POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest27.11.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Pokaż tabelę:
Lp Drużyna M. P. Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1.Miedź Legnica 14 42 14 0 0 62-10 7 0 0 35-5 7 0 0 27-5 0 0 0 0-0
2.Karkonosze Jelenia Góra 14 37 12 1 1 61-22 7 0 0 31-7 5 1 1 30-15 0 0 0 0-0
3.Parasol Wrocław 14 30 10 0 4 47-19 6 0 2 30-10 4 0 2 17-9 0 0 0 0-0
4.Ślęza Wrocław 14 27 9 0 5 38-28 5 0 2 22-12 4 0 3 16-16 1 0 0 6-3
5.Chrobry JS Głogów 14 27 9 0 5 54-25 6 0 1 32-6 3 0 4 22-19 0 0 1 3-6
6.Chrobry JS II Głogów 14 26 8 2 4 53-15 4 1 1 24-5 4 1 3 29-10 0 0 0 0-0
7.WKS Śląsk Wrocław 14 22 7 1 6 31-23 3 1 4 19-16 4 0 2 12-7 0 0 0 0-0
8.FC Wrocław Academy 14 21 7 0 7 33-38 4 0 3 15-18 3 0 4 18-20 0 0 0 0-0
9.Piast Żmigród 14 17 5 2 7 35-39 4 1 3 25-16 1 1 4 10-23 0 1 0 3-3
10.Moto Jelcz Oława 14 17 5 2 7 28-39 4 2 2 21-15 1 0 5 7-24 0 1 0 3-3
11.Lechia Dzierżoniów 14 16 5 1 8 30-43 2 0 4 14-20 3 1 4 16-23 0 0 0 0-0
12.Górnik Polkowice 14 15 4 3 7 31-38 1 1 4 16-16 3 2 3 15-22 0 0 0 0-0
13.Polonia-Stal Świdnica 14 9 3 0 11 24-55 2 0 5 14-25 1 0 6 10-30 0 0 0 0-0
14.Bobrzanie Bolesławiec 14 1 0 1 13 8-62 0 1 5 4-27 0 0 8 4-35 0 1 0 2-2
15.Piast Nowa Ruda 14 1 0 1 13 10-89 0 0 7 5-40 0 1 6 5-49 0 1 0 2-2
16.Polonia Środa Śląska 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

Kolejka 1

Moto Jelcz Oława Lechia Dzierżoniów 2020-08-15 00:00 5:0 (0:0)
Parasol Wrocław Górnik Polkowice 2020-08-15 00:00 6:0 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Bobrzanie Bolesławiec 2020-08-16 00:00 4:2 (0:0)
Piast Nowa Ruda FC Wrocław Academy 2020-08-16 00:00 0:5 (0:0)
Piast Żmigród Chrobry JS II Głogów 2020-08-16 12:00 2:2 (2:0)
WKS Śląsk Wrocław Ślęza Wrocław 2020-08-19 00:00 0:3 (0:0)
Miedź Legnica Karkonosze Jelenia Góra 2020-09-16 00:00 5:2 (0:0)


Kolejka 2

Górnik Polkowice Miedź Legnica 2020-08-22 00:00 1:3 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Moto Jelcz Oława 2020-08-22 00:00 2:1 (0:0)
FC Wrocław Academy Parasol Wrocław 2020-08-22 00:00 1:3 (0:0)
Chrobry JS II Głogów Piast Nowa Ruda 2020-08-22 11:00 14:0  (5:0) 
Ślęza Wrocław Lechia Dzierżoniów 2020-08-23 00:00 3:1 (0:0)
Chrobry JS Głogów Piast Żmigród 2020-08-23 11:00 6:0  (4:0) 
WKS Śląsk Wrocław Polonia-Stal Świdnica 2020-09-02 00:00 0:3 (0:0)


Kolejka 3

Moto Jelcz Oława Górnik Polkowice 2020-08-29 00:00 2:2 (0:0)
Miedź Legnica FC Wrocław Academy 2020-08-29 00:00 6:1 (0:0)
Parasol Wrocław Chrobry JS II Głogów 2020-08-29 11:00 0:4 (0:3)
Polonia-Stal Świdnica Ślęza Wrocław 2020-08-30 00:00 3:4 (0:0)
Piast Żmigród Bobrzanie Bolesławiec 2020-08-30 00:00 7:0 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Karkonosze Jelenia Góra 2020-08-30 00:00 2:5 (0:0)
Piast Nowa Ruda Chrobry JS Głogów 2020-08-30 11:00 0:6  (0:2) 


