POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest05.06.2020
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Fanatyczne trybuny

26.08.2012 Autor: ŁJ Źródło: własne


Do ciekawej i rzadko spotykanej w wyższych ligach sytuacji doszło w sobotę w Toruniu. Mecz Elany z Chrobrym Głogów obejrzało niespełna 450 widzów, których zdecydowana większość to bardziej fanatyczna publiczność.
 
- Na stadionie miejskim w Toruniu odbędzie się jeden z najciekawszych meczy tej rundy jesiennej. Bez wątpienia kibice Chrobrego są grupą należącą do ścisłej czołówki w naszej lidze pod tym względem - mobilizowali się na swojej stronie internetowej fani Elany. Na ich sektorze zgromadziło się w sumie ok. 200 osób. Wszyscy głośno dopingowali i spotkanie urozmaicili oprawą z flagami w niebiesko-żółtych barwach. Ponadto w Toruniu nie mogło zabraknąć zawsze jeżdżących za swoim klubem głogowskich fanów. W 93-osobowej grupie pojawili się na początku spotkania. Wspierali drużynę, z którą na sam koniec wymienili się brawami w podzięce z jednej strony za walkę, a z drugiej za wokalną pomoc. Łącznie 2/3 widowni to kibice aktywnie angażujący się w doping.

Dla kibiców Chrobrego to trzecia wyprawa w tym sezonie. W Zielonej Górze byli w 246, a w Zdzieszowicach w 129 osób. Teraz chwila wytchnienia, bo sobotni mecz u siebie z KS-em Polkowice. Po tym pojedynku zapewne nastąpi większa mobilizacja za sprawą trzech ważniejszych wydarzeń w niespełna dwóch tygdni: wyjazdu do Jarocina na mecz z Jarotą w sobotę 8 września, spotkania w Głogowie z Zagłębiem Sosnowiec, na które dotrze spora grupa fanów gości, i najdalszej w całym sezonie wyprawy do Wejherowa - do pokonania blisko 1000 kilometrów.
 
 
Dokładnie 93 kibiców ruszyło za Chrobrym do Torunia
 
 
Kibice Elany na mecz z Chrobrym przygotowali oprawę w klubowych barwach

Tagi

doping    kibice   

Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#