POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest27.09.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Pokaż tabelę:
Lp Drużyna M. P. Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1.Widzew Łódź 10 23 7 2 1 22-8 6 0 0 18-3 1 2 1 4-5 0 0 0 0-0
2.Korona Kielce 9 22 7 1 1 13-5 4 1 1 8-3 3 0 0 5-2 0 0 0 0-0
3.Podbeskidzie B-B 10 18 5 3 2 15-10 3 1 2 9-6 2 2 0 6-4 0 1 0 0-0
4.GKS Tychy 10 18 5 3 2 9-8 2 2 1 5-6 3 1 1 4-2 0 1 0 0-0
5.Odra Opole 10 17 5 2 3 14-12 4 1 2 10-8 1 1 1 4-4 0 0 0 0-0
6.Sandecja Nowy Sącz 8 16 5 1 2 11-7 0 0 0 0-0 5 1 2 11-7 0 0 0 0-0
7.Arka Gdynia 10 16 5 1 4 16-14 3 1 2 9-5 2 0 2 7-9 0 0 0 0-0
8.Miedź Legnica 9 15 4 3 2 11-8 1 2 1 3-4 3 1 1 8-4 0 0 0 0-0
9.Chrobry Głogów 10 14 4 2 4 12-8 2 0 1 6-1 2 2 3 6-7 0 0 0 0-0
10.ŁKS Łódź 9 14 4 2 3 14-11 1 1 2 6-9 3 1 1 8-2 0 0 0 0-0
11.Skra Częstochowa 9 11 3 2 4 7-12 1 0 0 2-1 2 2 4 5-11 0 0 0 0-0
12.Resovia 9 9 2 3 4 10-12 1 1 2 2-3 1 2 2 8-9 0 0 0 0-0
13.Górnik Polkowice 10 8 1 5 4 14-17 1 5 3 12-13 0 0 1 2-4 0 0 0 0-0
14.Puszcza Niepołomice 10 8 2 2 6 9-18 0 1 3 3-7 2 1 3 6-11 0 0 0 0-0
15.GKS Jastrzębie 10 7 1 4 5 7-15 1 2 3 3-8 0 2 2 4-7 1 0 0 1-0
16.GKS Katowice 10 7 1 4 5 13-23 1 3 1 9-10 0 1 4 4-13 0 0 0 0-0
17.Stomil Olsztyn 10 7 2 1 7 10-16 2 0 4 8-9 0 1 3 2-7 0 0 1 0-1
18.Zagłębie Sosnowiec 9 6 1 3 5 11-14 0 1 3 3-6 1 2 2 8-8 0 0 0 0-0

Kolejka 1

Odra Opole Miedź Legnica 2021-07-30 18:00 1:4 (0:1)
Korona Kielce Skra Częstochowa 2021-07-30 20:00 2:0 (2:0)
GKS Tychy ŁKS Łódź 2021-07-30 20:30 1:1 (0:0)
GKS Katowice Resovia 2021-07-31 12:40 2:2 (1:0)
GKS Jastrzębie Puszcza Niepołomice 2021-07-31 18:00 0:2 (0:1)
Arka Gdynia Zagłębie Sosnowiec 2021-07-31 20:30 1:1 (0:0)
Widzew Łódź Sandecja Nowy Sącz 2021-08-01 12:40 3:0 (2:0)
Górnik Polkowice Podbeskidzie B-B 2021-08-01 15:00 1:1 (0:1)
Stomil Olsztyn Chrobry Głogów 2021-08-01 18:00 1:2  (0:2) 


Kolejka 2

Resovia GKS Tychy 2021-08-06 18:00 1:0 (1:0)
Podbeskidzie B-B Odra Opole 2021-08-06 20:30 0:3 (0:1)
Miedź Legnica GKS Katowice 2021-08-07 12:40 1:0 (1:0)
Górnik Polkowice Sandecja Nowy Sącz 2021-08-07 18:00 0:2 (0:1)
Arka Gdynia Chrobry Głogów 2021-08-07 20:30 0:2  (0:2) 
Zagłębie Sosnowiec Widzew Łódź 2021-08-08 12:40 1:2 (1:2)
GKS Jastrzębie Stomil Olsztyn 2021-08-08 15:00 1:0 (0:0)
ŁKS Łódź Skra Częstochowa 2021-08-08 18:00 3:2 (1:1)
Korona Kielce Puszcza Niepołomice 2021-08-09 18:00 3:1 (1:0)


