Dzisiaj jest23.10.2019

ChG II: znów spokojnie. 4:0

01.05.2018 Autor: ŁJ Źródło: własne

Kolejny mecz na luzie w wykonaniu rezerw Chrobrego Głogów, które po 5:0 w sobotę z Nysą Zgorzelec, dziś pokonały Sudety Giebułtów 4:0. Trzy bramki zdobył Bartosz Machaj, czwartą Paul Filipowicz.

Wynik w 14 minucie otworzył właśnie Machaj, który do 56 minuty skompletował hat-tricka. Być może  poprawiłby swój rekord z innego tegorocznego występu w drugim zespole (pięć goli), ale zaraz potem opuścił boisko. Wcześniej na placu zameldował się Paul Filipowicz, który ustalił rezultat pojedynku.

Spotkanie mogłoby zakończyć zwycięstwem o znacznie większych rozmiarach, ale wielu szans nie udało się wykorzystać. Mimo tego głogowianie mają łącznie 64 zdobyte w tym sezonie bramki, a to po tej kolejce może być najlepszym ofensywnym wynikiem w lidze.

CHROBRY II GŁOGÓW - SUDETY GIEBUŁTÓW 4:0 (1:0)
1:0 Machaj B. 14
2:0 Machaj B. 50
3:0 Machaj B. 56
4:0 Filipowicz 60

CHROBRY: Makuchowski - Michalski, Serweta, Dybizbański, Pietrzczyk, Machaj B. (63 Dominiak), Nawrot, Mandrysz (46 Filipowicz), Wawszczyk (63 Susfał), Kowalczyk (46 Tupiec), Szczepaniak (46 Nowicki).

SUDETY: Bursacki (62 Michno) - Szajwaj, Andruchów, Tyszkowski (77 Makowski), Chlabicz, Szczęsny, Taran (40 Krzesiński), Castek, Turek (55 Jastrzębski), Kurek, Schonung.

ŻÓŁTE KARTKI: Tupiec (Chrobry II).