Dzisiaj jest23.10.2019

ChG II: drugie ligowe zwycięstwo

19.08.2018 Autor: ŁJ Źródło: własne

W meczu 2 kolejki 4 Ligi rezerwy Chrobrego Głogów pokonały Prochowiczankę Prochowice 2:0. To drugie ligowe zwycięstwo pomarańczowo-czarnych w sezonie, dzięki czemu od początku rozgrywek zajmują czołowe miejsca w tabeli.

Wynik meczu już w 4 minucie otworzył Bartosz Machaj. W 60 na 2:0 podwyższył wchodzący kilkanaście minut wcześniej Konrad Flis.

CHROBRY II GŁOGÓW - PROCHOWICZANKA PROCHOWICE 2:0 (1:0)
1:0 Machaj 4
2:0 Flis 60

CHROBRY II: Janicki - Michalec (46 Wajsak), Kulchawy, Juwa, Rybak, Diduszko, Pawlik (65 Kusy), Siudak, Machaj (46 Bach), Sędziak (65 Paszek), Trytko (46 Flis).

PROCHOWICZANKA: Wasilewski - Zieliński (89 Matusiak), Popowczak, Antosiewicz, Małek, Matulak (74 Azikiewicz), Pioś, Rosa (87 Mądro), Wojciechowski, Kochan, Szumański.

ŻÓŁTE KARTKI: Diduszko, Siudak - Kochan.