Kolejka 3

Resovia Skra Częstochowa 2021-08-12 20:00 0:1 (0:0)
Puszcza Niepołomice ŁKS Łódź 2021-08-13 18:00 0:2 (0:0)
GKS Tychy Miedź Legnica 2021-08-13 20:30 0:3 (0:0)
Korona Kielce GKS Jastrzębie 2021-08-14 12:40 2:1 (2:1)
Stomil Olsztyn Arka Gdynia 2021-08-14 18:00 0:1 (0:0)
GKS Katowice Podbeskidzie B-B 2021-08-14 20:30 2:2 (1:2)
Widzew Łódź Chrobry Głogów 2021-08-15 12:40 2:0  (1:0) 
Górnik Polkowice Zagłębie Sosnowiec 2021-08-15 15:00 2:4 (2:2)
Odra Opole Sandecja Nowy Sącz 2021-08-15 18:00 1:2 (1:0)


Kolejka 4

Resovia Puszcza Niepołomice 2021-08-17 18:00 1:1 (1:1)
Miedź Legnica Skra Częstochowa 2021-08-17 18:00 1:1 (1:0)
Podbeskidzie B-B GKS Tychy 2021-08-17 20:30 0:0 (0:0)
Stomil Olsztyn Korona Kielce 2021-08-18 18:00 0:1 (0:1)
ŁKS Łódź GKS Jastrzębie 2021-08-18 18:00 2:2 (1:0)
Arka Gdynia Widzew Łódź 2021-08-18 20:30 3:1 (1:1)
Odra Opole Zagłębie Sosnowiec 2021-08-19 18:00 1:0 (1:0)
Górnik Polkowice Chrobry Głogów 2021-08-19 18:00 0:0  (0:0) 
GKS Katowice Sandecja Nowy Sącz 2021-08-19 20:30 0:0 (0:0)


Kolejka 5

Puszcza Niepołomice Miedź Legnica 2021-08-20 18:00 0:1 (0:0)
GKS Jastrzębie Resovia 2021-08-21 12:40 1:1 (1:1)
Korona Kielce ŁKS Łódź 2021-08-21 12:40 1:0 (0:0)
Widzew Łódź Stomil Olsztyn 2021-08-21 20:30 2:0 (1:0)
GKS Katowice Zagłębie Sosnowiec 2021-08-22 12:40 3:2 (0:2)
Górnik Polkowice Arka Gdynia 2021-08-22 15:00 5:1 (1:0)
GKS Tychy Sandecja Nowy Sącz 2021-08-22 18:00 2:1 (1:1)
Odra Opole Chrobry Głogów 2021-08-23 18:00 1:0  (0:0) 
Podbeskidzie B-B Skra Częstochowa 2021-08-23 20:30 1:0 (1:0)


Kolejka 6

Resovia Korona Kielce 2021-08-27 18:00 0:1 (0:0)
Stomil Olsztyn ŁKS Łódź 2021-08-27 20:30 0:3 (0:2)
Arka Gdynia Odra Opole 2021-08-28 12:40 3:0 (2:0)
Widzew Łódź Górnik Polkowice 2021-08-28 18:00 4:2 (1:1)
Miedź Legnica GKS Jastrzębie 2021-08-28 20:30 1:1 (0:0)
Chrobry Głogów GKS Katowice 2021-08-29 12:40 4:0  (2:0) 
Podbeskidzie B-B Puszcza Niepołomice 2021-08-29 15:00 4:0 (1:0)
Zagłębie Sosnowiec GKS Tychy 2021-08-29 19:45 1:2 (1:2)
Sandecja Nowy Sącz Skra Częstochowa 2021-10-13 00:00 -:- (-:-)


