Dzisiaj jest23.10.2019

ChG II: zwycięstwo po golach w końcówce

01.06.2018 Autor: ŁJ Źródło: własne

Rezerwy Chrobrego Głogów pokonały na wyjeździe Górnika Boguszów-Gorce 3:1. Piętnaste zwycięstwo w sezonie zapewnił w 90 minucie Dominik Nawrot.

Jeszcze na kwadrans przed końcem utrzymywał się bezbramkowy remis. W 76 minucie mający trudną sytuację w tabeli gospodarze zdobyli bramkę. Odpowiedź Chrobrego była jednak szybka. W 80 minucie wyrównał Szymański, a już w 90 minucie dwa razy strzelił Nawrot.

Po tej wygranej Chrobry zajmuje czwarte miejsce w tabeli. Do końca pozostały dwie kolejki i w tym czasie pomarańczowo-czarni będą bronić pozycji na pudle (strata do wicelidera to już siedemnaście punktów). W najbliższą niedzielę o godz. 17.00 ostatnie spotkanie u siebie, a w nim rywalem głogowian będzie zespół Karkonoszy Jelenia Góra.

Górnik Boguszów-Gorce - Chrobry II Głogów 1:3 (0:0)