POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest27.09.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Pokaż tabelę:
Lp Drużyna M. P. Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1.Apis Jędrzychowice 7 18 6 0 1 19-10 3 0 0 6-1 3 0 1 13-9 0 0 0 0-0
2.Górnik Złotoryja 7 14 4 2 1 19-7 2 2 0 11-4 2 0 1 8-3 0 1 0 0-0
3.Granit Roztoka 7 14 4 2 1 17-11 1 1 1 10-8 3 1 0 7-3 0 1 0 0-0
4.Mewa Kunice 7 13 4 1 2 12-9 1 1 1 2-3 3 0 1 10-6 1 0 0 1-0
5.Chrobry II Głogów 7 13 4 1 2 18-7 4 0 1 17-4 0 1 1 1-3 0 0 1 0-1
6.Łużyce Lubań 7 12 3 3 1 12-10 1 2 0 5-3 2 1 1 7-7 1 0 0 2-0
7.Odra Ścinawa 7 12 4 0 3 12-12 2 0 2 5-7 2 0 1 7-5 0 0 1 0-2
8.Kuźnia Jawor 7 10 3 1 3 19-13 3 0 1 16-7 0 1 2 3-6 0 0 0 0-0
9.Leśnik Osiecznica 7 10 3 1 3 14-22 1 1 2 5-12 2 0 1 9-10 0 0 0 0-0
10.Kaczawa Bieniowice 7 9 3 0 4 15-18 1 0 3 5-10 2 0 1 10-8 0 0 0 0-0
11.Sparta Rudna 7 8 2 2 3 18-20 2 0 1 10-5 0 2 2 8-15 0 0 0 0-0
12.Prochowiczanka Prochowice 7 7 2 1 4 14-17 1 0 2 7-6 1 1 2 7-11 0 0 0 0-0
13.Pogoń Świerzawa 7 5 1 2 4 9-13 1 1 1 6-6 0 1 3 3-7 1 0 0 3-2
14.Sparta Grębocice 7 5 1 2 4 12-15 1 1 1 9-9 0 1 3 3-6 0 0 1 2-3
15.Iskra Księginice 7 4 1 1 5 10-26 0 1 2 2-7 1 0 3 8-19 1 0 0 3-2
16.Stal Chocianów 7 4 1 1 5 7-17 1 0 3 7-12 0 1 2 0-5 0 0 1 2-3

Kolejka 1

Chrobry II Głogów Apis Jędrzychowice 2021-08-14 15:00 4:0  (1:0) 
Górnik Złotoryja Sparta Rudna 2021-08-14 15:00 3:3 (0:0)
Kuźnia Jawor Prochowiczanka Prochowice 2021-08-14 17:00 5:1 (0:0)
Leśnik Osiecznica Sparta Grębocice 2021-08-14 17:00 1:0 (0:0)
Stal Chocianów Granit Roztoka 2021-08-14 17:00 2:4 (0:0)
Iskra Księginice Pogoń Świerzawa 2021-08-14 17:00 1:1 (0:0)
Kaczawa Bieniowice Mewa Kunice 2021-08-15 15:00 1:5 (0:0)
Odra Ścinawa Łużyce Lubań 2021-08-15 17:00 0:2 (0:0)


Kolejka 2

Prochowiczanka Prochowice Leśnik Osiecznica 2021-08-21 17:00 1:2 (0:0)
Mewa Kunice Górnik Złotoryja 2021-08-21 17:00 0:2 (0:0)
Granit Roztoka Kaczawa Bieniowice 2021-08-21 17:00 7:3 (0:0)
Łużyce Lubań Stal Chocianów 2021-08-21 17:00 0:0 (0:0)
Iskra Księginice Odra Ścinawa 2021-08-21 17:00 1:3 (0:0)
Pogoń Świerzawa Sparta Grębocice 2021-08-21 17:00 3:2 (0:0)
Apis Jędrzychowice Kuźnia Jawor 2021-08-22 11:00 3:1 (0:0)
Sparta Rudna Chrobry II Głogów 2021-08-22 18:00 2:0  (0:0) 


Kolejka 3

Chrobry II Głogów Mewa Kunice 2021-08-28 15:00 0:1  (0:0) 
Stal Chocianów Iskra Księginice 2021-08-28 17:00 2:3 (0:0)
Kaczawa Bieniowice Łużyce Lubań 2021-08-28 17:00 1:2 (0:0)
Górnik Złotoryja Granit Roztoka 2021-08-28 17:00 0:0 (0:0)
Kuźnia Jawor Sparta Rudna 2021-08-28 17:00 6:1 (0:0)
Sparta Grębocice Prochowiczanka Prochowice 2021-08-28 17:00 4:3 (0:0)
Leśnik Osiecznica Apis Jędrzychowice 2021-08-28 17:00 1:7 (0:0)
Odra Ścinawa Pogoń Świerzawa 2021-08-29 17:00 2:0 (0:0)


