POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest26.09.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Pokaż tabelę:
Lp Drużyna M. P. Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1.Parasol Wrocław 28 67 22 1 5 84-32 11 0 3 45-18 11 1 2 39-14 0 0 0 0-0
2.Chrobry JS Głogów 28 58 19 1 8 108-40 11 0 3 63-18 8 1 5 45-22 0 0 0 0-0
3.WKS Śląsk Wrocław 28 56 18 2 8 89-45 8 2 4 45-22 10 0 4 44-23 0 0 0 0-0
4.FC Wrocław Academy 28 53 17 2 9 86-54 8 1 5 36-29 9 1 4 50-25 0 0 0 0-0
5.Chrobry JS II Głogów 28 51 16 3 9 87-38 10 1 3 49-15 6 2 6 38-23 0 0 0 0-0
6.Karkonosze Jelenia Góra 28 49 15 4 9 81-65 10 0 4 44-29 5 4 5 37-36 1 0 1 4-4
7.Ślęza Wrocław 28 49 16 1 11 75-61 9 1 4 39-24 7 0 7 36-37 1 0 1 4-4
8.Górnik Polkowice 28 44 13 5 10 74-69 7 2 5 44-27 6 3 5 30-42 0 0 0 0-0
9.Miedź Legnica 28 42 14 0 14 62-52 7 0 7 35-26 7 0 7 27-26 0 0 0 0-0
10.Lechia Dzierżoniów 28 37 12 1 15 61-76 7 0 7 32-34 5 1 8 29-42 0 0 0 0-0
11.Moto Jelcz Oława 28 28 8 4 16 47-70 6 4 4 30-27 2 0 12 17-43 1 1 0 9-6
12.Piast Żmigród 28 28 8 4 16 60-90 5 2 7 36-46 3 2 9 24-44 0 1 1 6-9
13.Polonia-Stal Świdnica 28 27 8 3 17 48-92 3 2 9 24-49 5 1 8 24-43 0 0 0 0-0
14.Bobrzanie Bolesławiec 28 15 4 3 21 29-100 3 2 9 15-46 1 1 12 14-54 0 0 0 0-0
15.Piast Nowa Ruda 28 8 2 2 24 35-142 2 1 11 22-57 0 1 13 13-85 0 0 0 0-0
16.Polonia Środa Śląska 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

Kolejka 1

Moto Jelcz Oława Lechia Dzierżoniów 2020-08-15 00:00 5:0 (0:0)
Parasol Wrocław Górnik Polkowice 2020-08-15 00:00 6:0 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Bobrzanie Bolesławiec 2020-08-16 00:00 4:2 (0:0)
Piast Nowa Ruda FC Wrocław Academy 2020-08-16 00:00 0:5 (0:0)
Piast Żmigród Chrobry JS II Głogów 2020-08-16 12:00 2:2 (2:0)
WKS Śląsk Wrocław Ślęza Wrocław 2020-08-19 00:00 0:3 (0:0)
Miedź Legnica Karkonosze Jelenia Góra 2020-09-16 00:00 5:2 (0:0)


Kolejka 2

Górnik Polkowice Miedź Legnica 2020-08-22 00:00 1:3 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Moto Jelcz Oława 2020-08-22 00:00 2:1 (0:0)
FC Wrocław Academy Parasol Wrocław 2020-08-22 00:00 1:3 (0:0)
Chrobry JS II Głogów Piast Nowa Ruda 2020-08-22 11:00 14:0  (5:0) 
Ślęza Wrocław Lechia Dzierżoniów 2020-08-23 00:00 3:1 (0:0)
Chrobry JS Głogów Piast Żmigród 2020-08-23 11:00 6:0  (4:0) 
WKS Śląsk Wrocław Polonia-Stal Świdnica 2020-09-02 00:00 0:3 (0:0)


Kolejka 3

Moto Jelcz Oława Górnik Polkowice 2020-08-29 00:00 2:2 (0:0)
Miedź Legnica FC Wrocław Academy 2020-08-29 00:00 6:1 (0:0)
Parasol Wrocław Chrobry JS II Głogów 2020-08-29 11:00 0:4 (0:3)
Polonia-Stal Świdnica Ślęza Wrocław 2020-08-30 00:00 3:4 (0:0)
Piast Żmigród Bobrzanie Bolesławiec 2020-08-30 00:00 7:0 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Karkonosze Jelenia Góra 2020-08-30 00:00 2:5 (0:0)
Piast Nowa Ruda Chrobry JS Głogów 2020-08-30 11:00 0:6  (0:2) 


