POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest05.12.2019
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Pokaż tabelę:
Lp Drużyna M. P. Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1.Polonia Świdnica 14 33 10 3 1 59-11 4 3 0 28-5 6 0 1 31-6 0 0 0 0-0
2.Ślęza Wrocław 14 31 10 1 3 75-11 6 0 1 48-5 4 1 2 27-6 0 0 0 0-0
3.Chrobry K Głogów 14 30 9 3 2 52-14 5 1 1 24-6 4 2 1 28-8 1 1 0 4-2
4.UKS Bierutów 14 30 9 3 2 48-11 6 1 0 25-5 3 2 2 23-6 0 1 1 2-4
5.Kolektyw Radwanice 14 12 4 0 10 20-43 2 0 5 13-16 2 0 5 7-27 0 0 0 0-0
6.Moto Jelcz Oława 14 11 3 2 9 17-38 1 1 5 11-21 2 1 4 6-17 0 0 0 0-0
7.Zagłębie Wałbrzych 14 9 3 0 11 9-90 2 0 5 6-36 1 0 6 3-54 0 0 0 0-0
8.Polonia Środa Śląska 14 6 2 0 12 23-85 1 0 6 16-38 1 0 6 7-47 0 0 0 0-0

Kolejka 1

UKS Bierutów Chrobry K Głogów 2019-08-24 12:00 2:2 (2:0)
Zagłębie Wałbrzych Ślęza Wrocław 2019-08-25 00:00 0:13 (0:0)
Polonia Świdnica Moto Jelcz Oława 2019-08-25 00:00 1:1 (0:0)
Polonia Środa Śląska Kolektyw Radwanice 2019-08-25 00:00 3:4 (0:0)


Kolejka 2

Zagłębie Wałbrzych UKS Bierutów 2019-08-31 00:00 0:11 (0:0)
Kolektyw Radwanice Polonia Świdnica 2019-09-01 00:00 2:4 (0:0)
Ślęza Wrocław Moto Jelcz Oława 2019-09-01 00:00 8:1 (0:0)
Chrobry K Głogów Polonia Środa Śląska 2019-09-01 14:00 7:1 (3:0)


Kolejka 3

UKS Bierutów Ślęza Wrocław 2019-09-04 00:00 2:1 (0:0)
Polonia Środa Śląska Zagłębie Wałbrzych 2019-09-04 00:00 11:0 (0:0)
Polonia Świdnica Chrobry K Głogów 2019-09-04 18:00 1:1 (1:1)
Moto Jelcz Oława Kolektyw Radwanice 2019-10-27 00:00 0:1 (0:0)


Kolejka 4

Zagłębie Wałbrzych Polonia Świdnica 2019-09-07 00:00 0:7 (0:0)
UKS Bierutów Polonia Środa Śląska 2019-09-08 00:00 3:0 (0:0)
Ślęza Wrocław Kolektyw Radwanice 2019-09-08 00:00 4:0 (0:0)
Chrobry K Głogów Moto Jelcz Oława 2019-09-08 12:00 3:0 (2:0)


Kolejka 5

Polonia Środa Śląska Ślęza Wrocław 2019-09-15 00:00 1:8 (0:0)
Moto Jelcz Oława Zagłębie Wałbrzych 2019-09-15 00:00 9:1 (0:0)
Polonia Świdnica UKS Bierutów 2019-09-15 00:00 2:2 (0:0)
Kolektyw Radwanice Chrobry K Głogów 2019-09-15 16:00 1:3 (0:1)


Kolejka 6

UKS Bierutów Moto Jelcz Oława 2019-09-21 00:00 2:1 (0:0)
Polonia Środa Śląska Polonia Świdnica 2019-09-22 00:00 0:6 (0:0)
Zagłębie Wałbrzych Kolektyw Radwanice 2019-09-22 00:00 2:1 (0:0)
Ślęza Wrocław Chrobry K Głogów 2019-09-22 12:30 3:0 (1:0)


Kolejka 7

Moto Jelcz Oława Polonia Środa Śląska 2019-09-29 00:00 1:4 (0:0)
Polonia Świdnica Ślęza Wrocław 2019-09-29 00:00 2:0 (0:0)
Kolektyw Radwanice UKS Bierutów 2019-09-29 00:00 0:4 (0:0)
Chrobry K Głogów Zagłębie Wałbrzych 2019-09-29 15:30 7:0 (4:0)


Kolejka 8

Chrobry K Głogów UKS Bierutów 2019-10-05 13:00 2:0 (0:0)
Ślęza Wrocław Zagłębie Wałbrzych 2019-10-06 00:00 15:0 (0:0)
Kolektyw Radwanice Polonia Środa Śląska 2019-10-06 00:00 7:1 (0:0)
Moto Jelcz Oława Polonia Świdnica 2019-10-06 00:00 1:6 (0:0)


Kolejka 9

UKS Bierutów Zagłębie Wałbrzych 2019-10-12 00:00 3:0 (0:0)
Polonia Świdnica Kolektyw Radwanice 2019-10-12 00:00 3:0 (0:0)
Moto Jelcz Oława Ślęza Wrocław 2019-10-13 00:00 0:2 (0:0)
Polonia Środa Śląska Chrobry K Głogów 2019-10-13 14:00 0:12 (0:4)


Kolejka 10

Ślęza Wrocław UKS Bierutów 2019-10-20 00:00 2:0 (0:0)
Kolektyw Radwanice Moto Jelcz Oława 2019-10-20 00:00 2:0 (0:0)
Zagłębie Wałbrzych Polonia Środa Śląska 2019-10-20 00:00 3:0 (0:0)
Chrobry K Głogów Polonia Świdnica 2019-10-20 14:30 0:3 (0:1)


Kolejka 11

Kolektyw Radwanice Ślęza Wrocław 2019-11-03 00:00 0:2 (0:0)
Polonia Środa Śląska UKS Bierutów 2019-11-03 00:00 0:6 (0:0)
Polonia Świdnica Zagłębie Wałbrzych 2019-11-03 00:00 8:0 (0:0)
Moto Jelcz Oława Chrobry K Głogów 2019-11-03 14:00 0:7 (0:5)


Kolejka 12

UKS Bierutów Polonia Świdnica 2019-10-27 00:00 2:1 (0:0)
Chrobry K Głogów Kolektyw Radwanice 2019-11-09 15:00 4:1 (2:1)
Ślęza Wrocław Polonia Środa Śląska 2019-11-10 00:00 15:0 (0:0)
Zagłębie Wałbrzych Moto Jelcz Oława 2019-11-10 00:00 0:1 (0:0)


Kolejka 13

Polonia Świdnica Polonia Środa Śląska 2019-11-16 00:00 11:1 (0:0)
Moto Jelcz Oława UKS Bierutów 2019-11-17 00:00 0:0 (0:0)
Kolektyw Radwanice Zagłębie Wałbrzych 2019-11-17 00:00 1:2 (0:0)
Chrobry K Głogów Ślęza Wrocław 2019-11-17 14:00 1:1 (0:1)


Kolejka 14

UKS Bierutów Kolektyw Radwanice 2019-11-23 00:00 11:0 (0:0)
Ślęza Wrocław Polonia Świdnica 2019-11-24 00:00 1:4 (0:0)
Polonia Środa Śląska Moto Jelcz Oława 2019-11-24 00:00 1:2 (0:0)
Zagłębie Wałbrzych Chrobry K Głogów 2019-11-24 11:00 1:3 (0:1)


Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#