POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest26.09.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Pokaż tabelę:
Lp Drużyna M. P. Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1.Karkonosze Jelenia Góra 33 80 25 5 3 92-20 11 4 1 46-11 14 1 2 46-9 0 0 0 0-0
2.Chrobry II Głogów 33 75 23 6 4 89-18 13 3 0 49-8 10 3 4 40-10 0 0 0 0-0
3.Sparta Rudna 33 63 19 6 8 104-55 10 3 3 60-25 9 3 5 44-30 0 0 0 0-0
4.Apis Jędrzychowice 33 62 19 5 9 84-52 10 1 5 52-19 9 4 4 32-33 0 0 0 0-0
5.Mewa Kunice 33 52 15 7 11 72-65 9 2 6 36-32 6 5 5 36-33 2 0 0 6-2
6.Leśnik Osiecznica 33 52 16 4 13 68-58 10 3 4 42-26 6 1 9 26-32 0 0 2 2-6
7.Prochowiczanka Prochowice 33 50 14 8 11 58-49 7 4 6 25-22 7 4 5 33-27 0 0 0 0-0
8.Sparta Grębocice 33 48 14 6 13 69-65 8 2 6 38-28 6 4 7 31-37 0 0 0 0-0
9.Stal Chocianów 33 47 13 8 12 56-49 10 3 4 38-19 3 5 8 18-30 1 0 1 3-2
10.Kuźnia Jawor 34 47 15 2 17 52-73 8 1 8 25-31 7 1 9 27-42 1 0 1 2-3
11.Odra Ścinawa 33 46 13 7 13 76-63 7 3 6 47-26 6 4 7 29-37 0 0 0 0-0
12.Górnik Złotoryja 33 44 12 8 13 45-44 7 4 5 24-19 5 4 8 21-25 0 2 0 1-1
13.Konfeks Legnica 33 44 11 11 11 63-62 7 6 4 33-29 4 5 7 30-33 0 2 0 1-1
14.Orkan Szczedrzykowice 33 41 12 5 16 41-61 7 3 6 23-22 5 2 10 18-39 0 0 0 0-0
15.Gryf Gryfów Śląski 33 37 10 7 16 42-69 5 3 9 22-39 5 4 7 20-30 0 0 0 0-0
16.Włókniarz Leśna 34 34 8 10 16 46-68 6 8 3 27-23 2 2 13 19-45 0 0 0 0-0
17.Orla Wąsosz 33 30 7 9 17 48-73 2 5 10 25-40 5 4 7 23-33 0 0 0 0-0
18.KS Legnickie Pole 34 19 6 1 27 36-129 3 0 14 20-55 3 1 13 16-74 0 0 0 0-0
19.Lotnik Jeżów Sudecki 33 15 4 3 26 36-104 3 1 13 22-49 1 2 13 14-55 0 0 0 0-0

Kolejka 1

Orla Wąsosz Kuźnia Jawor 2020-08-01 15:00 0:2 (0:0)
Chrobry II Głogów Leśnik Osiecznica 2020-08-01 15:00 4:0  (2:0) 
Karkonosze Jelenia Góra Włókniarz Leśna 2020-08-01 17:00 2:2 (0:0)
Odra Ścinawa Konfeks Legnica 2020-08-01 17:00 1:1 (0:0)
Górnik Złotoryja Stal Chocianów 2020-08-01 17:00 3:0 (0:0)
Sparta Grębocice Mewa Kunice 2020-08-01 17:00 1:3 (0:0)
Sparta Rudna Prochowiczanka Prochowice 2020-08-01 18:00 1:1 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Gryf Gryfów Śląski 2020-08-02 16:00 2:2 (0:0)
KS Legnickie Pole Lotnik Jeżów Sudecki 2020-08-02 17:00 2:1 (0:0)


Kolejka 2

Włókniarz Leśna Chrobry II Głogów 2020-08-05 18:00 0:0  (0:0) 
Mewa Kunice Sparta Rudna 2020-08-08 15:00 1:4 (0:0)
Stal Chocianów Orkan Szczedrzykowice 2020-08-08 17:00 1:0 (0:0)
Konfeks Legnica Sparta Grębocice 2020-08-08 17:00 1:1 (0:0)
Lotnik Jeżów Sudecki Kuźnia Jawor 2020-08-08 17:00 2:1 (0:0)
Prochowiczanka Prochowice Górnik Złotoryja 2020-08-08 17:00 2:1 (0:0)
Gryf Gryfów Śląski KS Legnickie Pole 2020-08-08 17:00 2:2 (0:0)
Apis Jędrzychowice Karkonosze Jelenia Góra 2020-08-09 14:00 0:2 (0:0)
Leśnik Osiecznica Odra Ścinawa 2020-08-09 15:00 3:3 (0:0)


