POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest27.11.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Pokaż tabelę:
Lp Drużyna M. P. Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1.Termalica Nieciecza 12 33 11 0 1 23-6 7 0 1 14-4 4 0 0 9-2 0 0 0 0-0
2.ŁKS Łódź 13 32 10 2 1 33-9 5 1 0 19-6 5 1 1 14-3 0 0 0 0-0
3.Górnik Łęczna 13 25 7 4 2 18-8 6 2 0 13-3 1 2 2 5-5 0 0 0 0-0
4.Arka Gdynia 13 24 7 3 3 23-11 3 1 2 10-6 4 2 1 13-5 0 1 0 0-0
5.Odra Opole 13 24 7 3 3 13-12 3 3 2 5-8 4 0 1 8-4 0 1 0 0-0
6.Radomiak Radom 13 22 6 4 3 18-13 3 2 1 9-5 3 2 2 9-8 0 0 0 0-0
7.GKS Tychy 13 20 5 5 3 18-13 4 2 2 12-6 1 3 1 6-7 0 0 0 0-0
8.Puszcza Niepołomice 12 19 5 4 3 15-15 5 1 1 7-4 0 3 2 8-11 0 0 0 0-0
9.Korona Kielce 13 18 5 3 5 12-17 2 0 4 5-12 3 3 1 7-5 0 0 0 0-0
10.Miedź Legnica 13 17 4 5 4 19-16 2 5 1 15-10 2 0 3 4-6 0 0 0 0-0
11.Widzew Łódź 13 16 4 4 5 10-15 3 2 1 7-4 1 2 4 3-11 0 1 0 0-0
12.Chrobry Głogów 13 15 4 3 6 16-22 3 2 3 12-9 1 1 3 4-13 0 0 0 0-0
13.GKS Bełchatów 13 14 4 4 5 9-12 3 1 2 7-5 1 3 3 2-7 0 1 0 0-0
14.Stomil Olsztyn 13 13 3 4 6 10-15 1 3 3 3-5 2 1 3 7-10 0 0 0 0-0
15.Resovia 13 8 2 2 9 9-21 0 1 1 1-2 2 1 8 8-19 1 0 0 2-0
16.Zagłębie Sosnowiec 13 8 2 2 9 10-16 2 0 4 9-9 0 2 5 1-7 0 0 1 0-2
17.GKS Jastrzębie 13 7 2 1 10 9-23 0 0 4 0-9 2 1 6 9-14 0 0 0 0-0
18.Sandecja Nowy Sącz 13 3 0 3 10 7-28 0 2 4 4-13 0 1 6 3-15 0 0 0 0-0
GKS Bełchatów został ukarany odjęciem dwóch punktów za zaległości finansowe.

Kolejka 1

GKS Jastrzębie Arka Gdynia 2020-08-28 17:00 0:4 (0:3)
Odra Opole ŁKS Łódź 2020-08-28 17:40 0:4 (0:2)
Radomiak Radom Widzew Łódź 2020-08-29 12:40 4:1 (0:1)
Miedź Legnica Sandecja Nowy Sącz 2020-08-29 16:00 3:1 (3:0)
Górnik Łęczna GKS Bełchatów 2020-08-29 17:00 3:0 (1:0)
GKS Tychy Stomil Olsztyn 2020-08-29 19:00 0:0 (0:0)
Puszcza Niepołomice Resovia 2020-08-29 19:00 0:3 (0:1)
Termalica Nieciecza Zagłębie Sosnowiec 2020-08-29 20:00 1:0 (0:0)
Chrobry Głogów Korona Kielce 2020-08-30 12:40 1:1  (1:0) 


Kolejka 2

Arka Gdynia Puszcza Niepołomice 2020-09-04 18:00 3:2 (1:0)
Korona Kielce GKS Jastrzębie 2020-09-05 12:40 3:2 (2:1)
Sandecja Nowy Sącz Termalica Nieciecza 2020-09-05 17:00 0:1 (0:0)
GKS Bełchatów Miedź Legnica 2020-09-05 18:00 1:0 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec GKS Tychy 2020-09-06 12:40 3:0 (0:0)
Górnik Łęczna Resovia 2020-09-06 16:00 2:0 (1:0)
Chrobry Głogów Radomiak Radom 2020-09-16 19:00 1:2  (0:1) 
Widzew Łódź ŁKS Łódź 2020-09-16 19:10 0:2 (0:1)
Stomil Olsztyn Odra Opole 2020-09-16 19:45 0:1 (0:1)


