Dzisiaj jest23.10.2019

ChG II: cały czas w gazie

23.09.2018 Autor: ŁJ Źródło: własne

Już wcześniej pisaliśmy o świetnej serii Chrobrego II Głogów w 4 Lidze i teraz nie wiadomo, jak określić aktualną. W sobotę pomarańczowo-czarni pokonali na wyjeździe Apis Jędrzychowice 4:3 i na siedem rozegranych spotkań mają komplet 21 punktów.

Drużyna prowadzona przez trenera Jakuba Wolnego w Jędrzychowicach prowadziła już 2:0 po bramkach Wiktora Kobieli oraz Jakuba Bacha, ale w drugiej połowie rywale zdołali wyrównać, i to w jedną minutę, oba gole zdobywając w 55 i 56 minucie. Głogowianie potrafili z tej wprowadzającej trochę zamieszania sytuacji wyjść, a kolejne trafienia Bacha i Kobieli znów pozwoliły odskoczyć na dwie bramki. Ostatnia należała do Apisu, który zdobył ją w 87 minucie już przy stanie 2:4.

W kolejnym meczu Chrobry podejmie inny zespół z czołówki, Stal Chocianów. Spotkanie 8 kolejki w niedzielę 30 września o godz. 11.00 w Głogowie.

Apis Jędrzychowice - Chrobry II Głogów 3:4 (0:1)

0:1 Kobiela 32