Kolejka 3

Orla Wąsosz Lotnik Jeżów Sudecki 2020-08-12 17:00 1:1 (0:0)
Kuźnia Jawor Gryf Gryfów Śląski 2020-08-12 17:00 1:4 (0:0)
KS Legnickie Pole Stal Chocianów 2020-08-12 17:00 2:5 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Prochowiczanka Prochowice 2020-08-12 17:00 1:0 (0:0)
Górnik Złotoryja Mewa Kunice 2020-08-12 17:00 1:1 (0:0)
Sparta Rudna Konfeks Legnica 2020-08-12 17:00 3:2 (0:0)
Sparta Grębocice Leśnik Osiecznica 2020-08-12 17:00 2:4 (0:0)
Odra Ścinawa Włókniarz Leśna 2020-08-12 17:00 5:0 (0:0)
Chrobry II Głogów Apis Jędrzychowice 2020-08-12 17:00 3:0  (0:0) 


Kolejka 4

Mewa Kunice Orkan Szczedrzykowice 2020-08-15 15:00 0:1 (0:0)
Apis Jędrzychowice Odra Ścinawa 2020-08-15 17:00 1:2 (0:0)
Włókniarz Leśna Sparta Grębocice 2020-08-15 17:00 0:0 (0:0)
Leśnik Osiecznica Sparta Rudna 2020-08-15 17:00 4:2 (0:0)
Prochowiczanka Prochowice KS Legnickie Pole 2020-08-15 17:00 5:1 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Chrobry II Głogów 2020-08-15 17:00 2:1  (1:1) 
Gryf Gryfów Śląski Orla Wąsosz 2020-08-15 17:00 0:1 (0:0)
Stal Chocianów Kuźnia Jawor 2020-08-16 17:00 2:0 (0:0)
Konfeks Legnica Górnik Złotoryja 2020-09-02 17:00 1:1 (0:0)


Kolejka 5

KS Legnickie Pole Mewa Kunice 2020-08-22 15:00 4:6 (0:0)
Sparta Grębocice Apis Jędrzychowice 2020-08-22 17:00 3:5 (0:0)
Lotnik Jeżów Sudecki Gryf Gryfów Śląski 2020-08-22 17:00 0:2 (0:0)
Górnik Złotoryja Leśnik Osiecznica 2020-08-22 18:00 2:2 (0:0)
Sparta Rudna Włókniarz Leśna 2020-08-22 18:00 5:0 (0:0)
Orla Wąsosz Stal Chocianów 2020-08-23 11:00 0:2 (0:0)
Kuźnia Jawor Prochowiczanka Prochowice 2020-08-23 11:00 2:1 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Konfeks Legnica 2020-08-23 16:00 1:0 (0:0)
Odra Ścinawa Karkonosze Jelenia Góra 2020-08-23 17:00 0:1 (0:0)


Kolejka 6

Mewa Kunice Kuźnia Jawor 2020-08-29 15:00 3:4 (0:0)
Konfeks Legnica KS Legnickie Pole 2020-08-29 15:00 4:1 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Sparta Grębocice 2020-08-29 17:00 5:2 (0:0)
Apis Jędrzychowice Sparta Rudna 2020-08-29 17:00 0:0 (0:0)
Włókniarz Leśna Górnik Złotoryja 2020-08-29 17:00 2:1 (0:0)
Leśnik Osiecznica Orkan Szczedrzykowice 2020-08-29 17:00 1:0 (0:0)
Prochowiczanka Prochowice Orla Wąsosz 2020-08-29 17:00 0:2 (0:0)
Chrobry II Głogów Odra Ścinawa 2020-08-30 11:00 6:1  (3:0) 
Stal Chocianów Lotnik Jeżów Sudecki 2020-08-30 17:00 7:1 (0:0)


Kolejka 7

Kuźnia Jawor Konfeks Legnica 2020-09-05 11:00 0:3 (0:0)
Orla Wąsosz Mewa Kunice 2020-09-05 15:00 1:1 (0:0)
Górnik Złotoryja Apis Jędrzychowice 2020-09-05 15:00 0:4 (0:0)
Sparta Grębocice Chrobry II Głogów 2020-09-05 16:00 0:1  (0:0) 
Gryf Gryfów Śląski Stal Chocianów 2020-09-05 16:00 3:1 (0:0)
Lotnik Jeżów Sudecki Prochowiczanka Prochowice 2020-09-05 16:00 1:6 (0:0)
KS Legnickie Pole Leśnik Osiecznica 2020-09-05 16:00 0:4 (0:0)
Sparta Rudna Karkonosze Jelenia Góra 2020-09-06 14:00 0:2 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Włókniarz Leśna 2020-09-06 16:00 1:0 (0:0)


