POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest27.05.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Absolwenci SMS Chrobry z kontraktami i powroty

26.07.2018 Autor: ŁJ Źródło: własne


Chrobry Głogów podpisał profesjonalne kontrakty z dziewiątką młodych piłkarzy, którzy przynajmniej w najbliższym czasie będą stanowić o sile czwartoligowego zespołu rezerw. Większość to zawodnicy, którzy jeszcze w ubiegłym sezonie rywalizowali w Centralnej Lidze Juniorów, wiek juniora już zakończyli, podobnie jak licealny etap nauki w Szkole Mistrzostwa Sportowego Chrobry Głogów.

Grupa z kontraktami to zawodnicy w przedziale wiekowym 18-21 lat. Najmłodsi są absolwentami SMS Chrobry - to 18-letni Konrad Flis oraz o rok starsi Przemysław Siudak, Mateusz Kulchawy, Maciej Diduszko, Paul Filipowicz oraz trenujący przy pierwszej drużynie Seweryn Dybizbański.

Szykują się także powroty. Do Chrobrego po okresie wypożyczenia wrócili 21-letni wychowanek Maciej Rybak (ostatnio trzecioligowa Polonia Środa Wielkopolska) oraz inny z wychowanków, 20-letni Wiktor Kobiela (trzecioligowy KS Polkowice). Rybak w ostatnim sezonie wystąpił w 19 ligowych meczach, w których zdobył trzy bramki. Kobiela zamknął sezon na bilansie 25/5. Z tą dwójką i Mateuszem Dobrakowskim podpisano nowe umowy.

Kontrakty z młodszymi piłkarzami to kontynuacja nowego projektu obejmującego funkcjonowanie rezerw. Przypomnijmy, że drużynę objął Jakub Wolny, który zastąpił na trenerskim stanowisku Jarosława Helwiga (który poprowadzi teraz Dąb Przybyszów). Za dwa tygodnie ruszy nowy sezon w czwartej lidze, w którym Chrobry - ze stabilną grupą mającą kontrakty, wsparciem z pierwszej drużyny i zdolnymi juniorami - będzie bronił trzeciej pozycji. 

Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#