POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest19.10.2019
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Pokaż tabelę:
Lp Drużyna M. P. Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1.Polonia Świdnica 9 21 6 3 0 32-7 2 3 0 9-4 4 0 0 23-3 1 0 0 2-0
2.Ślęza Wrocław 9 21 7 0 2 54-6 4 0 0 30-1 3 0 2 24-5 0 0 1 0-2
3.Chrobry K Głogów 9 20 6 2 1 37-8 4 0 0 19-1 2 2 1 18-7 0 0 0 0-0
4.UKS Bierutów 8 17 5 2 1 26-8 3 1 0 9-4 2 1 1 17-4 0 0 0 0-0
5.Kolektyw Radwanice 8 6 2 0 6 15-24 1 0 3 10-12 1 0 3 5-12 2 0 0 11-4
6.Polonia Środa Śląska 8 6 2 0 6 21-45 1 0 4 15-30 1 0 2 6-15 0 0 2 4-11
7.Moto Jelcz Oława 8 4 1 1 6 14-27 1 0 3 11-13 0 1 3 3-14 0 0 0 0-0
8.Zagłębie Wałbrzych 9 3 1 0 8 3-77 1 0 3 2-32 0 0 5 1-45 0 0 0 0-0

Kolejka 1

UKS Bierutów Chrobry K Głogów 2019-08-24 12:00 2:2 (2:0)
Zagłębie Wałbrzych Ślęza Wrocław 2019-08-25 00:00 0:13 (0:0)
Polonia Świdnica Moto Jelcz Oława 2019-08-25 00:00 1:1 (0:0)
Polonia Środa Śląska Kolektyw Radwanice 2019-08-25 00:00 3:4 (0:0)


Kolejka 2

Zagłębie Wałbrzych UKS Bierutów 2019-08-31 00:00 0:11 (0:0)
Kolektyw Radwanice Polonia Świdnica 2019-09-01 00:00 2:4 (0:0)
Ślęza Wrocław Moto Jelcz Oława 2019-09-01 00:00 8:1 (0:0)
Chrobry K Głogów Polonia Środa Śląska 2019-09-01 14:00 7:1 (3:0)


Kolejka 3

UKS Bierutów Ślęza Wrocław 2019-09-04 00:00 2:1 (0:0)
Polonia Środa Śląska Zagłębie Wałbrzych 2019-09-04 00:00 11:0 (0:0)
Polonia Świdnica Chrobry K Głogów 2019-09-04 18:00 1:1 (1:1)
Moto Jelcz Oława Kolektyw Radwanice 2019-10-27 00:00 -:- (-:-)


Kolejka 4

Zagłębie Wałbrzych Polonia Świdnica 2019-09-07 00:00 0:7 (0:0)
UKS Bierutów Polonia Środa Śląska 2019-09-08 00:00 -:- (-:-)
Ślęza Wrocław Kolektyw Radwanice 2019-09-08 00:00 4:0 (0:0)
Chrobry K Głogów Moto Jelcz Oława 2019-09-08 12:00 3:0 (2:0)


Kolejka 5

Polonia Środa Śląska Ślęza Wrocław 2019-09-15 00:00 1:8 (0:0)
Moto Jelcz Oława Zagłębie Wałbrzych 2019-09-15 00:00 9:1 (0:0)
Polonia Świdnica UKS Bierutów 2019-09-15 00:00 2:2 (0:0)
Kolektyw Radwanice Chrobry K Głogów 2019-09-15 16:00 1:3 (0:1)


Kolejka 6

UKS Bierutów Moto Jelcz Oława 2019-09-21 00:00 2:1 (0:0)
Polonia Środa Śląska Polonia Świdnica 2019-09-22 00:00 0:6 (0:0)
Zagłębie Wałbrzych Kolektyw Radwanice 2019-09-22 00:00 2:1 (0:0)
Ślęza Wrocław Chrobry K Głogów 2019-09-22 12:30 3:0 (1:0)


Kolejka 7

Moto Jelcz Oława Polonia Środa Śląska 2019-09-29 00:00 1:4 (0:0)
Polonia Świdnica Ślęza Wrocław 2019-09-29 00:00 2:0 (0:0)
Kolektyw Radwanice UKS Bierutów 2019-09-29 00:00 0:4 (0:0)
Chrobry K Głogów Zagłębie Wałbrzych 2019-09-29 15:30 7:0 (4:0)


Kolejka 8

Chrobry K Głogów UKS Bierutów 2019-10-05 13:00 2:0 (0:0)
Ślęza Wrocław Zagłębie Wałbrzych 2019-10-06 00:00 15:0 (0:0)
Kolektyw Radwanice Polonia Środa Śląska 2019-10-06 00:00 7:1 (0:0)
Moto Jelcz Oława Polonia Świdnica 2019-10-06 00:00 1:6 (0:0)


Kolejka 9

UKS Bierutów Zagłębie Wałbrzych 2019-10-12 00:00 3:0 (0:0)
Polonia Świdnica Kolektyw Radwanice 2019-10-12 00:00 3:0 (0:0)
Moto Jelcz Oława Ślęza Wrocław 2019-10-13 00:00 0:2 (0:0)
Polonia Środa Śląska Chrobry K Głogów 2019-10-13 14:00 0:12 (0:4)


Kolejka 10

Ślęza Wrocław UKS Bierutów 2019-10-20 00:00 -:- (-:-)
Kolektyw Radwanice Moto Jelcz Oława 2019-10-20 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Wałbrzych Polonia Środa Śląska 2019-10-20 00:00 -:- (-:-)
Chrobry K Głogów Polonia Świdnica 2019-10-20 14:30 -:- (-:-)


Kolejka 11

Kolektyw Radwanice Ślęza Wrocław 2019-11-03 00:00 -:- (-:-)
Polonia Środa Śląska UKS Bierutów 2019-11-03 00:00 -:- (-:-)
Polonia Świdnica Zagłębie Wałbrzych 2019-11-03 00:00 -:- (-:-)
Moto Jelcz Oława Chrobry K Głogów 2019-11-03 14:00 -:- (-:-)


Kolejka 12

UKS Bierutów Polonia Świdnica 2019-11-09 00:00 -:- (-:-)
Ślęza Wrocław Polonia Środa Śląska 2019-11-10 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Wałbrzych Moto Jelcz Oława 2019-11-10 00:00 -:- (-:-)
Chrobry K Głogów Kolektyw Radwanice 2019-11-10 14:00 -:- (-:-)


Kolejka 13

Moto Jelcz Oława UKS Bierutów 2019-11-17 00:00 -:- (-:-)
Kolektyw Radwanice Zagłębie Wałbrzych 2019-11-17 00:00 -:- (-:-)
Polonia Świdnica Polonia Środa Śląska 2019-11-17 00:00 -:- (-:-)
Chrobry K Głogów Ślęza Wrocław 2019-11-17 14:00 -:- (-:-)


Kolejka 14

UKS Bierutów Kolektyw Radwanice 2019-11-23 00:00 -:- (-:-)
Ślęza Wrocław Polonia Świdnica 2019-11-24 00:00 -:- (-:-)
Polonia Środa Śląska Moto Jelcz Oława 2019-11-24 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Wałbrzych Chrobry K Głogów 2019-11-24 11:00 -:- (-:-)


Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#