Dzisiaj jest23.10.2019

ChG II: idą na jakiś rekord

14.10.2018 Autor: ŁJ Źródło: własne

Dziesiąte zwycięstwo z rzędu odnieśli w 4 Lidze piłkarze rezerw Chrobrego Głogów. Dziś 1:0 z Karkonoszami Jelenia Góra po bramce Damiana Sędziaka.

Od początku do końca Chrobry był bliżej wygranej, ale trzeba szczerze przyznać, że dziś grało się ciężko. Dopiero w drugiej połowie pod bramką rywali zadziało się coś konkretniejszego. Najpierw Maciej Kona trafił w słupek, a w 86 minucie miała miejsce akcja dająca zwycięskiego gola. Piłkę z lewej trony posłał Wiktor Kobiela, a z bliska wstrzelił się głową Damian Sędziak.

CHROBRY II GŁOGÓW - KARKONOSZE JELENIA GÓRA 1:0 (0:0)
1:0 Sędziak 86

CHROBRY II: Janicki - Juwa, Kona, Diduszko, Nowicki, Dybizbański (73 Turowski), Trytko (80 Siudak), Bach, Sędziak, Kobiela, Wajsak.

KARKONOSZE: Kozakov - Wawrzyniak, Skydan, Walczak (78 Lekszycki), Pytel, Giziński, Bębenek, Poszelężny, Gargas (46 Denis), Garbar (88 Staniszewski).

ŻÓŁTE KARTKI (CHROBRY): Skydan (Karkonosze).