POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

MZKS chrobry głogów S.A.Strona oficjalna


Dzisiaj jest21.08.2014 my na facebookumapa strony Muzeum Głogów MOK Głogów
Pokaż tabelę:
Lp Drużyna M. P. Dom Wyjazd Bezpośrednie
Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1. Energetyk ROW Rybnik 34 72 22 6 6 69-32 13 3 1 41-9 9 3 5 28-23 0 0 0 0-0
2. Chojniczanka Chojnice 34 71 22 5 7 58-27 15 1 1 34-6 7 4 6 24-21 0 0 0 0-0
3. Bytovia Bytów 34 63 18 9 7 53-33 8 5 4 27-16 10 4 3 26-17 0 0 0 0-0
4. Zagłębie Sosnowiec 34 59 17 8 9 54-28 7 4 6 23-13 10 4 3 31-15 0 0 0 0-0
5. MKS Kluczbork 34 57 16 9 9 53-28 10 2 5 30-15 6 7 4 23-13 0 0 0 0-0
6. KS Polkowice 34 56 16 8 10 59-41 6 5 6 27-20 10 3 4 32-21 0 0 0 0-0
7. Rozwój Katowice 34 51 14 9 11 46-38 7 6 4 26-18 7 3 7 20-20 0 0 0 0-0
8. Chrobry Głogów 34 48 13 9 12 38-39 8 4 5 22-20 5 5 7 16-19 0 0 0 0-0
9. Calisia Kalisz 34 44 13 5 16 34-43 6 2 9 19-25 7 3 7 15-18 3 0 1 4-3
10. Jarota Jarocin 34 44 11 11 12 36-35 8 4 5 18-13 3 7 7 18-22 1 2 1 5-4
11. Gryf Wejherowo 34 44 11 11 12 39-44 8 5 4 23-18 3 6 8 16-26 0 2 2 4-6
12. Raków Częstochowa 34 43 12 7 15 43-44 5 5 7 22-19 7 2 8 21-25 0 0 0 0-0
13. Tur Turek 34 42 12 6 16 32-42 5 5 7 16-20 7 1 9 16-22 1 0 1 3-1
14. Górnik Wałbrzych 34 42 12 6 16 34-43 7 3 7 17-16 5 3 9 17-27 1 0 1 1-3
15. Ruch Zdzieszowice 34 34 8 10 16 38-55 4 3 10 20-30 4 7 6 18-25 0 0 0 0-0
16. MKS Oława 34 30 7 9 18 35-53 3 4 10 19-32 4 5 8 16-21 0 0 0 0-0
17. Elana Toruń 34 19 3 10 21 12-52 3 7 7 11-21 0 3 14 1-31 0 0 0 0-0
18. Lech Rypin 34 29 9 2 23 24-80 3 2 12 11-40 6 0 11 13-40 0 0 0 0-0
Lech Rypin wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

Kolejka 1

Zagłębie Sosnowiec Chojniczanka Chojnice 2012-08-04 16:00 1:0 (0:0)
Gryf Wejherowo Jarota Jarocin 2012-08-04 16:00 2:2 (2:2)
MKS Oława Tur Turek 2012-08-04 17:00 1:1 (0:0)
Bytovia Bytów Górnik Wałbrzych 2012-08-04 17:00 2:1 (1:0)
MKS Kluczbork Energetyk ROW Rybnik 2012-08-04 17:00 0:1 (0:1)
Chrobry Głogów Raków Częstochowa 2012-08-04 18:00 0:2 (0:1)
KS Polkowice Rozwój Katowice 2012-08-10 17:00 1:2 (1:1)
Ruch Zdzieszowice Calisia Kalisz 2012-08-22 17:00 1:0 (1:0)
Lech Rypin Elana Toruń 2012-09-12 17:00 1:0 (0:0)


Kolejka 2

Jarota Jarocin Rozwój Katowice 2012-08-15 15:00 0:0 (0:0)
Górnik Wałbrzych MKS Kluczbork 2012-08-15 17:00 2:1 (1:1)
Raków Częstochowa Bytovia Bytów 2012-08-15 17:00 0:2 (0:0)
Ruch Zdzieszowice Chrobry Głogów 2012-08-15 17:00 2:4 (0:2)
Tur Turek Calisia Kalisz 2012-08-15 17:00 1:1 (0:0)
Elana Toruń MKS Oława 2012-08-15 17:00 0:0 (0:0)
KS Polkowice Lech Rypin 2012-08-15 17:00 1:2 (0:1)
Zagłębie Sosnowiec Gryf Wejherowo 2012-08-15 17:30 1:1 (0:0)
Chojniczanka Chojnice Energetyk ROW Rybnik 2012-08-15 18:00 2:3 (1:1)


