POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest31.05.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Sobota-południe. Wyzwanie dla rezerw.

06.04.2018 Autor: ŁJ Źródło: własne


6:1, 6:0 i 1:0 - to ostatnie wyniki rezerw Chrobrego, choć 6:1 to jeszcze runda jesienna. Celowo o nią zahaczamy, bo zespół po raz ostatni przegrał w październiku. Od tamtego momentu i 0:1 w Chocianowie same zwycięstwa. W efekcie piąte miejsce w 4 Lidze, ale też trudne zadanie teraz. W sobotę mecz z wiceliderem AKS-em Strzegom. Początek o godz. 12.00 na drugiej płycie,

Co prawda wspomniane 6:1 odniesiono z Orkanem Szczedrzykowice (a to obecnie trzeci zespół w tabeli), jednak wtedy zagrało kilku graczy pierwszej drużyny. Teraz, z racji występu pierwszoligowców w ten sam dzień, dużo więcej będzie zależało od nominalnych zawodników rezerw bądź juniorów. Na pewno jednak ambitnie będą starali się podołać zadaniu, mogąc w ten sposób zwrócić na siebie uwagę, choćby trenerów czołowej kadry - z pewnością obecnych na trybunach. Najlepiej zrobić to w spotkaniach, które z założenia uchodzą za wymagające. A na taki zapowiada się pojedynek z AKS-em mającym u siebie ludzi pamiętających z własnych doświadczeń rywalizację z pierwszym Chrobrym w czasach trzeciej ligi (Marcin Morawski czy trener Robert Bubnowicz). 
 
Jeśli pomarańczowo-czarni zdołają podtrzymać bardzo dobrą serię, mają szansę nawet na trzecią pozycję. Zdecydowanie jest o co powalczyć.  


SOBOTA, 7 KWIETNIA

12.00 AKS Strzegom - Chrobry II Głogów (4 Liga)
Głogów, II płyta

Tagi

aks strzegom    chrobry2    rezerwy   

Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#