Kolejka 8

Mewa Kunice Lotnik Jeżów Sudecki 2020-09-12 15:00 2:1 (0:0)
Chrobry II Głogów Sparta Rudna 2020-09-12 15:00 2:1  (1:0) 
Apis Jędrzychowice Orkan Szczedrzykowice 2020-09-12 16:00 6:0 (0:0)
Leśnik Osiecznica Kuźnia Jawor 2020-09-12 16:00 1:2 (0:0)
Prochowiczanka Prochowice Gryf Gryfów Śląski 2020-09-12 16:00 2:1 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Górnik Złotoryja 2020-09-12 16:00 4:0 (0:0)
Konfeks Legnica Orla Wąsosz 2020-09-12 17:00 2:1 (0:0)
Włókniarz Leśna KS Legnickie Pole 2020-09-12 17:30 3:1 (0:0)
Odra Ścinawa Sparta Grębocice 2020-09-13 16:00 7:1 (0:0)


Kolejka 9

Orkan Szczedrzykowice Karkonosze Jelenia Góra 2020-09-18 19:00 2:5 (0:0)
Górnik Złotoryja Chrobry II Głogów 2020-09-19 16:00 1:0  (0:0) 
Gryf Gryfów Śląski Mewa Kunice 2020-09-19 16:00 4:1 (0:0)
Lotnik Jeżów Sudecki Konfeks Legnica 2020-09-19 16:00 1:3 (0:0)
Orla Wąsosz Leśnik Osiecznica 2020-09-19 16:00 1:2 (0:0)
Kuźnia Jawor Włókniarz Leśna 2020-09-19 16:00 1:0 (0:0)
KS Legnickie Pole Apis Jędrzychowice 2020-09-19 16:00 0:3 (0:0)
Sparta Rudna Odra Ścinawa 2020-09-20 14:00 0:2 (0:0)
Stal Chocianów Prochowiczanka Prochowice 2020-09-20 16:00 0:2 (0:0)


Kolejka 10

Mewa Kunice Stal Chocianów 2020-09-26 15:00 2:1 (0:0)
Konfeks Legnica Gryf Gryfów Śląski 2020-09-26 15:00 0:0 (0:0)
Sparta Grębocice Sparta Rudna 2020-09-26 16:00 1:0 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra KS Legnickie Pole 2020-09-26 16:00 0:1 (0:0)
Włókniarz Leśna Orla Wąsosz 2020-09-26 16:00 1:1 (0:0)
Leśnik Osiecznica Lotnik Jeżów Sudecki 2020-09-26 16:00 2:2 (0:0)
Apis Jędrzychowice Kuźnia Jawor 2020-09-26 16:00 7:1 (0:0)
Odra Ścinawa Górnik Złotoryja 2020-09-27 16:00 0:1 (0:0)
Chrobry II Głogów Orkan Szczedrzykowice 2020-10-28 18:00 4:1  (0:0) 


Kolejka 11

Górnik Złotoryja Sparta Grębocice 2020-10-03 15:00 3:0 (0:0)
Kuźnia Jawor Karkonosze Jelenia Góra 2020-10-03 15:00 0:4 (0:0)
Stal Chocianów Konfeks Legnica 2020-10-03 15:00 4:0 (0:0)
Prochowiczanka Prochowice Mewa Kunice 2020-10-03 15:00 1:1 (0:0)
Gryf Gryfów Śląski Leśnik Osiecznica 2020-10-03 15:00 3:0 (0:0)
Lotnik Jeżów Sudecki Włókniarz Leśna 2020-10-03 15:00 0:3 (0:0)
Orla Wąsosz Apis Jędrzychowice 2020-10-03 15:00 0:0 (0:0)
KS Legnickie Pole Chrobry II Głogów 2020-10-03 15:00 1:4  (1:1) 
Orkan Szczedrzykowice Odra Ścinawa 2020-10-04 15:00 3:0 (0:0)