Kolejka 3

Gryf Wejherowo Chojniczanka Chojnice 2012-08-18 17:00 0:0 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Rozwój Katowice 2012-08-18 17:00 1:3 (1:2)
Lech Rypin Jarota Jarocin 2012-08-18 17:00 2:0 (1:0)
MKS Oława KS Polkowice 2012-08-18 17:00 1:3 (1:2)
Chrobry Głogów Tur Turek 2012-08-18 17:00 2:1 (1:0)
Bytovia Bytów Ruch Zdzieszowice 2012-08-18 17:00 0:0 (0:0)
MKS Kluczbork Raków Częstochowa 2012-08-18 17:00 3:4 (2:3)
Energetyk ROW Rybnik Górnik Wałbrzych 2012-08-18 19:30 2:0 (0:0)
Calisia Kalisz Elana Toruń 2012-10-03 19:00 0:0 (0:0)


Kolejka 4

Raków Częstochowa Energetyk ROW Rybnik 2012-08-25 17:00 1:0 (0:0)
Ruch Zdzieszowice MKS Kluczbork 2012-08-25 17:00 1:1 (0:0)
Tur Turek Bytovia Bytów 2012-08-25 17:00 0:3 (0:1)
Elana Toruń Chrobry Głogów 2012-08-25 17:00 0:0 (0:0)
KS Polkowice Calisia Kalisz 2012-08-25 17:00 0:1 (0:1)
Jarota Jarocin MKS Oława 2012-08-25 17:00 0:1 (0:1)
Zagłębie Sosnowiec Lech Rypin 2012-08-25 17:00 0:1 (0:1)
Gryf Wejherowo Rozwój Katowice 2012-08-25 17:00 1:0 (0:0)
Chojniczanka Chojnice Górnik Wałbrzych 2012-08-26 17:00 3:0 (1:0)


Kolejka 5

Energetyk ROW Rybnik Ruch Zdzieszowice 2012-08-31 19:30 0:0 (0:0)
Rozwój Katowice Chojniczanka Chojnice 2012-09-01 15:00 3:2 (0:0)
Bytovia Bytów Elana Toruń 2012-09-01 15:00 3:0 (1:0)
MKS Oława Zagłębie Sosnowiec 2012-09-01 16:00 1:3 (0:1)
MKS Kluczbork Tur Turek 2012-09-01 16:30 0:1 (0:0)
Lech Rypin Gryf Wejherowo 2012-09-01 17:00 2:2 (2:0)
Calisia Kalisz Jarota Jarocin 2012-09-01 17:00 1:0 (0:0)
Chrobry Głogów KS Polkowice 2012-09-01 17:00 1:3 (0:0)
Górnik Wałbrzych Raków Częstochowa 2012-09-01 17:00 0:1 (0:0)


Kolejka 6

Elana Toruń MKS Kluczbork 2012-09-07 17:00 0:4 (0:1)
Rozwój Katowice Lech Rypin 2012-09-08 15:00 0:1 (0:1)
Ruch Zdzieszowice Górnik Wałbrzych 2012-09-08 16:00 0:1 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Calisia Kalisz 2012-09-08 16:00 0:1 (0:1)
Tur Turek Energetyk ROW Rybnik 2012-09-08 17:00 1:2 (0:0)
KS Polkowice Bytovia Bytów 2012-09-08 17:00 0:1 (0:0)
Jarota Jarocin Chrobry Głogów 2012-09-08 17:00 0:1 (0:0)
Gryf Wejherowo MKS Oława 2012-09-08 17:00 0:0 (0:0)
Chojniczanka Chojnice Raków Częstochowa 2012-09-09 17:00 0:0 (0:0)