Kolejka 4

Górnik Polkowice Lechia Dzierżoniów 2020-09-05 00:00 2:2 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Piast Nowa Ruda 2020-09-05 00:00 2:2 (0:0)
FC Wrocław Academy Moto Jelcz Oława 2020-09-05 00:00 3:1 (0:0)
WKS Śląsk Wrocław Piast Żmigród 2020-09-05 00:00 1:3 (0:0)
Chrobry JS Głogów Parasol Wrocław 2020-09-05 11:00 3:1  (1:0) 
Ślęza Wrocław Karkonosze Jelenia Góra 2020-09-06 00:00 2:3 (0:0)
Chrobry JS II Głogów Miedź Legnica 2020-09-06 11:00 1:3  (1:1) 


Kolejka 5

Parasol Wrocław Bobrzanie Bolesławiec 2020-09-12 00:00 1:0 (0:0)
Moto Jelcz Oława Chrobry JS Głogów 2020-09-12 11:00 4:3  (2:0) 
Lechia Dzierżoniów FC Wrocław Academy 2020-09-13 00:00 5:3 (0:0)
Piast Nowa Ruda WKS Śląsk Wrocław 2020-09-13 00:00 2:5 (0:0)
Piast Żmigród Polonia-Stal Świdnica 2020-09-13 00:00 6:1 (0:0)
Miedź Legnica Chrobry JS II Głogów 2020-09-13 15:00 2:1 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Górnik Polkowice 2020-09-23 00:00 5:2 (0:0)


Kolejka 6

Bobrzanie Bolesławiec Miedź Legnica 2020-09-19 00:00 0:4 (0:0)
FC Wrocław Academy Karkonosze Jelenia Góra 2020-09-19 00:00 1:6 (0:0)
WKS Śląsk Wrocław Parasol Wrocław 2020-09-19 00:00 2:3 (0:0)
Chrobry JS II Głogów Lechia Dzierżoniów 2020-09-19 11:00 5:0  (1:0) 
Ślęza Wrocław Górnik Polkowice 2020-09-20 00:00 6:2 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Piast Nowa Ruda 2020-09-20 00:00 1:0 (0:0)
Chrobry JS Głogów Moto Jelcz Oława 2020-09-20 11:00 6:0  (4:0) 


Kolejka 7

Górnik Polkowice FC Wrocław Academy 2020-09-26 00:00 2:5 (0:0)
Moto Jelcz Oława Bobrzanie Bolesławiec 2020-09-26 00:00 3:0 (0:0)
Piast Żmigród Ślęza Wrocław 2020-09-27 00:00 1:0 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Chrobry JS II Głogów 2020-09-27 10:00 3:0 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Chrobry JS Głogów 2020-09-27 11:00 1:3  (0:2) 
Parasol Wrocław Polonia-Stal Świdnica 2020-10-21 00:00 5:1 (0:0)
Miedź Legnica WKS Śląsk Wrocław 2020-10-21 00:00 3:0 (0:0)


Kolejka 8

Ślęza Wrocław FC Wrocław Academy 2020-09-16 00:00 0:2 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Lechia Dzierżoniów 2020-10-03 00:00 1:6 (0:0)
WKS Śląsk Wrocław Moto Jelcz Oława 2020-10-03 00:00 5:0 (0:0)
Chrobry JS II Głogów Górnik Polkowice 2020-10-03 11:00 0:0  (0:0) 
Chrobry JS Głogów Karkonosze Jelenia Góra 2020-10-03 17:00 1:2  (0:1) 
Piast Żmigród Piast Nowa Ruda 2020-10-04 00:00 6:1 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Miedź Legnica 2020-10-04 00:00 1:4 (0:0)