Kolejka 12

Włókniarz Leśna Gryf Gryfów Śląski 2020-10-10 15:00 1:1 (0:0)
Leśnik Osiecznica Stal Chocianów 2020-10-10 15:00 5:0 (0:0)
Sparta Grębocice Orkan Szczedrzykowice 2020-10-10 15:00 1:2 (0:0)
Apis Jędrzychowice Lotnik Jeżów Sudecki 2020-10-10 15:00 9:0 (0:0)
Konfeks Legnica Prochowiczanka Prochowice 2020-10-10 15:00 1:1 (0:0)
Sparta Rudna Górnik Złotoryja 2020-10-10 16:00 2:2 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Orla Wąsosz 2020-10-10 17:00 5:0 (0:0)
Chrobry II Głogów Kuźnia Jawor 2020-10-11 11:00 6:1  (2:0) 
Odra Ścinawa KS Legnickie Pole 2020-10-11 15:00 9:1 (0:0)


Kolejka 13

Orla Wąsosz Chrobry II Głogów 2020-10-17 13:00 0:4  (0:1) 
KS Legnickie Pole Sparta Grębocice 2020-10-17 15:00 3:5 (0:0)
Lotnik Jeżów Sudecki Karkonosze Jelenia Góra 2020-10-17 15:00 1:4 (0:0)
Stal Chocianów Włókniarz Leśna 2020-10-17 15:00 5:1 (0:0)
Mewa Kunice Konfeks Legnica 2020-10-17 15:00 3:3 (0:0)
Prochowiczanka Prochowice Leśnik Osiecznica 2020-10-17 15:00 1:0 (0:0)
Gryf Gryfów Śląski Apis Jędrzychowice 2020-10-17 15:00 0:0 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Sparta Rudna 2020-10-18 15:00 2:4 (0:0)
Kuźnia Jawor Odra Ścinawa 2020-10-28 16:00 2:3 (0:0)


Kolejka 14

Leśnik Osiecznica Mewa Kunice 2020-10-24 15:00 2:4 (0:0)
Włókniarz Leśna Prochowiczanka Prochowice 2020-10-24 15:00 0:4 (0:0)
Górnik Złotoryja Orkan Szczedrzykowice 2020-10-24 15:00 2:3 (0:0)
Sparta Grębocice Kuźnia Jawor 2020-10-24 15:00 5:1 (0:0)
Sparta Rudna KS Legnickie Pole 2020-10-24 16:00 13:2 (0:0)
Chrobry II Głogów Lotnik Jeżów Sudecki 2020-10-24 17:00 2:1  (0:1) 
Apis Jędrzychowice Stal Chocianów 2020-10-25 15:00 2:1 (0:0)
Odra Ścinawa Orla Wąsosz 2020-10-25 15:00 3:3 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Gryf Gryfów Śląski 2020-11-04 15:00 1:0 (0:0)


Kolejka 15

Stal Chocianów Karkonosze Jelenia Góra 2020-10-31 14:00 0:0 (0:0)
Konfeks Legnica Leśnik Osiecznica 2020-10-31 14:00 1:4 (0:0)
Mewa Kunice Włókniarz Leśna 2020-10-31 14:00 3:2 (0:0)
Prochowiczanka Prochowice Apis Jędrzychowice 2020-10-31 14:00 0:0 (0:0)
Lotnik Jeżów Sudecki Odra Ścinawa 2020-10-31 14:00 0:3 (0:0)
Orla Wąsosz Sparta Grębocice 2020-10-31 14:00 0:2 (0:0)
Kuźnia Jawor Sparta Rudna 2020-10-31 14:00 4:5 (0:0)
KS Legnickie Pole Górnik Złotoryja 2020-10-31 14:00 2:1 (0:0)
Chrobry II Głogów Gryf Gryfów Śląski 2020-11-18 18:00 3:0  (2:0) 


Kolejka 16

Włókniarz Leśna Konfeks Legnica 2020-11-07 13:30 5:1 (0:0)
Chrobry II Głogów Stal Chocianów 2020-11-07 13:30 3:0  (0:0) 
Apis Jędrzychowice Mewa Kunice 2020-11-07 13:30 2:0 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice KS Legnickie Pole 2020-11-07 13:30 2:1 (0:0)
Górnik Złotoryja Kuźnia Jawor 2020-11-07 13:30 1:1 (0:0)
Sparta Grębocice Lotnik Jeżów Sudecki 2020-11-07 13:30 3:1 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Prochowiczanka Prochowice 2020-11-07 15:00 2:2 (0:0)
Sparta Rudna Orla Wąsosz 2020-11-08 11:00 3:1 (0:0)
Odra Ścinawa Gryf Gryfów Śląski 2020-11-08 13:30 1:3 (0:0)