Kolejka 3

Chrobry Głogów Widzew Łódź 2020-09-10 20:30 3:0  (1:0) 
GKS Jastrzębie Radomiak Radom 2020-09-11 16:00 0:1 (0:1)
Miedź Legnica Resovia 2020-09-11 19:00 4:0 (3:0)
Puszcza Niepołomice Korona Kielce 2020-09-11 19:00 0:0 (0:0)
Odra Opole Zagłębie Sosnowiec 2020-09-11 19:45 1:0 (0:0)
ŁKS Łódź Stomil Olsztyn 2020-09-12 12:40 3:0 (2:0)
GKS Tychy Sandecja Nowy Sącz 2020-09-12 19:00 2:0 (1:0)
Termalica Nieciecza GKS Bełchatów 2020-09-12 20:00 2:0 (1:0)
Górnik Łęczna Arka Gdynia 2020-10-21 17:40 2:0 (0:0)


Kolejka 4

Arka Gdynia Miedź Legnica 2020-09-18 17:40 4:0 (1:0)
Widzew Łódź Stomil Olsztyn 2020-09-19 12:40 2:0 (1:0)
Sandecja Nowy Sącz Odra Opole 2020-09-19 16:30 1:2 (0:1)
Zagłębie Sosnowiec ŁKS Łódź 2020-09-19 17:00 1:2 (0:1)
Chrobry Głogów GKS Jastrzębie 2020-09-19 18:00 1:0  (0:0) 
GKS Bełchatów GKS Tychy 2020-09-19 18:00 1:1 (0:1)
Termalica Nieciecza Resovia 2020-09-19 20:00 2:0 (1:0)
Korona Kielce Górnik Łęczna 2020-09-20 12:40 0:2 (0:1)
Radomiak Radom Puszcza Niepołomice 2020-10-21 00:00 2:0 (2:0)


Kolejka 5

GKS Jastrzębie Widzew Łódź 2020-09-25 17:40 0:1 (0:1)
Termalica Nieciecza Arka Gdynia 2020-09-25 18:00 0:1 (0:0)
GKS Tychy Resovia 2020-09-25 19:00 2:1 (1:0)
Odra Opole GKS Bełchatów 2020-09-25 19:45 1:0 (0:0)
Stomil Olsztyn Zagłębie Sosnowiec 2020-09-25 19:45 1:0 (0:0)
Miedź Legnica Korona Kielce 2020-09-26 12:40 1:1 (0:1)
Górnik Łęczna Radomiak Radom 2020-09-26 16:00 2:1 (2:0)
ŁKS Łódź Sandecja Nowy Sącz 2020-09-27 12:40 4:1 (2:0)
Puszcza Niepołomice Chrobry Głogów 2020-09-27 16:00 2:0  (1:0) 


Kolejka 6

Widzew Łódź Zagłębie Sosnowiec 2020-09-29 18:10 1:1 (0:0)
Arka Gdynia GKS Tychy 2020-09-29 20:40 0:2 (0:1)
Sandecja Nowy Sącz Stomil Olsztyn 2020-09-30 16:00 1:4 (0:2)
Chrobry Głogów Górnik Łęczna 2020-09-30 18:00 1:1  (1:0) 
Korona Kielce Termalica Nieciecza 2020-09-30 18:10 0:3 (0:2)
Odra Opole Resovia 2020-09-30 18:30 1:0 (1:0)
GKS Bełchatów ŁKS Łódź 2020-09-30 19:00 1:3 (1:3)
Puszcza Niepołomice GKS Jastrzębie 2020-09-30 19:00 2:1 (0:0)
Radomiak Radom Miedź Legnica 2020-09-30 19:00 0:2 (0:1)


Kolejka 7

Zagłębie Sosnowiec Sandecja Nowy Sącz 2020-10-03 12:40 3:0 (2:0)
GKS Tychy Korona Kielce 2020-10-03 12:40 0:1 (0:1)
Miedź Legnica Chrobry Głogów 2020-10-03 16:00 2:2  (1:2) 
Puszcza Niepołomice Widzew Łódź 2020-10-04 12:40 1:0 (1:0)
ŁKS Łódź Resovia 2020-10-04 12:40 2:1 (1:0)
Odra Opole Arka Gdynia 2020-10-04 15:00 0:0 (0:0)
Stomil Olsztyn GKS Bełchatów 2020-10-04 17:00 0:0 (0:0)
Termalica Nieciecza Radomiak Radom 2020-10-04 19:00 3:2 (2:1)
Górnik Łęczna GKS Jastrzębie 2020-11-11 17:00 2:1 (1:1)