Kolejka 4

Granit Roztoka Chrobry II Głogów 2021-09-04 11:00 1:1  (0:0) 
Iskra Księginice Kaczawa Bieniowice 2021-09-04 17:00 0:3 (0:0)
Odra Ścinawa Stal Chocianów 2021-09-04 17:00 3:0 (0:0)
Pogoń Świerzawa Prochowiczanka Prochowice 2021-09-04 17:00 1:1 (0:0)
Łużyce Lubań Górnik Złotoryja 2021-09-04 17:00 3:1 (0:0)
Mewa Kunice Kuźnia Jawor 2021-09-04 17:00 1:0 (0:0)
Apis Jędrzychowice Sparta Grębocice 2021-09-05 11:00 1:0 (0:0)
Sparta Rudna Leśnik Osiecznica 2021-09-05 18:00 7:3 (0:0)


Kolejka 5

Prochowiczanka Prochowice Apis Jędrzychowice 2021-09-11 12:00 2:3 (0:0)
Kaczawa Bieniowice Odra Ścinawa 2021-09-11 16:00 1:2 (0:0)
Górnik Złotoryja Iskra Księginice 2021-09-11 16:00 6:1 (0:0)
Leśnik Osiecznica Mewa Kunice 2021-09-11 16:00 1:3 (0:0)
Kuźnia Jawor Granit Roztoka 2021-09-11 16:00 0:1 (0:0)
Stal Chocianów Pogoń Świerzawa 2021-09-11 16:00 2:1 (0:0)
Chrobry II Głogów Łużyce Lubań 2021-09-12 11:00 4:1  (0:0) 
Sparta Grębocice Sparta Rudna 2021-09-12 16:00 4:4 (0:0)


Kolejka 6

Pogoń Świerzawa Apis Jędrzychowice 2021-09-18 15:00 2:3 (0:0)
Sparta Rudna Prochowiczanka Prochowice 2021-09-18 15:00 1:2 (0:0)
Łużyce Lubań Kuźnia Jawor 2021-09-18 16:00 2:2 (0:0)
Granit Roztoka Leśnik Osiecznica 2021-09-18 16:00 2:4 (0:0)
Mewa Kunice Sparta Grębocice 2021-09-18 16:00 1:1 (0:0)
Stal Chocianów Kaczawa Bieniowice 2021-09-18 16:00 1:4 (0:0)
Chrobry II Głogów Iskra Księginice 2021-09-18 17:00 6:0  (1:0) 
Odra Ścinawa Górnik Złotoryja 2021-09-19 16:00 0:5 (0:0)


Kolejka 7

Kaczawa Bieniowice Pogoń Świerzawa 2021-09-25 16:00 2:1 (0:0)
Prochowiczanka Prochowice Mewa Kunice 2021-09-25 16:00 4:1 (0:0)
Leśnik Osiecznica Łużyce Lubań 2021-09-25 16:00 2:2 (0:0)
Sparta Grębocice Granit Roztoka 2021-09-25 16:00 1:2 (0:0)
Kuźnia Jawor Iskra Księginice 2021-09-25 16:00 5:4 (0:0)
Górnik Złotoryja Stal Chocianów 2021-09-25 16:00 2:0 (0:0)
Apis Jędrzychowice Sparta Rudna 2021-09-26 11:00 2:0 (0:0)
Chrobry II Głogów Odra Ścinawa 2021-09-26 13:00 3:2  (0:2) 


Kolejka 8

Kaczawa Bieniowice Górnik Złotoryja 2021-10-02 16:00 -:- (-:-)
Łużyce Lubań Sparta Grębocice 2021-10-02 16:00 -:- (-:-)
Pogoń Świerzawa Sparta Rudna 2021-10-02 16:00 -:- (-:-)
Granit Roztoka Prochowiczanka Prochowice 2021-10-02 16:00 -:- (-:-)
Mewa Kunice Apis Jędrzychowice 2021-10-02 16:00 -:- (-:-)
Iskra Księginice Leśnik Osiecznica 2021-10-02 16:00 -:- (-:-)
Stal Chocianów Chrobry II Głogów 2021-10-03 11:00 -:-  (-:-)
Odra Ścinawa Sparta Rudna 2021-10-03 16:00 -:- (-:-)


Kolejka 9

Sparta Rudna Mewa Kunice 2021-10-09 15:00 -:- (-:-)
Prochowiczanka Prochowice Łużyce Lubań 2021-10-09 15:00 -:- (-:-)
Chrobry II Głogów Kaczawa Bieniowice 2021-10-09 15:00 -:-  (-:-)
Leśnik Osiecznica Odra Ścinawa 2021-10-09 15:00 -:- (-:-)
Sparta Grębocice Iskra Księginice 2021-10-09 15:00 -:- (-:-)
Kuźnia Jawor Stal Chocianów 2021-10-09 15:00 -:- (-:-)
Górnik Złotoryja Pogoń Świerzawa 2021-10-09 15:00 -:- (-:-)
Apis Jędrzychowice Granit Roztoka 2021-10-10 11:00 -:- (-:-)