Kolejka 7

Chrobry Głogów Zagłębie Sosnowiec 2012-09-14 19:46 1:0 (0:0)
Lech Rypin Chojniczanka Chojnice 2012-09-15 16:00 1:3 (1:3)
MKS Oława Rozwój Katowice 2012-09-15 16:00 2:1 (1:1)
Calisia Kalisz Gryf Wejherowo 2012-09-15 16:00 2:1 (1:1)
Bytovia Bytów Jarota Jarocin 2012-09-15 16:00 1:3 (1:1)
Górnik Wałbrzych Tur Turek 2012-09-15 16:00 1:0 (0:0)
Raków Częstochowa Ruch Zdzieszowice 2012-09-15 16:00 2:3 (1:2)
MKS Kluczbork KS Polkowice 2012-09-15 16:30 4:2 (1:1)
Energetyk ROW Rybnik Elana Toruń 2012-09-16 18:00 3:0 (0:0)


Kolejka 8

Lech Rypin MKS Oława 2012-09-19 16:00 3:2 (2:0)
Rozwój Katowice Calisia Kalisz 2012-09-19 16:30 0:0 (0:0)
Chojniczanka Chojnice Ruch Zdzieszowice 2012-09-19 17:00 2:0 (0:0)
Tur Turek Raków Częstochowa 2012-09-19 17:00 2:0 (1:0)
Elana Toruń Górnik Wałbrzych 2012-09-19 17:00 0:3 (0:1)
KS Polkowice Energetyk ROW Rybnik 2012-09-19 17:00 4:0 (1:0)
Jarota Jarocin MKS Kluczbork 2012-09-19 17:00 1:1 (1:1)
Zagłębie Sosnowiec Bytovia Bytów 2012-09-19 17:00 0:1 (0:1)
Gryf Wejherowo Chrobry Głogów 2012-09-19 17:00 1:0 (0:0)


Kolejka 9

MKS Kluczbork Zagłębie Sosnowiec 2012-09-22 15:00 2:2 (1:0)
Raków Częstochowa Elana Toruń 2012-09-22 15:00 2:0 (1:0)
MKS Oława Chojniczanka Chojnice 2012-09-22 16:00 1:4 (0:0)
Calisia Kalisz Lech Rypin 2012-09-22 16:00 1:5 (1:3)
Bytovia Bytów Gryf Wejherowo 2012-09-22 16:00 4:0 (3:0)
Górnik Wałbrzych KS Polkowice 2012-09-22 16:00 0:0 (0:0)
Ruch Zdzieszowice Tur Turek 2012-09-22 16:00 0:2 (0:0)
Energetyk ROW Rybnik Jarota Jarocin 2012-09-22 19:00 2:1 (0:1)
Chrobry Głogów Rozwój Katowice 2012-09-23 16:00 1:2 (0:2)


Kolejka 10

KS Polkowice Raków Częstochowa 2012-09-28 17:00 0:2 (0:1)
Elana Toruń Ruch Zdzieszowice 2012-09-29 15:00 1:1 (1:0)
Rozwój Katowice Bytovia Bytów 2012-09-29 15:00 1:1 (1:0)
Lech Rypin Chrobry Głogów 2012-09-29 15:00 0:0 (0:0)
MKS Oława Calisia Kalisz 2012-09-29 15:00 1:2 (0:2)
Chojniczanka Chojnice Tur Turek 2012-09-29 16:00 3:1 (1:0)
Gryf Wejherowo MKS Kluczbork 2012-09-29 16:00 1:4 (1:1)
Zagłębie Sosnowiec Energetyk ROW Rybnik 2012-09-29 18:00 4:1 (1:0)
Jarota Jarocin Górnik Wałbrzych 2012-09-30 15:00 2:1 (1:0)


Kolejka 11

Energetyk ROW Rybnik Gryf Wejherowo 2012-10-05 18:00 2:0 (1:0)
Chrobry Głogów MKS Oława 2012-10-05 19:00 2:2 (1:1)
Bytovia Bytów Lech Rypin 2012-10-06 15:00 2:3 (0:2)
MKS Kluczbork Rozwój Katowice 2012-10-06 15:00 1:0 (0:0)
Górnik Wałbrzych Zagłębie Sosnowiec 2012-10-06 15:00 1:2 (1:1)
Raków Częstochowa Jarota Jarocin 2012-10-06 15:00 1:1 (0:1)
Ruch Zdzieszowice KS Polkowice 2012-10-06 15:00 0:5 (0:3)
Tur Turek Elana Toruń 2012-10-06 16:00 2:0 (1:0)
Calisia Kalisz Chojniczanka Chojnice 2012-10-06 18:00 1:0 (1:0)