Kolejka 7

Korona Kielce Miedź Legnica 2021-09-03 20:30 0:0 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Skra Częstochowa 2021-09-04 12:40 0:0 (0:0)
ŁKS Łódź Resovia 2021-09-05 12:40 0:3 (0:2)
GKS Jastrzębie Podbeskidzie B-B 2021-09-05 15:00 0:1 (0:0)
Odra Opole Widzew Łódź 2021-09-05 18:00 0:0 (0:0)
Puszcza Niepołomice Sandecja Nowy Sącz 2021-09-15 18:00 1:2 (1:1)
GKS Katowice Arka Gdynia 2021-09-16 18:00 2:4 (0:0)
Górnik Polkowice Stomil Olsztyn 2021-09-16 20:30 2:2 (0:0)
GKS Tychy Chrobry Głogów 2021-09-16 20:30 1:0  (0:0) 


Kolejka 8

Chrobry Głogów Skra Częstochowa 2021-09-10 15:00 0:1  (0:0) 
Widzew Łódź GKS Katowice 2021-09-10 20:30 3:1 (1:0)
Podbeskidzie B-B Korona Kielce 2021-09-11 12:40 2:3 (1:1)
GKS Jastrzębie Sandecja Nowy Sącz 2021-09-11 18:00 0:3 (0:1)
Miedź Legnica ŁKS Łódź 2021-09-11 20:30 0:2 (0:0)
Arka Gdynia GKS Tychy 2021-09-12 12:40 0:1 (0:1)
Zagłębie Sosnowiec Puszcza Niepołomice 2021-09-12 15:00 1:2 (1:1)
Górnik Polkowice Odra Opole 2021-09-12 18:00 1:1 (0:1)
Stomil Olsztyn Resovia 2021-09-13 18:00 4:2 (0:1)


Kolejka 9

GKS Jastrzębie Zagłębie Sosnowiec 2021-09-17 18:00 1:1 (0:1)
Resovia Miedź Legnica 2021-09-17 20:30 -:- (-:-)
ŁKS Łódź Podbeskidzie B-B 2021-09-18 12:40 1:2 (1:1)
Korona Kielce Sandecja Nowy Sącz 2021-09-18 20:30 0:1 (0:1)
GKS Tychy Widzew Łódź 2021-09-19 12:40 1:1 (0:0)
Odra Opole Stomil Olsztyn 2021-09-19 15:00 2:0 (1:0)
Puszcza Niepołomice Chrobry Głogów 2021-09-19 18:00 2:2  (1:1) 
Skra Częstochowa Arka Gdynia 2021-09-20 18:00 2:1 (1:0)
Górnik Polkowice GKS Katowice 2021-09-20 20:30 1:1 (0:0)


Kolejka 10

Widzew Łódź Skra Częstochowa 2021-09-24 18:00 4:0 (1:0)
Górnik Polkowice GKS Tychy 2021-09-24 20:30 0:1 (0:1)
Odra Opole GKS Katowice 2021-09-25 12:40 4:2 (3:1)
Arka Gdynia Puszcza Niepołomice 2021-09-25 18:00 2:0 (1:0)
Chrobry Głogów GKS Jastrzębie 2021-09-25 20:30 2:0  (1:0) 
Podbeskidzie B-B Resovia 2021-09-26 12:40 2:0 (1:0)
Stomil Olsztyn Miedź Legnica 2021-09-26 15:00 3:0 (1:0)
ŁKS Łódź Sandecja Nowy Sącz 2021-09-26 18:00 -:- (-:-)
Zagłębie Sosnowiec Korona Kielce 2021-09-27 18:00 -:- (-:-)


Kolejka 11

Miedź Legnica Podbeskidzie B-B 2021-10-01 18:00 -:- (-:-)
ŁKS Łódź Zagłębie Sosnowiec 2021-10-01 20:30 -:- (-:-)
Puszcza Niepołomice Widzew Łódź 2021-10-02 12:40 -:- (-:-)
Korona Kielce Chrobry Głogów 2021-10-02 18:00 -:-  (-:-)
Resovia Sandecja Nowy Sącz 2021-10-02 20:30 -:- (-:-)
GKS Tychy Odra Opole 2021-10-03 12:40 -:- (-:-)
Górnik Polkowice Skra Częstochowa 2021-10-03 15:00 -:- (-:-)
GKS Katowice Stomil Olsztyn 2021-10-03 18:00 -:- (-:-)
GKS Jastrzębie Arka Gdynia 2021-10-04 18:00 -:- (-:-)


