Dzisiaj jest23.10.2019

ChG II: zespół gwarantujący emocje

23.04.2018 Autor: ŁJ Źródło: własne

W piłce nie jest trudno o tego typu historie. Rezerwy Chrobrego miały takie dwa mecze pod rząd, w których zdobyte kolejno w 89 i 90 minucie bramki dały łącznie cztery punkty. Role szybko się odwróciły, bo przyszły dwa z traconymi w doliczonym czasie gry golami. Przed kilkoma dniami głogowianie zremisowali po tym z liderującym Apisem Jędrzychowice 2:2, teraz takim samym rezultatem zakończył się wyjazdowy mecz z Orlą Wąsosz.

Chrobry wyszedł na prowadzenie za sprawą Bartosza Machaja w 12 minucie, ale jeszcze w tej połowie wyrównał Robert Sobieraj. Końcówka przypominała wcześniejszy występ z Apisem. Wtedy Damian Kowalczyk strzelił w 85 minucie i kiedy wydawało się, że pomarańczowo-czarni utrzymają korzystne 2:1 do końca, w drugiej minucie doliczonego czasu gry rywalizujący w dziesięciu gospodarze wyrównali. Tak więc teraz gol Paulo Filipowicza w 82 minucie nie zapewnił kompletu punktów. Dwie minuty po upływie regulaminowych dziewięćdziesięciu do remisu doprowadził Damian Szaciło.

Kibice lubiący emocje i śledzący poczynania rezerw ChG nie mogą narzekać. Ostatnie cztery mecze:
- 2:2 z AKS-em Strzegom (wyrównująca bramka Chrobrego w 89 minucie)
- 3:2 ze Spartą Grębocice (wycięska bramka Chrobrego po 90 minucie)
- 2:2 z Apisem Jędrzychowice (bramka Chrobrego w 85 minucie, strata po 90)
- 2:2 z Orlą Wąsosz (bramka Chrobrego w 82 minucie, strata po 90)

Chrobry jest czwarty w tabeli czwartej ligi. W najbliższą sobotę zagra u siebie z Nysą Zgorzelec (godz. 15.00) i czy po raz piąty z rzędu zagwarantuje emocje?

Orla Wąsosz - Chrobry II Głogów 2:2 (1:1)
0:1 Machaj B. 12
1:1 Sobieraj 26
1:2 Filipowicz 82
2:2 Szaciło 90

Chrobry II: Makuchowski - Nawrot, Filipowicz, Dobrakowski (58 Dominiak), Wawszczyk, Tupiec, Machaj B., Kierkiewicz, Jóźwiak, Dybizbański, Susfał.

Żółte kartki (Chrobry II): Makuchowski, Machaj B., Kierkiewicz.

Czerwone kartki: Sobieraj 54 (Orla - za drugą żółtą).