Kolejka 17

Kuźnia Jawor Orkan Szczedrzykowice 2020-11-11 11:00 4:0 (0:0)
Mewa Kunice Karkonosze Jelenia Góra 2020-11-11 13:30 0:4 (0:0)
Stal Chocianów Odra Ścinawa 2020-11-11 13:30 4:1 (0:0)
Leśnik Osiecznica Włókniarz Leśna 2020-11-11 13:30 4:2 (0:0)
Konfeks Legnica Apis Jędrzychowice 2020-11-11 13:30 1:3 (0:0)
Prochowiczanka Prochowice Chrobry II Głogów 2020-11-11 13:30 0:2  (0:1) 
Gryf Gryfów Śląski Sparta Grębocice 2020-11-11 13:30 2:4 (0:0)
Lotnik Jeżów Sudecki Sparta Rudna 2020-11-11 13:30 1:2 (0:0)
Orla Wąsosz Górnik Złotoryja 2020-11-11 13:30 0:1 (0:0)


Kolejka 18

Apis Jędrzychowice Leśnik Osiecznica 2020-11-14 13:30 1:0 (0:0)
Sparta Rudna Gryf Gryfów Śląski 2020-11-14 13:30 3:1 (0:0)
Sparta Grębocice Stal Chocianów 2020-11-14 13:30 1:1 (0:0)
Górnik Złotoryja Lotnik Jeżów Sudecki 2020-11-14 13:30 3:1 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Konfeks Legnica 2020-11-14 15:00 1:1 (0:0)
Chrobry II Głogów Mewa Kunice 2020-11-15 10:00 3:3  (2:1) 
KS Legnickie Pole Kuźnia Jawor 2020-11-15 11:00 0:4 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Orla Wąsosz 2020-11-15 13:00 3:0 (0:0)
Odra Ścinawa Prochowiczanka Prochowice 2020-11-15 13:30 2:0 (0:0)


Kolejka 19

Włókniarz Leśna Apis Jędrzychowice 2020-11-21 13:30 0:3 (0:0)
Konfeks Legnica Chrobry II Głogów 2020-11-21 13:30 1:1  (0:0) 
Mewa Kunice Odra Ścinawa 2020-11-21 13:30 3:2 (0:0)
Prochowiczanka Prochowice Sparta Grębocice 2020-11-21 13:30 1:1 (0:0)
Stal Chocianów Sparta Rudna 2020-11-21 13:30 1:1 (0:0)
Gryf Gryfów Śląski Górnik Złotoryja 2020-11-21 13:30 0:5 (0:0)
Lotnik Jeżów Sudecki Orkan Szczedrzykowice 2020-11-21 13:30 3:1 (0:0)
Orla Wąsosz KS Legnickie Pole 2020-11-21 13:30 1:2 (0:0)
Leśnik Osiecznica Karkonosze Jelenia Góra 2020-11-22 11:00 0:2 (0:0)


Kolejka 20

Mewa Kunice Sparta Grębocice 2021-03-06 15:00 1:0 (0:0)
Prochowiczanka Prochowice Sparta Rudna 2021-03-06 15:00 1:3 (0:0)
Gryf Gryfów Śląski Orkan Szczedrzykowice 2021-03-06 15:00 0:1 (0:0)
Kuźnia Jawor Orla Wąsosz 2021-03-06 15:00 2:1 (0:0)
Włókniarz Leśna Karkonosze Jelenia Góra 2021-03-06 15:00 2:1 (0:0)
Konfeks Legnica Odra Ścinawa 2021-03-06 15:00 1:1 (0:0)
Leśnik Osiecznica Chrobry II Głogów 2021-03-06 15:00 1:2  (1:0) 
Stal Chocianów Górnik Złotoryja 2021-03-07 00:00 0:0 (0:0)
Lotnik Jeżów Sudecki KS Legnickie Pole 2021-05-05 17:00 1:2 (0:0)


Kolejka 21

Chrobry II Głogów Włókniarz Leśna 2021-03-13 15:00 0:0  (0:0) 
Sparta Rudna Mewa Kunice 2021-03-13 15:00 2:2 (0:0)
Sparta Grębocice Konfeks Legnica 2021-03-13 15:00 3:1 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Apis Jędrzychowice 2021-03-13 15:00 6:0 (0:0)
Górnik Złotoryja Prochowiczanka Prochowice 2021-03-13 15:00 1:2 (0:0)
Kuźnia Jawor Lotnik Jeżów Sudecki 2021-03-13 15:00 1:0 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Stal Chocianów 2021-03-14 14:00 0:2 (0:0)
KS Legnickie Pole Gryf Gryfów Śląski 2021-03-14 15:00 0:1 (0:0)
Odra Ścinawa Leśnik Osiecznica 2021-03-14 15:00 1:2 (0:0)


