POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest31.05.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

ChG II: pierwszy mecz u siebie

18.08.2018 Autor: ŁJ Źródło: własne


Drugi w sezonie, a pierwszy w Głogowie mecz z udziałem rezerw Chrobrego Głogów. W niedzielę o godz. 11.00 na drugiej płycie rozpocznie się czwartoligowy pojedynek pomarańczowo-czarnych z Prochowiczanką Prochowice. 

Obie drużyny rozgrywki zaczęły inaczej. Chrobry wygrał na wyjeździe z Victorią Ruszów 2:1, natomiast Prochowiczanka nie dała rady AKS-owi Strzegom, przegrywając 0:3. Obaj rywale głogowian z pierwszych dwóch kolejek są beniaminkami (zresztą, trzeci w kolejce także, a będzie nim Sparta Rudna) i pewnie to, zwłaszcza w przypadku Prochowiczanki, decydowało o niepowodzeniu. Jej przeciwnik ze Strzegomia już w poprzednim sezonie bił się o awans (ostatecznie zajął drugie miejsce), w kadrze m.in. z doświadczonym Marcinem Morawskim pozostał mocny, więc trudno było o niespodziankę. 

Trenerem Prochowiczanki jest Jarosław Pedryc, który w przeszłości pracował wyżej, w trzeciej lidze. Rok przed tym, gdy obecny szkoleniowiec drugiego Chrobrego Jakub Wolny został włączony do sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny, Pedryc prowadził Polonię Świdnica. W tym okresie oba kluby rywalizowały ze sobą w trzeciej lidze, minęło kilka lat i obaj trenerzy staną naprzeciw siebie w bardziej bezpośredni sposób. 


Niedziela, 19 sierpnia
11.00 Chrobry II Głogów - Prochowiczanka Prochowice (4 Liga)
Głogów, II płyta

Tagi

Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#