POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

SKLEP
Dzisiaj jest25.10.2021
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Wystawa zdjęć zainaugurowała obchody (fot)

25.05.2018 Autor: AM / ŁJ Źródło: własne


Piątkowe otwarcie wystawy zdjęć „Głogowianie na wojskowych misjach zagranicznych” zainaugurowało głogowskie obchody Dnia Weterana z finałem na stadionie. Zdjęcia z udziału głogowian w wojskowych misjach zagranicznych można oglądać w holu pływalni Chrobry. 

Zdjęcia zostały dostarczone przez głogowian, którzy mają za sobą udział nawet w kilku misjach. Fotografie dokumentują ich charakterystykę i ukazują „wojskowe” krajobrazy kilku krajów, Afganistanu, Iraku czy Syrii.

W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele władz miasta, klubu oraz Związku Weteranów i Rezerwistów Wojska Polskiego, a także sami bohaterowie fotografii, którzy opowiadali, co się za nimi kryje. Przy tej okazji poinformowano, że osoby służące w ten sposób krajowi, weterani wojenni będą mieli darmowy wstęp na pierwszoligowe mecze Chrobrego Głogów począwszy od tego najbliższego (3 czerwca, godz. 12.45). To ukłon klubu w stronę byłych i obecnych żołnierzy oraz - zgodnie z hasłem Dnia Weterana - szacunek i wsparcie dla ich misji.

Główna i największa część obchodów we wtorek, w dużej części na stadionie, z będącym głównym punktem meczem Chrobrego Głogów z Reprezentacją Wojska Polskiego (więcej tutaj). Organizatorami są Chrobry i głogowski oddział Związku Weteranów i Rezerwistów Wojska Polskiego. Chrobry zaangażował się w projekt, bo na trybunach łączą się drogi osób z wielu środowisk, również wojskowych. Patriotyzm od dawna jest obecny na trybunach, a teraz na ten jeden dzień w roku przeniesie się na boisko.

Cały projekt realizowany jest w ramach rocznicy 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości i łączony z ogólnopolskim programem Niepodległa. Na obchodach Dniu Weterana się nie skończy. W późniejszym czasie klub włączy się w Dolnośląski Festiwal Nauki organizując warsztaty z uczniami szkół średnich na temat marketingu klubów piłkarskich w stuleciu niepodległości i patriotycznych opraw kibicowskich na stadionach. 


PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ 

 

 

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ

 

 
 

Tagi

Chrobry TV
więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Platynowy

Business Club Złoty


Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

#
#