Kolejka 22

Apis Jędrzychowice Chrobry II Głogów 2021-04-24 13:30 0:3  (0:1) 
Mewa Kunice Górnik Złotoryja 2021-04-24 15:00 3:2 (0:0)
Stal Chocianów KS Legnickie Pole 2021-04-24 16:00 5:1 (0:0)
Włókniarz Leśna Odra Ścinawa 2021-04-24 17:00 1:1 (0:0)
Prochowiczanka Prochowice Orkan Szczedrzykowice 2021-04-24 17:00 2:1 (0:0)
Leśnik Osiecznica Sparta Grębocice 2021-04-24 17:00 1:0 (0:0)
Konfeks Legnica Sparta Rudna 2021-04-24 17:00 0:5 (0:0)
Gryf Gryfów Śląski Kuźnia Jawor 2021-04-24 17:00 0:1 (0:0)
Lotnik Jeżów Sudecki Orla Wąsosz 2021-04-24 17:00 1:3 (0:0)


Kolejka 23

Kuźnia Jawor Stal Chocianów 2021-05-01 15:00 2:1 (0:0)
Chrobry II Głogów Karkonosze Jelenia Góra 2021-05-01 16:30 1:0  (1:0) 
Sparta Grębocice Włókniarz Leśna 2021-05-01 17:00 2:0 (0:0)
Orla Wąsosz Gryf Gryfów Śląski 2021-05-01 17:00 4:1 (0:0)
KS Legnickie Pole Prochowiczanka Prochowice 2021-05-01 17:00 2:0 (0:0)
Górnik Złotoryja Konfeks Legnica 2021-05-01 17:00 0:0 (0:0)
Sparta Rudna Leśnik Osiecznica 2021-05-01 17:00 5:3 (0:0)
Odra Ścinawa Apis Jędrzychowice 2021-05-01 17:00 1:2 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Mewa Kunice 2021-05-01 17:00 1:2 (0:0)


Kolejka 24

Konfeks Legnica Orkan Szczedrzykowice 2021-05-03 17:00 1:0 (0:0)
Mewa Kunice KS Legnickie Pole 2021-05-03 17:00 5:0 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Odra Ścinawa 2021-05-03 17:00 2:0 (0:0)
Gryf Gryfów Śląski Lotnik Jeżów Sudecki 2021-05-03 17:00 0:1 (0:0)
Prochowiczanka Prochowice Kuźnia Jawor 2021-05-03 17:00 0:1 (0:0)
Stal Chocianów Orla Wąsosz 2021-05-03 17:00 0:1 (0:0)
Leśnik Osiecznica Górnik Złotoryja 2021-05-03 17:00 3:1 (0:0)
Apis Jędrzychowice Sparta Grębocice 2021-05-03 17:00 4:2 (0:0)
Włókniarz Leśna Sparta Rudna 2021-05-12 17:00 2:2 (0:0)


Kolejka 25

Górnik Złotoryja Włókniarz Leśna 2021-05-08 15:00 1:0 (0:0)
KS Legnickie Pole Konfeks Legnica 2021-05-08 15:30 0:4 (0:0)
Sparta Rudna Apis Jędrzychowice 2021-05-08 17:00 11:1 (0:0)
Lotnik Jeżów Sudecki Stal Chocianów 2021-05-08 17:00 1:1 (0:0)
Sparta Grębocice Karkonosze Jelenia Góra 2021-05-08 17:00 0:5 (0:0)
Orla Wąsosz Prochowiczanka Prochowice 2021-05-08 17:00 3:4 (0:0)
Kuźnia Jawor Mewa Kunice 2021-05-08 17:00 1:0 (0:0)
Odra Ścinawa Chrobry II Głogów 2021-05-08 17:00 0:3  (0:1) 
Orkan Szczedrzykowice Leśnik Osiecznica 2021-05-09 17:00 2:0 (0:0)


Kolejka 26

Mewa Kunice Orla Wąsosz 2021-05-15 15:00 1:3 (0:0)
Włókniarz Leśna Orkan Szczedrzykowice 2021-05-15 16:00 1:1 (0:0)
Leśnik Osiecznica KS Legnickie Pole 2021-05-15 17:00 3:0 (0:0)
Konfeks Legnica Kuźnia Jawor 2021-05-15 17:00 1:2 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Sparta Rudna 2021-05-15 17:00 4:1 (0:0)
Apis Jędrzychowice Górnik Złotoryja 2021-05-15 17:00 0:1 (0:0)
Prochowiczanka Prochowice Lotnik Jeżów Sudecki 2021-05-15 17:00 4:0 (0:0)
Stal Chocianów Gryf Gryfów Śląski 2021-05-15 17:00 1:2 (0:0)
Chrobry II Głogów Sparta Grębocice 2021-05-16 11:00 2:0  (1:0) 