Kolejka 9

Karkonosze Jelenia Góra Bobrzanie Bolesławiec 2020-10-07 00:00 7:1 (0:0)
Parasol Wrocław Piast Żmigród 2020-10-10 00:00 5:1 (0:0)
Moto Jelcz Oława Polonia-Stal Świdnica 2020-10-10 00:00 3:1 (0:0)
Miedź Legnica Polonia Środa Śląska 2020-10-10 00:00 -:- (-:-)
Piast Nowa Ruda Ślęza Wrocław 2020-10-10 00:00 1:4 (0:0)
Górnik Polkowice Chrobry JS Głogów 2020-10-10 11:00 1:5  (0:3) 
FC Wrocław Academy Chrobry JS II Głogów 2020-10-10 17:00 0:4 (0:1)
Lechia Dzierżoniów WKS Śląsk Wrocław 2020-10-11 00:00 0:2 (0:0)


Kolejka 10

WKS Śląsk Wrocław Karkonosze Jelenia Góra 2020-10-17 00:00 3:3 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Górnik Polkowice 2020-10-17 00:00 0:2 (0:0)
Polonia Środa Śląska Moto Jelcz Oława 2020-10-17 00:00 -:- (-:-)
Ślęza Wrocław Chrobry JS II Głogów 2020-10-17 11:00 2:1 (1:1)
Chrobry JS Głogów FC Wrocław Academy 2020-10-17 11:00 3:1  (1:1) 
Piast Żmigród Miedź Legnica 2020-10-18 00:00 1:6 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Lechia Dzierżoniów 2020-10-18 00:00 2:4 (0:0)
Piast Nowa Ruda Parasol Wrocław 2020-10-18 00:00 0:6 (0:0)


Kolejka 11

Parasol Wrocław Ślęza Wrocław 2020-10-24 00:00 8:1 (0:0)
Miedź Legnica Piast Nowa Ruda 2020-10-24 00:00 10:0 (0:0)
FC Wrocław Academy Bobrzanie Bolesławiec 2020-10-24 00:00 3:1 (0:0)
Moto Jelcz Oława Piast Żmigród 2020-10-24 00:00 3:3 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Polonia-Stal Świdnica 2020-10-25 00:00 5:0 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Polonia Środa Śląska 2020-10-25 00:00 -:- (-:-)
Chrobry JS II Głogów Chrobry JS Głogów 2020-11-04 17:00 3:2  (0:0) 
Górnik Polkowice WKS Śląsk Wrocław 2020-11-05 00:00 0:1 (0:0)


Kolejka 12

Parasol Wrocław Miedź Legnica 2020-10-31 00:00 1:2 (0:0)
Piast Żmigród Lechia Dzierżoniów 2020-10-31 00:00 1:2 (0:0)
Polonia Środa Śląska Karkonosze Jelenia Góra 2020-10-31 00:00 -:- (-:-)
Polonia-Stal Świdnica Górnik Polkowice 2020-10-31 00:00 2:3 (0:0)
WKS Śląsk Wrocław FC Wrocław Academy 2020-10-31 00:00 4:1 (0:0)
Piast Nowa Ruda Moto Jelcz Oława 2020-10-31 00:00 1:5 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Chrobry JS II Głogów 2020-10-31 11:00 0:9 (0:5)
Ślęza Wrocław Chrobry JS Głogów 2020-10-31 11:00 6:3  (5:1) 


Kolejka 13

Górnik Polkowice Polonia Środa Śląska 2020-11-07 00:00 -:- (-:-)
Moto Jelcz Oława Parasol Wrocław 2020-11-07 00:00 0:3 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Piast Żmigród 2020-11-07 00:00 6:2 (0:0)
Miedź Legnica Ślęza Wrocław 2020-11-08 00:00 2:1 (0:0)
FC Wrocław Academy Polonia-Stal Świdnica 2020-11-08 00:00 5:2 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Piast Nowa Ruda 2020-11-08 00:00 6:2 (0:0)
Chrobry JS Głogów Bobrzanie Bolesławiec 2020-11-08 10:00 7:0  (4:0) 
Chrobry JS II Głogów WKS Śląsk Wrocław 2020-11-08 12:30 1:0  (0:0) 


