POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest16.06.2019
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Mateusz Machaj odwiedził Chrobrego

09.10.2018 Autor: ŁJ Źródło: własne


Piłkarze Chrobrego Głogów od poniedziałku przygotowują się do czternastego meczu w lidze. W sobotę podejmą Stal Mielec, a jedne z poprzedzających to wydarzenie zajęć odwiedził Mateusz Machaj.

Zawodnik Jagiellonii Białystok skorzystał z przerwy reprezentacyjnej i pojawił się w Głogowie. A skoro jest tutaj, to chętnie wpadł na przedpołudniowy trening zespołu, z którego kilka miesięcy temu wybił się do Ekstraklasy. W Chrobrym wciąż ma wielu znajomych, a przede wszystkim młodszego brata Bartka, który w tym sezonie, po gorszym dla siebie okresie, ponownie zaczął odgrywać ważną w drużynie rolę i w jedenastu rozegranych meczach tego sezonu ma dwie bramki oraz jedną asystę.

Dobre liczby w Jagiellonii ma także sam Mateusz, który od startu rozgrywek wystąpił w dziesięciu spotkaniach. W większości z nich będąc na boisku od pierwszej minuty, a w tym jednym - Ligi Europy - zdobywając bramkę. Samych gier byłoby pewnie więcej, gdyby nie kontuzja, która zabrało mu kilka tygodni w okresie od sierpnia do września. Teraz ze zdrowiem jest już dobrze, więc po reprezentacyjnej przerwie Mateusz ponownie powinien złapać kolejne minuty w Ekstraklasie. Jego czwarta w tabeli Jaga rozpocznie zaraz przygotowania do meczu z Pogonią Szczecin. Sam piłkarz planuje nieco dłuższy pobyt w Głogowie w listopadzie. 

Czwarty w tabeli jest też Chrobry, który będzie starał się to utrzymać w sobotnim pojedynku ze Stalą. Różnice punktowe w górnej części pierwszoligowej stawki nie są duże, więc trzeba uważać w każdym spotkaniu. Zanim jednak do niego dojdzie, przed drużyną jeszcze kilka jednostek treningowych, które w obliczu kontuzji mają jak najlepiej przygotować zespół do kolejnego zadania. 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 

Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#