POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest12.12.2019
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Pokaż tabelę:
Lp Drużyna M. P. Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1.WKS Śląsk Wrocław 12 31 10 1 1 50-17 6 0 1 26-12 4 1 0 24-5 0 0 0 0-0
2.Miedź Legnica 12 30 10 0 2 66-13 6 0 0 43-3 4 0 2 23-10 1 0 0 2-0
3.Chrobry JS Głogów 12 30 10 0 2 53-12 5 0 1 29-4 5 0 1 24-8 0 0 1 0-2
4.Karkonosze Jelenia Góra 12 25 8 1 3 32-23 4 0 1 19-7 4 1 2 13-16 0 0 0 0-0
5.FC Wrocław Academy 12 23 7 2 3 35-17 3 0 2 17-10 4 2 1 18-7 0 0 0 0-0
6.Piast Żmigród 12 19 6 1 5 22-31 4 1 1 12-8 2 0 4 10-23 0 0 0 0-0
7.Ślęza Wrocław 12 16 5 1 6 22-28 2 1 2 9-10 3 0 4 13-18 0 0 0 0-0
8.Parasol Wrocław 12 14 4 2 6 18-22 1 1 5 9-17 3 1 1 9-5 0 1 0 2-2
9.Lechia Dzierżoniów 12 14 4 2 6 28-46 3 2 2 21-17 1 0 4 7-29 0 1 0 2-2
10.Górnik Polkowice 12 12 4 0 8 25-30 3 0 3 18-14 1 0 5 7-16 0 0 0 0-0
11.Polonia-Stal Świdnica 12 9 3 0 9 27-42 3 0 3 20-12 0 0 6 7-30 0 0 0 0-0
12.Polonia Środa Śląska 12 6 2 0 10 18-61 1 0 6 9-38 1 0 4 9-23 0 0 0 0-0
13.Bobrzanie Bolesławiec 12 0 0 0 12 11-65 0 0 5 4-19 0 0 7 7-46 0 0 0 0-0

Kolejka 1

WKS Śląsk Wrocław Ślęza Wrocław 2019-08-24 00:00 1:0 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Bobrzanie Bolesławiec 2019-08-24 00:00 7:1 (0:0)
Parasol Wrocław Górnik Polkowice 2019-08-24 00:00 2:3 (0:0)
Polonia Środa Śląska Chrobry JS Głogów 2019-08-24 11:00 0:6  (0:1) 
Piast Żmigród FC Wrocław Academy 2019-08-25 00:00 2:2 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Karkonosze Jelenia Góra 2019-08-28 00:00 0:4 (0:0)


Kolejka 2

WKS Śląsk Wrocław Polonia-Stal Świdnica 2019-08-29 00:00 10:1 (0:0)
FC Wrocław Academy Parasol Wrocław 2019-08-31 00:00 2:1 (0:0)
Górnik Polkowice Miedź Legnica 2019-08-31 00:00 6:2 (0:0)
Chrobry JS Głogów Piast Żmigród 2019-08-31 11:00 2:1  (1:0) 
Ślęza Wrocław Karkonosze Jelenia Góra 2019-09-01 00:00 1:2 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Polonia Środa Śląska 2019-09-11 00:00 2:3 (0:0)


Kolejka 3

Miedź Legnica FC Wrocław Academy 2019-09-07 00:00 2:0 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Ślęza Wrocław 2019-09-07 00:00 2:4 (0:0)
Parasol Wrocław Chrobry JS Głogów 2019-09-07 11:00 0:4  (0:2) 
Polonia Środa Śląska WKS Śląsk Wrocław 2019-09-08 00:00 0:10 (0:0)
Piast Żmigród Bobrzanie Bolesławiec 2019-09-08 00:00 4:3 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Górnik Polkowice 2019-09-08 00:00 3:1 (0:0)


Kolejka 4

Górnik Polkowice Karkonosze Jelenia Góra 2019-09-11 00:00 1:2 (0:0)
FC Wrocław Academy Lechia Dzierżoniów 2019-09-14 00:00 6:1 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Parasol Wrocław 2019-09-14 00:00 0:3 (0:0)
WKS Śląsk Wrocław Piast Żmigród 2019-09-14 00:00 3:1 (0:0)
Chrobry JS Głogów Miedź Legnica 2019-09-14 15:00 0:2  (0:0) 
Polonia-Stal Świdnica Polonia Środa Śląska 2019-09-15 00:00 3:1 (0:0)


Kolejka 5

Miedź Legnica Bobrzanie Bolesławiec 2019-09-21 00:00 9:0 (0:0)
Parasol Wrocław WKS Śląsk Wrocław 2019-09-21 00:00 1:5 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra FC Wrocław Academy 2019-09-21 00:00 0:1 (0:0)
Piast Żmigród Polonia-Stal Świdnica 2019-09-22 00:00 3:1 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Chrobry JS Głogów 2019-09-22 14:00 1:4  (0:2) 
Polonia Środa Śląska Ślęza Wrocław 2019-09-24 00:00 2:4 (0:0)