Kolejka 14

Ślęza Wrocław Bobrzanie Bolesławiec 2020-11-11 00:00 3:0 (0:0)
Piast Nowa Ruda Karkonosze Jelenia Góra 2020-11-11 00:00 1:9 (0:0)
Miedź Legnica Moto Jelcz Oława 2020-11-11 00:00 7:0 (0:0)
Piast Żmigród Górnik Polkowice 2020-11-11 00:00 1:4 (0:0)
Polonia Środa Śląska FC Wrocław Academy 2020-11-11 00:00 -:- (-:-)
Parasol Wrocław Lechia Dzierżoniów 2020-11-11 00:00 4:1 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Chrobry JS II Głogów 2020-11-11 11:00 1:8 (1:4)
WKS Śląsk Wrocław Chrobry JS Głogów 2020-11-11 16:30 4:0  (1:0) 


Kolejka 15

Górnik Polkowice Piast Nowa Ruda 2020-11-14 00:00 10:0 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec WKS Śląsk Wrocław 2020-11-14 00:00 1:4 (0:0)
Moto Jelcz Oława Ślęza Wrocław 2020-11-14 00:00 1:3 (0:0)
FC Wrocław Academy Piast Żmigród 2020-11-14 00:00 2:1 (0:0)
Chrobry JS Głogów Polonia-Stal Świdnica 2020-11-14 11:00 6:2  (3:1) 
Karkonosze Jelenia Góra Parasol Wrocław 2020-11-15 00:00 3:1 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Miedź Legnica 2020-11-15 00:00 0:5 (0:0)


Kolejka 16

Karkonosze Jelenia Góra Miedź Legnica 2021-03-13 00:00 3:0 (0:0)
Górnik Polkowice Parasol Wrocław 2021-03-13 00:00 2:3 (0:0)
FC Wrocław Academy Piast Nowa Ruda 2021-03-13 00:00 7:3 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Polonia-Stal Świdnica 2021-03-13 00:00 1:1 (0:0)
Chrobry JS II Głogów Piast Żmigród 2021-03-13 17:00 5:3  (2:1) 
Lechia Dzierżoniów Moto Jelcz Oława 2021-03-14 00:00 2:0 (0:0)
Ślęza Wrocław WKS Śląsk Wrocław 2021-03-14 00:00 2:6 (0:0)


Kolejka 17

Miedź Legnica Górnik Polkowice 2021-03-20 00:00 0:3 (0:0)
Parasol Wrocław FC Wrocław Academy 2021-03-20 00:00 1:3 (0:0)
Piast Nowa Ruda Chrobry JS II Głogów 2021-03-20 12:30 3:1 (1:0)
Polonia-Stal Świdnica WKS Śląsk Wrocław 2021-03-21 00:00 2:6 (0:0)
Piast Żmigród Chrobry JS Głogów 2021-03-21 12:00 0:5  (0:1) 
Lechia Dzierżoniów Ślęza Wrocław 2021-06-09 00:00 5:3 (0:0)
Moto Jelcz Oława Karkonosze Jelenia Góra 2021-06-16 00:00 1:1 (0:0)


Kolejka 18

Karkonosze Jelenia Góra Lechia Dzierżoniów 2021-04-27 00:00 4:3 (0:0)
FC Wrocław Academy Miedź Legnica 2021-04-27 00:00 3:0 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Piast Żmigród 2021-04-27 00:00 3:0 (0:0)
Ślęza Wrocław Polonia-Stal Świdnica 2021-04-28 00:00 0:3 (0:0)
Górnik Polkowice Moto Jelcz Oława 2021-04-28 00:00 3:1 (0:0)
Chrobry JS Głogów Piast Nowa Ruda 2021-04-28 15:00 8:1  (5:0) 
Chrobry JS II Głogów Parasol Wrocław 2021-04-28 17:00 0:2  (0:1) 


Kolejka 19

Karkonosze Jelenia Góra Ślęza Wrocław 2021-05-12 00:00 1:2 (0:0)
Miedź Legnica Chrobry JS II Głogów 2021-05-12 00:00 0:3 (0:3)
Piast Żmigród WKS Śląsk Wrocław 2021-05-12 00:00 4:2 (0:0)
Piast Nowa Ruda Bobrzanie Bolesławiec 2021-05-12 00:00 5:5 (0:0)
Moto Jelcz Oława FC Wrocław Academy 2021-05-12 00:00 1:1 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Górnik Polkowice 2021-05-12 00:00 3:1 (0:0)
Parasol Wrocław Chrobry JS Głogów 2021-05-12 18:00 2:1  (0:1) 