Kolejka 10

Kaczawa Bieniowice Kuźnia Jawor 2021-10-16 00:00 -:- (-:-)
Łużyce Lubań Apis Jędrzychowice 2021-10-16 00:00 -:- (-:-)
Górnik Złotoryja Chrobry II Głogów 2021-10-16 00:00 -:-  (-:-)
Pogoń Świerzawa Mewa Kunice 2021-10-16 00:00 -:- (-:-)
Granit Roztoka Sparta Rudna 2021-10-16 00:00 -:- (-:-)
Stal Chocianów Leśnik Osiecznica 2021-10-16 00:00 -:- (-:-)
Iskra Księginice Prochowiczanka Prochowice 2021-10-16 00:00 -:- (-:-)
Odra Ścinawa Sparta Grębocice 2021-10-16 00:00 -:- (-:-)


Kolejka 11

Prochowiczanka Prochowice Odra Ścinawa 2021-10-23 00:00 -:- (-:-)
Leśnik Osiecznica Kaczawa Bieniowice 2021-10-23 00:00 -:- (-:-)
Sparta Grębocice Stal Chocianów 2021-10-23 00:00 -:- (-:-)
Kuźnia Jawor Górnik Złotoryja 2021-10-23 00:00 -:- (-:-)
Sparta Rudna Łużyce Lubań 2021-10-23 00:00 -:- (-:-)
Chrobry II Głogów Pogoń Świerzawa 2021-10-23 15:00 -:-  (-:-)
Apis Jędrzychowice Iskra Księginice 2021-10-24 00:00 -:- (-:-)
Mewa Kunice Granit Roztoka 2021-10-24 00:00 -:- (-:-)


Kolejka 12

Kaczawa Bieniowice Sparta Grębocice 2021-10-30 00:00 -:- (-:-)
Łużyce Lubań Mewa Kunice 2021-10-30 00:00 -:- (-:-)
Górnik Złotoryja Leśnik Osiecznica 2021-10-30 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Świerzawa Granit Roztoka 2021-10-30 00:00 -:- (-:-)
Stal Chocianów Prochowiczanka Prochowice 2021-10-30 00:00 -:- (-:-)
Iskra Księginice Sparta Rudna 2021-10-30 00:00 -:- (-:-)
Chrobry II Głogów Kuźnia Jawor 2021-10-30 15:00 -:-  (-:-)
Odra Ścinawa Apis Jędrzychowice 2021-10-31 00:00 -:- (-:-)


Kolejka 13

Mewa Kunice Iskra Księginice 2021-11-06 00:00 -:- (-:-)
Granit Roztoka Łużyce Lubań 2021-11-06 00:00 -:- (-:-)
Leśnik Osiecznica Chrobry II Głogów 2021-11-06 00:00 -:-  (-:-)
Sparta Grębocice Górnik Złotoryja 2021-11-06 00:00 -:- (-:-)
Kuźnia Jawor Pogoń Świerzawa 2021-11-06 00:00 -:- (-:-)
Prochowiczanka Prochowice Kaczawa Bieniowice 2021-11-06 00:00 -:- (-:-)
Sparta Rudna Odra Ścinawa 2021-11-06 00:00 -:- (-:-)
Apis Jędrzychowice Stal Chocianów 2021-11-06 00:00 -:- (-:-)


Kolejka 14

Kaczawa Bieniowice Apis Jędrzychowice 2021-11-11 00:00 -:- (-:-)
Chrobry II Głogów Sparta Grębocice 2021-11-11 00:00 -:-  (-:-)
Odra Ścinawa Mewa Kunice 2021-11-11 00:00 -:- (-:-)
Pogoń Świerzawa Łużyce Lubań 2021-11-11 00:00 -:- (-:-)
Kuźnia Jawor Leśnik Osiecznica 2021-11-11 00:00 -:- (-:-)
Górnik Złotoryja Prochowiczanka Prochowice 2021-11-11 00:00 -:- (-:-)
Iskra Księginice Granit Roztoka 2021-11-11 00:00 -:- (-:-)
Stal Chocianów Sparta Rudna 2021-11-11 00:00 -:- (-:-)


Kolejka 15

Apis Jędrzychowice Górnik Złotoryja 2021-11-14 00:00 -:- (-:-)
Łużyce Lubań Iskra Księginice 2021-11-14 00:00 -:- (-:-)
Granit Roztoka Odra Ścinawa 2021-11-14 00:00 -:- (-:-)
Leśnik Osiecznica Pogoń Świerzawa 2021-11-14 00:00 -:- (-:-)
Sparta Grębocice Kuźnia Jawor 2021-11-14 00:00 -:- (-:-)
Sparta Rudna Kaczawa Bieniowice 2021-11-14 00:00 -:- (-:-)
Prochowiczanka Prochowice Chrobry II Głogów 2021-11-14 00:00 -:-  (-:-)
Mewa Kunice Stal Chocianów 2021-11-14 00:00 -:- (-:-)


Kolejka 16



Chrobry TV




więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#