Dzisiaj jest03.07.2020

CLJ: porażka w Opolu

10.09.2018 Autor: ŁJ Źródło: własne

Bez punktów wrócili juniorzy Chrobrego Głogów z Opola. W meczu czwartej kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-17 przegrali z Odrą 2:3.

Odra już w 10 minucie wyszła na prowadzenie, ale pomarańczowo-czarni szybko odpowiedzieli, bo po kolejnych ośmiu za sprawą Miłosza Jóźwiaka było 1:1. To już trzecia bramka Jóźwiaka w tym sezonie. Remisem zakończyła się pierwsza połowa, a kolejne gole padały w drugiej. Najpierw twa trafienia zaliczyli gospodarze. Bramka Marcela Galasa z 72 minucie pozwoliła tylko zbliżyć się do rywali.

Po czterech kolejkach debiutujący w lidze Chrobry ma cztery punkty i piąte miejsce w tabeli. Przed nim ciężki pojedynek, bo sobotni z Ruchem Chorzów. Początek o godz. 12.00 na drugiej płycie.

ODRA OPOLE - CHROBRY GŁOGÓW 3:2 (1:1)