Kolejka 20

Chrobry JS Głogów Miedź Legnica 2021-05-25 00:00 3:0  (3:0) 
WKS Śląsk Wrocław Piast Nowa Ruda 2021-05-26 00:00 7:0 (0:0)
Górnik Polkowice Karkonosze Jelenia Góra 2021-05-26 00:00 7:0 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Parasol Wrocław 2021-05-26 00:00 1:2 (0:0)
FC Wrocław Academy Lechia Dzierżoniów 2021-05-26 00:00 5:1 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Piast Żmigród 2021-05-26 00:00 2:2 (0:0)
Chrobry JS II Głogów Moto Jelcz Oława 2021-05-26 19:00 3:0  (0:0) 


Kolejka 21

Parasol Wrocław WKS Śląsk Wrocław 2021-04-24 00:00 6:2 (0:0)
Piast Nowa Ruda Polonia-Stal Świdnica 2021-04-24 00:00 1:2 (0:0)
Miedź Legnica Bobrzanie Bolesławiec 2021-04-24 00:00 0:3 (0:0)
Górnik Polkowice Ślęza Wrocław 2021-04-24 00:00 2:1 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra FC Wrocław Academy 2021-04-24 00:00 0:7 (0:0)
Moto Jelcz Oława Chrobry JS Głogów 2021-04-24 11:00 0:5  (0:1) 
Lechia Dzierżoniów Chrobry JS II Głogów 2021-04-25 11:00 0:3 (0:2)


Kolejka 22

WKS Śląsk Wrocław Miedź Legnica 2021-04-30 00:00 3:0 (0:0)
Chrobry JS II Głogów Karkonosze Jelenia Góra 2021-04-30 16:30 3:0  (0:0) 
Bobrzanie Bolesławiec Moto Jelcz Oława 2021-05-01 00:00 1:0 (0:0)
Ślęza Wrocław Piast Żmigród 2021-05-02 00:00 3:0 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Parasol Wrocław 2021-05-02 00:00 0:5 (0:0)
Chrobry JS Głogów Lechia Dzierżoniów 2021-05-02 11:00 7:3  (5:1) 
FC Wrocław Academy Górnik Polkowice 2021-05-19 00:00 1:2 (0:0)


Kolejka 23

FC Wrocław Academy Ślęza Wrocław 2021-05-08 00:00 4:1 (0:0)
Miedź Legnica Polonia-Stal Świdnica 2021-05-08 00:00 0:3 (0:0)
Moto Jelcz Oława WKS Śląsk Wrocław 2021-05-08 00:00 1:4 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Bobrzanie Bolesławiec 2021-05-09 00:00 3:1 (0:0)
Piast Nowa Ruda Piast Żmigród 2021-05-09 00:00 1:3 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Chrobry JS Głogów 2021-05-09 10:00 0:3  (0:1) 
Górnik Polkowice Chrobry JS II Głogów 2021-05-09 17:00 1:1 (1:0)


Kolejka 24

WKS Śląsk Wrocław Lechia Dzierżoniów 2021-05-15 00:00 3:2 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Karkonosze Jelenia Góra 2021-05-15 00:00 3:1 (0:0)
Ślęza Wrocław Piast Nowa Ruda 2021-05-16 00:00 5:0 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Moto Jelcz Oława 2021-05-16 00:00 3:1 (0:0)
Piast Żmigród Parasol Wrocław 2021-05-16 00:00 0:3 (0:0)
Chrobry JS II Głogów FC Wrocław Academy 2021-05-16 13:30 1:3  (0:1) 
Chrobry JS Głogów Górnik Polkowice 2021-05-16 15:30 8:0  (4:0) 


Kolejka 25

Parasol Wrocław Piast Nowa Ruda 2021-05-22 00:00 2:1 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra WKS Śląsk Wrocław 2021-05-22 00:00 1:5 (0:0)
Górnik Polkowice Bobrzanie Bolesławiec 2021-05-22 00:00 3:1 (0:0)
Miedź Legnica Piast Żmigród 2021-05-22 00:00 0:3 (0:0)
FC Wrocław Academy Chrobry JS Głogów 2021-05-22 17:30 1:1  (1:1) 
Lechia Dzierżoniów Polonia-Stal Świdnica 2021-05-23 00:00 2:4 (0:0)
Chrobry JS II Głogów Ślęza Wrocław 2021-05-23 11:00 5:2  (1:2) 