Kolejka 8

Widzew Łódź Sandecja Nowy Sącz 2020-10-09 17:40 2:1 (1:1)
Miedź Legnica GKS Jastrzębie 2020-10-09 18:00 1:1 (0:1)
Arka Gdynia ŁKS Łódź 2020-10-10 12:40 0:0 (0:0)
Stomil Olsztyn Resovia 2020-10-10 17:00 1:1 (0:1)
GKS Bełchatów Zagłębie Sosnowiec 2020-10-10 18:00 1:0 (1:0)
Korona Kielce Odra Opole 2020-10-11 12:40 0:2 (0:0)
Radomiak Radom GKS Tychy 2020-10-28 13:00 2:2 (1:1)
Chrobry Głogów Termalica Nieciecza 2020-11-04 12:30 0:2  (0:1) 
Puszcza Niepołomice Górnik Łęczna 2020-11-18 14:00 1:0 (1:0)


Kolejka 9

Miedź Legnica Puszcza Niepołomice 2020-10-16 18:00 1:1 (0:0)
Termalica Nieciecza GKS Jastrzębie 2020-10-16 18:00 2:0 (1:0)
Odra Opole Radomiak Radom 2020-10-16 19:45 1:1 (0:0)
GKS Tychy Chrobry Głogów 2020-10-16 20:30 4:0  (2:0) 
Górnik Łęczna Widzew Łódź 2020-10-17 12:40 0:0 (0:0)
Stomil Olsztyn Arka Gdynia 2020-10-17 14:00 1:1 (0:1)
Sandecja Nowy Sącz GKS Bełchatów 2020-10-18 14:00 0:0 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Resovia 2020-11-04 15:00 0:2 (0:1)
ŁKS Łódź Korona Kielce 2020-11-11 18:00 2:0 (1:0)


Kolejka 10

GKS Tychy GKS Jastrzębie 2020-10-23 17:40 3:1 (2:0)
Górnik Łęczna Miedź Legnica 2020-10-25 15:00 1:0 (0:0)
Widzew Łódź GKS Bełchatów 2020-11-10 18:00 0:0 (0:0)
Radomiak Radom ŁKS Łódź 2020-11-18 00:00 1:0 (0:0)
Resovia Sandecja Nowy Sącz 2020-11-18 12:00 0:0 (0:0)
Chrobry Głogów Odra Opole 2020-11-18 15:00 2:3  (1:0) 
Arka Gdynia Zagłębie Sosnowiec 2020-11-18 16:00 2:0 (1:0)
Korona Kielce Stomil Olsztyn 2020-11-18 17:00 1:3 (0:2)
Puszcza Niepołomice Termalica Nieciecza 2020-11-25 17:40 0:0 (0:0)


Kolejka 11

Miedź Legnica Widzew Łódź 2020-11-06 17:40 1:1 (0:0)
Stomil Olsztyn Radomiak Radom 2020-11-06 17:40 0:1 (0:0)
Odra Opole GKS Jastrzębie 2020-11-07 12:30 0:2 (0:1)
Termalica Nieciecza Górnik Łęczna 2020-11-07 12:40 2:1 (0:0)
ŁKS Łódź Chrobry Głogów 2020-11-07 12:40 4:0  (0:0) 
GKS Bełchatów Resovia 2020-11-07 17:00 3:0 (2:0)
Zagłębie Sosnowiec Korona Kielce 2020-11-07 17:00 1:3 (0:2)
GKS Tychy Puszcza Niepołomice 2020-11-08 12:40 1:1 (1:0)
Sandecja Nowy Sącz Arka Gdynia 2020-11-08 16:00 1:5 (0:0)


Kolejka 12

Arka Gdynia GKS Bełchatów 2020-11-13 16:00 1:2 (0:1)
Chrobry Głogów Stomil Olsztyn 2020-11-13 17:40 3:0  (1:0) 
Puszcza Niepołomice Odra Opole 2020-11-14 12:30 1:0 (0:0)
GKS Jastrzębie ŁKS Łódź 2020-11-14 12:30 0:3 (0:1)
Widzew Łódź Resovia 2020-11-14 12:40 2:0 (0:0)
Radomiak Radom Zagłębie Sosnowiec 2020-11-14 13:00 0:0 (0:0)
Korona Kielce Sandecja Nowy Sącz 2020-11-14 18:00 1:0 (1:0)
Miedź Legnica Termalica Nieciecza 2020-11-15 12:40 2:3 (0:0)
Górnik Łęczna GKS Tychy 2020-11-15 16:00 1:1 (0:0)


