POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest19.10.2019
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Pokaż tabelę:
Lp Drużyna M. P. Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1.WKS Śląsk Wrocław 8 19 6 1 1 36-13 4 0 1 19-10 2 1 0 17-3 0 0 0 0-0
2.Miedź Legnica 7 18 6 0 1 37-8 3 0 0 17-1 3 0 1 20-7 1 0 0 2-0
3.Chrobry JS Głogów 7 18 6 0 1 27-4 3 0 1 13-3 3 0 0 14-1 0 0 1 0-2
4.Piast Żmigród 8 13 4 1 3 15-14 3 1 1 10-7 1 0 2 5-7 0 0 0 0-0
5.FC Wrocław Academy 7 12 3 3 1 13-8 2 0 0 8-2 1 3 1 5-6 2 0 0 3-1
6.Parasol Wrocław 8 12 4 0 4 15-17 1 0 3 8-14 3 0 1 7-3 0 0 1 1-2
7.Karkonosze Jelenia Góra 7 12 4 0 3 16-16 1 0 1 6-1 3 0 2 10-15 0 0 1 0-1
8.Ślęza Wrocław 7 10 3 1 3 12-10 1 1 1 4-4 2 0 2 8-6 0 0 0 0-0
9.Polonia-Stal Świdnica 8 9 3 0 5 22-28 3 0 2 19-9 0 0 3 3-19 0 0 0 0-0
10.Lechia Dzierżoniów 7 7 2 1 4 11-24 1 1 2 6-11 1 0 2 5-13 1 0 0 3-1
11.Górnik Polkowice 7 7 2 1 4 13-14 1 1 1 8-5 1 0 3 5-9 0 0 1 1-3
12.Polonia Środa Śląska 8 3 1 0 7 10-43 0 0 5 4-33 1 0 2 6-10 0 0 0 0-0
13.Bobrzanie Bolesławiec 7 0 0 0 7 7-35 0 0 3 3-9 0 0 4 4-26 0 0 0 0-0

Kolejka 1

WKS Śląsk Wrocław Ślęza Wrocław 2019-08-24 00:00 1:0 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Bobrzanie Bolesławiec 2019-08-24 00:00 7:1 (0:0)
Parasol Wrocław Górnik Polkowice 2019-08-24 00:00 2:3 (0:0)
Polonia Środa Śląska Chrobry JS Głogów 2019-08-24 11:00 0:6  (0:1) 
Piast Żmigród FC Wrocław Academy 2019-08-25 00:00 2:2 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Karkonosze Jelenia Góra 2019-08-28 00:00 0:4 (0:0)


Kolejka 2

WKS Śląsk Wrocław Polonia-Stal Świdnica 2019-08-29 00:00 10:1 (0:0)
FC Wrocław Academy Parasol Wrocław 2019-08-31 00:00 2:1 (0:0)
Górnik Polkowice Miedź Legnica 2019-08-31 00:00 6:2 (0:0)
Chrobry JS Głogów Piast Żmigród 2019-08-31 11:00 2:1  (1:0) 
Ślęza Wrocław Karkonosze Jelenia Góra 2019-09-01 00:00 1:2 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Polonia Środa Śląska 2019-09-11 00:00 2:3 (0:0)


Kolejka 3

Miedź Legnica FC Wrocław Academy 2019-09-07 00:00 2:0 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Ślęza Wrocław 2019-09-07 00:00 2:4 (0:0)
Parasol Wrocław Chrobry JS Głogów 2019-09-07 11:00 0:4  (0:2) 
Polonia Środa Śląska WKS Śląsk Wrocław 2019-09-08 00:00 0:10 (0:0)
Piast Żmigród Bobrzanie Bolesławiec 2019-09-08 00:00 4:3 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Górnik Polkowice 2019-09-08 00:00 3:1 (0:0)


Kolejka 4

Górnik Polkowice Karkonosze Jelenia Góra 2019-09-11 00:00 1:2 (0:0)
FC Wrocław Academy Lechia Dzierżoniów 2019-09-14 00:00 6:1 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Parasol Wrocław 2019-09-14 00:00 0:3 (0:0)
WKS Śląsk Wrocław Piast Żmigród 2019-09-14 00:00 3:1 (0:0)
Chrobry JS Głogów Miedź Legnica 2019-09-14 15:00 0:2  (0:0) 
Polonia-Stal Świdnica Polonia Środa Śląska 2019-09-15 00:00 3:1 (0:0)


Kolejka 5

Miedź Legnica Bobrzanie Bolesławiec 2019-09-21 00:00 9:0 (0:0)
Parasol Wrocław WKS Śląsk Wrocław 2019-09-21 00:00 1:5 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra FC Wrocław Academy 2019-09-21 00:00 0:1 (0:0)
Piast Żmigród Polonia-Stal Świdnica 2019-09-22 00:00 3:1 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Chrobry JS Głogów 2019-09-22 14:00 1:4  (0:2) 
Polonia Środa Śląska Ślęza Wrocław 2019-09-24 00:00 2:4 (0:0)


Kolejka 6

Bobrzanie Bolesławiec Lechia Dzierżoniów 2019-09-28 00:00 1:3 (0:0)
WKS Śląsk Wrocław Miedź Legnica 2019-09-28 00:00 1:6 (0:0)
Chrobry JS Głogów Karkonosze Jelenia Góra 2019-09-28 15:30 9:0  (3:0) 
Polonia-Stal Świdnica Parasol Wrocław 2019-09-29 00:00 1:2 (0:0)
Ślęza Wrocław Górnik Polkowice 2019-09-29 00:00 2:1 (0:0)
Polonia Środa Śląska Piast Żmigród 2019-09-29 00:00 2:3 (0:0)


Kolejka 7

Górnik Polkowice FC Wrocław Academy 2019-10-05 00:00 1:1 (0:0)
Miedź Legnica Polonia-Stal Świdnica 2019-10-05 00:00 6:1 (0:0)
Parasol Wrocław Polonia Środa Śląska 2019-10-05 00:00 5:2 (0:0)
Lechia Dzierżoniów WKS Śląsk Wrocław 2019-10-06 00:00 2:2 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Bobrzanie Bolesławiec 2019-10-06 00:00 6:0 (0:0)
Piast Żmigród Ślęza Wrocław 2019-10-06 00:00 1:0 (0:0)


Kolejka 8

WKS Śląsk Wrocław Karkonosze Jelenia Góra 2019-10-12 00:00 4:2 (0:0)
Polonia Środa Śląska Miedź Legnica 2019-10-12 00:00 0:10 (0:0)
Chrobry JS Głogów Górnik Polkowice 2019-10-12 11:00 2:0  (0:0) 
Polonia-Stal Świdnica Lechia Dzierżoniów 2019-10-13 00:00 6:1 (0:0)
Ślęza Wrocław FC Wrocław Academy 2019-10-13 00:00 1:1 (0:0)
Piast Żmigród Parasol Wrocław 2019-10-13 00:00 0:1 (0:0)


Kolejka 9

Górnik Polkowice Bobrzanie Bolesławiec 2019-10-19 00:00 -:- (-:-)
Parasol Wrocław Ślęza Wrocław 2019-10-19 00:00 -:- (-:-)
Miedź Legnica Piast Żmigród 2019-10-19 00:00 -:- (-:-)
FC Wrocław Academy Chrobry JS Głogów 2019-10-19 15:00 -:-  (-:-)
Lechia Dzierżoniów Polonia Środa Śląska 2019-10-20 00:00 -:- (-:-)
Karkonosze Jelenia Góra Polonia-Stal Świdnica 2019-10-20 00:00 -:- (-:-)


Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#