Kolejka 27

KS Legnickie Pole Włókniarz Leśna 2021-05-19 17:00 2:3 (0:0)
Lotnik Jeżów Sudecki Mewa Kunice 2021-05-19 17:00 0:3 (0:0)
Sparta Grębocice Odra Ścinawa 2021-05-19 17:00 6:1 (0:0)
Orla Wąsosz Konfeks Legnica 2021-05-19 17:00 3:3 (0:0)
Kuźnia Jawor Leśnik Osiecznica 2021-05-19 17:00 0:3 (0:0)
Gryf Gryfów Śląski Prochowiczanka Prochowice 2021-05-19 17:00 2:2 (0:0)
Sparta Rudna Chrobry II Głogów 2021-05-19 17:00 2:1  (2:1) 
Orkan Szczedrzykowice Apis Jędrzychowice 2021-05-19 17:00 0:2 (0:0)
Górnik Złotoryja Karkonosze Jelenia Góra 2021-05-19 18:00 1:3 (0:0)


Kolejka 28

Chrobry II Głogów Górnik Złotoryja 2021-05-22 15:00 2:0  (0:0) 
Włókniarz Leśna Kuźnia Jawor 2021-05-22 16:00 2:0 (0:0)
Prochowiczanka Prochowice Stal Chocianów 2021-05-22 17:00 1:1 (0:0)
Mewa Kunice Gryf Gryfów Śląski 2021-05-22 17:00 3:0 (0:0)
Leśnik Osiecznica Orla Wąsosz 2021-05-22 17:00 4:3 (0:0)
Apis Jędrzychowice KS Legnickie Pole 2021-05-22 17:00 3:0 (0:0)
Konfeks Legnica Lotnik Jeżów Sudecki 2021-05-23 14:00 5:2 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Orkan Szczedrzykowice 2021-05-23 17:00 6:0 (0:0)
Odra Ścinawa Sparta Rudna 2021-05-23 17:00 2:1 (0:0)


Kolejka 29

Orla Wąsosz Włókniarz Leśna 2021-05-29 15:00 4:3 (0:0)
Kuźnia Jawor Apis Jędrzychowice 2021-05-29 15:00 1:2 (0:0)
Gryf Gryfów Śląski Konfeks Legnica 2021-05-29 15:00 3:2 (0:0)
Sparta Rudna Sparta Grębocice 2021-05-29 15:00 1:2 (0:0)
Stal Chocianów Mewa Kunice 2021-05-29 16:00 3:2 (0:0)
Górnik Złotoryja Odra Ścinawa 2021-05-29 17:00 1:0 (0:0)
Lotnik Jeżów Sudecki Leśnik Osiecznica 2021-05-29 17:00 3:0 (0:0)
KS Legnickie Pole Karkonosze Jelenia Góra 2021-05-29 18:30 0:4 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Chrobry II Głogów 2021-05-30 17:00 0:0  (0:0) 


Kolejka 30

Mewa Kunice Prochowiczanka Prochowice 2021-06-02 17:00 2:3 (0:0)
Leśnik Osiecznica Gryf Gryfów Śląski 2021-06-02 17:00 1:1 (0:0)
Sparta Grębocice Górnik Złotoryja 2021-06-02 17:00 2:1 (0:0)
Chrobry II Głogów KS Legnickie Pole 2021-06-02 17:00 8:0  (6:0) 
Apis Jędrzychowice Orla Wąsosz 2021-06-02 17:00 7:2 (0:0)
Włókniarz Leśna Lotnik Jeżów Sudecki 2021-06-02 17:00 3:1 (0:0)
Konfeks Legnica Stal Chocianów 2021-06-02 17:00 4:1 (0:0)
Odra Ścinawa Orkan Szczedrzykowice 2021-06-02 17:00 2:2 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Kuźnia Jawor 2021-06-02 18:00 2:0 (0:0)


