9

Orla Wąsosz AKS Strzegom 2019-10-05 00:00 -:- (-:-)
Orkan Szczedrzykowice Lotnik Jeżów Sudecki 2019-10-05 00:00 -:- (-:-)
Odra Ścinawa Kuźnia Jawor 2019-10-05 00:00 -:- (-:-)
Prochowiczanka Prochowice KS Legnickie Pole 2019-10-05 00:00 -:- (-:-)
Sparta Rudna Gryf Gryfów Śląski 2019-10-05 00:00 -:- (-:-)
Sparta Grębocice Apis Jędrzychowice 2019-10-05 00:00 -:- (-:-)
Karkonosze Jelenia Góra Chrobry II Głogów 2019-10-05 00:00 -:-  (-:-)
Stal Chocianów Górnik Złotoryja 2019-10-05 00:00 -:- (-:-)


Kolejka 10

AKS Strzegom Górnik Złotoryja 2019-10-12 00:00 -:- (-:-)
Chrobry II Głogów Stal Chocianów 2019-10-12 00:00 -:-  (-:-)
Apis Jędrzychowice Karkonosze Jelenia Góra 2019-10-12 00:00 -:- (-:-)
Gryf Gryfów Śląski Sparta Grębocice 2019-10-12 00:00 -:- (-:-)
KS Legnickie Pole Sparta Rudna 2019-10-12 00:00 -:- (-:-)
Kuźnia Jawor Prochowiczanka Prochowice 2019-10-12 00:00 -:- (-:-)
Lotnik Jeżów Sudecki Odra Ścinawa 2019-10-12 00:00 -:- (-:-)
Orla Wąsosz Orkan Szczedrzykowice 2019-10-12 00:00 -:- (-:-)


Kolejka 11

Stal Chocianów Apis Jędrzychowice 2019-10-19 00:00 -:- (-:-)
Sparta Grębocice KS Legnickie Pole 2019-10-19 00:00 -:- (-:-)
Sparta Rudna Kuźnia Jawor 2019-10-19 00:00 -:- (-:-)
Górnik Złotoryja Chrobry II Głogów 2019-10-19 00:00 -:-  (-:-)
Prochowiczanka Prochowice Lotnik Jeżów Sudecki 2019-10-19 00:00 -:- (-:-)
Karkonosze Jelenia Góra Gryf Gryfów Śląski 2019-10-19 00:00 -:- (-:-)
Orkan Szczedrzykowice AKS Strzegom 2019-10-20 00:00 -:- (-:-)
Odra Ścinawa Orla Wąsosz 2019-10-20 00:00 -:- (-:-)


Kolejka 12

KS Legnickie Pole Karkonosze Jelenia Góra 2019-10-26 00:00 -:- (-:-)
AKS Strzegom Chrobry II Głogów 2019-10-26 00:00 -:-  (-:-)
Lotnik Jeżów Sudecki Sparta Rudna 2019-10-26 00:00 -:- (-:-)
Orla Wąsosz Prochowiczanka Prochowice 2019-10-26 00:00 -:- (-:-)
Kuźnia Jawor Sparta Grębocice 2019-10-26 00:00 -:- (-:-)
Apis Jędrzychowice Górnik Złotoryja 2019-10-26 00:00 -:- (-:-)
Gryf Gryfów Śląski Stal Chocianów 2019-10-26 00:00 -:- (-:-)
Orkan Szczedrzykowice Odra Ścinawa 2019-10-27 00:00 -:- (-:-)


Kolejka 13

Stal Chocianów KS Legnickie Pole 2019-11-02 00:00 -:- (-:-)
Sparta Grębocice Lotnik Jeżów Sudecki 2019-11-02 00:00 -:- (-:-)
Sparta Rudna Orla Wąsosz 2019-11-02 00:00 -:- (-:-)
Górnik Złotoryja Gryf Gryfów Śląski 2019-11-02 00:00 -:- (-:-)
Chrobry II Głogów Apis Jędrzychowice 2019-11-02 00:00 -:-  (-:-)
Prochowiczanka Prochowice Orkan Szczedrzykowice 2019-11-02 00:00 -:- (-:-)
Karkonosze Jelenia Góra Kuźnia Jawor 2019-11-02 00:00 -:- (-:-)
Odra Ścinawa AKS Strzegom 2019-11-03 00:00 -:- (-:-)


Kolejka 14

KS Legnickie Pole Górnik Złotoryja 2019-11-09 00:00 -:- (-:-)
Gryf Gryfów Śląski Chrobry II Głogów 2019-11-09 00:00 -:-  (-:-)
AKS Strzegom Apis Jędrzychowice 2019-11-09 00:00 -:- (-:-)
Lotnik Jeżów Sudecki Karkonosze Jelenia Góra 2019-11-09 00:00 -:- (-:-)
Orla Wąsosz Sparta Grębocice 2019-11-09 00:00 -:- (-:-)
Kuźnia Jawor Stal Chocianów 2019-11-09 00:00 -:- (-:-)
Orkan Szczedrzykowice Sparta Rudna 2019-11-10 00:00 -:- (-:-)
Odra Ścinawa Prochowiczanka Prochowice 2019-11-10 00:00 -:- (-:-)


Kolejka 15

Górnik Złotoryja Kuźnia Jawor 2019-11-16 00:00 -:- (-:-)
Sparta Grębocice Orkan Szczedrzykowice 2019-11-16 00:00 -:- (-:-)
Sparta Rudna Odra Ścinawa 2019-11-16 00:00 -:- (-:-)
Stal Chocianów Lotnik Jeżów Sudecki 2019-11-16 00:00 -:- (-:-)
Chrobry II Głogów KS Legnickie Pole 2019-11-16 00:00 -:-  (-:-)
Prochowiczanka Prochowice AKS Strzegom 2019-11-16 00:00 -:- (-:-)
Karkonosze Jelenia Góra Orla Wąsosz 2019-11-16 00:00 -:- (-:-)
Apis Jędrzychowice Gryf Gryfów Śląski 2019-11-17 00:00 -:- (-:-)


Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#