POLITYKA PRYWATNOŚCI CHROBRY-GLOGOW.PL


W ramach naszego serwisu internetowego stosujemy pliki cookies.
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies dostępne są w "Polityce prywatności".

X
Herb Chrobry

chrobry głogów S.A.Strona oficjalna

Dzisiaj jest20.05.2019
facebook_glogów glogów_twitter glogów_youtube glogów_instagram glogów_mah glogów_mok

Ponad 700 treningów w 7 miesięcy

06.11.2018 Autor: ŁJ Źródło: własne


Na 31 października zakończyliśmy trzecią edycję projektu Trener Osiedlowy - finansowanego przez Gminę Miejską Głogów, a prowadzonego przez Chrobrego. Przez siedem miesięcy, od kwietnia, najmłodsi spotykali się na ośmiu przyszkolnych boiskach, gdzie formowali grupy prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów. 

W sumie przez tych kilka miesięcy odbyło się ponad 700 zajęć z wykorzystaniem wielu konkurencji sportowych, nawet tak nietypowych, jak… rugby, frisbee czy ringo. Większość na boiskach w ośmiu lokalizacjach na terenie miasta, ale niektóre grupy młodych osób na tyle dobrze się zintegrowały, że często wychodziły w teren. Tym sposobem widzieliśmy je na stadionie podczas meczów Chrobrego, na basenach, w miejskich siłowniach, na rowerach, a nawet na kajakach czy w pociągu w drodze innych miast, na przykład do parku trampolin w Zielonej Górze. Pomysłów i dobrej zabawy nie brakowało, czego przykładem są dwie duże imprezy dla wszystkich uczestników i frekwencja, jaką zgromadzały. W czerwcu na stadionie Chrobrego zorganizowano II turniej Z Boiska na Stadion, a w październiku - sumując tegoroczną edycję - przeniesiono się na osiedle Kopernik. Dzięki tej osiedlowej lokalizacji udział w konkurencjach sportowych mogły wziąć osoby spoza projektu i łącznie zrobiło to ok. 200 osób. 

Dla niektórych z uczestników nie jest to jednorazowa przygoda trwająca przez kilka miesięcy w roku, bo są takie, które zdecydowały się na regularne treningi w Chrobrym. I mowa tu nie tylko o chłopcach. Taką rolę spełnia też cały projekt Trener Osiedlowy, wypełnia wolny czas, zapewnia ruch, nowe znajomości i zostawia coś po sobie. 
 

Łącznie kilkaset osób brało udział w dwóch ogólno miejskich imprezach, na stadionie i na osiedlu Kopernik
 
 
 
A tak wyglądała różnorodność zajęć na szkolnych i nie tylko boiskach
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
Tagi

Chrobry TV


więcej

Sponsorzy

100% akcji Spółki

Sponsor Premium

Partner techniczny

Business Club Złoty

Business Club Srebrny

Business Club Brązowy

Sponsorzy ligi

Przyjaciele

Patronat Medialny

Przyjaciele

#
#