Kolejka 4

Górnik Polkowice Lechia Dzierżoniów 2020-09-05 00:00 2:2 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Piast Nowa Ruda 2020-09-05 00:00 2:2 (0:0)
FC Wrocław Academy Moto Jelcz Oława 2020-09-05 00:00 3:1 (0:0)
WKS Śląsk Wrocław Piast Żmigród 2020-09-05 00:00 1:3 (0:0)
Chrobry JS Głogów Parasol Wrocław 2020-09-05 11:00 3:1  (1:0) 
Ślęza Wrocław Karkonosze Jelenia Góra 2020-09-06 00:00 2:3 (0:0)
Chrobry JS II Głogów Miedź Legnica 2020-09-06 11:00 1:3  (1:1) 


Kolejka 5

Parasol Wrocław Bobrzanie Bolesławiec 2020-09-12 00:00 1:0 (0:0)
Moto Jelcz Oława Chrobry JS Głogów 2020-09-12 11:00 4:3  (2:0) 
Lechia Dzierżoniów FC Wrocław Academy 2020-09-13 00:00 5:3 (0:0)
Piast Nowa Ruda WKS Śląsk Wrocław 2020-09-13 00:00 2:5 (0:0)
Piast Żmigród Polonia-Stal Świdnica 2020-09-13 00:00 6:1 (0:0)
Miedź Legnica Chrobry JS II Głogów 2020-09-13 15:00 2:1 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Górnik Polkowice 2020-09-23 00:00 5:2 (0:0)


Kolejka 6

Bobrzanie Bolesławiec Miedź Legnica 2020-09-19 00:00 0:4 (0:0)
FC Wrocław Academy Karkonosze Jelenia Góra 2020-09-19 00:00 1:6 (0:0)
WKS Śląsk Wrocław Parasol Wrocław 2020-09-19 00:00 2:3 (0:0)
Chrobry JS II Głogów Lechia Dzierżoniów 2020-09-19 11:00 5:0  (1:0) 
Ślęza Wrocław Górnik Polkowice 2020-09-20 00:00 6:2 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Piast Nowa Ruda 2020-09-20 00:00 1:0 (0:0)
Chrobry JS Głogów Moto Jelcz Oława 2020-09-20 11:00 6:0  (4:0) 


Kolejka 7

Górnik Polkowice FC Wrocław Academy 2020-09-26 00:00 2:5 (0:0)
Moto Jelcz Oława Bobrzanie Bolesławiec 2020-09-26 00:00 3:0 (0:0)
Piast Żmigród Ślęza Wrocław 2020-09-27 00:00 1:0 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Chrobry JS II Głogów 2020-09-27 10:00 3:0 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Chrobry JS Głogów 2020-09-27 11:00 1:3  (0:2) 
Parasol Wrocław Polonia-Stal Świdnica 2020-10-21 00:00 5:1 (0:0)
Miedź Legnica WKS Śląsk Wrocław 2020-10-21 00:00 3:0 (0:0)


Kolejka 8

Ślęza Wrocław FC Wrocław Academy 2020-09-16 00:00 0:2 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Lechia Dzierżoniów 2020-10-03 00:00 1:6 (0:0)
WKS Śląsk Wrocław Moto Jelcz Oława 2020-10-03 00:00 5:0 (0:0)
Chrobry JS II Głogów Górnik Polkowice 2020-10-03 11:00 0:0  (0:0) 
Chrobry JS Głogów Karkonosze Jelenia Góra 2020-10-03 17:00 1:2  (0:1) 
Piast Żmigród Piast Nowa Ruda 2020-10-04 00:00 6:1 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Miedź Legnica 2020-10-04 00:00 1:4 (0:0)


Kolejka 9

Karkonosze Jelenia Góra Bobrzanie Bolesławiec 2020-10-07 00:00 7:1 (0:0)
Parasol Wrocław Piast Żmigród 2020-10-10 00:00 5:1 (0:0)
Moto Jelcz Oława Polonia-Stal Świdnica 2020-10-10 00:00 3:1 (0:0)
Miedź Legnica Polonia Środa Śląska 2020-10-10 00:00 -:- (-:-)
Piast Nowa Ruda Ślęza Wrocław 2020-10-10 00:00 1:4 (0:0)
Górnik Polkowice Chrobry JS Głogów 2020-10-10 11:00 1:5  (0:3) 
FC Wrocław Academy Chrobry JS II Głogów 2020-10-10 17:00 0:4 (0:1)
Lechia Dzierżoniów WKS Śląsk Wrocław 2020-10-11 00:00 0:2 (0:0)