Kolejka 12

Chojniczanka Chojnice Elana Toruń 2012-10-13 15:00 1:0 (0:0)
Rozwój Katowice Energetyk ROW Rybnik 2012-10-13 15:00 2:2 (1:2)
Lech Rypin MKS Kluczbork 2012-10-13 15:00 0:3 (0:2)
MKS Oława Bytovia Bytów 2012-10-13 15:00 1:1 (0:1)
Jarota Jarocin Ruch Zdzieszowice 2012-10-13 16:00 0:0 (0:0)
Gryf Wejherowo Górnik Wałbrzych 2012-10-13 16:00 1:0 (0:0)
KS Polkowice Tur Turek 2012-10-13 17:00 1:0 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Raków Częstochowa 2012-10-13 17:00 1:0 (1:0)
Calisia Kalisz Chrobry Głogów 2012-10-13 17:00 0:1 (0:0)


Kolejka 13

Energetyk ROW Rybnik Lech Rypin 2012-10-19 18:00 4:0 (2:0)
Chrobry Głogów Chojniczanka Chojnice 2012-10-19 19:00 0:2 (0:0)
Bytovia Bytów Calisia Kalisz 2012-10-20 15:00 0:0 (0:0)
MKS Kluczbork MKS Oława 2012-10-20 15:00 0:1 (0:1)
Górnik Wałbrzych Rozwój Katowice 2012-10-20 15:00 1:0 (0:0)
Raków Częstochowa Gryf Wejherowo 2012-10-20 15:00 1:1 (0:0)
Ruch Zdzieszowice Zagłębie Sosnowiec 2012-10-20 15:00 0:1 (0:1)
Tur Turek Jarota Jarocin 2012-10-20 15:00 1:1 (0:0)
Elana Toruń KS Polkowice 2012-10-20 15:00 0:2 (0:0)


Kolejka 14

Chrobry Głogów Bytovia Bytów 2012-10-26 19:00 2:2 (1:0)
Chojniczanka Chojnice KS Polkowice 2012-10-27 14:00 3:0 (1:0)
Lech Rypin Górnik Wałbrzych 2012-10-27 14:00 0:3 (0:1)
Jarota Jarocin Elana Toruń 2012-10-27 15:00 1:0 (0:0)
Rozwój Katowice Raków Częstochowa 2012-10-27 15:00 4:2 (1:1)
MKS Oława Energetyk ROW Rybnik 2012-10-27 15:00 2:3 (1:1)
Calisia Kalisz MKS Kluczbork 2012-10-27 15:00 0:2 (0:1)
Zagłębie Sosnowiec Tur Turek 2012-10-27 16:30 0:1 (0:1)
Gryf Wejherowo Ruch Zdzieszowice 2012-10-28 14:00 2:2 (2:0)


Kolejka 15

Energetyk ROW Rybnik Calisia Kalisz 2012-11-02 17:00 3:1 (1:0)
Bytovia Bytów Chojniczanka Chojnice 2012-11-03 13:00 3:2 (2:0)
MKS Kluczbork Chrobry Głogów 2012-11-03 13:00 2:0 (1:0)
Górnik Wałbrzych MKS Oława 2012-11-03 13:00 2:0 (1:0)
Raków Częstochowa Lech Rypin 2012-11-03 14:00 5:0 (3:0)
Ruch Zdzieszowice Rozwój Katowice 2012-11-03 14:00 3:4 (1:1)
Elana Toruń Zagłębie Sosnowiec 2012-11-03 14:00 2:0 (0:0)
KS Polkowice Jarota Jarocin 2012-11-03 15:30 2:1 (2:0)
Tur Turek Gryf Wejherowo 2012-11-04 13:00 1:0 (1:0)


Kolejka 16

Chrobry Głogów Energetyk ROW Rybnik 2012-11-09 18:00 1:1 (1:0)
Rozwój Katowice Tur Turek 2012-11-10 13:00 0:1 (0:1)
Bytovia Bytów MKS Kluczbork 2012-11-10 13:00 1:1 (1:1)
Chojniczanka Chojnice Jarota Jarocin 2012-11-10 14:00 2:0 (1:0)
Lech Rypin Ruch Zdzieszowice 2012-11-10 14:00 2:3 (2:1)
MKS Oława Raków Częstochowa 2012-11-10 14:00 1:3 (1:1)
Zagłębie Sosnowiec KS Polkowice 2012-11-10 16:30 0:1 (0:0)
Calisia Kalisz Górnik Wałbrzych 2012-11-10 17:00 1:1 (0:0)
Gryf Wejherowo Elana Toruń 2012-11-11 14:00 3:0 (0:0)