Kolejka 12

Arka Gdynia Korona Kielce 2021-10-08 17:30 -:- (-:-)
Górnik Polkowice Puszcza Niepołomice 2021-10-08 18:00 -:- (-:-)
GKS Katowice GKS Tychy 2021-10-09 12:40 -:- (-:-)
Odra Opole Skra Częstochowa 2021-10-09 18:00 -:- (-:-)
Sandecja Nowy Sącz Miedź Legnica 2021-10-09 20:30 -:- (-:-)
Zagłębie Sosnowiec Resovia 2021-10-10 12:40 -:- (-:-)
Stomil Olsztyn Podbeskidzie B-B 2021-10-10 15:00 -:- (-:-)
Widzew Łódź GKS Jastrzębie 2021-10-10 18:00 -:- (-:-)
Chrobry Głogów ŁKS Łódź 2021-10-11 18:00 -:-  (-:-)


Kolejka 13

GKS Tychy Stomil Olsztyn 2021-10-16 00:00 -:- (-:-)
GKS Katowice Skra Częstochowa 2021-10-16 00:00 -:- (-:-)
Puszcza Niepołomice Odra Opole 2021-10-16 00:00 -:- (-:-)
GKS Jastrzębie Górnik Polkowice 2021-10-16 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce Widzew Łódź 2021-10-16 00:00 -:- (-:-)
ŁKS Łódź Arka Gdynia 2021-10-16 00:00 -:- (-:-)
Miedź Legnica Zagłębie Sosnowiec 2021-10-16 00:00 -:- (-:-)
Podbeskidzie B-B Sandecja Nowy Sącz 2021-10-16 00:00 -:- (-:-)
Resovia Chrobry Głogów 2021-10-16 00:00 -:-  (-:-)


Kolejka 14

Stomil Olsztyn Sandecja Nowy Sącz 2021-10-23 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Sosnowiec Podbeskidzie B-B 2021-10-23 00:00 -:- (-:-)
Chrobry Głogów Miedź Legnica 2021-10-23 00:00 -:-  (-:-)
Arka Gdynia Resovia 2021-10-23 00:00 -:- (-:-)
Widzew Łódź ŁKS Łódź 2021-10-23 00:00 -:- (-:-)
Górnik Polkowice Korona Kielce 2021-10-23 00:00 -:- (-:-)
Odra Opole GKS Jastrzębie 2021-10-23 00:00 -:- (-:-)
GKS Katowice Puszcza Niepołomice 2021-10-23 00:00 -:- (-:-)
GKS Tychy Skra Częstochowa 2021-10-23 00:00 -:- (-:-)


Kolejka 15

Stomil Olsztyn Skra Częstochowa 2021-10-30 00:00 -:- (-:-)
Puszcza Niepołomice GKS Tychy 2021-10-30 00:00 -:- (-:-)
GKS Jastrzębie GKS Katowice 2021-10-30 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce Odra Opole 2021-10-30 00:00 -:- (-:-)
ŁKS Łódź Górnik Polkowice 2021-10-30 00:00 -:- (-:-)
Resovia Widzew Łódź 2021-10-30 00:00 -:- (-:-)
Miedź Legnica Arka Gdynia 2021-10-30 00:00 -:- (-:-)
Sandecja Nowy Sącz Zagłębie Sosnowiec 2021-10-30 00:00 -:- (-:-)
Podbeskidzie B-B Chrobry Głogów 2021-10-30 00:00 -:-  (-:-)


