POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest16.06.2019
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Wątpliwości co do bramki

07.10.2018 Autor: ŁJ Źródło: własne


Nie ma jednoznacznej informacji, komu zapisać bramkę w meczu Garbarni Kraków z Chrobrym Głogów, choć prez sędziów oficjalnie została ona potraktowana jako samobójcze trafienie Michała Czekaja. 

Źródła podają w różny sposób. Jedne bramkę z 13 minuty zapisali Markowi Wasilukowi, inne zawodnikowi Garbarni. Z murawy wydawało się, że była to główka rosłego obrońcy Chrobrego, jednak teraz już wiadomo, że nie. Zawodnik skakał do dośrodkowanej piłki, podobnie jak dwóch rywali i właściwie tyle widać najdokładniej. Piłkę do środka skierowano plecami któregoś z dwójki Wasiluk-Czekaj, może najpierw trafił ją jeden, a następnie drugi. W protokołach oficjalnie pozostanie ten drugi.

Faktem jest jednak, że wobec pauzy dwójki Michał Michalec-Michał Ilków-Gołąb trener Grzegorz Niciński dokonał słusznego wyboru. Marek Wasiluk ostatnio nie łapał się do składu, upomniał się o niego występem w rezerwach (z bramką oraz asystą) i teraz, gdy dostał szansę - nawet, jeśli oficjalnie bez gola - zrobił dużo, aby ją wykorzystać. Jeśli tej jedynej bramki nie strzelił, to przynajmniej mocno się do niej przyczynił, wychodząc do dośrodkowanej piłki i walcząc o nią w powietrzu. Z rzutu wolnego posłał ją Serrhiy Napolov, który tym samym zaliczył czwartą asystę w trzecim ligowym meczu z rzędu. Łącznie ma ich sześć i pod tym względem prowadzi w zespole. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#