Kolejka 17

Energetyk ROW Rybnik Bytovia Bytów 2012-11-16 17:00 0:0 (0:0)
MKS Kluczbork Chojniczanka Chojnice 2012-11-17 13:00 0:0 (0:0)
Górnik Wałbrzych Chrobry Głogów 2012-11-17 13:00 3:0 (0:0)
Tur Turek Lech Rypin 2012-11-17 13:00 0:1 (0:0)
Jarota Jarocin Zagłębie Sosnowiec 2012-11-17 13:30 0:4 (0:1)
Ruch Zdzieszowice MKS Oława 2012-11-17 14:00 1:2 (0:0)
Elana Toruń Rozwój Katowice 2012-11-17 14:00 0:0 (0:0)
Raków Częstochowa Calisia Kalisz 2012-11-18 12:00 4:0 (1:0)
KS Polkowice Gryf Wejherowo 2012-11-18 12:00 1:1 (0:0)


Kolejka 18

Energetyk ROW Rybnik MKS Kluczbork 2013-03-08 18:00 1:0 (1:0)
Elana Toruń Lech Rypin 2013-03-09 00:00 3:0 (0:0)
Rozwój Katowice KS Polkowice 2013-03-09 15:00 4:1 (0:0)
Chojniczanka Chojnice Zagłębie Sosnowiec 2013-03-09 15:00 2:0 (1:0)
Raków Częstochowa Chrobry Głogów 2013-03-10 13:30 2:1 (1:0)
Jarota Jarocin Gryf Wejherowo 2013-04-09 16:00 1:1 (1:0)
Górnik Wałbrzych Bytovia Bytów 2013-04-10 16:00 0:2 (0:2)
Calisia Kalisz Ruch Zdzieszowice 2013-04-17 16:00 1:2 (0:1)
Tur Turek MKS Oława 2013-05-29 17:00 0:3 (0:1)


Kolejka 19

Energetyk ROW Rybnik Chojniczanka Chojnice 2013-03-15 18:00 3:0 (2:0)
Lech Rypin KS Polkowice 2013-03-16 00:00 0:3 (0:3)
Bytovia Bytów Raków Częstochowa 2013-03-16 14:00 1:0 (0:0)
Rozwój Katowice Jarota Jarocin 2013-03-16 15:00 2:0 (1:0)
Gryf Wejherowo Zagłębie Sosnowiec 2013-03-17 15:00 0:3 (0:1)
MKS Oława Elana Toruń 2013-03-27 15:30 0:0 (0:0)
Chrobry Głogów Ruch Zdzieszowice 2013-04-03 18:00 2:0 (0:0)
MKS Kluczbork Górnik Wałbrzych 2013-04-17 16:00 2:0 (1:0)
Calisia Kalisz Tur Turek 2013-05-01 18:30 4:0 (3:0)


Kolejka 20

Jarota Jarocin Lech Rypin 2013-03-23 00:00 3:0 (3:0)
Ruch Zdzieszowice Bytovia Bytów 2013-03-23 15:00 1:2 (0:1)
KS Polkowice MKS Oława 2013-03-23 17:00 1:1 (0:1)
Elana Toruń Calisia Kalisz 2013-04-10 16:00 0:2 (0:2)
Tur Turek Chrobry Głogów 2013-05-15 17:00 0:3 (0:2)
Rozwój Katowice Zagłębie Sosnowiec 2013-05-15 17:00 0:3 (0:2)
Raków Częstochowa MKS Kluczbork 2013-05-15 17:00 0:0 (0:0)
Górnik Wałbrzych Energetyk ROW Rybnik 2013-05-15 17:00 0:2 (0:1)
Chojniczanka Chojnice Gryf Wejherowo 2013-05-15 18:00 1:0 (0:0)