Kolejka 31

KS Legnickie Pole Odra Ścinawa 2021-06-05 15:00 1:3 (0:0)
Orla Wąsosz Karkonosze Jelenia Góra 2021-06-05 15:00 2:3 (0:0)
Górnik Złotoryja Sparta Rudna 2021-06-05 17:00 1:2 (0:0)
Lotnik Jeżów Sudecki Apis Jędrzychowice 2021-06-05 17:00 4:5 (0:0)
Kuźnia Jawor Chrobry II Głogów 2021-06-05 17:00 1:0  (1:0) 
Gryf Gryfów Śląski Włókniarz Leśna 2021-06-05 17:00 1:0 (0:0)
Stal Chocianów Leśnik Osiecznica 2021-06-05 17:00 4:2 (0:0)
Prochowiczanka Prochowice Konfeks Legnica 2021-06-06 17:00 2:5 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Sparta Grębocice 2021-06-06 17:00 2:2 (0:0)


Kolejka 32

Apis Jędrzychowice Gryf Gryfów Śląski 2021-06-12 10:00 7:1 (0:0)
Chrobry II Głogów Orla Wąsosz 2021-06-12 15:00 0:0  (0:0) 
Włókniarz Leśna Stal Chocianów 2021-06-12 16:00 0:0 (0:0)
Leśnik Osiecznica Prochowiczanka Prochowice 2021-06-12 17:00 4:1 (0:0)
Konfeks Legnica Mewa Kunice 2021-06-12 17:00 3:2 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Lotnik Jeżów Sudecki 2021-06-12 17:00 3:0 (0:0)
Sparta Rudna Orkan Szczedrzykowice 2021-06-13 11:00 4:1 (0:0)
Odra Ścinawa Kuźnia Jawor 2021-06-13 17:00 5:4 (0:0)
Sparta Grębocice KS Legnickie Pole 2021-06-13 17:00 7:1 (0:0)


Kolejka 33

Mewa Kunice Leśnik Osiecznica 2021-06-16 17:00 2:0 (0:0)
Orla Wąsosz Odra Ścinawa 2021-06-16 17:00 1:1 (0:0)
Lotnik Jeżów Sudecki Chrobry II Głogów 2021-06-16 17:00 1:4  (0:3) 
Kuźnia Jawor Sparta Grębocice 2021-06-16 17:00 2:3 (0:0)
KS Legnickie Pole Sparta Rudna 2021-06-16 17:00 0:3 (0:0)
Prochowiczanka Prochowice Włókniarz Leśna 2021-06-16 17:00 3:0 (0:0)
Stal Chocianów Apis Jędrzychowice 2021-06-16 17:00 1:0 (0:0)
Orkan Szczedrzykowice Górnik Złotoryja 2021-06-16 17:00 1:2 (0:0)
Gryf Gryfów Śląski Karkonosze Jelenia Góra 2021-06-16 18:00 0:4 (0:0)


Kolejka 34

Sparta Rudna Kuźnia Jawor 2021-06-19 17:00 5:2 (0:0)
Górnik Złotoryja KS Legnickie Pole 2021-06-19 17:00 3:0 (0:0)
Gryf Gryfów Śląski Chrobry II Głogów 2021-06-19 17:00 0:9  (0:4) 
Leśnik Osiecznica Konfeks Legnica 2021-06-19 17:00 3:1 (0:0)
Sparta Grębocice Orla Wąsosz 2021-06-19 17:00 1:1 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Stal Chocianów 2021-06-19 17:00 1:1 (0:0)
Apis Jędrzychowice Prochowiczanka Prochowice 2021-06-19 17:00 3:4 (0:0)
Włókniarz Leśna Mewa Kunice 2021-06-19 17:00 4:5 (0:0)
Odra Ścinawa Lotnik Jeżów Sudecki 2021-06-19 17:00 8:1 (0:0)


Kolejka 35

KS Legnickie Pole Orkan Szczedrzykowice 2021-06-26 16:00 1:4 (0:0)
Prochowiczanka Prochowice Karkonosze Jelenia Góra 2021-06-26 17:00 0:2 (0:0)
Lotnik Jeżów Sudecki Sparta Grębocice 2021-06-26 17:00 2:6 (0:0)
Orla Wąsosz Sparta Rudna 2021-06-26 17:00 4:8 (0:0)
Kuźnia Jawor Górnik Złotoryja 2021-06-26 17:00 1:1 (0:0)
Konfeks Legnica Włókniarz Leśna 2021-06-26 17:00 6:3 (0:0)
Gryf Gryfów Śląski Odra Ścinawa 2021-06-26 17:00 2:5 (0:0)
Mewa Kunice Apis Jędrzychowice 2021-06-26 17:00 2:2 (0:0)
Stal Chocianów Chrobry II Głogów 2021-06-26 17:00 0:5  (0:2) 


Chrobry TV




więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#