Kolejka 26

WKS Śląsk Wrocław Górnik Polkowice 2021-05-29 00:00 4:4 (0:0)
Piast Nowa Ruda Miedź Legnica 2021-05-29 00:00 3:0 (0:0)
Piast Żmigród Moto Jelcz Oława 2021-05-29 00:00 3:6 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec FC Wrocław Academy 2021-05-29 00:00 0:5 (0:0)
Chrobry JS Głogów Chrobry JS II Głogów 2021-05-29 10:00 3:1  (1:1) 
Ślęza Wrocław Parasol Wrocław 2021-05-30 00:00 2:2 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica Karkonosze Jelenia Góra 2021-05-30 00:00 2:2 (0:0)


Kolejka 27

FC Wrocław Academy WKS Śląsk Wrocław 2021-06-02 00:00 0:3 (0:0)
Miedź Legnica Parasol Wrocław 2021-06-02 00:00 0:3 (0:0)
Chrobry JS II Głogów Bobrzanie Bolesławiec 2021-06-02 19:00 5:0  (2:0) 
Lechia Dzierżoniów Piast Żmigród 2021-06-03 00:00 3:0 (0:0)
Moto Jelcz Oława Piast Nowa Ruda 2021-06-03 00:00 3:1 (0:0)
Górnik Polkowice Polonia-Stal Świdnica 2021-06-03 00:00 6:1 (0:0)
Chrobry JS Głogów Ślęza Wrocław 2021-06-03 11:00 2:3  (1:2) 


Kolejka 28

Bobrzanie Bolesławiec Chrobry JS Głogów 2021-05-19 17:00 0:2  (0:2) 
Ślęza Wrocław Miedź Legnica 2021-06-05 00:00 3:0 (0:0)
Parasol Wrocław Moto Jelcz Oława 2021-06-05 00:00 2:1 (0:0)
WKS Śląsk Wrocław Chrobry JS II Głogów 2021-06-05 10:00 6:0 (2:0)
Piast Żmigród Karkonosze Jelenia Góra 2021-06-06 00:00 3:3 (0:0)
Piast Nowa Ruda Lechia Dzierżoniów 2021-06-06 00:00 0:1 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica FC Wrocław Academy 2021-06-06 00:00 1:2 (0:0)


Kolejka 29

Moto Jelcz Oława Miedź Legnica 2021-06-12 00:00 3:0 (0:0)
Bobrzanie Bolesławiec Ślęza Wrocław 2021-06-12 00:00 2:8 (0:0)
Karkonosze Jelenia Góra Piast Nowa Ruda 2021-06-12 00:00 4:2 (0:0)
Górnik Polkowice Piast Żmigród 2021-06-12 00:00 4:3 (0:0)
Lechia Dzierżoniów Parasol Wrocław 2021-06-12 00:00 0:2 (0:0)
Chrobry JS II Głogów Polonia-Stal Świdnica 2021-06-12 11:00 3:0  (3:0) 
Chrobry JS Głogów WKS Śląsk Wrocław 2021-06-12 13:00 0:4  (0:2) 


Kolejka 30

Polonia-Stal Świdnica Chrobry JS Głogów 2021-06-09 18:00 0:6  (0:2) 
Piast Nowa Ruda Górnik Polkowice 2021-06-19 00:00 4:5 (0:0)
Miedź Legnica Lechia Dzierżoniów 2021-06-19 00:00 0:3 (0:0)
Ślęza Wrocław Moto Jelcz Oława 2021-06-19 00:00 2:1 (0:0)
Parasol Wrocław Karkonosze Jelenia Góra 2021-06-19 00:00 2:0 (0:0)
WKS Śląsk Wrocław Bobrzanie Bolesławiec 2021-06-19 00:00 3:0 (0:0)
Piast Żmigród FC Wrocław Academy 2021-06-19 00:00 1:11 (0:0)


Chrobry TV




więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#