Kolejka 21

Bytovia Bytów Tur Turek 2013-03-29 15:30 2:0 (2:0)
Lech Rypin Zagłębie Sosnowiec 2013-03-30 00:00 0:3 (0:3)
Rozwój Katowice Gryf Wejherowo 2013-03-30 11:00 1:1 (0:1)
Chrobry Głogów Elana Toruń 2013-03-30 14:00 1:0 (1:0)
Górnik Wałbrzych Chojniczanka Chojnice 2013-03-30 14:00 2:1 (0:0)
Energetyk ROW Rybnik Raków Częstochowa 2013-03-30 15:00 5:0 (2:0)
MKS Kluczbork Ruch Zdzieszowice 2013-03-30 15:00 1:2 (0:0)
MKS Oława Jarota Jarocin 2013-03-30 15:00 1:2 (0:0)
Calisia Kalisz KS Polkowice 2013-05-29 19:00 2:3 (1:1)


Kolejka 22

Gryf Wejherowo Lech Rypin 2013-04-06 00:00 3:0 (3:0)
Elana Toruń Bytovia Bytów 2013-04-06 15:00 2:1 (0:0)
KS Polkowice Chrobry Głogów 2013-04-06 17:00 2:1 (2:0)
Chojniczanka Chojnice Rozwój Katowice 2013-04-10 16:00 2:0 (2:0)
Zagłębie Sosnowiec MKS Oława 2013-04-17 16:00 2:1 (0:0)
Tur Turek MKS Kluczbork 2013-06-05 00:00 1:1 (0:0)
Ruch Zdzieszowice Energetyk ROW Rybnik 2013-06-05 00:00 0:3 (0:2)
Raków Częstochowa Górnik Wałbrzych 2013-06-05 00:00 1:1 (0:0)
Jarota Jarocin Calisia Kalisz 2013-06-05 18:00 2:0 (1:0)


Kolejka 23

Chrobry Głogów Jarota Jarocin 2013-04-12 18:00 1:1 (0:0)
Energetyk ROW Rybnik Tur Turek 2013-04-12 19:00 5:0 (3:0)
Lech Rypin Rozwój Katowice 2013-04-13 00:00 0:3 (0:3)
Bytovia Bytów KS Polkowice 2013-04-13 14:00 1:2 (1:0)
Raków Częstochowa Chojniczanka Chojnice 2013-04-13 16:00 1:2 (1:0)
Górnik Wałbrzych Ruch Zdzieszowice 2013-04-13 16:00 0:0 (0:0)
MKS Kluczbork Elana Toruń 2013-04-13 16:00 1:0 (0:0)
MKS Oława Gryf Wejherowo 2013-04-13 16:00 1:3 (0:1)
Calisia Kalisz Zagłębie Sosnowiec 2013-04-13 19:00 1:3 (0:1)


Kolejka 24

Chojniczanka Chojnice Lech Rypin 2013-04-20 00:00 3:0 (3:0)
Elana Toruń Energetyk ROW Rybnik 2013-04-20 15:00 1:1 (0:0)
Tur Turek Górnik Wałbrzych 2013-04-20 16:00 3:0 (2:0)
Ruch Zdzieszowice Raków Częstochowa 2013-04-20 16:00 1:1 (0:1)
Zagłębie Sosnowiec Chrobry Głogów 2013-04-20 17:00 0:0 (0:0)
Rozwój Katowice MKS Oława 2013-04-20 17:00 2:1 (2:0)
Gryf Wejherowo Calisia Kalisz 2013-04-20 17:00 0:1 (0:1)
KS Polkowice MKS Kluczbork 2013-04-20 17:00 0:1 (0:1)
Jarota Jarocin Bytovia Bytów 2013-04-21 15:00 1:2 (1:2)


Kolejka 25

MKS Oława Lech Rypin 2013-04-24 00:00 3:0 (3:0)
Ruch Zdzieszowice Chojniczanka Chojnice 2013-04-24 16:00 2:3 (0:2)
MKS Kluczbork Jarota Jarocin 2013-04-24 16:30 1:0 (0:0)
Raków Częstochowa Tur Turek 2013-04-24 17:00 0:1 (0:0)
Górnik Wałbrzych Elana Toruń 2013-04-24 17:00 0:0 (0:0)
Bytovia Bytów Zagłębie Sosnowiec 2013-04-24 17:00 0:0 (0:0)
Chrobry Głogów Gryf Wejherowo 2013-04-24 18:00 1:0 (1:0)
Calisia Kalisz Rozwój Katowice 2013-04-24 18:30 1:2 (1:1)
Energetyk ROW Rybnik KS Polkowice 2013-04-24 19:00 1:1 (1:0)


