Dzisiaj jest23.10.2019

ChG II: pierwsza porażka u siebie

12.05.2018 Autor: ŁJ Źródło: własne

Drugi Chrobry już nie jest niepokonanym na własnym terenie zespołem w 4 Lidze. Sposób na mocnych zwłaszcza wiosną głogowian znalazła równie dobrze spisująca się w tej części sezonu Odra Ścinawa, który przy Wita Stwosza wygrała 4:3.

Początkowo groźni byli rywale, ale szybko, bo już w 10 minucie bramkę dla Chrobrego zdobył Paul Filipowicz. Wyrównał Mateusz Łodej, lecz jeszcze w tej części trafił znów Filipowicz i dzięki temu na przerwę pomrańczowo-czarni schodzili prowadząc 2:1.

Po przerwie działo się sporo. W 57 minucie Rafał Paluch obronił nawet rzut karny, ale to wszystko nie wystarczyło. Rywale ambitnie powalczyli do końca i dzięki temu zdobyli dwa gole w odstępie jednej minuty, w 77 i 78 minucie. W 83 minucie było już 2:4. Rozmiary porażki zmniejszył w doliczonym czasie gry Jakub Dominiak. Wtedy Chrobry grał już w dziesięciu (czerwoną kartką ukarano mającego uwagi do sędziego Jarosława Helwiga), więc w takiej sytuacji ciężko było liczyć na remis.

CHROBRY II GŁOGÓW - ODRA ŚCINAWA 3:4 (2:1)
3:4 Dominiak 90

CHROBRY II: Paluch - Serweta, Kierkiewicz (62 Susfał), Jóźwiak, Dobrakowski, Filipowicz, Nawrot, Tupiec, Wawszczyk, Wojtaszek (79 Helwig), Szczepaniak (46 Dominiak).

ODRA: Pyzio - Seta, Cichuta (84 Trawka Sz.), Trawka D., Dudka (63 Gołębiowski), Karpiński, Lichwa,  Łodej (46 Piechuta), Długosz (84 Srebrniak), Maślej (90 Maruciński), Boguń (50 Kycej).

ŻÓŁTE KARTKI: Kierkiewicz, Serweta - Łodej.

CZERWONE KARTKI: Helwig 90 (Chrobry II - za niesportowe zachowanie).