Kolejka 10

WKS Śląsk Wrocław Karkonosze Jelenia Góra 2020-10-17 00:00 3:3 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Górnik Polkowice 2020-10-17 00:00 0:2 (0:0)
Polonia Środa Śląska Moto Jelcz Oława 2020-10-17 00:00 -:- (-:-)
Ślęza Wrocław Chrobry JS II Głogów 2020-10-17 11:00 2:1 (1:1)
Chrobry JS Głogów FC Wrocław Academy 2020-10-17 11:00 3:1  (1:1) 
Piast Żmigród Miedź Legnica 2020-10-18 00:00 1:6 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Lechia Dzierżoniów 2020-10-18 00:00 2:4 (0:0)
Piast Nowa Ruda Parasol Wrocław 2020-10-18 00:00 0:6 (0:0)


Kolejka 11

Parasol Wrocław Ślęza Wrocław 2020-10-24 00:00 8:1 (0:0)
Miedź Legnica Piast Nowa Ruda 2020-10-24 00:00 10:0 (0:0)
FC Wrocław Academy Bobrzanie Bolesławiec 2020-10-24 00:00 3:1 (0:0)
Moto Jelcz Oława Piast Żmigród 2020-10-24 00:00 3:3 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Polonia-Stal Świdnica 2020-10-25 00:00 5:0 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Polonia Środa Śląska 2020-10-25 00:00 -:- (-:-)
Chrobry JS II Głogów Chrobry JS Głogów 2020-11-04 17:00 3:2  (0:0) 
Górnik Polkowice WKS Śląsk Wrocław 2020-11-05 00:00 0:1 (0:0)


Kolejka 12

Parasol Wrocław Miedź Legnica 2020-10-31 00:00 1:2 (0:0)
Piast Żmigród Lechia Dzierżoniów 2020-10-31 00:00 1:2 (0:0)
Polonia Środa Śląska Karkonosze Jelenia Góra 2020-10-31 00:00 -:- (-:-)
Polonia-Stal Świdnica Górnik Polkowice 2020-10-31 00:00 2:3 (0:0)
WKS Śląsk Wrocław FC Wrocław Academy 2020-10-31 00:00 4:1 (0:0)
Piast Nowa Ruda Moto Jelcz Oława 2020-10-31 00:00 1:5 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Chrobry JS II Głogów 2020-10-31 11:00 0:9 (0:5)
Ślęza Wrocław Chrobry JS Głogów 2020-10-31 11:00 6:3  (5:1) 


Kolejka 13

Górnik Polkowice Polonia Środa Śląska 2020-11-07 00:00 -:- (-:-)
Moto Jelcz Oława Parasol Wrocław 2020-11-07 00:00 0:3 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Piast Żmigród 2020-11-07 00:00 6:2 (0:0)
Miedź Legnica Ślęza Wrocław 2020-11-08 00:00 2:1 (0:0)
FC Wrocław Academy Polonia-Stal Świdnica 2020-11-08 00:00 5:2 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Piast Nowa Ruda 2020-11-08 00:00 6:2 (0:0)
Chrobry JS Głogów Bobrzanie Bolesławiec 2020-11-08 10:00 7:0  (4:0) 
Chrobry JS II Głogów WKS Śląsk Wrocław 2020-11-08 12:30 1:0  (0:0) 


Kolejka 14

Ślęza Wrocław Bobrzanie Bolesławiec 2020-11-11 00:00 3:0 (0:0)
Piast Nowa Ruda Karkonosze Jelenia Góra 2020-11-11 00:00 1:9 (0:0)
Miedź Legnica Moto Jelcz Oława 2020-11-11 00:00 7:0 (0:0)
Piast Żmigród Górnik Polkowice 2020-11-11 00:00 1:4 (0:0)
Polonia Środa Śląska FC Wrocław Academy 2020-11-11 00:00 -:- (-:-)
Parasol Wrocław Lechia Dzierżoniów 2020-11-11 00:00 4:1 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Chrobry JS II Głogów 2020-11-11 11:00 1:8 (1:4)
WKS Śląsk Wrocław Chrobry JS Głogów 2020-11-11 16:30 4:0  (1:0) 


Kolejka 15

Górnik Polkowice Piast Nowa Ruda 2020-11-14 00:00 10:0 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec WKS Śląsk Wrocław 2020-11-14 00:00 1:4 (0:0)
Moto Jelcz Oława Ślęza Wrocław 2020-11-14 00:00 1:3 (0:0)
FC Wrocław Academy Piast Żmigród 2020-11-14 00:00 2:1 (0:0)
Chrobry JS Głogów Polonia-Stal Świdnica 2020-11-14 11:00 6:2  (3:1) 
Karkonosze Jelenia Góra Parasol Wrocław 2020-11-15 00:00 3:1 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Miedź Legnica 2020-11-15 00:00 0:5 (0:0)


Chrobry TV



więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#