Kolejka 26

Lech Rypin Calisia Kalisz 2013-04-27 00:00 0:3 (0:3)
Elana Toruń Raków Częstochowa 2013-04-27 15:00 0:1 (0:1)
Rozwój Katowice Chrobry Głogów 2013-04-27 17:00 0:1 (0:0)
Chojniczanka Chojnice MKS Oława 2013-04-27 17:00 1:0 (0:0)
Tur Turek Ruch Zdzieszowice 2013-04-27 17:00 1:0 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec MKS Kluczbork 2013-04-28 12:00 0:0 (0:0)
Gryf Wejherowo Bytovia Bytów 2013-04-28 15:00 1:2 (1:0)
Jarota Jarocin Energetyk ROW Rybnik 2013-04-28 15:00 1:0 (0:0)
KS Polkowice Górnik Wałbrzych 2013-04-29 17:00 5:1 (2:1)


Kolejka 27

Chrobry Głogów Lech Rypin 2013-05-03 00:00 3:0 (3:0)
Energetyk ROW Rybnik Zagłębie Sosnowiec 2013-05-03 17:00 1:2 (0:1)
Bytovia Bytów Rozwój Katowice 2013-05-04 16:00 3:1 (1:1)
Tur Turek Chojniczanka Chojnice 2013-05-04 17:00 0:1 (0:1)
Ruch Zdzieszowice Elana Toruń 2013-05-04 17:00 3:0 (0:0)
Raków Częstochowa KS Polkowice 2013-05-04 17:00 0:3 (0:0)
Górnik Wałbrzych Jarota Jarocin 2013-05-04 17:00 0:3 (0:1)
MKS Kluczbork Gryf Wejherowo 2013-05-04 17:00 4:1 (2:1)
Calisia Kalisz MKS Oława 2013-05-04 18:00 1:0 (0:0)


Kolejka 28

Lech Rypin Bytovia Bytów 2013-05-08 00:00 0:3 (0:3)
MKS Oława Chrobry Głogów 2013-05-08 17:00 0:0 (0:0)
Chojniczanka Chojnice Calisia Kalisz 2013-05-08 17:00 2:0 (2:0)
Rozwój Katowice MKS Kluczbork 2013-05-08 17:00 0:0 (0:0)
Gryf Wejherowo Energetyk ROW Rybnik 2013-05-08 17:00 2:1 (1:0)
Zagłębie Sosnowiec Górnik Wałbrzych 2013-05-08 17:00 5:0 (3:0)
Jarota Jarocin Raków Częstochowa 2013-05-08 17:00 2:0 (1:0)
KS Polkowice Ruch Zdzieszowice 2013-05-08 17:00 1:1 (1:0)
Elana Toruń Tur Turek 2013-05-08 17:00 0:3 (0:0)


Kolejka 29

MKS Kluczbork Lech Rypin 2013-05-11 00:00 3:0 (3:0)
Elana Toruń Chojniczanka Chojnice 2013-05-11 15:00 1:1 (0:0)
Bytovia Bytów MKS Oława 2013-05-11 16:00 2:0 (1:0)
Tur Turek KS Polkowice 2013-05-11 17:00 1:2 (0:2)
Ruch Zdzieszowice Jarota Jarocin 2013-05-11 17:00 1:1 (0:1)
Raków Częstochowa Zagłębie Sosnowiec 2013-05-11 17:00 1:2 (0:2)
Górnik Wałbrzych Gryf Wejherowo 2013-05-11 17:00 1:2 (0:1)
Chrobry Głogów Calisia Kalisz 2013-05-11 19:00 1:0 (0:0)
Energetyk ROW Rybnik Rozwój Katowice 2013-05-11 19:00 2:0 (1:0)


