POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest12.12.2019
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Pokaż tabelę:
Lp Drużyna M. P. Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1.Zagłębie Lubin 14 37 12 1 1 58-8 7 0 0 34-2 5 1 1 24-6 0 0 0 0-0
2.Rozwój Katowice 14 31 10 1 3 44-15 7 0 0 28-5 3 1 3 16-10 0 0 0 0-0
3.Śląsk Wrocław 14 29 9 2 3 42-17 5 1 1 22-6 4 1 2 20-11 0 0 0 0-0
4.FC Wrocław Academy 14 19 5 4 5 27-30 2 3 2 12-12 3 1 3 15-18 0 0 0 0-0
5.Miedź Legnica 14 15 4 3 7 18-30 1 2 4 9-17 3 1 3 9-13 0 0 0 0-0
6.Chrobry U-15 Głogów 14 14 4 2 8 30-51 2 1 4 11-24 2 1 4 19-27 0 0 0 0-0
7.Piast Gliwice 14 11 3 2 9 19-50 2 1 4 12-29 1 1 5 7-21 0 0 0 0-0
8.Falubaz Zielona Góra 14 3 0 3 11 9-46 0 1 6 4-20 0 2 5 5-26 0 0 0 0-0

Kolejka 1

Zagłębie Lubin Falubaz Zielona Góra 2019-08-17 00:00 4:1 (0:0)
Chrobry U-15 Głogów FC Wrocław Academy 2019-08-18 13:30 1:6 (0:2)
Rozwój Katowice Piast Gliwice 2019-08-21 00:00 3:0 (0:0)
Śląsk Wrocław Miedź Legnica 2019-08-28 00:00 4:1 (0:0)


Kolejka 2

Piast Gliwice Zagłębie Lubin 2019-08-24 00:00 0:8 (0:0)
Falubaz Zielona Góra Chrobry U-15 Głogów 2019-08-24 17:00 1:5 (1:1)
Miedź Legnica FC Wrocław Academy 2019-08-25 00:00 0:1 (0:0)
Śląsk Wrocław Rozwój Katowice 2019-09-04 00:00 0:0 (0:0)


Kolejka 3

Zagłębie Lubin Śląsk Wrocław 2019-08-31 00:00 5:0 (0:0)
Rozwój Katowice Miedź Legnica 2019-08-31 00:00 4:1 (0:0)
FC Wrocław Academy Falubaz Zielona Góra 2019-09-01 00:00 0:0 (0:0)
Chrobry U-15 Głogów Piast Gliwice 2019-09-01 16:00 4:1 (0:1)


Kolejka 4

Miedź Legnica Falubaz Zielona Góra 2019-09-07 00:00 4:1 (0:0)
Piast Gliwice FC Wrocław Academy 2019-09-07 00:00 0:3 (0:0)
Rozwój Katowice Zagłębie Lubin 2019-09-07 00:00 3:0 (0:0)
Śląsk Wrocław Chrobry U-15 Głogów 2019-09-07 14:00 5:0 (4:0)


Kolejka 5

FC Wrocław Academy Śląsk Wrocław 2019-09-14 00:00 3:4 (0:0)
Falubaz Zielona Góra Piast Gliwice 2019-09-15 00:00 1:3 (0:0)
Chrobry U-15 Głogów Rozwój Katowice 2019-09-15 13:30 0:5 (0:3)
Zagłębie Lubin Miedź Legnica 2019-09-25 15:00 3:0 (0:0)


Kolejka 6

Miedź Legnica Piast Gliwice 2019-09-21 00:00 2:2 (0:0)
Śląsk Wrocław Falubaz Zielona Góra 2019-09-21 00:00 6:1 (0:0)
Zagłębie Lubin Chrobry U-15 Głogów 2019-09-21 14:30 5:1 (1:0)
Rozwój Katowice FC Wrocław Academy 2019-09-22 00:00 6:2 (0:0)


Kolejka 7

Falubaz Zielona Góra Rozwój Katowice 2019-09-28 00:00 0:3 (0:0)
Piast Gliwice Śląsk Wrocław 2019-09-28 00:00 0:8 (0:0)
FC Wrocław Academy Zagłębie Lubin 2019-09-28 00:00 1:2 (0:0)
Chrobry U-15 Głogów Miedź Legnica 2019-09-29 13:30 1:3 (0:0)


Kolejka 8

Miedź Legnica Śląsk Wrocław 2019-10-05 00:00 1:4 (0:0)
Piast Gliwice Rozwój Katowice 2019-10-05 00:00 3:2 (0:0)
Falubaz Zielona Góra Zagłębie Lubin 2019-10-05 00:00 0:3 (0:0)
FC Wrocław Academy Chrobry U-15 Głogów 2019-10-05 12:30 4:4 (3:4)


Kolejka 9

Zagłębie Lubin Piast Gliwice 2019-10-12 00:00 8:0 (0:0)
FC Wrocław Academy Miedź Legnica 2019-10-12 00:00 0:0 (0:0)
Rozwój Katowice Śląsk Wrocław 2019-10-12 00:00 1:0 (0:0)
Chrobry U-15 Głogów Falubaz Zielona Góra 2019-10-13 13:30 4:0 (0:0)


Kolejka 10

Śląsk Wrocław Zagłębie Lubin 2019-10-16 00:00 1:2 (0:0)
Miedź Legnica Rozwój Katowice 2019-10-19 00:00 0:4 (0:0)
Piast Gliwice Chrobry U-15 Głogów 2019-10-19 12:00 6:3 (2:1)
Falubaz Zielona Góra FC Wrocław Academy 2019-10-20 00:00 2:2 (0:0)


Kolejka 11

Falubaz Zielona Góra Miedź Legnica 2019-10-26 00:00 0:1 (0:0)
FC Wrocław Academy Piast Gliwice 2019-10-26 00:00 1:0 (0:0)
Chrobry U-15 Głogów Śląsk Wrocław 2019-10-26 13:00 1:1 (1:0)
Zagłębie Lubin Rozwój Katowice 2019-11-06 00:00 4:0 (0:0)


Kolejka 12

Piast Gliwice Falubaz Zielona Góra 2019-10-30 00:00 2:2 (0:0)
Rozwój Katowice Chrobry U-15 Głogów 2019-10-30 15:30 5:2 (3:1)
Śląsk Wrocław FC Wrocław Academy 2019-10-31 00:00 4:1 (0:0)
Miedź Legnica Zagłębie Lubin 2019-10-31 00:00 1:1 (0:0)


Kolejka 13

Piast Gliwice Miedź Legnica 2019-11-09 00:00 1:3 (0:0)
Falubaz Zielona Góra Śląsk Wrocław 2019-11-09 00:00 0:3 (0:0)
FC Wrocław Academy Rozwój Katowice 2019-11-09 00:00 3:2 (0:0)
Chrobry U-15 Głogów Zagłębie Lubin 2019-11-09 13:00 0:8 (0:0)


Kolejka 14

Rozwój Katowice Falubaz Zielona Góra 2019-11-16 00:00 6:0 (0:0)
Zagłębie Lubin FC Wrocław Academy 2019-11-16 00:00 5:0 (0:0)
Śląsk Wrocław Piast Gliwice 2019-11-16 00:00 2:1 (0:0)
Miedź Legnica Chrobry U-15 Głogów 2019-11-16 10:30 1:4 (1:1)


Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#