Kolejka 6

Bobrzanie Bolesławiec Lechia Dzierżoniów 2019-09-28 00:00 1:3 (0:0)
WKS Śląsk Wrocław Miedź Legnica 2019-09-28 00:00 1:6 (0:0)
Chrobry JS Głogów Karkonosze Jelenia Góra 2019-09-28 15:30 9:0  (3:0) 
Polonia-Stal Świdnica Parasol Wrocław 2019-09-29 00:00 1:2 (0:0)
Ślęza Wrocław Górnik Polkowice 2019-09-29 00:00 2:1 (0:0)
Polonia Środa Śląska Piast Żmigród 2019-09-29 00:00 2:3 (0:0)


Kolejka 7

Górnik Polkowice FC Wrocław Academy 2019-10-05 00:00 1:5 (0:0)
Miedź Legnica Polonia-Stal Świdnica 2019-10-05 00:00 6:1 (0:0)
Parasol Wrocław Polonia Środa Śląska 2019-10-05 00:00 5:2 (0:0)
Lechia Dzierżoniów WKS Śląsk Wrocław 2019-10-06 00:00 2:2 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Bobrzanie Bolesławiec 2019-10-06 00:00 6:0 (0:0)
Piast Żmigród Ślęza Wrocław 2019-10-06 00:00 1:0 (0:0)


Kolejka 8

WKS Śląsk Wrocław Karkonosze Jelenia Góra 2019-10-12 00:00 4:2 (0:0)
Polonia Środa Śląska Miedź Legnica 2019-10-12 00:00 0:10 (0:0)
Chrobry JS Głogów Górnik Polkowice 2019-10-12 11:00 2:0  (0:0) 
Polonia-Stal Świdnica Lechia Dzierżoniów 2019-10-13 00:00 6:1 (0:0)
Ślęza Wrocław FC Wrocław Academy 2019-10-13 00:00 1:1 (0:0)
Piast Żmigród Parasol Wrocław 2019-10-13 00:00 0:1 (0:0)


Kolejka 9

Górnik Polkowice Bobrzanie Bolesławiec 2019-10-19 00:00 6:1 (0:0)
Parasol Wrocław Ślęza Wrocław 2019-10-19 00:00 1:2 (0:0)
Miedź Legnica Piast Żmigród 2019-10-19 00:00 8:0 (0:0)
FC Wrocław Academy Chrobry JS Głogów 2019-10-19 15:00 1:4  (0:2) 
Lechia Dzierżoniów Polonia Środa Śląska 2019-10-20 00:00 6:2 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Polonia-Stal Świdnica 2019-10-20 00:00 5:3 (0:0)


Kolejka 10

Bobrzanie Bolesławiec FC Wrocław Academy 2019-10-26 00:00 0:6 (0:0)
Polonia Środa Śląska Karkonosze Jelenia Góra 2019-10-26 00:00 1:3 (0:0)
Parasol Wrocław Miedź Legnica 2019-10-26 00:00 0:1 (0:0)
WKS Śląsk Wrocław Górnik Polkowice 2019-10-26 00:00 3:0 (0:0)
Piast Żmigród Lechia Dzierżoniów 2019-10-27 00:00 2:1 (0:0)
Ślęza Wrocław Chrobry JS Głogów 2019-10-27 11:00 2:4  (2:3) 


Kolejka 11

Miedź Legnica Ślęza Wrocław 2019-10-31 00:00 4:1 (0:0)
FC Wrocław Academy WKS Śląsk Wrocław 2019-11-02 00:00 1:3 (0:0)
Górnik Polkowice Polonia-Stal Świdnica 2019-11-02 00:00 1:0 (0:0)
Chrobry JS Głogów Bobrzanie Bolesławiec 2019-11-02 11:00 11:0  (4:0) 
Lechia Dzierżoniów Parasol Wrocław 2019-11-03 00:00 2:2 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Piast Żmigród 2019-11-03 00:00 5:1 (0:0)


Kolejka 12

Miedź Legnica Lechia Dzierżoniów 2019-11-09 00:00 14:1 (0:0)
Polonia Środa Śląska Górnik Polkowice 2019-11-09 00:00 4:2 (0:0)
Parasol Wrocław Karkonosze Jelenia Góra 2019-11-09 00:00 0:0 (0:0)
WKS Śląsk Wrocław Chrobry JS Głogów 2019-11-09 15:00 4:2  (1:0) 
Polonia-Stal Świdnica FC Wrocław Academy 2019-11-10 00:00 1:3 (0:0)
Ślęza Wrocław Bobrzanie Bolesławiec 2019-11-10 00:00 3:2 (0:0)


Kolejka 13

Górnik Polkowice Piast Żmigród 2019-11-16 00:00 3:4 (0:0)
FC Wrocław Academy Polonia Środa Śląska 2019-11-16 00:00 7:1 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec WKS Śląsk Wrocław 2019-11-16 00:00 1:4 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Ślęza Wrocław 2019-11-17 00:00 7:2 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Miedź Legnica 2019-11-17 00:00 3:2 (0:0)
Chrobry JS Głogów Polonia-Stal Świdnica 2019-11-17 13:00 5:1  (2:0) 


Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#