Kolejka 30

Lech Rypin Energetyk ROW Rybnik 2013-05-18 00:00 0:3 (0:3)
MKS Oława MKS Kluczbork 2013-05-18 16:00 0:1 (0:0)
Chojniczanka Chojnice Chrobry Głogów 2013-05-18 17:00 2:0 (1:0)
Gryf Wejherowo Raków Częstochowa 2013-05-18 17:00 4:2 (3:0)
Zagłębie Sosnowiec Ruch Zdzieszowice 2013-05-18 17:00 3:0 (2:0)
KS Polkowice Elana Toruń 2013-05-18 17:00 4:1 (0:1)
Calisia Kalisz Bytovia Bytów 2013-05-18 19:00 1:2 (1:0)
Jarota Jarocin Tur Turek 2013-05-19 15:00 1:0 (1:0)
Rozwój Katowice Górnik Wałbrzych 2013-05-19 17:00 0:0 (0:0)


Kolejka 31

Górnik Wałbrzych Lech Rypin 2013-05-24 00:00 3:0 (3:0)
Raków Częstochowa Rozwój Katowice 2013-05-24 17:30 0:1 (0:1)
Energetyk ROW Rybnik MKS Oława 2013-05-24 19:00 3:1 (2:0)
Elana Toruń Jarota Jarocin 2013-05-25 15:00 0:0 (0:0)
Bytovia Bytów Chrobry Głogów 2013-05-25 16:00 1:1 (1:0)
KS Polkowice Chojniczanka Chojnice 2013-05-25 17:00 2:2 (1:0)
Tur Turek Zagłębie Sosnowiec 2013-05-25 17:00 1:1 (1:1)
Ruch Zdzieszowice Gryf Wejherowo 2013-05-25 17:00 1:0 (1:0)
MKS Kluczbork Calisia Kalisz 2013-05-25 17:00 2:1 (1:1)


Kolejka 32

Lech Rypin Raków Częstochowa 2013-06-01 00:00 0:3 (0:3)
Rozwój Katowice Ruch Zdzieszowice 2013-06-01 17:00 4:2 (1:0)
Zagłębie Sosnowiec Elana Toruń 2013-06-01 17:00 3:0 (0:0)
Gryf Wejherowo Tur Turek 2013-06-01 17:00 2:1 (2:1)
Chojniczanka Chojnice Bytovia Bytów 2013-06-01 18:00 3:1 (2:0)
Jarota Jarocin KS Polkowice 2013-06-01 18:00 3:1 (0:0)
Chrobry Głogów MKS Kluczbork 2013-06-01 19:00 3:2 (0:1)
Calisia Kalisz Energetyk ROW Rybnik 2013-06-01 19:00 1:3 (0:2)
MKS Oława Górnik Wałbrzych 2013-06-02 16:00 0:3 (0:3)


Kolejka 33

Energetyk ROW Rybnik Chrobry Głogów 2013-05-29 19:00 4:3 (2:1)
Jarota Jarocin Chojniczanka Chojnice 2013-06-09 17:00 0:1 (0:1)
KS Polkowice Zagłębie Sosnowiec 2013-06-09 17:00 2:2 (1:0)
Elana Toruń Gryf Wejherowo 2013-06-09 17:00 1:2 (0:1)
Tur Turek Rozwój Katowice 2013-06-09 17:00 1:1 (1:0)
Raków Częstochowa MKS Oława 2013-06-09 17:00 1:1 (1:1)
Górnik Wałbrzych Calisia Kalisz 2013-06-09 17:00 1:2 (0:1)
MKS Kluczbork Bytovia Bytów 2013-06-09 17:00 4:0 (2:0)
Ruch Zdzieszowice Lech Rypin 2013-06-09 17:00 3:0 (3:0)


Kolejka 34

Chrobry Głogów Górnik Wałbrzych 2013-06-14 19:00 0:2 (0:0)
Chojniczanka Chojnice MKS Kluczbork 2013-06-15 17:00 2:1 (1:1)
Calisia Kalisz Raków Częstochowa 2013-06-15 17:00 1:0 (0:0)
Bytovia Bytów Energetyk ROW Rybnik 2013-06-15 17:00 1:2 (1:1)
MKS Oława Ruch Zdzieszowice 2013-06-15 17:00 3:2 (2:1)
Lech Rypin Tur Turek 2013-06-15 17:00 0:3 (0:3)
Rozwój Katowice Elana Toruń 2013-06-15 17:00 3:0 (1:0)
Gryf Wejherowo KS Polkowice 2013-06-15 17:00 0:0 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Jarota Jarocin 2013-06-15 17:00 2:2 (1:0)


Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki Sponsor Premium Business Club Złoty Business Club Srebrny Business Club Brązowy

Patronat Medialny Sponsor techniczny
#