Kolejka 13

Termalica Nieciecza Widzew Łódź 2020-11-20 17:40 2:0 (1:0)
Resovia Arka Gdynia 2020-11-21 12:00 1:2 (0:1)
Stomil Olsztyn GKS Jastrzębie 2020-11-21 12:40 0:1 (0:1)
GKS Bełchatów Korona Kielce 2020-11-21 17:00 0:1 (0:0)
GKS Tychy Miedź Legnica 2020-11-21 17:00 0:2 (0:1)
Zagłębie Sosnowiec Chrobry Głogów 2020-11-21 17:00 1:2  (1:1) 
Sandecja Nowy Sącz Radomiak Radom 2020-11-22 12:40 1:1 (1:1)
Odra Opole Górnik Łęczna 2020-11-22 12:40 1:1 (0:1)
ŁKS Łódź Puszcza Niepołomice 2020-11-22 12:40 4:4 (3:1)


Kolejka 14

Górnik Łęczna ŁKS Łódź 2020-11-27 17:40 -:- (-:-)
Miedź Legnica Odra Opole 2020-11-27 17:40 -:- (-:-)
Puszcza Niepołomice Stomil Olsztyn 2020-11-28 12:30 -:- (-:-)
GKS Jastrzębie Zagłębie Sosnowiec 2020-11-28 12:30 -:- (-:-)
Termalica Nieciecza GKS Tychy 2020-11-28 12:40 -:- (-:-)
Chrobry Głogów Sandecja Nowy Sącz 2020-11-28 15:00 -:-  (-:-)
Korona Kielce Resovia 2020-11-28 18:00 -:- (-:-)
Radomiak Radom GKS Bełchatów 2020-11-28 19:10 -:- (-:-)
Widzew Łódź Arka Gdynia 2020-11-29 12:40 -:- (-:-)


Kolejka 15

Stomil Olsztyn Górnik Łęczna 2020-12-01 13:00 -:- (-:-)
ŁKS Łódź Miedź Legnica 2020-12-01 17:40 -:- (-:-)
Zagłębie Sosnowiec Puszcza Niepołomice 2020-12-02 00:00 -:- (-:-)
Resovia Radomiak Radom 2020-12-02 12:00 -:- (-:-)
Sandecja Nowy Sącz GKS Jastrzębie 2020-12-02 12:00 -:- (-:-)
Odra Opole Termalica Nieciecza 2020-12-02 12:30 -:- (-:-)
GKS Bełchatów Chrobry Głogów 2020-12-02 17:00 -:-  (-:-)
Arka Gdynia Korona Kielce 2020-12-02 17:40 -:- (-:-)
GKS Tychy Widzew Łódź 2020-12-03 18:00 -:- (-:-)


Kolejka 16

Miedź Legnica Stomil Olsztyn 2020-12-04 17:40 -:- (-:-)
Puszcza Niepołomice Sandecja Nowy Sącz 2020-12-05 00:00 -:- (-:-)
Górnik Łęczna Zagłębie Sosnowiec 2020-12-05 00:00 -:- (-:-)
GKS Jastrzębie GKS Bełchatów 2020-12-05 00:00 -:- (-:-)
GKS Tychy Odra Opole 2020-12-05 00:00 -:- (-:-)
Termalica Nieciecza ŁKS Łódź 2020-12-05 12:40 -:- (-:-)
Chrobry Głogów Resovia 2020-12-05 15:00 -:-  (-:-)
Radomiak Radom Arka Gdynia 2020-12-06 12:40 -:- (-:-)
Widzew Łódź Korona Kielce 2020-12-06 19:10 -:- (-:-)


Kolejka 17

Resovia GKS Jastrzębie 2020-12-12 00:00 -:- (-:-)
Sandecja Nowy Sącz Górnik Łęczna 2020-12-12 00:00 -:- (-:-)
GKS Bełchatów Puszcza Niepołomice 2020-12-12 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce Radomiak Radom 2020-12-12 00:00 -:- (-:-)
ŁKS Łódź GKS Tychy 2020-12-12 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Sosnowiec Miedź Legnica 2020-12-12 00:00 -:- (-:-)
Stomil Olsztyn Termalica Nieciecza 2020-12-12 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Chrobry Głogów 2020-12-12 14:00 -:-  (-:-)
Odra Opole Widzew Łódź 2020-12-13 12:30 -:- (-:-)


Chrobry TV



więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#