Dzisiaj jest24.01.2022

JUNIORZY: Miedź i Zagłębie pokonani

23.04.2018 Autor: ŁJ Źródło: własne

Bardzo udany weekend juniorskich zespołów Chrobrego występujących na poziomach wojewódzkich. Obie drużyny rywalizowały w derbach i obie je wygrały. Juniorzy starsi pokonali zespół Miedzi Legnica 4:1, a juniorzy młodsi wygrali na wyjeździe z liderującym Zagłębiem Lubin.

Dzięki wygranej z Miedzią, Chrobry umocnił się na pozycji lidera w Dolnośląskiej Lidze Juniorów. Z brakiem porażek i bardzo dobrym bilansem bramkowym (52:9) zespół pewnie zmierza po tytuł.

Radość również w szeregach juniorów młodszych. Już w 2 minucie bramkę na terenie Zagłębia zdobył Adam Antochów. Zagłębie odpowiedziało bramką, ale w drugiej połowie prestiżową wygraną - z uwagi na derby i pozycję lidera rywali - zapewnił wprowadzony wtedy Kamil Walner.