Kolejka 16

Stomil Olsztyn Zagłębie Sosnowiec 2021-11-06 00:00 -:- (-:-)
Arka Gdynia Podbeskidzie B-B 2021-11-06 00:00 -:- (-:-)
Chrobry Głogów Sandecja Nowy Sącz 2021-11-06 00:00 -:-  (-:-)
Widzew Łódź Miedź Legnica 2021-11-06 00:00 -:- (-:-)
Górnik Polkowice Resovia 2021-11-06 00:00 -:- (-:-)
Odra Opole ŁKS Łódź 2021-11-06 00:00 -:- (-:-)
GKS Katowice Korona Kielce 2021-11-06 00:00 -:- (-:-)
GKS Tychy GKS Jastrzębie 2021-11-06 00:00 -:- (-:-)
Puszcza Niepołomice Skra Częstochowa 2021-11-06 00:00 -:- (-:-)


Kolejka 17

Puszcza Niepołomice Stomil Olsztyn 2021-11-13 00:00 -:- (-:-)
GKS Jastrzębie Skra Częstochowa 2021-11-13 00:00 -:- (-:-)
Korona Kielce GKS Tychy 2021-11-13 00:00 -:- (-:-)
ŁKS Łódź GKS Katowice 2021-11-13 00:00 -:- (-:-)
Resovia Odra Opole 2021-11-13 00:00 -:- (-:-)
Miedź Legnica Górnik Polkowice 2021-11-13 00:00 -:- (-:-)
Podbeskidzie B-B Widzew Łódź 2021-11-13 00:00 -:- (-:-)
Sandecja Nowy Sącz Arka Gdynia 2021-11-13 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Sosnowiec Chrobry Głogów 2021-11-13 00:00 -:-  (-:-)


Kolejka 18

Skra Częstochowa Korona Kielce 2021-11-20 00:00 -:- (-:-)
Puszcza Niepołomice GKS Jastrzębie 2021-11-20 00:00 -:- (-:-)
Chrobry Głogów Stomil Olsztyn 2021-11-20 00:00 -:-  (-:-)
Zagłębie Sosnowiec Arka Gdynia 2021-11-20 00:00 -:- (-:-)
Sandecja Nowy Sącz Widzew Łódź 2021-11-20 00:00 -:- (-:-)
Podbeskidzie B-B Górnik Polkowice 2021-11-20 00:00 -:- (-:-)
Miedź Legnica Odra Opole 2021-11-20 00:00 -:- (-:-)
Resovia GKS Katowice 2021-11-20 00:00 -:- (-:-)
ŁKS Łódź GKS Tychy 2021-11-20 00:00 -:- (-:-)


Kolejka 19

Stomil Olsztyn GKS Jastrzębie 2021-11-27 00:00 -:- (-:-)
Sandecja Nowy Sącz Górnik Polkowice 2021-11-27 00:00 -:- (-:-)
Chrobry Głogów Arka Gdynia 2021-11-27 00:00 -:-  (-:-)
Puszcza Niepołomice Korona Kielce 2021-11-27 00:00 -:- (-:-)
Skra Częstochowa ŁKS Łódź 2021-11-27 00:00 -:- (-:-)
GKS Tychy Resovia 2021-11-27 00:00 -:- (-:-)
GKS Katowice Miedź Legnica 2021-11-27 00:00 -:- (-:-)
Odra Opole Podbeskidzie B-B 2021-11-27 00:00 -:- (-:-)
Widzew Łódź Zagłębie Sosnowiec 2021-11-27 00:00 -:- (-:-)


Kolejka 20

Arka Gdynia Stomil Olsztyn 2021-12-04 00:00 -:- (-:-)
Skra Częstochowa Resovia 2021-12-04 00:00 -:- (-:-)
GKS Jastrzębie Korona Kielce 2021-12-04 00:00 -:- (-:-)
Zagłębie Sosnowiec Górnik Polkowice 2021-12-04 00:00 -:- (-:-)
Chrobry Głogów Widzew Łódź 2021-12-04 00:00 -:-  (-:-)
Sandecja Nowy Sącz Odra Opole 2021-12-04 00:00 -:- (-:-)
Podbeskidzie B-B GKS Katowice 2021-12-04 00:00 -:- (-:-)
Miedź Legnica GKS Tychy 2021-12-04 00:00 -:- (-:-)
ŁKS Łódź Puszcza Niepołomice 2021-12-04 00:00 -:- (-:-)


Chrobry TV




więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#