POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest27.11.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Pokaż tabelę:
Lp Drużyna M. P. Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1.Zagłębie Lubin 14 37 12 1 1 62-9 6 1 0 35-2 6 0 1 27-7 0 0 0 0-0
2.Raków Częstochowa 14 33 10 3 1 43-19 6 0 1 22-9 4 3 0 21-10 0 0 0 0-0
3.Śląsk Wrocław 14 23 7 2 5 28-19 5 1 1 18-6 2 1 4 10-13 0 0 0 0-0
4.FC Wrocław Academy 14 20 6 2 6 21-22 4 1 2 14-8 2 1 4 7-14 0 0 0 0-0
5.Rozwój Katowice 14 19 6 1 7 24-31 4 0 3 14-18 2 1 4 10-13 0 0 0 0-0
6.Miedź Legnica 14 15 4 3 7 27-25 2 2 3 14-10 2 1 4 13-15 0 0 0 0-0
7.Odra Opole 14 10 3 1 10 21-51 2 1 4 14-24 1 0 6 7-27 0 0 0 0-0
8.Chrobry U-15 Głogów 14 4 1 1 12 8-58 1 1 5 3-23 0 0 7 5-35 0 0 0 0-0

Kolejka 1

Odra Opole Miedź Legnica 2020-08-15 00:00 4:4 (0:0)
Śląsk Wrocław Chrobry U-15 Głogów 2020-08-15 13:00 7:0 (3:0)
Raków Częstochowa FC Wrocław Academy 2020-08-19 00:00 4:0 (0:0)
Zagłębie Lubin Rozwój Katowice 2020-09-02 00:00 3:0 (0:0)


Kolejka 2

Śląsk Wrocław Zagłębie Lubin 2020-08-22 00:00 0:2 (0:0)
Chrobry U-15 Głogów Miedź Legnica 2020-08-22 13:30 0:4 (0:2)
FC Wrocław Academy Odra Opole 2020-08-23 00:00 3:0 (0:0)
Rozwój Katowice Raków Częstochowa 2020-08-23 00:00 3:6 (0:0)


Kolejka 3

Miedź Legnica FC Wrocław Academy 2020-08-29 00:00 0:2 (0:0)
Raków Częstochowa Śląsk Wrocław 2020-08-29 00:00 3:1 (0:0)
Zagłębie Lubin Chrobry U-15 Głogów 2020-08-29 15:00 15:0 (7:0)
Odra Opole Rozwój Katowice 2020-08-30 00:00 2:0 (0:0)


Kolejka 4

Zagłębie Lubin Raków Częstochowa 2020-09-05 00:00 1:1 (0:0)
Śląsk Wrocław Odra Opole 2020-09-05 00:00 4:0 (0:0)
Rozwój Katowice Miedź Legnica 2020-09-06 00:00 1:4 (0:0)
Chrobry U-15 Głogów FC Wrocław Academy 2020-09-06 13:30 0:0 (0:0)


Kolejka 5

Odra Opole Zagłębie Lubin 2020-09-12 00:00 1:5 (0:0)
Miedź Legnica Śląsk Wrocław 2020-09-12 00:00 1:1 (0:0)
FC Wrocław Academy Rozwój Katowice 2020-09-12 00:00 2:2 (0:0)
Raków Częstochowa Chrobry U-15 Głogów 2020-09-12 15:00 2:1 (1:0)


Kolejka 6

Raków Częstochowa Odra Opole 2020-09-19 00:00 4:2 (0:0)
Zagłębie Lubin Miedź Legnica 2020-09-19 00:00 3:0 (0:0)
Śląsk Wrocław FC Wrocław Academy 2020-09-19 00:00 3:2 (0:0)
Chrobry U-15 Głogów Rozwój Katowice 2020-09-19 11:30 0:4 (0:3)


Kolejka 7

Rozwój Katowice Śląsk Wrocław 2020-09-26 00:00 2:0 (0:0)
Odra Opole Chrobry U-15 Głogów 2020-09-26 12:00 3:2 (2:2)
Miedź Legnica Raków Częstochowa 2020-09-27 00:00 1:1 (0:0)
FC Wrocław Academy Zagłębie Lubin 2020-11-04 00:00 2:0 (0:0)


Kolejka 8

FC Wrocław Academy Raków Częstochowa 2020-10-03 00:00 1:3 (0:0)
Chrobry U-15 Głogów Śląsk Wrocław 2020-10-03 12:00 1:0 (1:0)
Rozwój Katowice Zagłębie Lubin 2020-10-04 00:00 0:7 (0:0)
Miedź Legnica Odra Opole 2020-10-05 00:00 7:1 (0:0)


Kolejka 9

Zagłębie Lubin Śląsk Wrocław 2020-10-10 00:00 3:0 (0:0)
Odra Opole FC Wrocław Academy 2020-10-10 00:00 0:3 (0:0)
Raków Częstochowa Rozwój Katowice 2020-10-10 00:00 2:0 (0:0)
Miedź Legnica Chrobry U-15 Głogów 2020-10-11 15:00 2:0 (1:0)


Kolejka 10

Rozwój Katowice Odra Opole 2020-10-17 00:00 3:0 (0:0)
Śląsk Wrocław Raków Częstochowa 2020-10-17 00:00 1:1 (0:0)
FC Wrocław Academy Miedź Legnica 2020-10-17 00:00 1:0 (0:0)
Chrobry U-15 Głogów Zagłębie Lubin 2020-10-18 12:00 1:7 (0:3)


Kolejka 11

Raków Częstochowa Zagłębie Lubin 2020-10-24 00:00 2:4 (0:0)
Miedź Legnica Rozwój Katowice 2020-10-24 00:00 2:3 (0:0)
Odra Opole Śląsk Wrocław 2020-10-24 00:00 2:6 (0:0)
FC Wrocław Academy Chrobry U-15 Głogów 2020-10-24 12:30 4:1 (0:0)


Kolejka 12

Chrobry U-15 Głogów Raków Częstochowa 2020-10-28 12:00 1:5 (1:1)
Rozwój Katowice FC Wrocław Academy 2020-10-31 00:00 3:0 (0:0)
Śląsk Wrocław Miedź Legnica 2020-10-31 00:00 1:0 (0:0)
Zagłębie Lubin Odra Opole 2020-11-10 00:00 6:1 (0:0)


Kolejka 13

Miedź Legnica Zagłębie Lubin 2020-11-07 00:00 1:2 (0:0)
FC Wrocław Academy Śląsk Wrocław 2020-11-07 00:00 1:2 (0:0)
Odra Opole Raków Częstochowa 2020-11-08 00:00 2:4 (0:0)
Rozwój Katowice Chrobry U-15 Głogów 2020-11-08 11:00 2:1 (0:0)


Kolejka 14

Raków Częstochowa Miedź Legnica 2020-11-14 00:00 5:1 (0:0)
Śląsk Wrocław Rozwój Katowice 2020-11-14 00:00 2:1 (0:0)
Zagłębie Lubin FC Wrocław Academy 2020-11-15 00:00 4:0 (0:0)
Chrobry U-15 Głogów Odra Opole 2020-11-15 13:00 0:3 (0:0)


Chrobry TV



więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#